• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Porád nikdo, kurňa :frowning2:
Tak zase já... Holky, kde jste?
Filípek se šikulínek, včera se poprvý postavil... Už je na kolínkách, udělá jeden "krůček" a rozplácne se, ale myslim, že se to nakonec naučí.. .:slight_smile: Posadit se umí na 1 s * :wink: Je to malej ďáblík, pořád chce blbnout a smát se :slight_smile: On se směje pořád, prdelka... To neni ani možný :slight_smile:

Zítra jdeme plavat - na pokračovací kurz. Tak snad se nezapomněl potápět...
Váží 10,4 kg a měří 75 cm - kusanec, žejo... Pořád kojim, už jsem dokonce koupila Sunar, že ho začnu zvykat a prdlačka... Nechce ani lok.. Tak jsem zvědavá na odstavování... :astonished: :sunglasses:

Nechcete někdo přijet na návštěvu? Se mi po vás stýská...
15. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jo, etě odkaz na fotky, co nám dělal taťka
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_s_maminkou/

Pak první sáňkování
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Zimni_radovanky/

A pak se musim pochlubit touhle fotkou http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_10._mesic/#IMG_0700a.jpg
Že se mi povedla? Jsem na ní pyšná... Ale když je nádhernej objekt, jde to samo... :wink:
15. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahojte :wink:
18. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
ahoj, ahoj
tak já jsem tady po dlouhý době a tu nikdo :frowning2:
co se děje????

nikčo: co dodat fotečky paráda, malej je fešák a ty fotky od taťky máte kouzelný - že je šikulka :grinning:
taky bych potřebovala někoho na ty fotky, mě to prostě neba :frowning2:

no říkáš že je kus,, tak my v 6m ,9,5kg a 73cm :wink: , no jo nutrilonek :sunglasses: - je to kus baby, ale krásnej :grinning:
taky chodíme na další kurz, potápění nás teďkom čeká, ale chytli jsme první rýmu, tak asi budeme doma , aby jsme nepodpořili nějakou nemoc :unamused: - koupili jsme tu odsávačku na vysavač a musím říct, že je to skvělá věc :wink:

jinak papáme úplně všechno a moc nám taky všechno chutná :grinning: - problém nemáme vážně s ničím :slight_smile:
taky už samy sedíme, i když teda padáme ale ne tak moc :slight_smile:), vozíme se na sáňkách a jinak už jsme ve sporťáku

rez: babo, koukám, že jsi se rozkecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak holčiny, koukejte sem přijít a něco napsat

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky t :slight_smile:
tak co nového?
Nelík, už chrní manža v práci tak nakukuju.

No nám rostou asi všechny zbylé zuby a tak Nela všechno rve do pusy.
Fotečky máte krásný krásné všechny a děti teda rostou rychlostí blesku. :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Naše novinky -

Fífa stojí, sice s oporou, ale pokouší se pouštět..
A dneska začal lézt po 4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuby - 0 :grinning:
19. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Niku Nela se začala pouštět a do měsíce chodila úplně sama :wink:

A zuby neřeš aspoň mu pak dýl vydrží.
20. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj ahoj,

tak já se po delší době taky hlásím :sunglasses:

Konec loňského roku, spíše teda jeho druhá polovina nestála za nic takže jsem se neměla náladu moc ukazovat ale už to vypadá že jsme na lepší cestě :wink:

Hlásím tedy 11 kg, cm asi 80 (na kontrolu jdeme v úterý tak budu moudřejší) a zubů 12. Postupně lezou další a další takže je to u nás asi jako u Monu, co jde strčím do huby :grinning: :grinning:
Sára celkem obstojně mluví, umí odpovídat jo a ne takže se s ní dá domluvit např co chce jíst co na sebe apod. Umá se sama obout, sundat a oblíknout ponožky a kalhoty. Naučila se běhat takže vystřelí z pokoje a běží přez celý byt, někdy je to celkem fuška jí chytit. Jo a asi to nejdůležitější je že se sama nají, s polévkou je to teda ještě trochu problém protože polovinu ze lžičky má na klíně ale jinak vše sama.

Uf, to je asi všechno. Zatím se mějte fajn a doufám,že už se ukážu častěji :sweat_smile:

Pááááá
20. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
no nééé, hurááááá ahoooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjj :grinning:

no to jsem ráda, to jste mi udělally radost :wink: :slight_smile:
tak ještě holky ze SK, Gan atd a jsme komplet

Kačí: co pejsek??? klubíčko malinký nádherný, roste, co?????????????? Jéé Sárinka je ddrobek - když si vemu že my už máme 10kg a je nám 7měsíců - zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Monu: a jak Nelinka???? Jak je velká??? Šikovná???? atd.............................

JJ, já si to užívám opravdu na 100% - páč teda to fakt letí - jak říkám zítra 7m - (a to se vidím pořád s břichem
:slight_smile: ) - je to trochu hučárna, trocchu zlobidlo - ale je naše :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj

no super šikulka Sárinka. :dizzy_face:

U nás se kecá celý den, ale rozumím tak maximálně já.
Nejčastěji kde je, kam co, a A jako ano a ahoj.
Běháme jak střela, takže to u nás někdy vypádá taky jako na odchytu dravé zvěře.
Vážíme taky 11kg a měřímě cca 80.
No nají se sama vydličkou a lžičkou zatím jen tuhá jídla.
Pořád chodíme plavat a Nela, už skáče sama a bez hesla úplně sama do bazénu.Super.
Takže Nelinka je velice šikovná a velice vztekavá MOJE MILOVANÁ holčička.

No a na závěr v zářijovkách 2008 se jede, už druhé mimikolo takže uvidíme jak to půjde u nás. :dizzy_face:
To jsem se po době vykecala a zatím ahoj
21. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Lenu Sára měla v 10 měsících 10 kg, teď hodně vyrostla takže ty kila asi zpracovala nebo co, ale je fakt že od toho cca roku přibírají už ty děti méně. No a pejsek už není klubíčko malinký je to pořádnej macek, bude mít ke 30 kg a je ho všude plno a pořád si chce hrát. Je to milášek :sunglasses:
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky prdelky:o)
Tak se teda taky hlásím s novinkama, já už si teda nepamatuju, co jsem kdy psala naposledy, tak to tak nějak shrnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Takže už je ze mě rozvedená paní, zatím teda bohužel nemůžu říct, že šťastně, snad to někdy přijde...

Ale to důležité:o) Filípek se přetáčí na bříško i zpátky, udělá už skoro dámskej klik:o) a snaží se pod sebe natlačit kolínka...Tak uvidíme, kdy se mu to povede a rozleze se, ještě by teda mohl chvilku vydržet, na honění po bytě času dost, že :wink: Jinak máme tři zoubky, klube se čtvrtý (a mohly by dát zase chvilku pokoj, docela nás trápí...), a měříme ca. 73 cm a 8kg, na kontrolu na 7mi měsících jdem v úterý, tak nahlásím aktuálně:o) Baštíme už pár přes dva měsíce příkrmy, teď už třikrát denně, a do toho kojíme, tak jsem ráda, že mlíčko zatím drží:o) Snad ještě chvíli vydrží, je to dost pohodlný:o) Už jsem teda schytala 3 kousance, ale snad si to dal vysvětlit :zipper_mouth: no uvidíme...

No a to je asi tak ve zkratce všechno, pomalu abychom začaly plánovat, kdy se uvidíme, aby se pak nikdo nemohl vymlouvat, že je to narychlo:o) Co takhle jaro, květen? :wink: Jsem asi vtipná, že :o)

No tak se mi prdelka probudil, frčím ho nakojit a oblíknout, půjdeme trošku na vzduch, a pak dorazí atrakce v podobě "tatínka"...se zase moooc těším....

Páček, ráda jsem si přečetla, co je u vás nového!!!!! Stejně to je neskutečný, přijde mi jak včera, kdy jsme tu řešily ty naše křivky, a teď nám plní alba takový rošťáčci malinký krásný šikovný milovaný :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
ahojda
tak jsem ráda, že jste něco připsaly :grinning:
zdravím zejména Gan: papulko nic si z toho nedělej, až se trochu oklepeš tak se určo najde nějakej šikovnej strejda :wink: jak pro tebe tak pro Filípka :slight_smile: - mrkla jsem do alba, moc vám to tam sluší - máte dost vlásků :dizzy_face: , my ani ne - ale už rostou :slight_smile: a jak bydleníčko???? už jste v novým??
Jinak se přidávám KVĚTEN by byl krásnej na malý srazeníčko :sunglasses:

Adélka má zatím jen ty dva zoubky :wink: - další nerostou ale asi brzy budou, furt si strká pěstičku do pusiinky a slintá jak bernardýn :dizzy_face:
Tak už taky krásně sama sedí a hraje si - to je moc spokojená :pensive: , no ale jinak je to šídlo nejlepší jsou prostě blbiny s mamkou, to se může uřechtat - naučilase konečně krásně spinkat i přes den doma -a isínáme s panenkou (takovou tou látkovou Barčou :slight_smile: )

Tak se mějte krásně a my zase dolezeme :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
tak jsem konečně doplnila album o nějakou tu fotečku :sweat_smile: :sunglasses:
24. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky Leni :wink:
krásný fotečky! Jste šikulky! A sedíte už samy? :confused: :slight_smile:
My jsme vlasáčci už od narození, a v podstatě jak padaly, tak i dorůstaly nové, takže jsme plešatý období ani neměli :wink:

Tak co ten KVĚTEN baby? :wink: Se zase začlo mluvit o srazu, a tady ticho po pěšině :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
ahojda,
jj Gan sedíme samy.-) - je to šikula, jen ještě nelezeme - to nám zatím nejde, i když snaha je :grinning:

včera jsme si udělali rodinný výlet, komplet i segra s rodinou a naši, vyšli jsme si na turistickou chatu, pěkně pěšo-Áďa na saních - parádička, poprvé byla v restauraci , krásně si tam seddličce a byla moc hoédná :wink: -fotečky hodím do alba :slight_smile:

květen je good- hodtě hnedka termínek a jedem, už se těším na pokec :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Holky, my máme v květnu sraz s dubnovkama :sunglasses:
1. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
čauky :wink: ,
tak já včera koupila do ohrádky koberec (máme tam puclíky, ale Filípek rád měkký, tak co bych pro něj neudělala), a hnedle jsou znát pokroky, normálně se začíná plazit :wink: Strká kolínka pod sebe a přitahuje se ručičkama, jako žádnej rychlík to není, ale za hračkou se - i když s velkou námahou- dostane :grinning: Tak mám radost!

Jinak Veru jako nesabotuj, navíc ty nemáš na sraz s dubnovkama nárok, když jste v březnu :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
nikčo: tak se sejdeme v květnu v jeden den a ty si jen odskočíč na druhý srazík :grinning: :grinning:

gan: no šikula, my ohrádku nemáme - přes den chodíme spát do ložnice do naší manželské postele a dneska poprvé se stalo to, že Adélka spadla z postele - no řev, ale naštěstí vše v poho (jen já měla málem infarkt) - začala válet sudy :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky

já bohužel v květnu nemůžu máme plno a do toho máme víkendový sraz se zářijovkama a pak jedeme na mini dovču.

Co červen?
7. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky holky,
já nějak nestíham. Když je chvíle, tak fotim, hraju si s novym objektivem a pak s fotkama :dizzy_face:

Fífa je zlatej, zase teda jí 3x v noci, vstáváme mezi 8 a půl 9... Ale dobrý. Zuby žádný :grinning: Už udělá bez držení 3 krůčky, každej den mu to jde líp a líp... Tak uvidíme, kdy se rozběhne. Mně je jedno, jestli teď nebo až po roce. Ať to udělá, až se mu bude chtít :sunglasses:
K obídku měl dneska červenou čočku a mooooc mu chutnala.. Zkusila jsem mu dátdo 120 ml vody 1 odměrku sunaru a něco vypil.. Tak snad se to naučí. Tak v půlce dubna bych chtěla odstavit...
Spí hezky, usíná hezky. Žádný stání a pokládání se nekoná. Musim to zaklepat :sweat_smile:

Kdo má zájem, může mrknout na fotky
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_11._mesic/#IMG_1649.jpg a dál
Tady jsem fotila Čika http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Ciko/

Ad. srazík - s dubnovakama ho máme 14-16. května, pak máme volno. Jen 26.6. se vdává D. ségra. :wink:

denisa31 • 1d • Dnes v 17:33
9. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
hojda babule,
my se máme dobře, ˇAďa je ukecená, říká, táta, děda, babi, a blalla :grinning: - umí paci paci a tyty a pápá
sedí sama bez držení, ale nelezeme - to nám jaksi stále nejde :sunglasses: - jinak to je zlatíčko největší
chodíme na to plavko tam už se potápíme a Áďa je spokojená - je to vodomil :grinning:

Taky dneska přišla od dr. s tím, že čekají chlapečka - což je mazec - celá uřvaná - chtěli holku, no hned jsem si vzpomněla na sebe, před víc jak rokem, když já chtěla kluka :grinning: - no to je život :dizzy_face:
dnes bych malou neměnila za nic!!!

Taky mám od včera nový autí - malý clio, jsme vyměnili za Land Rover discovery - obr auto najednou - tak se musím učit, abych někoho nesundaze silnice :grinning: :grinning: :grinning:

sraz určete , ale konec června už mám úplně plnej - malá bude mít rok - tudíž velká oslava, jedeme s autama pryč, a čekají nás asi zase Přeštice - Nikčo - to je u vás :wink: :slight_smile:

tak se zatím mějte a papapa
11. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj no Leni

malá je šikulka

Já bych to viděla nějak ze začátku června.
12. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Leni, kdy budete v Přešticích??? Musíme se sejít!!! Když budete tak blízko. Snad to nebude 26.6. To máme svatbu...
Adélka je šikovná, že už povídá. Na lezení má čas, Fífa začal v 9,5 měsících. A vyfoť auto!!! :wink:

Filípkovi už asi porostou první zoubky. Dolní jedničky.. Už tam prosvítají bílý čárečky, tak jsem zvědavá, kdy se proříznou :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Máme 1. zub :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
hojda, hojda - no velká gratulace k prvnímu zubu:slight_smile:)
to se bude pěkně kousat :grinning:
nikčo Přeštice by měli být cca 20.a ještě nevím přesný datum (takto to bylo loni a předloni)

tady je auto ještě v bazaru - o víkendu jsem trénovala , zkouela a musím říct, že super - měla jsem z velkého auta strach , ale bájo:slight_smile:)

http://www.camurra.cz/produkty/nabidka-vozu/osobni-vozy/land-rover-discovery-25-tdi-automat.html
16. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Teda to je vozidlo! S tim bych se bála vyjet - že bych smetla všechno okolo! :sunglasses: Ale paráda! Navíc, když z toho vyleze taková čupr mamina s princeznou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
nene, je to O.K- akorát teď se jezdí hůř, když jsou vyjeté koleje pro jednoé auto- ale snad už to brzy sleze :grinning:
18. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
hojda, hojda
kde jste?????????????????????????????????????? :confused:
my byli dneska na 8m prohlídce - máme 76cm, a 10, 30kg :grinning: - jj, my je veliký, ale zdraví a to je hlavní :wink:
dostali jsme nějaké prášky na prevenci zubního kazu-tak nevím :wink: :slight_smile:

kde jsou takovou dobu, holky z SK??????????????????????
přijďte pokecat babule :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Týýýjoooo, obříci u UnO:o)))) Gratulujeme, jste fakt velký a šikovný holky! A už žvatláte, my tak tři dny mamamamamama a bababababa:o), plazíme, houpeme na kolínkách :wink: a stále marod :frowning2: ...
Super autí Leni!
24. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.