• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
nikčo: jak jsi spokojená s tím nosítkem????? napiš mi něco k tomu, díky moc
5. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
tak jsem našla fajn článek, to je to co potřebujeme, na ty naše kyčle :wink:

http://www.nositka.cz/ergonomie-noseni.htm
5. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
lenu nositko urco ne klokanku, my mame tiez manducu, takze doporucujem tu alebo satku, my mame sanami, ale elasticka sa mi paci viac {som mudra, robim poradkynu nosenia} :wink:
a k tym kyclim, presne taketo nositka mozu napomoct, pretoze dietatko v nich sedi v abdukcnom "viazani".. v red castle a pod visi za genitalie brrr
5. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
bez: díky, objednám manducu, pokud na ní někde nenarazím v obchodě :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
jo a kocandy, do tej prahy ideme 18.-20.9., takze toho 20.9. myslite, ze by sme sa niekde ale bohuzial doobeda mohli stretnut? poobede nas bude cakat cesta domov.. pripadne tu sobotu, len myslim kacke to nevyhovuje :sweat_smile:
lenu to som rada, manduca je fajn, da sa v nej nosit aj na chrbte, zvlada ju aj peto :wink:
5. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
jo to jsem se chtěla taky zeptat, jestli tu manducu nosí i vaši chlapi??? (jako jestli je to i pro ně přizpůsobeno), páč manža chce Adušku nosit - no jo je to jeho zlatíčo:slight_smile:
6. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
lenu jasnacka.. manduca sa da natiahnut na pas aj mojmu tlustemu manzilkovi :wink: teraz ju sice viac nosim ja, lebo v tom teple sa peto aj tak poti, este keby si malu pripol na seba :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky jdu Vás pozdravit ještě jsme u našich, ale v neděli frčíme, no věcí máme mraky, ale snad máme vše.

Leni manža taky nosí Nelinku manduce :wink:
Já si ji nemůžu vymachválit, používám ji hodně teď je aktuální bo Nelince rostou zuby a chce být pořád u mě takže ji tam mám hodně často.

A kyčle no my ji měli skoro taky, ale naštěstí mudr uznal, že byla Nelinka malinká a chvilku počkal a ty jadýrka jí krásně dorostla.
Neboj uteče to a Adélka bude ok. :slight_smile:

Bez vůbec nevím jak to bude, zrovna budem slavit 1 narozeniny Nelínka :dizzy_face:

Mějte se krásně a já se po dovči ozvu.
pa pa
7. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
caute.....ja mam take aktivne dieta, ze aj ked ju mam len na rukach, tak keby mohla, tak my vyleze az na hlavu ..... ona sa najredsej plazi.....clovek nestiha sledovat kde je :slight_smile:

inak neviem co mam robit s mliekom....uz dva tyzdne mi postupne klesala produkcia a posledne tri dni skoro nic....mala mi strasne place, chodi za mnou a pyta papat.....skusala som to vydrzat, ale po 5h ma to vzdy zlomi a dam jej bebu...potom je to hned dobrucke babatko.....odsavam, pijem, homeopatika uzivam.....no neviem... mamina aj kamosky ma utesuju, ze ved mala ma uz osem mesiacov a mozem byt spokojna ze som tak dlho vydrzala, ale ja som chcela aspon do roka :frowning2: ....
7. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky holky,

zdravím po víkendu. Byli jsme pořád někde... V sobotu na svatbě v kostele.. .Fífa spal, když začali hrát na varhany, tak se lekl a začal natahovat... Tak jsem ho pochovala a byl klid.. Akorát pak chytl škytavku
Dala jsem na rajče nějaký nový fotečky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_5._mesic/

Noc super.. Spánek od 21.00 do 9.40 se 3 kojama - ve 23.30, 4.00 a 6.30...

Poslední dobou spí Fífa jedině na boku. I v kočárku někdy... Ještě se na bříško nepřetočil, ale chybí kousek...
Tenhle týden přijedou ještě příbuzní do kouta, tak se ptali, co potřebujeme.. Poručila jsem osušky, páč máme nějaký malý a Fífa do nich nejde vůbec zabalit :grinning:

Manduca nemá chybu, Leni jdi do ní :wink:

Miru, kojilas dost dlouho, tk se tim netrap... Nejlepší je přece ten první půlrok, ne?
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
hojda, jen v rychlosti - máme rozbitý PC :unamused:
píšu ood manži z práce - :slight_smile:
prospíváme ale dobře, jsme jak 3m mímo 57cm a 5400g :grinning:

napíšu víc až bude čas papapapaapaappapa

užívejte sluníčka, zdraví vás teta Lenička :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Jůůůů, tak se můžem pochlubit! Mých duchaplných výkřiků si nevšímejte!

http://www.youtube.com/watch?v=PHinJ-s4bj0

Je to zatim takový kostrbatý, točila jsem to teď, když už je utahanej a vysílenej, ale jsem na něj hrdá :wink:
13. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Bré ranko :wink:
Fifín ještě spí, tak jdu za váma :slight_smile:
Rozlučka byla bezva, vyčistila jsem si hlavu, dala jsem si 2 piva (a jsem jak Pamela :sweat_smile: ), zvedla jsem si sebevědomí, když mě naháněl jeden kluk a nedal se odbýt (absolutně neodbytnej, fakt že jo... ) - holky měly teda aspoň radost, že mateřství neznamená konec života a legrandy :grinning:

Fífa hlídání taky zvládnul - nakojila jsem ho v 7 a šla jsem. V půl 9 usnul bez jídla a probudil se až pžed půlnocí....
ALE... Mamka mu dala moje mlíčko z flašky, ale on tu flašku NECHTĚL!!! Naštěstí jsem už byla na cestě domů, tak jsem ho nakojila... Tu flašku jsem taky zkoušela, ale prd... A to jsem mu koupila savičku 3!
Holky, poraďte co s tim... JAK HO TO MAM NAUČIT?
To nevim, jak to teda uděláme na tý svatbě... :confounded:
16. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojda hoklky,
tak se zase po čase ozývám - opět nemáme PC rozbil se harddisk - chjo - minimálně ještě týden budeme bez něho - nedá se nic dělat - teď jsem u manži v práci tak toho využívám :wink: :slight_smile:

právě jsem objednala tu manducu tak už se na ní těším - barva ice/rose :wink:

jinak malá je fakt zlato - furt spinká, jí (to asi nejvíc :grinning: ) a je celkově moc hodná - v noci jí dávám jídlo 21:30, 4h ráno a v 7h a pak spí do 9.30 většinou :wink: :slight_smile: - no má teda dny kdy jsem už úplně vyfulá, ale to jsou většinou ty děsný vedra , že už ani doma se to nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jinak se strašně mění - roste, hodně už si povídá a krásně se směje - no jsme z ní naměko

:sunglasses: :slight_smile:

mějte se moc krásně, já se zase ozvu papapapapapa
19. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj......tak som spet od nasich....bolo tam supeeer.....eli sa vie krasne sama posadit (co ine jej ostava, ked ju mama neposadi :grinning: ), objavuje vsetko ca sa da, jej najvecsim kamosom bol hafan (zniesol od nej ozaj vsetko)....posledny tyzden tam bola aj svagrina s deniskom (ma o 3t menej ako eli)....spali na striedacku a ked sa nahodou stretli, tak si isli po ociach, alebo eli deniskovi po vlasoch....no krasa.....boli to uzasne prazdniny

a hej...boli sme aj na svadbe...brat sa mi zenil - http://www.golej.sk/Svadby/176/index.php
22. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky babulky,
po dlouhé době se hlásíme, u nás vše v pořádku, kojíme, prdíme (přestala jsem jíst mléčné výrobky...), dobíráme ATB (8.9. jdeme na sono, držte mooooc pěsti, ať je ledvina v pořádku a můžeme konečně být bez ATB...), hezky přibíráme (61cm, 6030g), a jsme mamky lásky :sunglasses:

Fotečky:
http://gandalfka.rajce.idnes.cz/Filipek_1._mesic/
http://gandalfka.rajce.idnes.cz/Filipek_2.mesic/

jméno: babette
heslo: babette

Jinak občas nakouknu, ale není moc síla přispívat, nicméně kvituju srazík!!! Těšíme se, tak doufám, že klapne!!!

Mějte se krásně a pac pusu miminkům :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahojda babule,
tady to nějak vázne kdepak máme nikču a kačenku?

zdravím Gan, krásné fotky, Fífovi ta čepička moc sluší
:wink: :slight_smile: - holky v čem upravujete ty fotky, že tam máte takový pěkný ornamenty, atd......
musím se taky pustit Adélce do alba a nabrat nějakou inspiraci :wink: :slight_smile:

jinak aduška je zlatíčko- je hodná, povídá si, ale začíná si vynucovat pozornost :wink: -furt aby u ní někdo byl a povídal si sní :slight_smile:

jo a tu manducu nakonec nikde neměly v tý barvě co jsem chtěla- tak mám béžovou- neva, zase si myslím že zadobrou cenu- co jsem koukala po netu :wink: :slight_smile:
23. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
tak prva noc doma bola divoka......vsetci susedia vedia ze sme spet :grinning: ....ale na obed sme prisli na koren veci - mame prvy zuuuub :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
jéé miru tak to je veliká gratulace-první zoubek musí potrápit,ale taky je důvod k oslavě :wink:

my jsme včera usly už 7h večer, pak jsem ji vzbbudila v 11h na jídlo a vstávala až 3:30 :wink: a teˇráno v 8h a už zase spíme :grinning: -tak mám radost

dnes čekáme manducu :wink:
24. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Tááák ... máme za sebou EEG - ze začátku měl Fífa megahysterák - dali mu tu čepici, byl utahanej... No hrůza. Už jsem myslela, že se na to vyprdneme. Nezabralo houpání, ani dudlík a ani prso - to už je co říct... Nakonec usnul v náručí, takže se záznam povedl - díky Bohu... Výsledky nám dá naše Dr., ale sestřička říkala, že to vypadá naprosto normálně. Dokonce se divila, proč tam posílají takovýho pěknýho chlapečka Sestřička byla úžasná, hodná... Při hysteráku se smála... Prý jsou na to zvyklí :sunglasses:

Pak jsme se stavili v obchodě - musela jsem přece Fifínkovi něco koupit za odměnu. Tak dostal takovou skvělou pískací ovečku - něco na způsob usínáčka :wink:

Naše aktuální váha - 8400 g :sunglasses:
24. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
teda niku....nasa eli ma o 700g menej.....cim ho krmis :grinning: .....alebo sa chodi "napast" na zahradke sam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme zpět z dovolené, která byla naprosto super hlavně proto, že Nelinka byla strašně hodňoučká.

Koukám že dětičky pěkně rostou a jsou hodné.

My máme před sebou už poradnu v 1 roce tak strašně to utíká.
Jinak Nela už začíná chodit, máme 5 zubů a umí spostu věcí.
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ráda, že se vám všem daří dobře - nám teda samozřejmě taky - a že jsou dítka taková šikovná. My jsme už taky megašikovní, jak začal Toník lézt, tak to nabralo šílenou rychlost a nakonec máme i ten zub. Vylezl na poslední dovolené v Krkonoších 11.8., takže skoro v 10m. :grinning: Jsem ze všech těch pokroků tak unešená, že nemá cenu se snažit to posat - to totiž ani nejde. :dizzy_face:
Tak ať vám prckové dál dělají jen samo radost a těch starostí, jako jsem viděla to EEG a ledvinka, co nejméně. :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
ahojda, koukám že se pomalu vracíte z dovolených - hned jsem zkoukla albumy a musím říct, že to je paráda jak tiy dětičky hezky rostou a prospívají :slight_smile:

my se doma učíme spát v postýlce (zatím s velkým řevem) páč jsem jí nechávala furt v košíčku a teď jsem zjistila, že je to problém- no hold se to musíme naučit a odbourat zvyk jen na košík :wink: :slight_smile:
jo a přišla ta manduca - je moc pěkná, jen teda to je mazec oblíknout se do toho :grinning: :grinning: :grinning:

zjistila jsem si u nás to plavání s mimčama, tak není u nás ale v jiném městě- ale mám to cca 20km, tak jsem si tam volala, paní bla moc hodná a ochotná mi všechno povědět. Tak jsem vyplnila přihlášku, zajdu s ní k dr. na potvrzení a uvidíme :wink: :slight_smile: je tojednou za 14dní pod dohledem zdrav. sesatřičky, (matky se jen dívají)je to ve vaně a učí je dýchat atd... no superak se těším je to od 3měsíců - tak snad bude volno - mají tohodně plný :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Leni, proč je košíček problém? Třeba etě neni zralá na postýlku :grinning:
Fífa spal v košíčku nebo u nás v posteli do 4 měsíců... Měla jsem strach, jak zvládne přesun, tak jsme to jednou zkusili (postýlka je v jeho pokojíčku) a byl klid. Hned usnul a usíná v pohodě dodnes... Kdyby ale plakal a nelíbilo se mu to, tak bych ho ještě nechala u nás...

Teď už je košík zaskladněnej na půdě na chatě a čeká na sestřičku :sunglasses:

Miru, mam místo mlíčka smetánku :slight_smile: Fífa ještě nic jinýho neokusil.. :grinning:

Monu, gratulace ke krůčkům :dizzy_face:
26. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
fakt Nkčo???? :astonished: no já nevím, mám strach až nám košík nebude , aby neřvala že nechce v košíku být :wink:
a Fífa už je sám v pokojíku?? a vy jste v ložnici s manžou???
tak košík čeká na sestřičku,jo??? :grinning: :sunglasses:
noo je vidět, že mlíčko máš vyloženě 100% , páč Fífa je obr :grinning: - krásně urostlej chlapák :wink: - co na to dr.??? neříká ti nic, mamka mi totiž furt říká, ať malou tak nekrmím, že bude tlustá - přitom jí každý 3hodiny :sweat_smile:
26. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Leni, z MM se netvoří tukový buňky, tak ať papají, jak potřebujou. Oni to vyběhají.. Dr. neříká nic, je ráda, že tak hezky roste. Horší by to bylo s UM, to by se to muselo asi hlídat.

Fífa je ve svym pokojíčku přesně měsíc a pohoda. Bez řevu, prostě na ty vyzrál. Ono to je teda hned vedle ložnice, takže cca. 2 metry :slight_smile: mam tam v noci otevřený dveře. Do košíku už se pomalu nevešel a postýlka se zase nevejde do ložnice. Po rannim koju si ho beru do postele a mazlíme se :dizzy_face:

Opožděně, gratulace Tobíkovi k 1. roku... Koukala jsem k Rez na fotky z ateliéru - nádhera!

Mažeme ven :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
ahojda holky,
tak jsem úderem 2měsíce, přestaly přes den spinkat - vůbec se nemůže zaspat, je unavená, očička drbe, ale ne a ne usnout - mazec - vůbec nevím co s ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v noci to je v poho, ale přes ten den děs- budu se muset zeptat dr. jestli náhodou na to něco není, kapky, čaj,........

nebo nemáte s tím někdo zkušenosti???????????????????,
27. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
Lenu, to ti neporadim, Fífa spí přes den buď v kočárku nebo v hacce... Ta hacka je zázračná věc - v kočárku vydrží s bídou hoďku a půl, v hacce klíďo 2 a půl až 3.. :wink:
27. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
niku co to je ta hacka????????????????
27. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.