• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
teu nazdis, tak uz len do zajtra vydrzat a budes to mat potvrdene, ze? :wink:
niku podla mna treba cakat, nic ine neostava
4. čer 2008 v 07:47  • Odpověz
Bezaz...spravne....hlavne ma zaujima ten vypocet v ktorom tyzdni som...bo vsade je to inde....tu na konikovi 6tt....na academy 5tt....tak neviem. :slight_smile:
Niku....ahojky.... :wink:
4. čer 2008 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
4. čer 2008 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Nikuuuuuuuuuuul..to je specialne pre teba...len si na ten odkaz klikni..a daj hlas :slight_smile:
4. čer 2008 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Čauky kočky. koukám, že to tady nějak vázne - tak snad to je jen pracivním nasazením a ne splínem. Srazík pořád platí? :sweat_smile:
4. čer 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahoj já nedovolenkuju ale pracuju a konečně počítám dny kolik je to do konce . :slight_smile:
4. čer 2008 v 09:56  • Odpověz
A kolik? :confused: :slight_smile:
4. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
no jestli dobře počítám budu v práci už jen cca 14 dnů a jinak už doma :sunglasses:
4. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
Ahoj fim co ty jsi doma a už zůstaneš do konce?
4. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
No konečně! Už to vypadalo, že budeš v práci i rodit. :grinning:
Já jsem doma od začátku až do konce - teď už by fakt nemělo smysl se vracet do práce. :grinning: Za chvíli jsou prázdniny. :slight_smile:
4. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
No bude to super mít 2 měsíce volna a zrovna to vyjde na velké prázdniny.
A to jsem si myslela že už je nikdy nezažiju :grinning: a zrovna jo.
Jen doufám že nám vyjde počasí abychom si užili tepla vody a sluníčka.
Jak ti to ubíhá doma? Ty jo už jsi 21tt to utíká.
4. čer 2008 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak se jdu na vás podívat :wink:
V pondělí a v úterý jsem měla depku neb už i u mne se začínají projevovat těhu neduhy, natékají mi nohy, ruce a dneska už i obličej ale manža mě potěšil takže je po depce :grinning:

Koukám, že tady to nějak vázne, kde jste všechny snažilky??

Srazík platí, už se nemůžu dočkat jen doufám že bude lepší počasí i když já jsem teď spokojená.... :sunglasses:
4. čer 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj kacenko jo je to tu nějak mrtvo. Asi všichni pracují nebo odpočívají doma když je tak hnusně.Teda v Praze hnusně je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
ahoj monu, u nás je tak napůl, je příjemné teplo ale pod mrakem a občas spadne pár kapek, takže ideální nemusím zalívat a můžu dělat něco i venku :sunglasses:
4. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
Jj, to vedro mě skoro kácelo k zemi, teď se dá aspoň dejchat. Ale ony ty vedra zas přijdou, počítám i na srazík už zase budou. Takže doufám, že máte bazén? :grinning: :sunglasses: Nebo aspoň hadici..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mně to celkem utíká - poslední dobou se dá říct, že skoro nestíhám. :slight_smile: Od pondělka si navíc užívám pravidelnějších pohybů, tak jsem vysmátá jak jojo... :grinning:
4. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
hojte tehulky, aspon niekto tu je
tu je neskutocne dusno, chcelo by to poriadnu burku
ja tak o tyzden-dva planujem navrat do prace, cez leto robime len od 9 do 14 tak sa to snad bude dat vydrzat..
4. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj Zuzko. :wink:

Holky, potřebuju technickou podporu.....Když už jsem spáchala tabulku v excelu...jak z ní udělám jpg formát? :sweat_smile:
4. čer 2008 v 11:47  • Odpověz
jooo fim :grinning:
ja to preklapam v kresleni {paint}.. skopirujes si to co chces mat na obrazku, das si start, accessories, paint, tam si tabulku vlozis a das ulozit ako jpg
4. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
jej rez bola na 3D utz :grinning:
4. čer 2008 v 16:47  • Odpověz
ahojte....dnes som sa riadne presilila......uz rano o deviatej som isla ku kadernicke a potom som s kamaratkou snorila po obchodoch.......minula som kopu penazi, ale nakupila som si pekne veci :wink:

PS: uz mam doma"kompletneho"architekta :grinning:
4. čer 2008 v 17:07  • Odpověz
miru tak kdy založíš album? :slight_smile:
4. čer 2008 v 17:09  • Odpověz
miri ze gratulujeme vasovi, super :grinning: co pekne si si kupila?
ja som dnes bola na mamickovskom stretku, 7bab a 7 deti u jednej kamosky z MK tu v samorine, maju na zahrade bazen, tak sa decka vysantili
monu spravna pripomienka :wink:
4. čer 2008 v 17:30  • Odpověz
este nechcem...spehuju ma tu nejaky ludia, takze mne velmi vyhovuje, ze tato tema je len na CZ fore......planujem prvy julovy vikend, ked to oznamime aj priatelom a zoroven aj jednej mojej neprajnicke :confounded: .....dufam ze ju rovno slak trafi :angry:
4. čer 2008 v 17:51  • Odpověz
a kupila som si tehu suknu - az po zem.....zistila som totizto, ze mi ziadne gate nesedia :frowning2: .....a 2 tuiniky s uvezovanim vzadu = ako tehu dobre posluzia :grinning: ....a babatku krasny overalik :wink:
4. čer 2008 v 17:54  • Odpověz
jaaj miri zabudla som, ze to chcete oznamovat na tej vasovej 30tke :wink:
a tu kozu nech trafi slak od jedu :grinning:
4. čer 2008 v 18:01  • Odpověz
bez...velmi v to dufam..... a dnes mi kadernicka spravila super vlasy.... podstrihla a urobila uzasny melir....... sama sebe sa pacim :grinning: ......musim sa predsa chystat.....najskor rodinna oslava 30tky, potom s kamaratmi, potom idem pozriet kolegov a nakoniec bratovi na promocie :wink: ....tak nech uz nejak vyzeram ked uz bude zo mna buchticka :grinning:
4. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
miri tak si za kocicu :grinning: ja som bola u kadernicky v pondelok, ideme v sobotu na svadbu, tiez nech aspon trochu vyzeram k svetu :wink:
inak tu prsi, co som celkom rada, aspon sa ochladilo
5. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
Ahoj kočičky, dneska jsem byla u kadeřníka, tak je ze mě nová paní :slight_smile:

A grafík http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
5. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
po včerejšku už taky nejsem blondýnka :wink:

zdravím všechny, doufám, že se máte fajn :slight_smile:
5. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
no niku :astonished: ale som ticho, nic nevravim
ale sme sa dohodli na tej uprave nasej vizaze :slight_smile:
muco aj ty si bola u kadernicky? super :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.