• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
tak koukám, že jste něco prokecaly :grinning:
tak tedy toho 17.10???????? jste pro :dizzy_face:
místo: tedy Kutná Hora?????? nebo Praha a ZOO (když to bude na 1 den)

my jsme od dr. , nožička už je o 95% lepší, sedí v jamce, ale aby to bylo100% tak ještě za měsíc na kontrolu - ale mám velikou radosst :wink: :slight_smile:

kači: tak to závidím, hned bych taky brala pejska, ale nemáme ten barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: -- hold si musím počkat
9. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Lenu paráda,jsem ráda že už máte nožičky v pohodě :grinning:
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj,
dneska se nekecá?? :astonished:
10. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
koukněte se na našeho nového člena rodiny, je to pes č.3 http://www.santybazaltin.wbs.cz/Stenata.html
10. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojte beruše :wink:
10. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Gan, Filip je štramák :wink:
10. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
rez čauky! Děkujeme za pochvalu :sunglasses:

Lenu gratulujeme k výsledku, taky jsme po kontrole a jsme úplně v pořádku!!! :grinning:
Samé dobré zprávičky před víkendem, teď ještě dohodnou ten srazík... :dizzy_face:

Krásný víkend prdelky!
11. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Bré dopo,

noc OK - usnul v půl 9, papů v 00.30, 4.30 a v 7.00. Pak šel ke mně, hoďku kecal a kakal a pak jsme spali do 9.15. :dizzy_face:

Nevim, jestli nemá průjem - má vodnatou stolici, někdy trochu hlenovitou a napěněnou. To bude asi ono, co? Co s tim? Jinak je veselej, teplotku nemá... Tak asi pár dní vyčkam...
14. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás pohroma. Sára měla včera 39,3 musela jsem jí dělat zábal,celý den pak měla 38. Dneska pořád řve,nechce do poslele a spát takže vůbec nic nestíhám.Všechno je to asi od zubů. Jídlo taky nechce,jediný co do ní dostanu jsou cukrářské piškoty a jakž takž polívka.No mám z toho hlavu v pejru,už aby se ty zatracený zuby vyklubaly.
Ale těším se až přijede Lukáš z práce,jedeme se podívat na pejska aby jsme se definitivně rozhodli jestli ho bereme nebo ne.
14. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Katuško, nevím nevím jestli to je od zubů, to by neměla tak vysoké teploty, jdi raděj k doktorce s malou!
14. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
kukam ze aj tu lazaret......my ho mame doma....mala ma od vcera strasnu nadchu, a kedze sa jej teplota vysplhala nad 38, tak sme isli k lekarke, ta zistila, ze ma aj hrdielko zapalene.....a vecer u mna prepukla angina.... no uplne super :confounded: .....vecer zacala mala vracat vsetko co sme jej dali....aj z paralenu....tak vaso o desiatej v noci isiel do lekarne po cipky, lebo mala horela

...... vcera rano som naposledy kojila...uplne sa mi stratilo mlieko a to ma tak strasne depta :pensive: ... lekarka mi povedala, ze uz sa nemam snazit, lebo sa takto zbytocne deptam uz 5 mes - mam uplne pravidelny menzes a eli v tedy mlieko bojkotuje, tym padom musim tahat ja, ale aj tak strasne poklesne.....no strasne....a vravela mi, ze tam akurat mali mamicku, ktoru dojcenie NEBAVI, tak si ide dat pichnut na gynekologiu inekciu - dieta ma 2t!!!!...t ak ma utesovali, ze kojit do 9mes je velky uspech
15. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
jeeej....rez....krasne fotky z dovolenky.....maly je uplne zlaticko.....a ty?...odkial mas tu figuru....sa nebavim :angry:
15. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Rez od zubů to klidně být může,rostou jí stoličky a u těch se to prý stává dost často. Navíc nic jiného jí není,když byla v ohrádce tak byla spokojená a hrálasi,jen když se jí něco nepovedlo tak se strašně vztekala. Dnes už vše při starém, zase mám doma toho rošťáka co znám. A teploty měla opravdu jen v tu neděli,včera bylo max 37,1
15. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Rez fotky krásný. Chci se tě zeptat co malej říkal na letadlo?? A ten písek jste z něj dolovali dlouho co :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Katuš, tak jak myslíš. Tobulkovi se teď vyklubala stolička a teplotku měl jen zvýšenou a jeden den, ale teda měl hroznej průjem. Tak ať je brzo venku.
Miru ty jo...já měla menzes taky hned po šestinedělí a kojila jsem do 9. měsíců, ale jestli tě to zmáhá, tak toho nechej, já ho taky myslím od 4 měsíců přikrmovala kaší na večer bo byl nenažraný :grinning:. Kojila si dost dlouho, tak ji klidně odstav a buď v klidu!
Miru, prosím Tě, jakou figuru ty vole :grinning: :grinning: :grinning: , to povolený břicho? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Si mě dostala. Holky nejste některé na facebooku?
Katuško, letadlo bylo v pohodě, díval se z okýnka na "ptá" /ptáky/ a když nešli vidět tak na mraky, pak si četl knížečku, koketoval s letuškama a tak. Zpátky jsme nebyli u okna, tak to bylo horší a byly turbulence, čili jsme museli být připoutaní a to se mu moc nelíbilo, ale letadlo jako takové zvládl lépe než my :slight_smile:.
A písek, toho mám ještě tunu v jeho i mých plavkách, nejde to prostě nikterak dolů :grinning: , i v golfkách to ještě mám. A měl to vždycky až v zadku a mezi kulkama a pindíkem a v uších a vlasech, prostě písečný muž :grinning:
16. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Rez to jsem si myslela,že to bude mít úúúplně všude. A zub už je venku,mojí kamarádky dcera měla dokonce 40 když jí rostla poslední stolička :unamused:
Já na facebooku jsem :wink:
16. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Fífa spí přes půl hodiny, usnul během 10 vteřin Snad vydrží aspoň do půlnoci... :sunglasses:

Už máme profi fotky ze svatby, tak jsem přidala ty, kde jsme my Od téhle dál:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba_Iva_a_Martin_-_29.8.2009/#1.JPG

Rez, moc vám to sluší a Tobík na pláži nemá chybu :dizzy_face:

Na FB jsem taky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Teda,krásná svatba. Hned jsem zavzpomínala :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
Niku moc vám to slušelo a Filípek jakej byl štramák :grinning:
17. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
ahojda holky,
nemáme stále PC a notebook nevím, nějakej vir či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď jsem u manži v práci :wink:
tak jen v rychlosti :slight_smile:

zdravím rez: a jak Tobík s tím jídlem??? říkala jsi že ho bojkotoval :wink:
nikčo: malej je frajer, moc hezká nevěsta :wink:

a jak teda s tím srazem|?????????????????? už jste něco vymyslely???????????,???
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni, díky za MMS :slight_smile: Krásná Adélka :slight_smile: Kočka po mamince, jak jinak :wink:

Hele, já jsem pro srazík, kamkoliv, kdykoliv :slight_smile: Jsem nenáročná.
17. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky kdyby jste náhodou změnili ten termín dejte určo vědět.

Nikul no svatba hezká je vidět, že jste si ji užili :dizzy_face:
My jdeme na dvě v říjnu tak se teším.
Nelinka už krásně chodí a konečně budou šatičky vypadat tak jak mají :dizzy_face:

Holky doplňte fotky ať vídíme mimča růst.
Já "zítra"(jako před rokem) začnu pomalu rodit a asi to budu prožívat až do pondělka do rána :dizzy_face:
Mějte se krásně
17. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Vše Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Nelince! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
aj ja som prisla zablahozelat nelinke k prvemu rocku :dizzy_face: .......urcite si to budem navzdy pametat, kedze dnes mame s manzelom druhe vyrocie sobasa :wink:
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Milá Nelinko, přejeme ti s Toníčkem hodně zdravíčka, lásky a štěstíčka kolem sebe. Prostě samá nej. :dizzy_face:
22. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
čaute, konečně jsem zase na PC
Tak i já se s Adélkou přidáváme a přejeme Nelince všechno nej - život ať má pohodovej :dizzy_face:

jo, jinak dneska jsem obdržela skvělou informaci o tom, žýe u nás v UO začíná kurz plavání pro miminka - hned jsem si vytiskla přihlášku a budeme čekat na potvrzení - původně jsme měli jít do |Mýta (to je ale cca 20KM) - TAK ZŮSTANEME DOMA :grinning: :grinning:

Kači: já hlasovala pro Sárinku, holka šikovná jak pěkně papká :grinning:

holky a co ten sraz??????????????????????? tak se vyjádřete a nebo nahoďte další termínek, ať už se zase konečně vidíme :sunglasses:
22. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Holčičky moje MOC děkujeme za přáníčka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
A jedno vysmátý video - plný řehtání, ale největší grády to má až od 1. minuty... Akorát obraz je mimo, páč jsem to natáčela já a rozesmívala jsem ho taky já :slight_smile: Takže to chce hlavně zvuk :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=sTXkWBnw5Ow
22. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky,
tak my taky opožděně přejeme Nelince všechno nej k 1 narozeninám.

My jsme o víkendu slavili takže jsem neměla do teď čas na nic,pořád jsem skládala špinavý nádobí do myčky uklízela jídlo a podobně.

Na srazík jsem nachystaná na 17.10. jen by jsme si konečně měly potvrdit kde se sejdeme :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
video super,zajímavý,že všechny děti jsou stejný,Sáru tohle taky nejvíc rozesměje :grinning:
23. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tááák, jsme přivítaný :slight_smile:

Bylo to hezký, Fífa hodnej, akorát ho všechno zajímalo. Ostatní děti seděli vykulený a koukali, Fífa sledoval lustry, koukal kolem sebe, a když četl starosta projev, tak říkal hm... hm... Takže jsme byli s Davidem vytlemený :slight_smile:
Dostal mašinku, já karafiát, vyfotil se v kolíbce a šlo se domů...

Fotky jsou tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku/#album

A video, jak se tlemí na mašinku je tady http://www.youtube.com/watch?v=MmEhQnPjOrs
23. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.