• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
jj, fotečky budou - jen eště nevím kdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a jak že se jmenuje ten programek na fotečky????
13. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Rajče? Nebo co myslíš?
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
ne jak si je tam upravuješ, abych si u fotky mohla udělat třeba rámeček, nebo tak,.......................
13. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Čao

Já nakukuju a čekala jsem nové fotečky :sunglasses:

Lenu já taky chtěla ten fusak je krásný, ale já nevím nějak nevěřím tomu, že se malá nebude furt rozepínat a že růstane odolný vůči sněhu a tak.
Takže jdeme do Emitexu s kožíškem bo fusak z hlubokého nemá díry na kšíry a je mi líto ho stříhat.
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Lenu, prográmek se jmenuje Paint Shop Pro.. Ale jde to i ve Photoshopu :wink:

Dneska taky vytáhnu fusak - máme ten Emitex. Nejradši bych si do něj vlezla taky :sunglasses:
14. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
hojda
monu: to jo odolný proti sněhu asi nebude, ale mám navrh nánožník, tak z toho nemám strach :wink: :slight_smile:

od rána u nás sněží, fakt mazec :cry:

pozitivní zprávička - fotečky už mám stáhnuté v PC :grinning:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
No, ale Nelinka se už asi nevejde do fusaku a na to ještě nánožník, leda bez madýlka, ale to je risk :grinning:
Ty to ještě más dobrý malá je malá, ale ty roční dětičky jsou nějaké už přerostlé :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
jj, monu ona i ta naše princezna je ve 3m nějaká přerostlá :grinning: - tak jako ostatní děti v 6m :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Leni hlavně že roste beruška :dizzy_face:

Taky u Vás holky tak krásně sněží.
Tady jo, akorát to nedrží.
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
TONÍČKOVI přejeme všechno NEJ NEJ NEJ k jeho prvnímu roku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně hodně lásky a trpělivosti rodíčů.
M+N
15. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
jéé další človíček, který slaví :slight_smile:
my taky přejeme vše nej, hlavně hodně zdravíčka a lásky
15. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Díky za přáníčka. V albu najdete pár foteček z včerejší komorní oslavičky.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3414498#navigator

JInak u nás včera sněžilo naprosto nechutně, celej den plískanice, sněhu hafo - též foto v albu, ale dneska už jsou jen zbytky. Za což jsem ráda, páč musim jet nakoupit na další oslavu a na sněhu bych byla nervózní....

A včera na poradně nám navážili 11,5 kg. Tak už nejsme takoví Otesani, jak v prvním půlroce. :grinning:
16. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,

dodatečně gratulace Toníčkovi. Fotky super! :wink:

My jsme byli nemocní - od čtvrtka do neděle teploty, pak se osypal. Šestá nemoc jak vyšitá.... :confounded: Teď už má jen tu vyrážku, tak je dobře. Už je to zase to vysmátý šťastný miminko :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Čao

fim fotký pěkné :dizzy_face:

Nikul my ji taky měli asi v půl roce :wink:

My teď máme šílenou rýmu, ale nastěstí teče protože už bych ji asi neodsála.
Příští týden jdeme na poslední Prevenar tak snad budeme ok.
20. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
ahojda,
tak my jsme byli včera poprvé plavat - zahajovali jsme kurzík naší Aduškou, bylo to super, ve vodičce se jí líbilo - na albíku pracuju, tak se pak mrknete :wink: :slight_smile:
takže budeme chodit každé UT ráno v 9h :wink: :slight_smile:

vypadá to dneska na docela slušný den, snad bez deštíku - tak se chystám umýt další okno :dizzy_face:

jo a dneska nám jsou rovný 4měsíce :grinning: :grinning:
apomalu opouštíme košík a přesouváme se do postýlky - to asi bude
:sunglasses:
21. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj

my taky chodíme pořád plavat Nela taky vodu miluje
Dneska jsme byli cvičit a taky je to pěkné a snad děti časem vydrží aspoň půl hodinku sedět :grinning:

Týjo už 4 měsíce to to letí :dizzy_face:
To jste dlouho vydrželi v košíku mě tam Nela od 3 měsíce plakala
21. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
fakt monu? mně zase malá nechce být v postýlce :frowning2: , mám strach, že bude pořád hučet :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Nela miluje dodnes měkké velké polštáře.
I zavinovačku jsme měli péřovou.
Plakala mi taky v postýlce do doby než jsem pod ni dala její peřinu pod kterou stejně nespala a byl klid.
Prostě na ni madrace byla tvrdá.
21. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
no to by mohlo taky zabrat, peřinu má jak pro obra - tak to zkusím jí pod ní, kdyžtak šoupnout :grinning:
21. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj

Lenu tak jak pomohla peřina? :wink:
22. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
monu: super, skvělé, bomba :grinning:
večer jsem to hnedka prubla a ejhle, usla - spala celou noc až do rána a ráno opět bez problému :cry:
takže super, košík jde pryč a tty mmáš u mě pusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

byla jsem úplně v šoku, jak to bylo v podstatě jednoduchý - jen prostě vždycky na něco přijít
ještě jednou díky :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj tak to moc jsem ráda, že to pomohlo.
Mě to napadlo, když jsem si uvědomila jak dobře spává u nás v posteli.

Přejeme krásný víkendmy vyrážíme k našim.
:slight_smile:
23. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahojky,

noc boooooží. Spal 8 hodin v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi je to tim, že byl včera od 14.30 vzhůru a šel spát až v 19.15... :wink:

Plavání taky super, poprvý se potápěl, bobek :wink: Po vynoření koukal co se to dělo :grinning: Ale v pohodě. Nečekala jsem, že se to povede tak brzo (na 3. lekci) :wink:
24. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Čao tak jsme doma z víkendu.

Bylo super brácha slavil 7 narozeniny. :dizzy_face:

Jsem zahlédla album fim a už jsem si myslela že třeba čekají další miminko.

Nikul naše děti z plavání teď začali nějak bojkotovat hesla, tak jak se vynoří a voda z nich vyteká jak z konve :grinning:
26. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
ahojda,
tak jsem zase tady po víkendu - no a změna času přinesla své - byli jsme u našich a malá se v noci probudila na jídlo a ne a ne spát, no mazec takhle to pokračovalo až do rána - nespal nikdo :unamused: :grinning: - nakonec si ji vzala babi do postele a pak tam na hodku usla - odpolko se to už spravilo :wink:
a včera jsme dorazili dom a krásně spinkala v postýlce, jak vždy :wink: - jo a na peřině jsme spali jen první noc jnak spí na matraci :wink: - je to šídlo - dneska se začala v postýlce přetáčet o 180° - jsem byla v šoku, když jsem přišla a najednou byla jinak :grinning: :grinning: - takže přesun do postýlky byl naplánován akorát :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jdeme odpolko na nožičky, tak jsem zvěda :grinning: á co a jak - páč teda jsem to už te´dkom pěkně flákala :confounded: :zipper_mouth:
večer nás čeká návštěva, zítra dopolko plavko , odpolko další návštěva, ve středu snad přijede už taťka dom a má přijít další návštěva :wink: - tak ono to nějak uteče :dizzy_face:

jo a dneska je u nás pěkně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: - včera bylo počas bájo a dnes :angry:
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,
tak už mam díkybohu zase to hodný, usměvavý miminko :dizzy_face:
Změnu času Fífa asi ani nepostřehnul. Včera šel spát normálně ve 20, kojo bylo ve 2.30 a 7.00.. Poslední noci spí fakt luxusně. Ťuk, ťuk, ťuk... Ráno jsem ho v 9 budila, protože jsme měli od 9.30 reha. No, dělá všechno dobře, dostali jsme jeden cvik na posílení ručiček, protože tam předvedl letadýlko :grinning: Jak jsem tam jela, tak mi skočila pod kola černá číča... Naštěstí jsem jí včas viděla, tak jsem to ubrzdila, ale ta trubka utíkala dál a srazilo jí protijedoucí auto :pensive: Když jsem jela zpátky, tak tam nebyla, tak nevim... Snad někde netrpí chudinka :cry: By se ve mně krve nedořezalo...

Doma snědl 130g domácí zeleniny s kuřecim, nestačilo mu to, tak se ještě dopucnul půlkou malý skleničky... Šli jsme ven, tam na půl hoďky usnul, koupila jsem mu hračku k zítřejším 7měsíčninám... Ale ovoce dneska teda nechtěl... Zatim mu nejede...

Co ty foti Adélky???
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojky babulky,
tak se zase po dlouhé době ukazuju.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Omlouvám se, že to tu tak flákám, ale Fífulín mě krásně zaměstnává, a večer většinou padnu za vlast... :wink:

Asi víte, jaká je u nás situace, je to už 3 měsíce, co jsme s Filípkem a pejskama sami, ale nějak to pořád moc bolí. Myslela jsem, že bude líp a líp, ale zatím není den, kdy nebulím do polštářů...naštěstí přes den s prdelkou není čas myslet na toho vola. Se omlouvám za ten termín...

No tak něco veselého, máme 67cm a přesně 7kg, plavčo Ti Leni moooc závidím, my taky chtěli začít teď, ale bylo nám doporučeno od primářky ještě počkat kvůli tomu zánětu ledvin, který Filípek prodělal na 3 týdnech, takže asi začneme po novém roce. Jinak jsme ještě stále v baráčku, do nového bytečku se budeme stěhovat v novém roce, zatím se komplet rekonstruuje, budou i nová okna :wink:

Musím omrknout taky vaše albíčka! Jdu na to :dizzy_face:

Jo a co bude s tím srazíkem? Nezvládnem ještě před Vánocema něco?
26. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj Gan

já vůbec nevím, že jste sami. :frowning2:
Nějak se to neřeklo asi to ví jen holky.

Rozhodně obdivuju a držím palečky ať se najde někdo kdo Vás bude mít rád. :slight_smile:

Já jsem pro sraz.
Hoďte datum klidně do konce roku. Můžeme se potkat i u nás doma.
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
30. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme vycachtaný, Fífa má nějak moc energie a nechce spát. Jindy je tuhej už v autě, teď už jsme hodinu doma a blbne. :slight_smile: A noc byla teda děsná, usnul ve 20.15, jedl v 22.30, kolem půlnoci, pak teda spal do 4, a pak zase kníkání v 5, v 6 a v 7 jsme vstávali na plavčo... Nevim, co zas blbne.. Ale je veselej, tlemí se, tak se asi vyspal dobře.. Což se nedá říct o mně...

Dneska jsem ho poprvý potápěla JÁ! A supeeeer! Normálka se vynořil jakoby nic, ani jsme už nemuseli otírat čumáček rukou. Domácí trénink se vyplácí :wink:

Dneska jdem na o k našim, mamka si veme odpo Fífu ven a my budem odpočívat... :dizzy_face:
31. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.