• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
Gan tak budeme uspávat všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
mě??? Filípek usíná sám :grinning:
8. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
jestli tohle vyjde, tak si snad označím v diáři dnešní den jako velmi významný :grinning:
8. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
hele já jsu pro, je mi řekněte hodinu...
8. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
jinak teda ale jako pracující lid můžu z práce vypadnout nejdřív ve čtyři :unamused: , dělám ale v centru, takže pak můžu zajet podle potřeby kamkoliv
8. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
tzn. pátá?
8. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
a já než se dokodrcám milé dámy (opět to mám nejdál) , a se svojí velkou orientací ještě párkrát zabloudím, tam budu možná až půjde GAN do hajan :grinning:
8. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
ty jo jsme se doholy a paní domu se zdejchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
No já jsem doma od rána přije´dte kdy chcete :wink:
Gan no že vezmeš Filípka sebou samo nějak se tu poskládáme ne?
8. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
je už jsi tu:slight_smile:, takže budeme moci u tebe přespat monu?????????? klidně na zemi :sunglasses:
8. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Né já počítám jak udělám ležící pořádek. :grinning:

Ty jo já se těším objednáme večer pizu zapálíme svíčky nalijem si víno pustíme jako kulisu Brigit J a budeme kecat
8. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
no Mončo v poho, já jen, že máme prostě ten večerní rituál a nechci mu to kazit...
8. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
jsem brzda, já vím. To nějak vymyslíme...
8. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
fantazie! :dizzy_face:

monu, ve který části Prahy se nacházíš? jinak já místo nezaberu, jela bych pak dom
8. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
V pohodě my chodíme taky spát v 7 okoupeme děti ty si dáš s Filípkem šlofíka a pak dojdeš za náma ne?
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky, jako spát tam nemůžem, my kojíme po dvou hoďkách, to by nespal nikdo...... :wink:
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak pak leda, že bych si nějak zkusila vyjednat volno a sešli jsme se už přes den, ale to nemůžu zaručit :unamused: , čeká mě teď v práci hodně školeních a tak a nejsem si jistá, jestli bych se mohla utrhnout
8. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
mucí, tak třeba že bychom tě proškolily my? Třeba komunikace mi teď jde obzvlášť dobře...

Paci paci pacičky,
táta koupil botičky,
a maminka metličku
na zlobivou holčičku :wink:

Jinak by to pro nás bylo super řešení, ale chápu, že to je komplikace... :grinning:
8. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gan rozhodni se ale myslím že by to velké problém nebyl. :wink:

Muc no jedinně pak takto.

Holčičky já jdu kukat na televizíju.

Zatím pa.
8. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
o ou, básničky a říkanky, to tu dlouho nebylo :grinning:

zkusím a uvidím, ............
8. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
já se teda jako podřídím, ale chci řádně pokecat a jako abych se taky dostala ke slovu za ten večer/den :grinning: :grinning:
takže jak ???? a co teda nějaká sobota?? třeba hned po O??? nějaké centrum?? jako aby jsme byli pokupě i s kojícíma maminkama
8. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
rozhodně, ale pokud vám to nebude vadit malou brát nebudu - nejsem pro trápení dlouhou dobu v autosedajdě, a gór my když jen do Prahy jedu víc jak 2hod.
8. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
asi kojím už jen já, ne.... :wink:
No a po vzácné shodě na příští pátek se jiné datum neodvažuju ani navrhnout.
Tak já si píšu, a uvidíme, jak mucí dopadne, kdyžtak by to šlo pro ostatní odpo?

Tak prdelky krásný večer, já si jdu nalít šťávičku a pokecat se ségrušou :grinning:
Páček, dobrou noc, moc ráda jsem s vámi zase pokecala!!!!
8. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
gan, užijte se holčičí večer a ............ moc se na tebe těším, pa :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
jj, já se taky balím .........................tak snad takhle pěkně všichni pohromadě 20 tého
papapappa
8. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
takže taky mizím, moc ráda jsem vás zase "viděla", doufám, že se toho dvacátého vážně sejdeme :slight_smile:
mějte se krásně, dobrou noc
8. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
No nazdar, já čučim jak to tady jede a pak čučim ještě víc. Akorát jsem tě bohužel Klárko prošvihla. O fous. :frowning2: Nebudu otravovat dotazy, jak se daří, jak se máš, jestli jsi spokojená.... normálka začíná mi šrotovat v hlavě, jak to udělat, abych mohla taky dorazit...... Asi bych mohla i sama, pak by to bylo jednodušší. Ale je otázka, jestli:
- jste na mě zvědavý. Nebyla jsem v Poděbradech, tak asi budu často mimo mísu... :grinning:
- jestli jste zvědavý nějak extra na Toníčka, tudíž zda ho brát s sebou... ? Pak by to bylo ale asi dost složitý se všema těma krámama, co by potřeboval mít s sebou....
- jinak 20.11. snad čas mám. :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj Fim jasně že doraž taky :slight_smile:
Já v Poděbradech taky nebyla :grinning:
9. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
bréé ránko,
já zase nebyla u Kačky :wink: a ráda Vás všechny poznám a uvidím :wink:
:wink:
9. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahojky holky, teda tady to včera jelo.. Škoda, že jsem tu nebyla... :frowning2:

Srazík super, těšim se na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.