• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj Lenu :wink: jo malá mě teda zaměstnává na plný úvazek,ale je úžasná :sunglasses:

Asi by jsme se už teda měly domluvit což :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
holky tak co se sejít v tom říjnu první nebo druhý víkend????????????????????????,,,,
7. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já jsem pro :wink: Zatím tam nic nemáme :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
my nemůžeme 3.10., jináč jo... A kam? Počasí už bude asi hnusný, ne?
7. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Tyjo, koukam, jak je Sára už veliká. To snad neni možný.. A je celá Lukáš, co? Po Kačce má očička :wink:
7. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak se domluvíme na ten druhej tejden?? Já bych i případně byla pro tu zoo,když bude hnusně můžeme se vždycky někam schovat :wink:
Niku to jo,letí to jako voda a s tou podobou bych to taky tak viděla.
7. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
tak jestli dobře koukám, tak to je datum 10.10 a to my máme vítání občanků a mamča slaví 50 :grinning: - tak to teda nevím jak my se domluvíme :unamused:
7. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Ach jo Lenu, psala jsi první nebo druhý víkend :angry: :grinning: Tak hned ten další,t.j. 17.-18.10. ??
7. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jo a jako ještě ráno jsem psala do alba,že Sára nechodí a ona mi odpoledne utekla z pokojíčku až do kuchyně :grinning: Ty děcka jsou ale nevyzpytatelný :sunglasses: :sunglasses:
7. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
no jo jámna to zapomněla - a pak si vzpomněla :grinning: :grinning: :grinning:
tak co teda 17-18??????????????????????? já jsem pro
páč to tam ale neznám, tak by jste měl někdo raději zamluvit nějakou nekuř. hospůdku, co když bude hnus počas :sweat_smile:

no vidíš jak je pěkně šikovná Sárinka, a teď se naběháš

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
no já jsem pro,manža bude mít sice svátek ale to my tak neslavíme takže klíďo. Vím,že v zoo je přímo restaurace a mám pocit že nekuř. popřípadě to doladíme v den D
7. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Čágo holky tak já kukala do diáře a zrovna ten víkend jdeme na svatbu.
No bude to dobrodrůžo se domluvit.

Kači taky už chodíte? My už taky chodíme nebo spíš utíkáme :sunglasses:
8. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj,
Monu to jo ale Nela je o 2 měsíce mladší :wink: I když ona Sára by asi chodila dřív ale my máme málo nábytku takže neměla kolem čeho chodit a učit se to :unamused:
8. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky a nebylo by lepší uvrtnout se na So a Ne někam do hotýlku? Že bysme měli na sebe klid. I s chlapama...
8. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
jejda tak já teda nevím kdy, tak monu - kdy můžeš???????????????????????????????,,,
ještě napíšu Gan, aby sem mrkla a přidala se :wink: :slight_smile:

ty jo jako víkend,jo??????????????????? :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsme byli 3h venku - bylo nádherně :wink: :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Lenu, no užili bysme si to víc :wink: Ta ZOO by byla jen odpo, hůř by se pokecalo a bojim se toho počasí...
8. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
jj, já jsem pro :slight_smile:
psala jsem Gan a i Mucince :wink: - obě se chtějí sejít HURÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :grinning: :grinning:

tak ještě ten termínek - já už vás chci vidět :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
:grinning: Jupíííííííííííííííííííííí! Klíďo znova Poděbrady, tam by se i hezky jezdilo... :slight_smile: Nebo Kutná Hora. Tam se mi taky líbilo...

Další návrhy?

Termín je mi fuk, akorát toho 3.10. nemůžeme... Asi stačí ta jedna noc, ze So na Ne, ne? Děti by se dali spát a my bysme měli pré... Davida beru, aspoň může hlídat :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
No tak hohle nemá chybu,rozhodně jsem pro. Ovšem u nás bude otázka penízků :confounded: Dneska jsme se rozhodli pořídit si pejska tak nevím nevím. KAŽDOPÁDNĚ i kdyby jsme tam nespali tak rozhodně přijedeme,to na 10000% Kutná Hora mi zní lépe :sunglasses:
Lenu jsi mě předběhla,zrovna jsem jí chtěla psát email :grinning:

Termínek je mi celkem jedno,v říjnu nic nemáme,zatím tak se musíme rychle domluvit než se něco objeví.
8. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
čauky babulky,
tak dle rozkazu náčelnice Lenušky jsem tu!!!
Koukám, že už se nám ZOO zvrhla ve víkendík, což teda u nás asi taky bude trošinku otázka prašulek a s tatínkem :rolling_eyes: teda rozhodně nedorazíme :zipper_mouth: , ale jinak se moooocinko těším a je mi vcelku jedno, kdy to naplánujete, zatím nic nemám :sunglasses:

Jinak teda aspoň pro info, když už se tu teda ukazuju asi po milionu let, dnes jsme byli na rtg těch ledvin, výsledky budou v pátek, tak držte pěstičky, tetky! A máme 5440g a jsme moooc upovídaní šikulkové :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
ha, jsem se o kilo překlepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme 6440g :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
bréé ránko,
tak to jsem ráda, že přišla i Gan :slight_smile: - jj, myslím, že vás váhově doháníme, hold máme doma taky jedlíka :grinning:

tak tedy víkend navrhuji 17-18.10, nebo jak to vychází (nemám u sebe diář), kam to už zase nechám na vás-zatím nevím jestli budeme i s tatínkem nebo samy, nebo jeden den či dva :wink:
no řekla bych, že dáme hlasovat jestli jeden den nebo dva- takže pište, dle toho se rozhodne co podnikneme :dizzy_face:

kači: tak jste dospěli k názotu že pejska už jo???????????? toje super a jakou rasu??????????????? něco většího???
9. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky
tak já můžu buď 10-11.říjen nebo 7-8.listopad.
Ale chápu když bude převaha na toho 17-18 že se potkáte beze mě :frowning2: .
Pojedu určo bez manži a je mi jedno jestli den nebo noc.

Teda holky čím krmíte ty klučíky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
hjo, nám to snad nikdy nevyjde :- :unamused:

dneska jdeme na ty kyčličky, tak jsem zvědavá co a jak :sweat_smile:
9. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
No, holky, dohodněte se. My máme zatim víkendy volný, je nám jedno kam se pojede a asi bysme tam zůstali i přes noc. Že bysme si udělali rodinnej výlet :wink:
9. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky,
teda koukám, že dohodnout termín nebude nic lehkýho :dizzy_face: Nám je termín zatím taky fuk, ale jestli na 2 dny zatím neumím říct...
Leni, držíme pěsti na kyčlích!
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
no my možná taky jen na jeden den :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj,
tak já bych navrhovala sejít se v sobotu někde,třeba v té Kutné hoře. Někde si sednout na kafčo,popř oběd. Kdo bude chtít přespat dohodne si ubytování. S termínem bych asi přece jen byla pro 17.10. i když je mi líto že Monu nebude ale jinak to asi nevidím že by jsme se domluvily. Manžové a taťkové dobrovolní.

Gan,Filípek je krasavec,a hlavně je to celej ty :sunglasses: Ještě že ho máš viď :wink:

Lenu jo, neplánovaně jsme se rozhodli.Včera volal tchán,že jeho známej má štěňátka Bernského salašnického psa tak už máme jednoho zamluvenýho. Bude levnější protože má nějak moc bílou náprsenku tak nedostane papíry :slight_smile: No už se na něj strašně těším,je to jako před rokem když jsme čekali na Sárinku :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kač ahojky,
bernský salašník je miláček, to bude mít Sárinka kamaráda :wink: Filípek děkuje za pochvalu :sunglasses: a máš recht, ještě že ho mám. :pensive: :wink:
9. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Gan to jo,jsem tak natěšená že už bych pro něj hned jela a to mu je jen 14 dní :grinning: :sweat_smile: Musím se držet a počkat až bude připravený do světa :wink: Jo a s tím kamaráděním jsem pro :wink: Dneska nám přišlo koupené pískoviště takže se Sárinka může vyřádit :sunglasses: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.