• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
hojda,
tak já jsem byla s manžou od včera v Polsku , dneska jsem se vrátila a tady nikdo :astonished:
malou hlídaly naši - je to zlatíčko, ZUB už na nás pěkně vykukuje :wink: :slight_smile:

a jak ten srazík??????????? co domluva na nějakém přesnějším čase?????????????????
11. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
hodila jsem do albíka, první papání ze lžičky :wink: :slight_smile: - docela šikulka, už baštíme kaši a taky jsme měli banánek se šťávičkou z mrkve - to jí jelo :grinning:
13. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Nám dneska dorazil vánoční overálek, tak jsem se zase vyřádila :wink: :wink: :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanocni_Filipek/

Adélka je princezna šikovná :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
nikčo - jedním slovem super, fakt děsně krásný fotečky :wink: :slight_smile:
a krásná čepička ta ušanka :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj.......vzdy vas tu aspon pokukam, ale nemam cas prispiet.....a ak ma aj nieco duchaplne napadne, tak mi eli preventivne vypne pocitac :grinning: ......eluska je dobra - pocas dna....vecer do nej vojdu vsetci certi a je to uplne ine babo.....uz skoro 3t mame vecwer problem zaspinkat...skusame vselico a som zvedava co pomoze..... pokial jej nieco nedovolime, tak sa snami normalne hada a krici..... ak idu reklamy - hlavne vianocne, tak tancuje o dusu :dizzy_face: ..... no co, je jej plny byt..... stretko si uzite :sunglasses:
14. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky tak co ten sraz? :wink:
Jak to uděláme přes noc přes den?
Kdo přijede ?
15. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
MOni, řekni si ty, jak se ti to hodí. :wink: A kolik lidí u tebe může přespat? A jak teda s prckama? Mám brát Tondu s sebou? Resp. řekni si ten čas a podle toho se zařídím.
Autem určo nejedu, tak moc věcí brát nemůžu.... Měla bys na půjčení cestovní postýlku? Já se vyspím na zemi, to je jasný.:dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj no já jen potřebuju vědět kdo teda může a kdo né abychom se potkali v co největším počtu.
Jestli teda přes den nebo přes noc.

Jinak bych odfrčela k našim. :sunglasses:

Dejte vědět do čtvrtka nejpozději posím. :slight_smile:

Postýlku mám když tak půjčím. :wink:
17. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky, já ne.. Ráda bych, ale nemam se jak dopravit a jako kojící musim být pořád Fífovi na blízku :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky,
no my bychom dorazili pouze přes den, pokud teda nebudeme sami :o)
Mončo, tos to zase vyhrála s náma viď, my fakt nejsme schopné se domluvit, a to máme jen po jednom dítěti :grinning: :grinning: :grinning:

Mucí, jak dovča?
19. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
holky ahojda
tak já se musím velice omluvit a to na poslední chvíli já vím :sweat_smile: - bohužel nedorazím, na malou skočil první kašel a leze nám druhý zoubek a je to nic moc - uk|ńouraný, protivný, atd - však to znáte :frowning2: - sice našim by to nevadilo jí i takto hlídat, ale já bych si to asi moc neužila - furt bych byla myšlenkama u ní :rolling_eyes:
určitě si to ale užijte, pokud budete fotit koukejte hodit pak fotky do albíka :wink: :slight_smile:

mějte se moc krásně a ještě jednou promiňte :confounded: :pensive:

jo a nejde nám PC - tak jsem k dispozici pouze na telefonu - kdyby něco (ted jsem u manži v práci)
19. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Čao holky tak to necháme na jindy ne?
Né že bych Vás nechtěla vidět, ale chtělo by se opravdu potkat v plné polní. :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky Mončo,
jojo máš recht, chtělo by to plný počet, ale byly jsme kousek, tak to třeba příště dotáhnem! :grinning:

Krásný večer!
19. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky, já se taky moc omlouvám, ale jsem prostě tragická. Naplánovala jsem ottiž u nás konečně vyklízení sklepa (společných prostor) a úplně zapomněla na sraz. Takže pochopitelně je to na zítřek od rána a pro mě jet do Phy dneska a ještě se vracet (vše s malým, páč ve všední den nemá kdo hlídat) je šílenost....
Navíc se omlouvám za absence, ale malej mě u pc šikanuje, tak můžu, jen když je mimo pokojík. :grinning: A už zase jde - krabík. Všude chodí bokem. :grinning:
20. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky všem,
koukám,že se to tu zase nějak rozjíždělo a těď zase nic. No nic koukla jsem co je nového. U nás je to počád stejný, času je málo, Sárinka roste jako z vody a pes taky. Díky těm dvěma nevím kam dřív skočit a večer padám po postele jako prkno.

Dětičky vám krásně rostou,určitě z nich máte stejnou radost jako já, jen si občas říkám že bych na chvíli vrátila čas kdy Sára ještě neuměla mluvit. Teď co otevře oči tak tu pusu nezavře jak je den dlouhý :grinning:

Doufám, že pokud nějaký srazík naplánujete nezapomenete na mě, to by mě mrzelo. Všechny bych vás chtěla vidět.

Zatím se mějte krásně.
Páček
1. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
čauky,
no holky kde jako jste????????? já nemám stále PC tak nejsem přítomna, ale vy?????????? :astonished: :astonished: :grinning:
no valím bulvy :sunglasses:
u nás je nového toto: máme druhý zub, výška 70cm, váha 8kg :grinning: - přetáčíme se na bříško a zpět, a pomalu ¨se snaíme plazit -to nám ale ještě moc nejde :slight_smile: - no prstě šikulka naše :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak rehabka v pohodě, ale na kožnim nic moc.. Ty flíčky, co má Fífa na zádech, je prej AE Achjo... U nás to nikdo nemá, tak jsem s tim fakt nepočítala... :confounded:
7. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
niku.....co to je - AE?

inak eli je dnes strasne zlostna, pajedna a nic jej nie je dobre....asi zuby :frowning2:
7. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Atopickej ekzém :unamused:
7. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky
no si máme hodně práce před vánocema co?

Nikul snad to bude v pohodě v létě ho vemete k moři a to mu pomůže
12. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Miru, dodatečně přeji malé vše nejlepší k jejím krásným prvním narozeninkám. :dizzy_face: Doufám, že jste si to užili. :dizzy_face:

Niku, s flíčkama na zádech mě nestraš, máme je taky. Objevily se až teď, tak jsme najeli opět na Sebamed jako když byl miminko. Ale jestli je to ten AE, tak to máme asi peška a stejně to nezmizí. :frowning2:
13. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
hojda, idem trochu napisat, aj ked vacsinu sledujem na FB :wink:
u nas konecne pohodicka, 13.11. som mala poslednu statnicu, tak som 2xmgr. a hned na to 19.11. mi vyberali laparkou zlcnik.. takze trochu hekticke, ale mala to zvladla hadam lepsie ako ja, striedali sa u nas moja mama so svokrom po tyzdni, aby som sa mohla ucit
inak mame trochu cez 9kg a cca 74cm, takze drobatko, nohu c.17, nemozne zohnat topanky a 16 zubov :grinning:
16. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
:wink:

no bez...vy ste ale drobci.... eli ma cez 80cm kg ma teda len 9.....vyzera strasne podvizivene :grinning: ...ale detska lekarka nam povedala, ze taku dlhu babu tu uz davno nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vsetko oblecenie je nam siroke, ale rukavy a nohy kratke - ako vyrasteny student.....ninka bude asi po tebe co sa vysky tyka :wink:

baby, chodite s detmi niekam do centra?....ja sa teraz dost bojim, lebo je vsade vsetko chore a eli este vsetko "ochutnava".....viem ze by jej kontakt s detmi pomohol...teraz tu ma bratranca a su spolu bohovsky...eli sa zacala predvadzat - tancuje o dusu a dokonca sa viac pusta chodit, ked ju chvali viacero ludi a nie len mama
18. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
ahojda holky tak konečně jsem tu - no byl to mazec, nečekaný překvápko v podobě rekonstrukce dětského pokoje, jeden den zavolali, že druhý den přijdou :wink: - takže jsme museli všechno vyklidit a no následoval bordel, 10dní zmatku, prchu, dělníků a nic moc :unamused: - ale výsledek stojí za to, Adélka má lrásně připravený pokoj, už ho jen vybavit :slight_smile: :grinning: -takže vánoční úklid jsem brala opravdu poctivě - prach byl všude :angry:

jinak teda jsem se rozhodla Adélku nechat ještě očkovat synflorixem, a to od ledna 3 vakcíny, 29 jdeme ještě na půlroční prohlídku a poslední hexavakcínu :wink:

jo a vzhledem k tomu, že jsem v 5m měli už 70cm, a 8kg :grinning: :grinning: :grinning: - vás v roce na 100% předběhneme :sunglasses:
jj, holt nutrilon od skoro začátku je znát :slight_smile: - ale je zdravá, krásná holka - tak v poho - ani dr. nám nic neříká
dáváme příkrmy a to nám chutná úplně všechno - mrkvička, brokolička, brambůrky - no mňamka je všechno - hlavně když je to k jídlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak vy a vaše ratolesti????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jinak děkuji všem, kteří nám poslali přání k vánocům - opravdu kouzelné fotečky , moc krásný - já to chtěla taky letos udělat, alle bohužel mi to nevyšlo :confounded: - no snad za rok :fearful:

takže se ozvěte , ať se taky něco dozvíme :wink: :slight_smile:

"Přeji všem krásné a veselé Vánoce, bohatého Ježíška a rodinnou pohodu - do Nového roku hodně štěstí a zdraví "
Vám i vašim rodinám ze srdce přeje Lenka s rodinou :grinning:
22. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Achoj!

Děkuju Leni a Gan za vánoční pozdravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste zlatíčka!
Leni, dáš fotky pokojíčku? Co jste tam všechno dělali?

No, k váze se nebudu vyjadřovat. V 5M měl Fífa 8,5 kg, teď má přes 10 kg :sweat_smile: Na dýlku cca. 3 cm... Je to statnej hošík :grinning: Dneska přeplazil celej byt pozadu... Dopředu mu to nejde, ale pozpátku na 1. Obávám se, že se dřív postaví, než že by se rozlezl.... :sweat_smile: Taky se umí šoupat po prdelce, tak si s tim vystačí. Říká máma, bába, dáda, nene a mňam... Ekzém už zmizel, ale teď zase vykouknul.. Zkoušela jsem broskve a ty teda asi neprošly.. Ale neni to nic hroznýho - na každej ručičce má jeden flíček. Mam tu nakoupený z dřívějška 2 malinový a 2 lesní ovoce - kaše.. Tak snad projdou.. Jinak je budu muset vyhodit...

Na Vánoce se těšim, Fífa dostane hafo dárků. Ale největší radost bude asi stejně z papírů, co?

Jo, a zub nemáme žádnej :sunglasses: Já měla první v roce a pak mi jich během 14 dnů vyrostlo 7.
Spánek přes noc moc nic.. V lepším případě jí 3x... Usíná mezi 20-20.30, vstáváme mezi 8.30 a 9.15. Ale ty 3 jídla mi neva, vždycky si jen cucne a spí dál.. Horší je to, když chce podávat dudlíka :sunglasses:
Pořád kojim, zkoušela jsem jednou dát mu UM, ale neeee... Nechtěl, šklebil se... Tak už se těšim na odstavování - to bude rodeo... Bude mi ho líto, ale do 3 let ho kojit nechci.. To už chci mít další miminko :grinning: Tu holčičku :sunglasses:

Tak veselý Vánoce, užijte si Štědrej večer a budu se těšit na fotečky od stromečku :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hm... překlep... Na dýlku má Fífa cca. 73 cm :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
hojda,
nikčo: kompletní , tzn. podlahy, vylít, strhnout lino, dali jsme dlažbu a podlahové vytápění (tak jako po celém bytě), odhlučnit stropy, výměna radiátoru, nová elektřina, a pak vymalovat - ale jen fasádovkou a pak bílou, páč chci zase na zeď něco vytvořit :wink: :slight_smile: - teď budu někde koukat po inspiraci na dětské pokoje (ale spíš už jako studentské a doplniím jen různýma kravinkama :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky!

Vánoce krásný, v 17.30 jsme šli večeřet, Fífa měl brkaši s krůtím masíčku na máslíčku. Chutnalo mu to moc... My s D. snědli každej půl řízku a cca. 10 dkg salátu... :sweat_smile: Jsme vůbec neměli hlad...
Pak jsme šli ke stromečku, rozdali si dárečky.. Fífa byl vysmátej, šťastnej, nevěděl co dřív... Nejvíc si bolíbil bubínky :grinning: Pak jsme šli k našim, kde byla i ségra s přítelem a babi... Tam jsme dostali hodně dárečků... Pak šli všichni k nám - lítali jsme po chodbě s krabicema sem a tam :grinning: :grinning: :grinning: V 20.45 jsem šla Fífu uložit. Bála jsem se, jak bude spát po těch všech zážitcích, ale byla to paráda. Vstávali jsme v 9.20 :grinning:
Včera jsme byli na obědě u tchánovců - Fífa dostal tatrovku, koně a ještě nějaký hračky a oblečky.. Super...
Dnešní noc horší, vstávačka už v 7.45 - ale s úsměvem :wink: Tak jsme šli hned na koně a k hračkám... Teď se v noch zase hrabe a hraje si :slight_smile:
Dneska jdeme k babi, pak přijde D. ségra a přítel, zítra druhá babi... Máme ještě 3 dny co dělat... Navíc má D. ve středu svátek...
Fífa se naučil dělat na hlavu ťuk ťuk ťuk.. To je prča :wink:

Fotky z Vánoc http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/
26. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
:slight_smile: ahojda,
tak jsem byli na půlroční prohlídce :wink: , máme 72cm a 9,5kg :grinning: :grinning: :grinning: - no kus ženský :sunglasses: - jj, všechno nám chutná, zlatíčko - dostali jsme třetí hexa vakcínu a objednala jsem 3dávky synflorixu - první nás čeká ke konci ledna :dizzy_face:
vánoce byli krásný, i když teda naše beruška od 23 přesně 4 dny en hučela a vztekala se, nevím co se jí stalo - páč už je zase zlatá, hodná, proste naše :wink:
na vánoce jsme jí vyměnili naušničky, nastřelovací jsem dali pryč a dostala zlatý kytičky- krásně jsme to zvládli sami a vůbec nebrečela :slight_smile:
od ježuchy toho dostala malá moc, jídelní židličku jsme vyzkoušeli už u večeře - no super, krásně v ní sedí (mírně leží) jak je polohovatelná a vydrží v ní :slight_smile:
taky nám volali z bazénu, že 8.1 začínáme druhý kurz plavání, tak už se moc těšíme - Áďa dostala úžasný plavečky, až jí je oblíknu, hned nafotím :wink: :slight_smile: :grinning:

Všem Vám přejeme krásný vstup do Nového Roku, mnoho štěstíčka, zdravíčka nejen vám a vašim ratolestem , ale celé vaší rodině - hlavně hodně rodinné pohody - páč ta vydá za všechno.

Mějte se krásně a v Novém roce papapapapa
31. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Cholky, kde jste? Jsme na 5. straně :confounded:
8. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.