• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
gan holka jedna ahoooooooooooooooooj
jj, meleme meleme, táta, baba, a furt něco ale toto nejvíc a mamííííííí tak to ta potvůrka volá jen když někde uvázne a chce pomoct (ale to u toho nejsem, třeba u našich, atd.......) :grinning:
vy jste marod??????????? co vám je??????????????????,

pořád nelezeme, ale fakt to už dlouho nebude trvat páč teda našlápnuto máme pěkně :grinning: , umí se zvednout z lehu do sedu, válet se :slight_smile: a dělat pápá a tytyty :wink:

no je to zlatíčko, moc si to užívám :dizzy_face:

tak kdypak se uvidíme :confused:
24. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
jé, to jste fakt o kus dál než my, my válíme sudy, kleknem si na všechny 4, houpem se na kolínkách (taky to teda vypadá, že už už a poleze, nebude to dlouho trvat), plazíme se (dostane se všude, kam chce), říká mámámámá a bábábábá, ale zatím ne moc k věci teda, spíš když ho něco štve, tak spustí:o). Je vidět, že jste holt ženský, jste napřed, no :grinning: :grinning: :grinning:

No marodíme, jednak furt máme nález v moči, ale rozhodli jsme se to zkusit neřešit, a jednak nějaký nachlazení, předáváme si to vesele chvilku já chvilku Fífa, i když kojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že už jsme ve finále, teda... :angry:

No a já jsem pro srazík kdykoliv :grinning: Kdyby nebylo místo, tak můžem klíďo u nás, místa je tu dost i na přespání, akorát jsme z ruky, no...Stěhování bude až někdy v červenci, tak nabízím azyl kdykoliv :wink:
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
gan a kde teďka bydlíte?? v UL nebo MB???
jj, jsou to prďolata :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
no v UL nee, ty myslíš Liberec, ale tam se právě budem stěhovat až v létě, takže zatím stále Mnichovo Hradiště (u Mladé Boleslavi)...
24. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
jo táááák, no jo bych tě nastěhovala jinam, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky .

Jak se máte co ten sraz???? :slight_smile:
U nás se pořád pereme s horečkama, už nevím z čeho to je Nelinka nejí jen pije.
Doufám, že je to od zubů jinak nevím.

Pozdravujte dětičky
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
ahój!
1. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
hojda babule,
tak my se máme celkem fajn, zatím žádná nemoc, jen občas zkoušíme vztekání :grinning:
Áďa už si otevře sama šuplíky, takže nám začalo rabování, a pomalu uklízení z dosahu :wink: - stále nelezeme ale na místo kam potřebuje se parádně dostane, různýma přísunama atd... :dizzy_face:

No já jsem pro sraz, ale musíme se už domluvit a to pevně, ne že to pak zase odpískáme :unamused:
tak hoďte návrhy a uvidíme jak se nám to bude hodit :slight_smile:

jo a facebook, je pro mě opět věda, takže milé dámy TRPĚLIVOST :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak kdy dáme ten sraz??? A kde???

Moni, co Neli? Už je OK? Bylo to k zoubkům??? A ještě jednou hepy bérzdej :dizzy_face:

Gan, co Fífa? Už je taky OK???

My jsme v poho, 2 zuby, horní jedničky už prosvítají.. Odpoledne bezdůvodně plakal, cpal si ručky do pusiny, tak snad už se proříznou mršky.. Jináč už Fifín regulérně chodí :wink: Zatim jen doma, tak natrénovaný to ještě nemá, aby šel ven.. :slight_smile: Ujde tak 3 metry a sedne si :slight_smile:

Stále kojim, i když jsem chtěla v roce přestat.. Ale nedá mi to... On to má tak rád, že je mi líto, mu to vzít.. . :sweat_smile: Přes den už teda dlouho ne - akorát před večernim spanim a v noci - 2-3x (vim, zlozvyk... ale co s tim? nervy na vyřvání nemam, tak zatim toleruju...) Akorát poslední dny prdela vstává nějak moc brzo na muj vkus - cca. v 6.30.. sice si pak etě hraje v pelíšku, ale já jsem zmlsaná a spaní do 9... No, snad to zase potáhne..

Rez, ahój!!!

Leni, vzteklina? Tak to si bude rozumět s Fífou... To je stará hérečka! :sunglasses:
9. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
hojda,
tak to jste nikčo šikuly, já už se nemůžu dočkat až Adulka začne lízt, páč teda se potřebuje dostat na místo a nejde to a je nervní :grinning: - různě se tak odplazí to jo, ale neleze!!
v neděli byl u nás od 18h do 20:30 šílenej řev, ale jakej, fakt mmazec, nešla vůbec utišit - nijak!!! nervy na pochodu, a lítost zároveň - ráno jsem zjistila důvod!! - naráz nám vylezli 2horní ZOUBKY :sunglasses: - tak už máme 4 :grinning: :grinning: :grinning:
a už je to zase naše zlatíčko :wink:

dneska bylo tak pěkně, šli jsme do města a koupili jsme novou čepku :wink:
už se moooc těšíme na jaro, teplíčko , a pohůdku venku
:slight_smile:

niki, obdivuju neustále tvoje fotečky, videa, atd...... - já chci taky, ale mě to strašně neba :sweat_smile:
10. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
No ahoooooj holky, já myslela, že jste to tu už dávno zabalily a jste na FB. Já už jsem tam teda pár dní taky - nedalo mi to - ale pořád ztracená. :grinning:
Tak se mějte krásně, marůdkům posíláme pofouknáí, aby to přešlo a snad se brzy domluvíte na tom srazíku.
JInak z UL jsem já. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Leni, Filípek nelezl ani se neplazil do 9 měsíců :sweat_smile: Šoupal se po prdce, to jo, ale byl taky vzteklej, když někam chtěl a nešlo mu to :slight_smile: Gratulace k zoubkům! Já na ty horní taky čekam - už prosvítají, včera i dneska chvílema řev.. Tak snad už budou... Novou čepku jsem koupila v pondělí :dizzy_face: A 2 mu uháčkovala :slight_smile:

Fim, konečně :slight_smile: Co Toník, jak se má??
10. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj ženský !!!!!

koukám že se máte dobře. U nás je v podstatě vše stejné. Jen se nám Sárinka trochu víc rozmluvila, už začíná používat celé věty a začalo nám otázkové období "co to je?" takže pořád na něco musíme odpovídat :slight_smile: Jinak od ledna jsme bez plínek teda krom spaní,občas se stane nehoda ale celkem se nám daří to vychytat.
Jinak pro sraz jsem pro, v květnu jedeme s Dantíkem na výstavu ale jinak máme volno. Taky vám po 100 letech přidávám i nějaké foto...
11. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Čao jen nakukukuju a CO TO VIDÍM!!!!!

Fim moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdo bude další?
11. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
jéééééééééé no jooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Tak velká gratulace a drřím palečky :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jupí, teď jsem na Listopadu 2010 zahlídla FIM!!! Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
a co ty jsi dělala na Listopadu 2010??????? Veru? :wink:
11. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Já nic, ale na hlavní stránce jsem viděla u Listopadu jméno Fim :o)
My máme etě čas na druhý :o) Co vy??? My je chcem tak 3 roky od sebe :wink:
11. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
my nic :unamused: Lukáš další nechce a u mě je to tak na půl, chci i nechci. Uidíme třeba časem.. :sunglasses:
11. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
hojda, hojda
tak se nám to pěkně rozjíždí druhý kolo :wink: ,koukám - Fim gratulace - tak teď holčičku, jo??? :grinning:
kdo bude dál - myslím, Monu, né??? :wink:
a Rez??????????

tak my už jsme přihlášený na další kurz plavání, v pořadí již třetí, druhý končíme posledního března a šup dál - voda nás mooooooooc baví, potápění je super :wink: :slight_smile:
koupili jsme taky už novou sedačku do auta - páč vajíčko se nám nějak zmenšilo či co :grinning: :grinning:

nikčo: šikula já pletení, vyšívání atd neeee :confounded: - nemám na to nervy :slight_smile: - u nás toto dělá mamina :sweat_smile: (babička)
13. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Díky moc, i když je zatím ještě mooooře času. Ale snad to dotáhneme do zdárného konce.
Toník se má fajn, jede si svým tempem. Od vánoc lítá jako drak, je to raubíř každým coulem - po tatínkovi. :grinning: Mám se na co těšit. :grinning: Ale chtěli jsme druhý stihnout při jedné mateřské a poštěstilo krapet dřív než byl plán. Ale nevadí, kdybychom to nechtěli, tak to neriskujeme. Kdyby ta holčička vyšla, byla bych šťastná jak blecha. Tak uvidíme. :dizzy_face:
Holky neděste se, během týdne (snad) si vás přidám i ostatní na FB. Jenže já jsem líná jak vandrák, takže tam moc nebývám - jen kouknu a jdu pryč. Moc se mi nelíbí. Ale je fakt, že je tam spousta lidí. :astonished:
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Leni, taky budeme v dubnu začínat 3. kurz plavání :slight_smile: Musim přiznat, že Fífa je tam největší potápka. Jiný děti se potápí 3x, Fífu potápíme 6x :wink: Instruktorka vidí, že ho to baví a nedělá mu to problém, což je super! Z okraje bazénu hupsne pod vodu, nebo leze po 4 po deskách a taky skočí do vody.. Fakt super! :slight_smile:
Vajíčko se zmenšilo, jo? :slight_smile: Jakou máte sedačku? Já plést taky neumim, čepičky háčkuju :slight_smile:http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_12._mesic/#IMG_4409a.jpg

Ten náš divočák lítá jak blázen. Mam strach, aby se nepřerazil... Zatim jsme bez většího pádu. Tak snad to tak zůstane :slight_smile: Už jsem ho vypustila i venku, ale jen za ruce... Přecejen jak je nabalenej, tak by se mu hůř chodilo.
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_12._mesic/#IMG_2591.jpg a dál :slight_smile:

Fim, super. Necháte si říct, co to bude? Já nechci, ale kdo ví, jak to pak bude... Tu holčičku bych chtěla mooc :sweat_smile: Taky chci stihnout druhý mimi do konce rodičáku, ale já ho mam na 3 roky, tak je etě čas...
15. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Veru, ta čepička se ti moc povedla. Já pořád vymejšlím, jakou udělat Toníkovi a asi se isnpiruju a taky udělám jen takovou obyč, jen namíchám barvičky. :slight_smile:
Jinak s pohlavím - asi si to říct necháme, protože to nevydržím, ale zkusíme tentokrát vydržet a nechat si to opravdu jako překvapení. U Toníka nás vypekla moje mamka, nějak to vydedukovala sama, tak jsme to práskli, ať to vědí všichni. Ta hočlčika by mi udělala megaradost, ale zdravej chlapeček taky není špatnej. :grinning:
Já mám rodičák taky na tři, jen se nám to povedlo nějak dřív. :grinning:
16. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Čao

Fim kdy jdeš k mudr?
Určítě dej vědět jak jsi dopadla.

Plavčo u nás taky super taky pořád chodíme a Nelinka nadšení samo vodu miluje. :dizzy_face:

Já jsem zvědavá kdy se zadaří nám a pohlaví určitě zase nechceme vědět. :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Jj, já říkala že další bude Monu :wink: - tak přejeme hodně štěstí do dalšího snažení :slight_smile:

Nikčo: ty máš tolik fotek, ty snad furt jen fotíš, né??? :sweat_smile: jak to děláš?????
taky jsem koukala, že jste koupili golfky - sporťák od boldera nebyl dobrej????

no plavčo je bezchybný , si to moc chválíme - potápíme se dost, no řekla bych tak 10x za těch 35min, plavání - už se těším až bude Áďa chodit, to začneme chodit na cvičení s dětmi - ať je alespoň nějaký pohyb :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Leni, co jak dělám? :slight_smile: Já jsem do focení cvok, to je o mně známo :slight_smile: Musim mít všechno zdokumentovaný, spaciálně, co se Fífy týče... Fotim od malička, chci mít na všechno památku. Takže foťák je stále při ruce.. Fífa je mimi jen chvíli, roste hrozně rychle..
Golfáče jsme koupili kvůli autu a rychlýmu skládání. Do krámů se s nima taky jede líp :slight_smile: A jsou prostornější než Bolder :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky, jak ten sraz???
17. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
To jááá :sunglasses:
17. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Verčo, já jsem děsně neflexibilní, tak já radši nic neslibuju. Teď mě tak napadlo, že mě by vyhovovalo, kdyby mě manža dovezl s malým někam do penzionku, tam bychom byli třeba víkend a pak by nás zase vyzvedl. Já jsem totiž řidička na baterky a vlakem se mi nikam s malým vláčet kvůli pár hodinám nechce. Co myslíte? :sweat_smile:
17. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.