• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Fotky z dneška http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/#IMG_6567.jpg a dál
Potápění máme na kameře, tak já to pak natočim foťákem přes obrazovku :wink:
31. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Slíbený videa...
Potápka http://www.youtube.com/watch?v=Y5MAehbtrnw
Hopsání do vody http://www.youtube.com/watch?v=FRDF2fJz2YY
Měla babka 4 jablka http://www.youtube.com/watch?v=Eb9KyscnJsI

Je to natáčený přes televizi, Fífa ležel vedle mě a koukal, sem tam vydal nějakej zvuk, tak se nelekněte :wink:
1. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
hojky
jejda, sme premeskali tonickove narodky, tak dost neskoro, ale predsa, vseeeetko naaaaaaaaajlepsie k narodeninam, je to riadny chlap, pekne fotecky :wink:
aj u nas sa blizia prve narodky, len este nemame ani poriadne darceky nakupene
ja mam buduci piatok statnicu, tak nejak nic nestiham, ani sa ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k tej vahe, ninka bola na zaciatku otesanek a teraz nema ani 9kg a meria 72cm :sweat_smile: taka drobenka :grinning: mame problem kupit topanky, kedze najmensie sa vyrabaju 17, aj to len papucky
3. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Čao nás Nelík marodí, takže jsme zrušili plavčo a očkování.
No aspoň vím proč tak špatně spala včerejší noc.

Nik super videa z plavča.

Bez jé tak Vy už taky rok zítra co? :dizzy_face:

Jé a Lenička konečně přidala fotky :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
jj, jdu vám říct, že jsem zabodovala a mám fóťi v albíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bez. přejeme den předem vše nej k prvním krásným narozkám,hodně zddravíčka a pořádné pohody, a jen a jen samou radost :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Aojky, tak my už jsme doma z plavča. Super, potápěli jsme 2x a úplně v poho :wink:

Noc šílená, buzení po 1,5h, mezitim nahazování dudla... To neni normální.. Dneska zahajuju boj, páč už fakt nemůžu... Zkusim namíchat UM, nedostane prso hned jak začne kníkat. Klíďo budu hodinu chovat... Fakt už nevim..

Včera večer jsme jeli s D. do Tesca koupit jeho dědovi něco k narozkám a svátku. Fífu hlídala mamka, nechtěli jsme ho tam zbytečně tahat. Tak jsme utratili takovejch peněz :sweat_smile: Mam 2 tepláky, kalhoty na cvíčo, čepici, Fífovi čepici (máme skoro stejnou - takovou tu hučku s copánkama :grinning: ), zimní boty... No, vyřádila jsem se :dizzy_face:

Lenu, krásný fotky. Adélka má obrovský kukadla! A co je to za tetu? Járovo ségra?

Bezince vše NEEEEJ k 1 roku :wink:
7. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
néé to je moje segra :slight_smile:

tak vy už se potápíte? my až v lednu v tom druhým kurzu od 6m :wink:
ale plavko se nám líbí moc :wink:
7. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
My jedem na oslavu :slight_smile:

Ochutnávka vánočních fotek :slight_smile: Jsem se nudila, tak jsem se do toho dala:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanocni_Filipek/
7. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
ahojda, tak už je to tady před pár minutama jsem objevila Adélce první ZUB :grinning:
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
teda nikčo jak ty to děláš- fotky jsou úžasný :slight_smile:-já chci taky :dizzy_face:
8. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

vzpomínáte si ještě na mě? :wink: Přišla jsem se na vás asi tak po sto letech podívat. Škoda, že tady alespoň některá z vás není. Ale chápu to. Je neděle večer, nejspíš čas koupání, možná uspávání a máte určitě jiné starosti, než si vypisovat :slight_smile:

Asi bych tady musela strávit hodně času, abych si zpětně přečetla, jak se všechny máte, jak si užíváte rodinné životy a vlastně životy vůbec. Spolehnu se na poslední zhlédnuté úsměvné smajly a budu věřit, že dobře :slight_smile:

Co se mně týče, přijde mi, že všechno, co jsem si kdy plánovala a o čem jsem si tady s vámi povídala, se nějak ztrácí v dáli a že mě čeká ještě hodně kotrmelců, než přijde chvíle, kdy se zastavím, zklidním a budu žít podobným životem, jakým teď žijete vy. Věřím ale na to, že všechno má svůj důvod a že to tam nahoře někdo řídí a věci nastavuje tak, aby přicházely ve chvíli, kdy je na ně správný čas.

Na net se dostanu jen o víkendu, tak se tady zkusím zastavit zase za týden. Třeba budu mít víc štěstí.

Mějte se krásně a opatrujte se :slight_smile:

Pa
8. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Leni, jsi tady???
8. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
jj :grinning:
8. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Jůůůůů, nazdar babo!
8. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
no čauky já ani nevím co říct, mám obrovskou radost že jsi tady :grinning: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
asi tady těma výjevama nebude plácat místo, písla jsem ti do IP :slight_smile:

taky mám radost, vážně jo, tybrďo, super :grinning:
8. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
jen že prostě chybíš, no :pensive:
prostě k nám patříš tak či tak - to už nevymažeš :wink: :slight_smile:
jsem ráda, ale že už je všechno na té nejlepší cestě co se zdraví týče :wink: :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky!!

Dodatečně vše NEJ Ninunce k narozeninám :dizzy_face:
8. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
čao monu, že by někdo přeci jen došel :grinning:
8. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
no nazdárek :slight_smile: , já vás holky tak ráda vidím ......... je to skoro jak o vánocích :grinning:
8. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
jako pěkný dárky, viď????? :grinning:
8. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
jasně že jo, obzvlášť ty jsi dáreček :slight_smile:

vrátila bych se do Poděbrad ............ strašně bych vás chtěla vidět, chjo .........
8. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
jo Poděbrady :slight_smile: - to byl mazec
zrovna tuhle jsem si vzpomněla na tu večeři, ty největší hlad, a že si dáš pořádný jídlo a ne salát jak já :grinning: a a pak ti donesly na talíři takovej bobek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem smála jak tehdy :wink:

vyrazíme zase někam???????????????????????,,, co ten sraz baby jedny|????????????????????,,,,
8. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak holky psala jsem si s Gan a udělejme aspoň nějaký ten sraz.
8. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Lenu já psala že i klí´do u nás bebo kdekoliv , ale nikdo nějak nereagoval.
8. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
jo monu a kdeže to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Praha :wink:
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
jsem jednoznačně pro ...... jen prosím určit místo, kam jsem schopná trefit, mám drobetko problém s orientačním smyslem :grinning:
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
tak s Prahou nemám rozhodně žádný problém :sunglasses:
8. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
no já taky ne, když si pro mě přijedete na nádr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.