• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Moni, v pondělí jdu na utz a podle toho mi pak řekne, kdy uděláme první poradnu nebo jestli ještě jednou na utz. Termín na srdíčko vychází tak nějak na rozhraní, třeba ho ještě neuvidí.... Jsem napnutá jak kšandy.
Vědět dám, snad bude vše O.K. :wink:

JInak s FB jsem totální tatar. Jsem založila skupinu Snažilky z koníka, že si tam jako dám na vás kontakty, ať se mi to nemotá všechno dohromady a ony tam ty skupiny fungujou jinak. Šlak by mě trefil, jak se mi zdá FB nepřehlednej. :angry:
17. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak odpoledne bylo nádherný. Byli jsme nejdřív kočárkovat, pak jsme ťapali u baráku a čekali na taťku a pak jsme s nim šli etě do města. Kdyby nefoukal vítr, tak by to bylo etě lepší :slight_smile:
Tady je videjko, natáčel nás děda z okna :slight_smile:
http://www.stream.cz/video//445942-takhle-tapu-venku-a-vitam-tatku

Teď dělam topinky a griluju kuřecí stehýnka a prsíčka... Mňami.. :grinning:

Těšim se na UTZ fotečky - bude to jako kdysi! na sraz bych brala i Davida, nemá cenu, aby jezdil sem a tam.... Už vás většinu zná, tak to je v poho :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Hm, tak novje kůň je tady a mně se zatim moc nepáčí.. Ale jde o zvyk...
My jsme byli dneska odpoledne 2 hoďky venku, poprvý na hřišti - SUPEEER! I s taťkou. Fífa je jak prase, protože vymetl, co mohl, musim si zvykat. :sunglasses: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Poprve_na_hristi/
Jdu spát, zítra máme výjimečně plavčo už od 8... Blééééé :rolling_eyes:
19. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
sto rokov som tu nebola...nemam cas :slight_smile:....len informacia o fim ma sem dostala :grinning:....a mam otazku - dovolili ti lekari otehotniet?... tiez si po sekcii ako ja a mne to po porode uplne zakazali...teraz sa chystam na kontrolu a chcela by som uprosit lekara na druhe dieta :sweat_smile:
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
hojda, tak jsem opět tu - no novej kůň a pro mě zatím docela zmatečnej - nic moc :sweat_smile:

holky mám dotaz: když vám takhle dětičky rostly, stalo se vám někdy toto? v noci v poostýlce se neustále točí, přetáčí, sedá si, takže ze spaní nemáme nic a furt jí chodím ukládat ke spánku - bývá to teďka docela často - přes den je strašně unavená, ale uspat ji - nadliský výkon
:frowning2: :unamused: a tak si řikám, jestli je to nějaaký růstový spurt....... :fearful:

no čtvrtek byl kouzelnej den, po takový době fakt bodnul - byli jsme furt venku:slight_smile:)
19. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Leni, Fífa hodně cestoval po postýlce, hlavu si narval do špriclí a začal řvát, protože se nemohl hejbat... Tak jsem ho zase začala dávat do pytle a byl klid... Hodně dětí si i stoupá.. To se nám naštěstí vyhlo... Teď lehne a spí... Ono jí to přejde :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
nikčo v to dufám, páč jinak teda nevím, nevím..... :slight_smile:
jo a mám ve fotoblogu nové fotečky - tak mrkněte:slight_smile:)
19. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
Čaučau,

u nás noc normál, kojo 3x a vstávačka v 6.45 - na plavčo se teda vzbudil sám, ale moc ho to dneska nebavilo.. Byl pokaděnej až na zádech, potápěl se jen 1x, protože mrčel, tak jsem ho nechtěla moc přetěžovat. V šatně řval, nechtěl ležet... No dneska nic moc.. Po plavču se zase pokadil, že to měl až na punčocháčích - když se zasmál, přišli jsme na příčinu - začíná vykukovat levá horní jednička :slight_smile:

Byli jsme na prochajdě, doma si chvilku hrál a v 11.30 začal na Davidovi usínat, prdelka.. Tak jsem ho vzala do náruče, položil si hlavičku na moje rameno a zase usínal.. Tak šel spinkat dřív, než normálně... Odpo jedem ke tchánovcům.

Uvidíme, jakou bude mít náladu příští týden na plavču - v 10 tam má přijít fotograf. Instruktorka řikala, že asi jedinej Fífa to z naší skupiny zvládne - přecejen se musí potopit a chvíli tam vydržet.. No uvidim.. Když nebude ve svý kůži, tak na to prdíme...

Leni, Adélka je už tááák veliká! Krásná holčička. V čem děláš ty scrapy? Já chci taky! :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
hojda,
nikčo - znáš mě , já a net , natož dělání nějkých foteček :grinning: , dělala mi to jedna paní tady na netu - jsem s ni spokojená, tak ji budu využívat i nadále :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem tu taky!
Leni, když koukám na Adélky věk, tak to byl u nás akorát čas, kdy se začal Toník stavět u nábytku a byl přeplněnej dojmama, kam všude se dostal.... Takže tou dobou bylo usínání celkem očistec - pořád jsem ho chodila ukládat, ale pak jsem ho už nechávala, ať si poradí a intervaly byly delší a delší.... Takže se naučil si zpátky sednout, lehl si a usnul. A to má doteď. Když v noci huláká, udělám maximum, aby neměl důvod a odcházím. On i hned přestane, takže vím, že to jen zkouší, abych ho vyndala a chovala. Ale to mu vynahrazuju přes den, tak nemá nárok. :sweat_smile:
JInak zoubky tomu taky hodně "pomáhaj" - tenlrát nám začal lízt zrovna první zoubek, ale než vykoukl, to jsme si ještě pěkně počkali. Až bezmála v 10 měsících. :astonished:
Miru, myslím, že otěhotnět 1 rok po CS se už normálně může. Kor jestli jsi neměla nějaké pooperační komplikace. :wink: Schválně se na to zeptej.
21. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Veru, tak 3x v noci vstávat a pak vylízt z postele natrvalo před sedmou by mě zabilo. :rolling_eyes: Už teď si říkám, že pro kojení udělám tentokrát maximum, ale jestli budu totál otrokem, tak na to se teda fakt vůbec netěším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem totiž něco jako Šípková Růženka. :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Fim, já si nemyslim, že jsem otrok kojení.. Podle mě, kdyby neměl prso, tak by se budil na čaj nebo tak... Takhle si cucne a za 3 minuty zase spim... Naopak je to pro mě pohodlnější :wink: UM nechce, v noci ani flašku s čajem, takže prso je jediný, co zabere...
21. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Čao tak dneska jde Fim na ten ultrazvuk že?
No jsem zvědavá doufám, že uvidíme první fotečku. :dizzy_face:

BUdu až večer frčíme na celý den ven.
22. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Verčo, já to nemyslela nijak zle - ale je pravda, že Toník už v 7 měsících spinkal sám. Pak to načas ustalo díky zubům, ale v roce to zase šlapalo. :wink:
Moni, však já na ten utz jdu taky až večer - jsem objednaná až na 18., abych si tu nedočkavost náležitě užila. Asi. :grinning:
22. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Fim, já to nepochopila zle :slight_smile: Jen jde na úhel pohledu.... Filípek spí od 4M v pokojíčku, ale prostě se na jídlo/pití budí... Ale toho odstavování se bojim, jak to zvládne. Zatim to nehrotim, neomezuje mě to, tak ho etě necham..
Koukej nám přinést z UTZ fotečku!!! :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Holky já nekojím už přes rok a otrokem Nelinky jsem 24hodin zvláště v noci. :grinning:
Od 19hodiny usíná a krásně spinká ve svém pokjíčku a kolem 1 hodiny ráno začne šíleně řvát a tak se přesouvá k nám do velké postele kde chrní spokojeně do rána.

Nikul myslím že některé maminky berou odstavení miminka hůř než děti samotné :wink:
A vy máte ještě čas né?
22. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem z5. Podle MS bych měla být 7+5, ale podle početí vím jistě, že je to míň. Nakonec mi to mudr potvrdil, vychází to tak 6+2. Máme srdíčko, 3,2 mm a fotku. :dizzy_face: Jenže jsem bohužel zapomněla, že nám nefunguje skener. :cry:

Holky, my vzít Toníka do naší postele v noci nemůžeme, páč v tu ránu je vzhůru a šijou s ním všichni čerti. Skáče, lítá, chechtá se jak pominutej, přála bych vám ho někdy vidět. A může být jedna v noci. Je to na jednu stranu nevýhoda, ale taky si nestěžuju. Prostě spí ve své postýlce a nazdar. :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Fim gratuluju a držím palečky ať je vše ok a za 8 měsíců bude další miminko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Fim, gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásný!!!

Monu, já to odstavování zatim neplánuju. Chtěla jsem kojit do roka, ale ještě se mi nechce přestat. Kdybych byla vnitřně rozhodnutá na 100%, že chci skončit, tak to dam, ale ještě se na to necítim... :slight_smile: Je to pro mě prostě pohodlný. Jóóó, kdyby mi někdo zaručil, že když odstavim a Fífa bude spát celou noc.. To by byla jiná... :slight_smile: Ale jak říkám, kojim už jen před večernim spanim a v noci (2-3x, dohromady to dá za noc 10 minut a hned zase spí...)

Jak vy a dětičky? Budí se vám v noci?

Do postele si ho taky nedáváme. Dřív jo, ale teď to fakt nejde, protože tam začne řádit, skákat nám po hlavách, pouštět TV.. Takže si ho tam beru jen ráno, když už nechce spát a já se chci etě válet :slight_smile: Když měl 6. nemoc, tak jsem si ho k sobě vzala a D. spal v obýváku. Ale usnout tam nemohl, musela jsem si ho přenést z postýlky. On svou postýlku miluje. Po obědě se do ní vždycky těší. Úplně se tetelí blahem, když ho ukládám :slight_smile: Hajne na bok, zarochá pod polštářkem, vytáhne si 3 dudlíky a spí... To samý večer :wink:
22. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jo dopoledne spinká hned a krásně, ale v noci. :angry:
No, ale lehne a chrní aspoň pěkně mezi náma vyspíme se všichni.

Niku s kojením máte čas.
Nelince taky dávám v noci mléko a čaj takže to vyjde na stejno ty aspoň nemusíš nic mixovat :wink:
22. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
hojda,
takže Fim ať ti celé těhotenství šlape jak má a přeju ti krásnou malou holčičku :wink: :slight_smile:

no my a spaní: momentálně to máme takto, v kočáru spát nebudeme :sweat_smile: , přes den uspáváme v naší velké posteli :sweat_smile: - zatím je to v poho ,a večer usne u nás v posteli a pak jí přendáme do postýlky, když jdeme spát ( my jsme to tak začali praktikovat, páč postýlka je v obýváku a neměla tam klid naa spaní, když jsme koukali na TV) uvidíme jak nám to jednou půjde změnit :grinning:
23. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
hojteee
tak ma sem tiez dostala len spravicka o fim, len som sa dosla uistit, ze je to pravda.. no paradicka, super a strasne moc gratulujeme :dizzy_face: mate termin skoro ako mala ninka
ja uz tyzden beriem listofku, ale snazit sa zaciname az od juna, druhe ditko v ziadnom pripade nechcem do zimy..
jejda fifa uz bude mat roook :astonished: :grinning: to to leti
k spaniu, ninka mala tiez obdobie poskakovania po posteli, preslo, ale doteraz nezaspi sama, vzdy len na prse :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Zuzí, já mám 8.11. narozeniny, dokonce kulaté, tak jestli to vyjde na ně, tak to se asi nasmějeme. :grinning: Každoipádně když všechno klapne, tak to bude tak jako tak nejlepší dárek. :dizzy_face:
Holky, všem moc díky. Mně už je poslední týden obstojně blbě, tak moc nezvládám - občas juknu tam nebo onam a ani nepíšu, páč nemám sil. Manža mi odjel včera na lyže, tak je to "o to lepší". :rolling_eyes:
25. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešek byl hektickej den, ráno ještě plavání, fotili jsme dětičky pod vodou, pak rychle domů a připravovat oslavu... Lidi přišli najedou, tak to Fífa chvíli pobíral, při sfoukávání svíčky byl tak rychlej, že jí zhasnul prstíkem... Takže řev.. Ale dobrý, puchýř nemá, ve vaně pohoda... Tak snad na to zapomene :slight_smile:

Pak se rozkoukal a byl to zase divoch :slight_smile: Dárečků dostal spoustu, zatim je to v předsíni :slight_smile: A to má ještě u tchýňojc pískoviště, houpajdu a skluzavku. Pořád něco nosil, vozil kolečko, lezl v tunelu. A nejvíc se rozjel, když všichni odešli a zbyli tu jen naši :slight_smile: Mamka ho vzala ještě v 6h. ven, já si tu poklidila a byl klid :slight_smile:

Bylo to hektický, ale hezký.. Máme jen fotky, kamera se nezvládala.. Jen chvíli ze začátku a na konci, ale to hlavní - sfoukávání dortu, nemáme.. Ale neva.. .:slight_smile:

Odkazy na fotky

rajče http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_1._NAROZENINY/

Redukce na FB :slight_smile:http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/album.php?aid=183688
27. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
:wink: hojda,
nikčo: my se přidáváme ke gratulantům a přejeme Filípkovi všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a ať má brzo sestřičku nebo bratříčka:slight_smile:)
opět krásný fotečky, nádhernej dort - oba, ale mAŠINKA BYLA PROPRACOVANÁ :wink: :slight_smile: , hafo lidí, to znám :wink: - proto budeme dělat oslavu u tety u bazénu (ještě že je Áďa v létě:slight_smile:)
Nikčo: krásná pozvánka, zřejmě tě poprosím , aby jsi mi takovou nějakou podobnou vyrobila, co ty na to??? :grinning:

jinak jsme se konečně dokopali a koupili část dětského pokoje - vrhla jsem se na net a nechala Adélce udělat do pokoje - kapsář za postel, polštářky, povlečení ,atd - vše ve stejném designu :wink: :slight_smile: - objednala jsem koberec a hurá na dodělání - ať si mám ta naše beruška kde hrát :wink: :slight_smile:
28. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Také my se přidáváne s gratulací Filípkovi k narozeninám. :dizzy_face:

Hodně lásky, zdravíčka a brzo nějakýho brášku nebo ségru na hraní.
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Děkujeme holky :slight_smile:
Zítra jdeme na roční prohlídku a první dávku Synflorixu. Snad to zvládne v pohodě, prdelka..
Leni, tu pozvánku dělal David. Jakou bys chtěla? Jestli tu samou, tak pohoda, změnilo by se jen datum a fotky :slight_smile:))
29. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
Hojda,
tak umíme další věc, vařila myšička.... :slight_smile: a už skoro lezeme, vždycky udělá 2-3 popolezy a zase si sedne :grinning:

Nikčo: klidně tu samou - ještě bych ti dodala text, ale to až tak příští týden i s fotečkou :sunglasses: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak jsme po prohlídce... To vám bylo zase divadlo :slight_smile: V čekárně sranda, chodil, hrál si s hračkama... V ordinaci taky, nechal se v pohodě svlíknout, ukazoval na hračky, smál se... Než Dr. vytáhla metr a začala mu měřit hlavu... Řev až do konce! Innocent Ale jako fakt hysterickej, že to s nim úplně cloumalo... Očko v poho, to řval míň, než když mu měřila hlavu... V čekárně pak zase pohodička.. Já se z něj picnu...

Takže hlava 47,5cm, fontanela 0,5x1cm, Vigantol máme kapat dál... Výška 78 cm, váha 10.720 g, což je naprostej nesmysl... Nešel zvážit, páč sebou mrskal. Já si ho vážim doma tak 2x týdně a aktuálně má 10.940g. :slight_smile:Můžem začít trochu solit, používat zelený bylinky, dávat ovocný jogurty, ryby a libový vepřový... Ptala jsem se na to kojo, když bych přestala a on nechce Um..Tak prý dávat jogurty, žervé, tvrdý sýry, kašičky a to by mělo stačit.

Z tý ordinace jsem vylezla celá zpocená Cool Je to prostě hérečka! :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Nikul no krásný míry :slight_smile:

My byli na 18ti měsíční a máme 11kg a 85cm.
Fontanelu už nemáme od roka takže už Vigantol nekapeme.
Jíme už všechno a domluvila jsem se konečně na žloutenku v květnu a meningokoka v červenci.
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.