• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
Haló, haló už je to tady :slight_smile: - dneska Adelinka začala lízt :grinning: :grinning: :grinning:
šikulka, moje malá - až mě to dojalo k slzám :sweat_smile:
31. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Šikulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska se mi o vás zdálo.. nejdřív za mnou přijela Fim s Toníkem a pak zbytek.. :slight_smile: Víte něco o Muci? Psala jsem jí, ale bez odpovědi :frowning2: Se mi po tý naší partičce stýská.... Vzpomínam na Poděbrady... :sweat_smile: :dizzy_face:

Tady je to naše éro... http://www.stream.cz/video//451205-koncert-pred-spanim :sunglasses:
31. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky!!! Fífa je venku s mamkou, tak si tady piju presíčko a relaxuju u koně :slight_smile:

My měli včera divokej večer.. Fífa se po hodině spaní (ve 21.10) rozhodl, že spát nebude.. 45 min. jsem ho uhoupávala, usnul, dala jsem ho do postýlky, sedl si a začal řvát... Nechala jsem ho 5 minut brečet, ale nešlo to vydržet. Tak jsem ho vzala do obýváku a on smích a začal si hrát s Čikem...http://www.stream.cz/video//451360--22-30-a-hrajeme-na-honenou-s-cikem

Pak jsem ho šla uložit po 23h. Zrovna jsem kojila, přišel David, Fífa ukázal na dveře a říká Táta :slight_smile: Tak se etě pomazlili, dokojila jsem, usnul mi v náručí... Dala jsem ho do postýlky, v tu ránu seděl a pobrekával.. Zkusila jsem to etě 1x, a pak jsem ho vzala k nám.. Chvíli seděl, pak se ke mně přitulil a usnul... Asi po půl roce spal s náma a bylo to krásný. Holt mě chtěl u sebe... :slight_smile: Nádherný, mazlila jsem se s nim v noci, když spinkal, byl tak bezbrannej a roztomilej... Ve 4 se vzbudil, tak jsem mu dala cucnout a spal do 6.30... Zase si cucnul a dala jsem ho do postýlky, protože jsem se chtěla natáhnout.. No, a chrněli jsme do 9.. Takže nakonec OK, ale snad to nebude často opakovat...
1. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Etě jednou ten odkaz... http://www.stream.cz/video//451360--22-30-a-hrajeme-na-honenou-s-cikem
Jsem z nich učůrávala smíchy... :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
Tak my jsme se krásně rozlezly, je to šikula:slight_smile:). Dneska jsem domyla poslední okno, povlíkla postele - ještě letmo douklízela a hurá Velikonoce :grinning:
Tímto vám všem přeju krásné velikonoce - bohatou pomlázku a parádní výprask!

Jinak já jsem s Mucinkou v kontaktu - je to holka šikovná, v práci se jí moc daří - opět povýšila :wink: - a osobní život už je určo taky na dobrý cestě:_)

JJ, taky bych vás ráda viděla - ale když tady je těžký se na něčem domluvit :sweat_smile: :dizzy_face:
3. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky, opožděně všem přeju veselé velikonoce!!!! A musím vám pochválit mrňousky! Jsou to šikulky malinký! :dizzy_face:

Leni, s Klárkou mám radost, jestli myslíš teda tu dobrou cestu stejně jako já. Jsem zvědavá na podrobnosti, ať jsem v obraze. :dizzy_face: Kdyžtak do IP, když budeš chtít. :wink:
5. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky,

Velikonoce za náma. Dopoledne jsme obešli moje babči, Fífa byl nadšenej. Měl radost z vajíček, čokoládiček (to si dam), kuřátek, zajíčků.... Sranda... Jsem myslela, že ho to vůbec nebude zajímat a ono jo.. :slight_smile:

Vyšlehal mě jeden kluk na ulici - takovej nějakej prdlouš s velorexem :slight_smile: A prej co dam.. Tak jsem nabídla, co jsem měla u sebe - suchej rohlík, chleba, křupky, piškoty a čaj :slight_smile:

Fifína to dopo koledování nějak zmohlo, spal po obědě 3h.15min.!!!!!!!! Mazec, už jsem se nudila. David to taky zapíchl, tak tu byl takovej nezvyklej klid...

Pak jsme jeli ke tchýňom, Fífí sluníčko... Oběd jsme měli teda v 16h., ale aspoň jsme vyhládli... :slight_smile:

Fotečky jsem dala na rajčátko http://nikulka83.rajce.idnes.cz/5.4.2010_Velikonoce/#album

nějaký dam přímo sem

Jak vy???
5. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
hojda,
teda tady je to čím dál víc mrtvější :frowning2:

Kde všichni jsou??? To už sem nikdo nebude chodit??? Kačenka, Gandalfka, holky z SK, Fim, .... - :rolling_eyes:

Nám úspěšně vylezl pátý zoubek - trochu zvýšená teplotka, cestování v postýlce ale jinak dobrý :wink: - takže čekám že nebude dlouho trvat a poleze nám šestý :slight_smile:

Dnešní noc nic moc, furt se kroutila až jsem si ji vzala do postele - ale taky jsem se nevyspala, od 4,45 jsme vzhůru a malá si hraje - evidentně je spokojená :sweat_smile: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 05:56  • Odpověz
Ahoj kočičky, tak já to zkusím zase napravit. :sunglasses:
Velikonoce byly celkem fajn, odmítla jsem podléhat uklízecí a jiné panice, páč je mi celodenně blbě, tak ani nejsou síly řešit blbosti. Toník byl s manžou trochu koledovat, ale rozum z toho ještě nemá, to je jasný. Chtěla jsem ho naučit, aby aspoň říkal "Hody hody", ale úspěšně mě ignoroval. Ostatně jako u všeho. Se vším začne až když sám chce. :wink:
Leni, vy už máte tolik zubisek? :astonished: Nám vylezl první zub v 10m a pak to chvilku lezlo co měsíc, to jeden tesák. K dnešnímu dni má 6 zubů nahoře a 3 (z toho to jsou jedničky a jedna stolička, čili docela srandovní pohled) dole. :grinning:
Já si hned po Velikonocích lehla na 3 dny do špitálu a dneska mě čeká neplánovaná kontrola u obvodního, aby si mě pohlídal i doma. Tak z toho začínám bejt odvařená - hlavně, kdyby mi už nebylo zle. Ale to si ještě počkám. :pensive:
Veru, obdivuju tvou mánii ve focení a natáčení - resp. tu vůli to pak dotáhnout do konce. Já třeba i něco vyfotím, ale pak to zmenšovat a ukládat..... Ještě jsem nebyla schopna ani založit bříšánkovi nový album. :sweat_smile:
12. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Leni, teď na to koukám - prosim tě, co to je za nekřesťanskej čas? To jsem dávala tak leda mlíko Tondovi, ale na vstávání nemůže bejt ani pomyšlení. :astonished:
12. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky

u nás velikonoce v pohodě byli jsme v německu u švagrové.

No dětičky krásně rostou a dělají samé pokroky.
Co nové fotečky?
12. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
prd 5 zubů, už máme i 6 :grinning:

mazec, po O se pozvracela komplet , řev hooodně dlouho a vykoukl na nás 6 zub :wink:
ale celý den se jen chováme a voláme mam,mam

:wink: :slight_smile:
12. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
slubujem ze sem budem chodit....ale eli stale nieco je.....v pondelok sme prisli od nasich, kde nam vykukli 3 stolicky...hned nas aj zaockovali, tak sa tesim na reakciu, ktora ma byt o 8-10 dni :angry: ...teraz j umamkana, lebo je vonku skaredo a jej asi idu dalsie "klovaky" :frowning2:
14. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
jo tak zoubky :unamused: - to je téma samo osobě, je to děs :sweat_smile:
jestli se takhle budeme trápit se všema dalšíma- tak mám nervy v kýblíku :grinning:
15. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Leni, neboj - my měli poprvé zážitek se zubama u dvojek, pak měl jednou dva dny "bezdůvodné" horečky a ona mu lezla stolička (přitom dole ještě nemá ani dvojky!) a pak jsem nacházela další štokrle jak na běžíším pásu - takže ono asi záleží i na celkovým rozpoložení mrňouse a třeba adaptabilitě na bolest - že si pak asi i zvyknou..... Ale teď je dlouho klid, tak si říkám, že další zub si zase užijeme, páč už zase zapomene, jak to bolí..... Njn, chce to vydržet a mazat a mazlit a zase vydržet. :rolling_eyes:
15. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Čauky holky!
To je krásný počasí, co??? :slight_smile: Konečně! Dneska razíme do ZOO, do Plzně... Fífa bude nadšenej, miluje zvířátka!
Má 4 zuby, tak jsem zvědavá, kdy bude další. Mohly by si dát chvíli pokoj. I když ty horní jedničky byly docela v poho... Teplotu měl akorát, když lezl 1. zoubek.

Ty brďo, Monu!!!! Něco mě uniklo jak koukam!!!! GRATULACE největší! Budete mít krásnej dáreček pod stromeček!
Tak těhule, šup sem s infoškama o miminkách! Začíná druhý kolo.... :slight_smile:

Přidávam pár foteček ze včerejška... Víc v albu nebo na rajčeti...
18. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
hojda hojda, tak konečně po dlouhý době krásný víkend :wink: - malá spinká a taťka sní:slight_smile: - mám pré :grinning:
nikčo no co dodat opět krásný fotečky :dizzy_face:
monu: i ty jedna a neřekne nic :sunglasses: - tak já vám přeju jen to nej, ať prožíváš druhé těhotenství v naprosté pohodičce a přeju ať je to pro tentokrá t ten chlapeček - ať máte doma páreček :wink: :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
no a páč už skoro 3 týdny lezeme a zřejmě se ˇAďa rozhodla že už je to nuda - tak se už se sama postaví (kdekoliv) a pomalu začíná poznávat svět ve stoje (na nožičkách) - myslím, že neude dlouho trvat a budeme chodit :wink:
Taky jsme v sobotu byli koupit první bačkůrky :grinning:
Na10m prohlídku jdeme až 25 - ale já jsem si jí udělala už teď - takže váha 11kg a měříme 78cm :astonished: - jj, velká kočka
18. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že Monča asi zkouší náš postřeh? :grinning:
Moni, tak hlavně, a´t je všechno v pořádku, tak jak má být a ty jsi v pohodě!
Mě tento víkend polevily nevolnosti, tak kéž by to bylo natrvalo a nejen díky sluníčku....
Lni, Aduš je šikulka. Takhle malá a už takhle manévruje.... :astonished: Je fakt, že Toník si se sednutím rovnou stoupl v postýlce a do týdne lítal kolem nábytku, ale pustil se a hezky začal chodit stejně až ve 14m. :sweat_smile: Ale vy máte našlápnuto pěkně. :wink:
Veru, ty jsi fakt maniak. Máš můj obdiv. :astonished: Já za celej víkend vyfotila Toníka u mašinky, pže jsme jeli vůbec poprvé vláčkem. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky

já to tu jen dala, ale čekám na první prohlídku u mudry a můžeme začít další plkání o dalším těhu. :grinning:
19. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
MOni, já si to taky dala na Koně hned, abych měla přehled v počítání tt. Ale k doktorovi jsem šla až někdy na přelomu 6-7 tt, aby už bylo něco vidět. Přeci jen s jedním skřítkem doma už není tolik času na "zbytečný" lítání navíc. :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Fim já jdu příští týden hned v pondělí tak uvidím co uvidím. :wink:
Doufám, snad možná už bude i srdíčko :dizzy_face:

Jak já se těším
19. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Já myslím, že srdíčko už bude. :wink: To máš další týden k dobru, takže nějaký náznak pulzace byste už mohli vidět. Budu držet pěsti, ať tě pak moc nemusí honit. :slight_smile:
KOlikátý den jsi objevila //? Já už 12. den PO. :sunglasses:
19. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
No první den vynechání to bylo 32 od poslední Ms.
19. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
hojda novopečené maminy:slight_smile:
tak já vám jdu sdělit že dnes jsme objevili v pořadí 7 zoubek a 8 bude následovat :wink: :slight_smile:
je to teďka rychlý - ˇAďa protivka a mazel zároveň
19. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
Lenu nám te´d rostou špičáky ještě musí vylézt 2 a snad na chviličku bude pokoj a pak ještě ty zadní stoličky a pak jí to zas vypadne a začne znovu. :sunglasses:
19. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
no tu sa to dobre rozsuplo....aj my uz uvazujeme nad druhym, ale to hlavne vdaka "novym trendom".... minuly piatok som bola u gynekologa a povedal mi, ze uz sa to nebere tak prisne a min rok po sekcii sa smie, ale najlepsie su dva....ze ked telo nebude pripravene, tak sa nebude dat otehotniet, pripadne potratim hned na zaciatku....tak od jesene chceme ist nato... toto leto si chceme poriadne uzit :wink:
19. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Miru, co to je jesene? Podzim?
My etě druhý ne, ale po novym roce na to pomalu taky vlítnem... Ale momentálně si nedovedu představit mít 2 děti :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
teda holky,jak to tak sleduju tak do půl roku jste opět všichni těhu :slight_smile: - to my ne, my zůstáváme při jednom :dizzy_face:
včera bylo u nás krásně, byli jsme od 13h do 16h venku - parádička, dneska jdu na kosmetiku a zítra máme srazík s holkama (co máme stejně starý dítka) :wink:
20. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno

Leni a vy kdy do druhého nebo bude Adélka jedináček? :wink:
20. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.