• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
aha už vím, mrkla jsem ti do alba :grinning:
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
28. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Zdravím, oslavili jsme s Tobísem jeden rok, všecko jsem to obrečela. Jenže s úderem roku mi začal bojkotovat jídlo, jsem už nešťastná, všecko skončí pod stolem. Spinká mi pořád 3 x denně. V neděli odlítáme na dvoču, tak jsem tam na něj zvědavá.
Vidím, že se máte dobře, co?To je fajn :wink:
28. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Fífa se dnes činil... Pořád se točil na bříško :dizzy_face:
http://www.youtube.com/watch?v=hnZtxapiuOg

Kvalita naprd, je to točený mobilem.
28. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Áchoj,

tak svatba dopadla super, Filípek to zvládl na 1*!
Na hostině byl od půl 5 do půl 8, jako sluníčko. Pořád si ho někdo choval, tak byl spokojenej... Usnul prý mamce v náručí kolem 21:30... My přijeli po 22. Pak papal ve 23:30 a potom až v 5.. Zlatíčko...
Naši ho vyfešákovali do košile a motýlka :grinning: Odpoledne vám ho ukážu na fotce.. Fotil se i se ženichem a nevěstou, to bude až budou mít profi fotky... Večer už jsem toho měla dost, byla jsem docela utahaná...

Ale super!!! :wink:
30. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Čao holky tak jak se máte co miminka?

My ještě prázdninujem na moravě brácha šel dneska do 1 třídy a u toho jsme museli být.
No v sobotu se vracíme musíme se opět nějak zabydlet taky doma že :sweat_smile:

Nikul malý je šikula :slight_smile:
No musím přidat nějaké fotky nějak to tu zanedbáváme
1. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
ahojda,
monu:tak to muselo být supr - malý bráška a první třída -mně šel dneska synoveček, včera i brečel - byl nervozní, ale dneska už v poho :wink: :slight_smile:
hned jsem si říkala, jaký to bude až půjde naše prďolka :wink:

jinak teda na 2měsíce jjsme opravdu strašně čilý, přes den skoro nespíme - usíná až okolo 7h večer, strašně si povídá, sleduje, zvedá hlavičku a zárove\ń i nožičky, no žádný miminečko - chovat se nechce, ale dívat to jo - strašně zvvědavá kočka naše :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Všechno nejlepší Adélce jejímu prvnímu svátečku :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
jééé děkujeme :wink:
2. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Natočila jsem první pokusy o lezení. Uvidíme, co se z toho vyklube... :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=nFiq9EgONpY
http://www.youtube.com/watch?v=VnVYVJzw110
2. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Adélce vše neeeeeeeeeeeej! Hlavně spokojenej život plnej štěstíčka! :-*
2. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Ještě jsem vám neukázala ty fotky ze svatby - Fifín s motýlem.
Tak teda tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba_Iva_a_Martin_-_29.8.2009/

Akorát ještě nemají profi fotky - ty tam pak dohodim. Tam bude Fífa taky :wink:
2. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
děkujeme za přání
nikčo: fífa byl za frajera? a koukám jak už pěkně sedí :wink:
a ty js ostříhaná na mikádo? :wink: - no slušelo vám to a moc pěkná nevěsta :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Leni, sám etě nesedí. Byl tam jen na moment, když se fotil :wink: ale vypadá to dobře,co?
Jojo, ostříhaná jsem - Fífa mi za to pořád tahal, navíc mi to začalo padat, tak jsem to zkrátila. Ale už nepadají, tak je necham zase pomalu růst :slight_smile:

Co nějaký nový fotky Adélky?
3. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
hojda, nejako nestiham
niku to co mate za vahu? to ninka nema ani teraz v 10 mesiacoch :astonished: a to bola riadny cvalik, ked bola len na MM
u nas 11 zubov, uz mame 3 stolicky a ide dalsia, takze sople, teplotka, zaslzene oci
a zacala N chodit, sice len za ruky, stvornozkovanie uplne preskocila :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Bez, mega váha, co? A to je jen na MM :sweat_smile: Etě neokusil nic jinýho :grinning:

Ninka už chodí? Šikulka :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Fotky z dnešního odpoledne.
Fífa dostal první punčocháčky :grinning:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Blbneme_doma/#album
4. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
ahojda, super fotečky nikčo
a propo v čem je upravuješ, kdyžtam máš třeba rámeček nebo tak..... musím taky něco udělat
jinak fotky adušky přidám - jen se na to vrhnout - to víš jako ty nejsem :grinning: tak yby to někdo dělal za mě

bez. no čauky, tolik zoubků už máte, jo?? chudák prcek, ale bez toho to asi nejde :frowning2: - jsou to bobani
tak to nebude dlouho trvat a bude lítat, co??? všechno bude objevovat :wink:
5. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Leni, na rajčeti se rámečky dělají samy. Já jinak používam program Paint Shop Pro. Hele, kdybys byla blíž, tak bych ty fotky za tebe ráda udělala. Dyť víš, jak mě to baví :grinning: Jsem se minula profesí :confounded: :grinning:

Dneska je hnusně :cry:
5. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
to jo u nás taky, jsem chtěla jít s malou ven a začalo lejt :unamused: - to bude dlouhej den, ještě k tomu jsme samy-taťka odjel na jednu akci, vrátí se až zítra :frowning2:

nno o bych tě tady potřebovala na ty fotečky- mě to moc neba :confounded:
5. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
lenu....aj ja som cely vikend sama doma.....vaso isiel na modelarsku sutaz do polska ......a zaroven absolvuje aj nakupy v ikey :sweat_smile:
5. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Bré dopoledne :slight_smile:

Tak u nás parádní noc :dizzy_face: Ve 21 usnul (předtim s námi koukal fascinovaně na Asterixe :grinning: - úplně v tranzu), kojo ve 2 a v 7. Bez nahazování dudla. Sice jsme vstávali dřív než obvykle, v 8:15, ale parádička :wink: Kéž by mu to vydrželo... Radši ale očekávam dnešní noc po 2 hodinách.

Zítra ráno jedem na rehabku, tak snad nás pochválí. Cvíčo jsme flákali - spíš vypustili :sweat_smile: Nějak nebyl čas... :grinning: Tak snad nás nesprdnou :grinning: A kvečeru máme informační schůzku v bazénu.

dnešní obídek - svíčková :dizzy_face: Dělala jsem jí už včera, aby se proležela, takže teď mam na práci jen knedlíky, který už kynou. :wink:

Manža bude fič teď o víkendu. Jede na Moravu na vinobraní. Jeho táta je dobrov. hasič a maj tam družbu. byli jsme tam před 2 rokama týden před svatbou a paráda. Ale nezávidim, byli jsme tam na dovče. :wink: Takže Plže jsem si letos užila. Nechcete mi někdo přijet navštívit? :wink:
6. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Včera jsem objednala Fifínovi podzimní bundičku http://img.mimibazar.cz/foto/4/090815/17/d19766346.jpg
Mikči má už fest, tak jsem vzala radši o trochu větší. A na zimu stejně plánuju nosit hl. doma pletený svetříky. Ty budou nejpohodlnější :wink:

V týdnu mi přijde fusak a kombinézka, tak hned uděláme pokus, jak se vejde do sporťáku :grinning:
6. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
čao, tak já se hlásím od našich, jeli jsme na noc sem - a´t si ji naši užijou :grinning: Takže ráno v 7.30 jsem našim malou odevzdala a spala jsem hezky do 10h :grinning: - no to už fakt dlouho nee :sweat_smile:
paráda, obídek uvařil táta - ještě dostanu dom - takže mám veget :wink:
příští týden chceme jet na jednu noc na Valachy - akce Land Rover - tak naši budou hlídat, ale to je v poho - nemají s tím problémy :wink: :slight_smile:
nikčo: pěkná bundička, já byla včera okouknout co se vlastně na zimu te´dkom nosí :grinning: - jako co malý koupit, páč mám jen mikči jinak nic - taky budu muset něco pořešit :wink: , nakoupit čepičku i rukavice a hlavně asi sáňky páč včelaři říkají, že letos bude tuhá zima, když je tolik vos a včel - tak uvidíme :unamused:
no a do kočáru jí chci objednat ten fusak zn. LOGER - je sice dražší, ale za to je teplý a špica provedený - ale vidím to taky už na sporťák, páč si myslím, že v tý tašce vydrží tak do října - malá je veliká :grinning: a hlavně , je děsně čilá, zvedá hlavičku i nožičky jako by chtěla sedět či co :astonished: :slight_smile:

jo a taky přemýšlím o tom lehátku do 18kg, páč jak nechce moc ležet, neustále si chce povídat, aby u ní někdo byl - tak jsem si říkala, že by to bylo dobrý, že by měla přehled a mohla by koukat po okolí :dizzy_face:
v košíku to vidím taky tak ještě 2 m a je konec a bude se moc prodat
:wink: :slight_smile: -

niki: a jakou jsi ty objednala kombinézku a fusak???????,
6. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
6. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Leni, tu bundu bude mít hl. na teď. Na zimu pak kombinézku a ten fusak.
Fusak jsem objednala Emitex Combi. Kombinézu zatim z MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25725597, ale budu kupovat ještě jednu novou - v krámu. Chci si jí pořádně osahat. Chci 2, aby měl na střídačku.

Leni, už nekojíš, že můžete jet na noc pryč?
Lehačku doporučuju od Fisher Price http://www.babydracek.com/zbozi/971--fisher-price-g5914-lehatko-toddler-do-18kg

A hlásim nový fotky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_6._mesic/
6. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Niki:já jsem na netu našla toto, líbilo se mi víc - mám ho ale od jedný paní - zítra mi ho pošle - je taky do 18 kg :wink:
http://www.detiazahrada.cz/katalog/u-zizalky/hracky-pro-nejmensi/sedatka---lehatka---houpacky/produkt/detska-houpacka-deluxe-2v1-(fisher-price)

jo a Fífovi to moc sluší v tom riflovím oblečku :slight_smile:

bohužel nekojím :frowning2: kojila jsem akorát do konce šestinedělí a to už s příkrmem, skoro nic jsem neměla, hrozně slabý mlíčko a tojsem měla ty homeopatika, pila jsem čaj, meltu a stejně nic
tak jsem hold musela přejít na UM a jsme na nutrilonu - páč po BEBĚ mně malá blinkala, nutrilon nám vyhovuje a dr. nám ho schválil :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holčiny,
nejdříve se vám musím omluvit,že na vás trošku kašlu ale nejdříve nám totálně odešel PC a pak už jsem si tak zvykla.... :unamused: Nicméně i tak toho máme dost,Sárinka se naučila chodit,takže nechce dělat nic jiného a přez den už spí sotva 2 hodinky takže toho času moc není. Jinak co nového? Má 5 zubů,chodí,teda je to potvůrka pořád chce chodit za ruku ale chodí. Docela už se sama nají,pořád držíme ráno Sunárek a na večeři jsme nedávno zavedli krupicovou kaši. No a je to hrozná neposeda,jsem ráda když vydrží půl hodinky v ohrádce abych si mohla chvíli sednout :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Trochu jsem vás dočetla,hledala jsem info o srazíku ale nic jsem nenašla :frowning2: Rovnou píšu,že nemůžu 19.-20.9. budeme slavit narozeniny.

Jo a opožděně Adélce vše nej k svátku.
Pokusím se ještě přihodit pár foto než se Sára vzbudí a zase se pokusím brzy dorazit.
Páček
7. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
jééé ahojda kači- já už si říkala co se děje, ale to je jasný malej ďáblík tě omlouvá, tak to je neposeda, jo? :grinning:
no srazík se ještě nedomluvil, ale já taky nemůžu v podstatě do konce září, furt něco máme :wink: :slight_smile:

tak snad to holky stihneme než začne zima :grinning: - tak šup sem s termínama
7. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.