• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Holky co jste na facebooku, napište mi pod jakým jménem tam jste do IP, ať si vás přidám :grinning:
23. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
VŠE NEJ LENIČCE K NAROZENINÁM :grinning: :grinning: :grinning:

Niku ten váš Filda bude určitě model.To není možný jak se nechá fotit.Sára se vždycky tváří jak kdyby jí uletěly mouchy a to se směje jak blázen než vezmu foťák do ruky.
24. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Leničce jen o NEEEEEEEEEEEEJ k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rez, u mně ve Přátelích je Kačka, Bez, Miru a Andy :wink:

Kači, že jo... On hrozně rád pózuje... Vidí foťák, nasadí úsměv a čeká :wink:
24. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Niku no právě, je to super že se takhle nechá. Jak jsem psala u nás je to přesně naopak.

Rez,já už jsem ti do IP psala :wink:
24. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
ahojda,
děkuji za přáníčka - bože mám na začáátku 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs :sweat_smile:
no alespoň že jsem do 30 zvládla to mimčo :grinning: :grinning: :grinning:

nikčo. vítání občánků-super
my jdeme 10.10 v 10:30 tak jsem zvědavá, jak bude Adélka řádit :wink: :slight_smile:

tak hele, aby bylo jasno :grinning: - kdo je pro 17.10 sraz v Praze v ZOO?????
pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
25. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jááá :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
chválím tak už jsme 3 :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Čauky babulky!

Leni, vše nej, já ani nevím, že slavíš kulatiny!!!!!!!!! Jsem ostuda... :fearful:

Koukám, že řešíte srazík, hele, my jako 17.10. máme vítando občando...Chjo...
25. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Achojky, tak jsme po prvnim plavču - SUPER! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Probuzení v 7:15 v pohodě, smál se ještě než otevřel oči, v bazénu ani nezakňoural a pak vytuhl na 2 hodinky. :wink:
Všechny dětičky byly hodný... :grinning:

Fotečky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/

A pár videí

http://www.youtube.com/watch?v=rLN5YRrwX9g
http://www.youtube.com/watch?v=MBuAP4hQHkk
http://www.youtube.com/watch?v=g9_HrFILSlg
http://www.youtube.com/watch?v=uqGZAlY1dug
26. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Jinak po tom dnešku, asi pro nás bude na srazík lepší neděle. Přecejen ten režim po plavču je rozhozenej...
26. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
hojda, tak koukám, že se nedomluvíme :grinning: - no neva, tak snad příště :wink: :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Dneska jsme fotili. Opět :grinning: :grinning: :grinning: Na odpolední prochajdě... Kdo chce, může mrknout http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/
27. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dostala jsem vzorek šamponu Linola (zatim nám je nanic, když jsme skoro plešatý ), ale je tam dotazník a za něj hračka do vany zadarmo... Tak kdo chce, může to poslat mejlem.. Mně zatim teda nepřišla, posílala jsem to před pár dny... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#Obraz0576.jpg
30. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
čauky tetky, tak jsem byli dneska na očkování - no řev, co vám budu povídat, ale jen co si mě mamka vzala do náručí - tak už jsem byla hodná :wink: :slight_smile:
kontrola 3m a 9dní _jsem obr 65cm a 6950 gramů :grinning: :grinning: :grinning: - noo nutrilonek mně chutná :slight_smile:

nikčo, díky za tip :wink:
30. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ahojda tak tu máme zase pátek, to je mazec
no nám odjíždí tatka na víkend pryč- tak budeme samy, ale my se už nějak zabavíme- snad bude ještě dobrý čásek, tak půjdeme ven :wink: :slight_smile:
dneska odpolko razíme k zubaři do SU- ale Adulku nebereme, páč by byla tak 4 hod v autosedačce a to se mi nelíbí- přeci jen je malinká a tak bude hlídat mamča )to je výhoda nekojení)

po očkování jsme neměli žádnou reakci ani horečku tak jsem ráda :slight_smile: , no za měsíc a půl znovu :sweat_smile: a pak dáme prevanar nebo synflorix- nevím co je lepší, co vy? dejte tipy co jste dávaly vašim prdolkám a jestli jste měli nějaký reakce :slight_smile:

nkčo:jak se líbí Fífovi ve vodičce???
a jak ten kočík, jsi říkala že sporťák nic moc, vejde se ještě do hlubokýhonebo to budete řešit ještě jedním kočíkem?

no všem vám přejeme krásný víkend, užijte si ještě sluníčka a papaéa :grinning:
2. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Holky, vám prcci jedli zeleninu hned nebo to trvalo, než si zvykly? Fífovi to pořád nechutná, tváří se jak kdyby umíral... Pár lžiček do něj nacpu, ale vidim, že mu to nejede... :angry:
3. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Sorry, zvykli... :wink:
3. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nazdárek, nevím sice, jestli mě ještě mezi sebe berete, ale jinak se zeleninkou - nám jela snad od začátku, hned druhý den dal už půlku skleničky a 3. den zbytek a pak mi bylo už divný dávat mu to po půlkách každou novou chuť, když to zblajznul bez keců celý a rád. :sweat_smile: Ale každý mimčo je jiný a chce to nestresovat se ani u toho ani z toho. Kdyžtak se na to na pár dní vyprdnout. A co jsi zkusila za zeleninku? Kamarádky prcková třeba mrkev nemusí, ale květáček jí šmakuje. Jinak prostě zkoušet asi spíš takhle ty sladší zeleninky. :wink:

Leni - dodatečně všechno nej. :wink: A váha pěkná - aspoň je vás kus ženský a je vás pořádně vidět.
Tý jo, ten čas tak letí - když si vzpomenu na svoje nebo vaše // a ono je už i těm vašim 3m a víc. :dizzy_face:

Jinak ke srazíku jsem se ani nevyjadřovala, páč bych asi stejně nedorazila - autem si netroufám a vlakem sama s prckem taky nevyrazím.... a stejně nakonec máme i 17.10. velkou rodinnou oslavu - cipísek bude mít narozeninky. :dizzy_face: Ale jak říkám, to už je to poslední, pže bych stejně asi nedorazila. :wink:
3. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
bréé ránko, Fim proč bychom tě jako mezi sebe nebrali???? je jasný, že bereme :wink: :slight_smile:
ty jéo tak vy už taky budete mít roček, to je fakt mazec jak to letí :astonished: , nakonec ten srazík taky padnul, nějak to nedokážeme všichni skloubit :sweat_smile:

Kači: už máte pejska?? další mimčo v rodině :grinning:

naše zlatíčko je už od 6 h vzhůru a spát prostě nebude, furt jenom mele pantem, od tý doby co zjstila, že jí to jde . tak pořád mele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem se rozhodla pro \pc a jdu jí objednat ten fusak do kočáru na zimu :wink: :slight_smile:
4. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Čao tak srazíkovat nebudete?
Tak dejme termín nějak třeba na začátek prosince a každá s tím bude počítat a nebude si tam už nic plánovat :wink:

Jinak u nás se už chodí úplně sama vyostl nám další zub a tak čekáme kdy se ozvou stoličky.Prej ty bolí děti nejvíc tak uvidíme.

Fim ahoj kde jsi holka taky že se ukážeš.Přidej nějaké nové fotečky ať víme ja k Toník roste. :slight_smile:

Kači kdy vlastně plánujete další dítko nebo bude Sára jedináček. :wink:
Vlastně jak to máte všechny s dalšíma dětma?
5. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:
U nás se spí po obědě. Dneska spapal asi 10 lžiček mrkve a bramboru, už to tolik neplive, ale nadšení stále chybí :sweat_smile:
Zuby pořád nemáme, já měla první v roce, manža v 8 měsících... Tak uvidíme, jestli se pomamí nebo potatí. :grinning:
Zítra jdeme na kyčle, já si pak ještě skočim na gyndu. Večer pak jdu zas na bosu :sunglasses: Ve středu máme sraz z plzeňskejma holčinama, tak se těšim :slight_smile:

Další děti? My plánujeme ještě jedno, chceme rozdíl 2,5-3,5 roku :slight_smile: Jsem zvědavá, jak se to povede, začneme se snažit asi až budou Fífovi 2 roky... Snad to pujde samo, nechci měřit a tak... Necháme tomu volnej průběh... Snad se povede holčička :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem uklízela v kuchyni a kluci si hráli... Kuk http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_5701.jpg
5. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Nazdárek ženy, koho ještě nemám na FB, nechť se přichlásí :slight_smile:.
Nikul, díky, vím o tom :wink:
9. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sárince vše nejlepší k svátečku.... :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Taky jdeme popřát všechno nejlepší Sáře k svátečku :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
hojda,
přidáváme se ke gratulantům a přejeme hodně zdrtavíčka :wink: :slight_smile:

jsme přivítaný jako občánci Ústí - bylo to krásný takový dojemný :wink:

odpolko nás čeká oslava, to bude mazec celá family :grinning:
10. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
hojda, kde jste??????
u nás je hnus počas, úplná zima - akorát ještě není sníh, byla jsem hoďku venku s kočíkem, abych sse provětrala a měla jsem toho docela dost :confounded: - už se vidím , celou zimu - to bude mazec :sweat_smile:

no máme už taky ty naušničky, bylo to sice se řvem, ale zato jsme krásný :grinning: - žádná reakce nenastala, tak super :wink: :slight_smile:

oslavu jsme taky zvládly v pooho, moc dárečků a kytiček, :wink: :slight_smile:

objednala jsem Adélce do kočíku, fusak ten grass od lodgeru, páč nebude dlouho trvat a jsme ve sporťáku :wink: :slight_smile:

Nikčo: a jak vy??? už jste ve sporťáku???????????????????
13. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky!

Etě nejsme ve sporťáku, chci ho vytáhnout co nejdýl... Fífovi se v korbě líbí, má polohovací opěrku zad, tak mu nic nechybí. Na délku má korba 80 cm, Fífa 69 cm, tak se vejde :wink: Ten sporťák je moc otevřenej, na zimu bych chtěla v tom hlubokym vydržet. Uvidíme :wink:
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
A co fotky z vítání a fotky náušniček? Budou? :wink:
13. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.