• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Holky, jsem zvědavá, jak vám to nakonec vyjde. Nám to totiž vyšlo oproti plánům krapet dřív - nějak jsme to nevydrželi. :grinning:
Moni, tak kdybych měla říct, kolikátý den od poslední MS, tak to bylo....7+28+4=39 dní. :wink:
20. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
nene, já jsem vždy chtěla jen jedno - takže jedináček :wink: :slight_smile:

už jsem po kosmetice - udělalo se docela hezky tak odpolko vyrazíme do města :wink: :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Fim tak to já ji měla taky br zo no uvidíme v pondělí u mudry :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
niku...jesen je naozaj podzim :slight_smile:......

inak aj ja sama som zvedava ako sa nam zadari....ale asi to nebudem silit a riesit ako pri prvom.....budem mat na pameti slova lekara, ze ked telo bude chciet, tak sa stane....
20. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
tak se hlásíme , včera jsem byli na 10 m kontrole - máme 77cm,10,70kg - tak už moc nepřibíráme - teď už je to fakt po dekách:slight_smile:) - jinak jsme byli pochváleni motorika na úrovni ročního dítka, míry teda taky :wink: :slight_smile: - Áďa byla úžasná, strašně tam povídala, všechno ukazovala co už umí - no paráda.
A dneska jsme byli na nožičkách- a hurááá naše kyčlička je již plně zdravá - opět pochvala :grinning:
No a tím jsme pochvaly vyčerpali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám velkou radost, že nám to takto vyšlo. Co umíme novýho??? Prosím, prosim a dávat piusinky - otevře pusinku a celou nás oslintá :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:

Nevím jak vy, ale toto období je pro nás asi nejhezčí - jak se směje, hraje, začíná chápat určitý věci - paráda :wink: :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Leni, tak to moc gratuluju a přeju ti, aby ti to nadšení zůstalo. On se totiž Tonda začal záhy pěkně vztekat a je po nadšení. :grinning:
23. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
fim: to my už se vztekáme taky a docela nám to jde :grinning:
25. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Tak já mam doma taky pěknou vzteklinu :slight_smile: A období vyhodnocuju také jako nejhezčí.. Už je s Fífou jakžtakž řeč, chápe, je s nim prča... Ještě, aby začal spát celou noc a budu spokojená :slight_smile:
25. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Ale jóóó, je pravda, že oproti tomu čerstvouškovi, co jen kakal, papal a spinkal (naštěstí moc neplakal) je to něco úplně jinýho a úžasnýho. :dizzy_face: Člověk jen strašně rychle zapomíná.
Ale zrovna v posledních dnech si snad každý ráno a večer, když ho vidím v overálku vel. 98 v postýlce, říkám, jak už je sakra velkej kluk. A nechce se mi věřit, že jsem kdy měla malé miminko. Teda já ho ani neměla, páč jeho porodní váha byla rovna váze jiných miminek třeba i ve 3 měsících. :grinning:
25. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky tak mám po první kontrole.
Jsme 6+3tt a všechno vypadá ok.
Manža ukazoval obrázek z ultrazvuku Nelince a povídá to je Tvůj bratříčk. Tak se opět necháme překvapit :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
jéé monu: tak obrovská gratulace - a přejeme aby to byl ten chlapeček :wink: :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
monu, gratulce k chlapečkovi :slight_smile: Když už to manža prorokoval, bude to pravda :slight_smile: Co na to Nelinka????
26. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
Co to bude je nám jedno, ale já bych chtěla druhou holčičku.
No manža asi kluka, ale on to neřekne.
Hlavně a´t je to zrdavé a budeme nejradši. :dizzy_face:
26. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
no jo monu už jen kvůli věcičkám po Nelče,viď?? :grinning:
27. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Leni jo to taky. ALe vůbec nějak jsem tíhla vždycky k malým holčičkám.

Taky má Adélká víc věcí než vy dva s manželem dohromady :grinning:
27. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Moni, taky moc gratuluju k úspěšné kontrole. :dizzy_face:
Já bych tentokrát brala konečně tu holčičku - mají na ně právě takových krásných věcí. já teď nemůžu sehnat za rozumnej peníz slaboučkou a pěknou klučičí bundu. Už mě to začíná docela točit. :frowning2:
27. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak těhule, co je novýho???

Měli jsme tenhle týden KO na neurologii a taky zubaře...

Neurologie super, vůbec nezabrečel (míru hlavy jsem teda nahlásila dle roční kontroly:slight_smile: ), naopak se celou dobu smál, ukazoval na hračky, tlemil se.. Když ho Dr. poklepávala kladívkem, tak byl nadšenej.. :grinning: Trumpeta... Ukázal jak chodí, vše OK.. Ve zprávě máme napsáno : veselý, čilý, ukazuje na předměty... vše v normálu :slight_smile:

Zubař nad očekávání - Dr. povozila Fífu na křesle, napustila mu vodu do kelímku - to se mu děsně líbilo a tlemil se... Pusu neotevřel, tak mu jen projela dásně prstem.. Pastu zatim nemáme používat. Za půl roku zase. Já měla jen trochu kamene, David kámen + 1 kaz... Vždycky jsme chodili pravidelně, ale loňskej rok se nám nějak vymknul.. Já mam zdravý zuby, mně vrtali naposled asi v 8 letech.. Od tý doby ani ťuk.. Ani těhu a kojení na mně nezanechalo následky...:slight_smile: Kojim dál, jen ať si to to moje miminko užije :slight_smile: Když nám to tak pěkně jde... :sunglasses:

Plavčo taky super, 2x jsme potápěli a bez problému... Instruktorka uznala, že z vody strach fakt nemá, že mu vadí ona.. Musíme potápět, když jí nevidí.. Pak jsme šli na kafe do baru, Fífa hrál s kámošem fobal s petkou - vždycky jí odkopli, zatleskali si a pořád dokola...

Odpo jedeme do Hrádku - D. tatí je dobrovolnej hasič a ti dělají program pro děti.. nějaký hry, opejkají se buřty.. Tak na chvíli zajdeme.. Co vy? Jdete někam na májku?
30. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky u nás stejně Nela hodná zdravá.
Mě je pořád blbě, ale aspoň se uvnitř zřejmě něco děje.
Takže jsem najela opět na moje těhu jídlo chleba+máslo+sýr.

U zubaře jsme byli už 3krát a pokaždé s řevem.
Ale paní doktorka Nelince pusu otevřela a zoubky zatím krásný.
No v srpnu jdeme taky tak doufám, že si odbydu i těhotenskou prohlídku.

My dneska po letech nikam nejdem bo zítra odlétáme do Itálie tak musím balit.
Letí s náma i Nelinka tak bude sranda zvlášť na letišti.
Minule si to tam velmi užívala a řádila jak černá ruka.

Tak si užijte výkend a zvláš´t zítřejší 1.květen.
pa pa
30. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
Hojda,
holky - jdu si pro radu - malá se pořád v noci točí, udí, sedá si, - je to děs, vůbec se nevyspíme..... Už to trvá dos dlouho. Dělali vám to vaše dětičky taky??????????????? Mám to brát pořád k těm zubům - já fakt nevím. :sweat_smile:

Monu: tak to tiše závidím, též bych ráda k moři - hlavně si to tam užij a ochutnej i něco jinýho než chlebík s máslem :grinning: :grinning:

No teda my a dovča, zatím jedeme do P - k Balticu, ale to je akce od Land Roveru - jede nás víc, cca na 5 dní a dále se uvidí, jak bude mít taťka čas :wink: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:02  • Odpověz
Moni, tak ať je brzy líp a dovču si užijte!!!!!!!
U mě se to sice trochu zlepšilo, ale bohužel zatím stále nemůžu prohlsit, že jsou nevolnosti pryč a že by se aspoň chystaly nějak výhledově. Prostě houpačka.....
Na konec trimestru moc nevěřím, páč u Toníka mi bylo snad do 5. měsíce. :sweat_smile: Čímžto taky omlouvám svou absenci a nepsaní....
Verču průběžně čtu na FB, ale nějak nemám sílu vše komentovat. Když ty tam taky píšeš strašně moc. To nezvládám ani číst. :grinning: Ale jen tak dál, aspoň to máš v historii místo deníčku. :dizzy_face:

Leni, jak tak koukám na vás věk, tak si vzpomínám, že jsme tohle neklidné období měli taky. Ani ale nevím, co zabralo. Někdo radí spací pytel, i když samozřejmě v pohybu neomezuje. A jak dlouho umí Aduška stát? Toník to právě dělal ze začátku, než se nabažil, že to už umí dlouho a dobře. A pak mě napadá ji nějak zaskočit, nějakou změnou?
Navíc mám tedy jaksi osvědčené, že jakmile má Toník publikum, tak řádí a řádí, pokud ho ignorujeme, tak se za chvíli sám uloží a až usne, tak ho jdu urovnat a přikrýt. Samostatné spaní je pro něj nejideálnější, ale nebudu ti ho navrhovat, pže my sami jsme ho dali do pokojíčku až v 16 měsících.
Teď jsme právě měli malý problém - Toník začal včera v noci dusivě kašlat, laryngitida, tak jsem si ho radši přestěhovala do ložnice. Ale v posteli s námi spát neumí, to okamžitě začne řádit, ať je mu sebehůř, takže do postýlky. Ale jak už bylo pozdě a byli jsme tam s ním, tak ječel snad půl hodiny než pochopil, že se bude spát. :angry:
4. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj ženské kde jste venku co je tam už líp :slight_smile:

Já s Nelíken jsme taky furt pryč abych nemyslela na to jak je mě blbě.

Zítra jdu na další kontrolu tak snad bude vše ok.
Dám info.

A přeju krásný den maminek. :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
hojda
monu: vy už jste doma??? toto uteklo... jak bylo u móře :wink: :slight_smile:

my měli krásný víkend :slight_smile: - sobota chtěli jsme do města na nákupy - když měl konečně taťka čas (no jo ve městě jsme zjistili že je Sv :grinning: ) - tak nic. Nakonec jsme měli štěstí v jednom obchodě byl majitel tak nás pustil - koupili jsme Adélce sedačku na kolo, helmu a brýle :grinning: - skvělý a včera jsme vyzkoušeli , jeli jsme jen 30km a super, Áďa spokojená, já taky :grinning: :grinning: :grinning:

no jen to psaní v noci, stále se kroutíme a točíme, tak nevím ale vzhledm k tomu, že slintá jak bernardýn - to fakt přisuzuju všechno k těm zoubkům :wink: :slight_smile:

a páč se nám blíží první rok - tak nám hodná teta Nikča udělala krásný pozvánky - takže ještě jednou díky moc :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky,

čekam na zprávy od Monu :slight_smile: Fotky z Benátek máte fakt nádherný.. Nelinka je parádní turistka :slight_smile:

Leni, Fífa taky v noci v Adélky věku cestoval - nám pomohl ten spací pytel.. už jsme ho zase zrušili... Ale pořád tak 2-3x v noci kojim... Už mi to ani nepřijde... Horší je, že teď nechce večer usínat sám, tak ho musim chovat a pak přendat... Nevim, co si to zase vymyslel, ale je to otázka 10 minut.. A semtam chce v noci k nám.. NEbránim se tomu, je to hezký, tulit se k sobě :wink:
Jsem ráda, že se ti pozvánky líbí :slight_smile:

Včera jsme fotili v pampeliškách. Dam sem pár fotek, zbytek je tu http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_v_pampeliskach/
10. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
jj, tak my jsme na tom stejně:slight_smile:) - copak že Áďu uspávám to mi neva - páč je to náš večerní rituál a jeto hezký, ale noci jsou teď fakt na prd!! Když byla mímoš tak spala krásně:slight_smile:)
My už jsme cca měsíc celou noc bez jídla - takže jí v 7h večer a pa ráno v 6h když vstáváme s taťkou do práce. Ale v noci se pravidelně okolo 1-2h ráno vzbudí,postavená v postýlce a hučí dokud si ji neveme do postele :sweat_smile:

Nikčo. ty jsi se spletla s povoláním - ty jsi měla být fotografka,jsi mooooc šikovná - já ti to říkám furt ale je to pravda.....
10. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Čao holky
tak jsme doma od mudry,
Miminku bije srdíčko o 106 a vše vypadá dobře.
Terním se posouvá bo jsme teprv 7+2, ale to přesně odpovídá kdy jsme se s manželem vybojovali postel sami pro sebe a Nelinka spinkala v pokojíčku. :sunglasses:

No takže je to 24.12. a já to vidím na nadstandart a slavení štědrého dne v porodnici. :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
lenu, ked mala eli taketo stavy tak nam pomahal spaci vak a na vecer sme jej vzdy dali cipok viburkol - je to homeopatikum.... nam sa teda osvedcilo....a v noci, ked sa aj zobudila natret dasienka gelikom a dat cajiku.....eli mala najhorsie obdobie okolo 14 mesiacov....presne sa v noci zobudila a prehadzovala sa, potom sa postavila a zacala na nas "hukat" - hu hu huu hu? :grinning: ....az kym sme to nevzdali a nevzali ju ku nam....ale potom aj 2 h santila....preto sme ju vystahovali do jej izby a odvtedy je spokojna....my mame totizto aj hlucnu susedu a ta ked si o 11tej rozklada svoju "zelezobetonovu" postel, tak vzdy eli zobudila...a aj vzdy ked isla v noci na zachod.... ono je to prechodne obdobie....ale verim, ze si znicena...my sme sa tiez minuly tyzden nevyspali.....sproste stolicky nechcu vist na jeden sup, ale trva im to ako "lacnemu sranie" (pardon za vyraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

my sme boli u zubara tiez...boj by nie, ked ich mame v rodine 3 a 4. studuje :slight_smile:...usta neotvorila ani nahodou

moniky....tu nevolnost vam nezavidim....mne staci ze mam teraz nadhu
11. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju za ponožky! To jsi vůbec nemusela, udělala jsem to pro tebe ráda :wink: Jsou fakt boží!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
nikčo: jsem ráda že došel balík a ponožky se líbí - jsem ti musela alespoň trochu poděkovat :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj ženy tady je hnusně tak jsme doma.

Co nového?

Fim jak dopadla poradna už víte něco přesněji?
14. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
caute....tu rano lialo ako z krhly....eli je pajedna a robila taku zlost, ze som nas zavrela do detskej, aby nemohla "skodit" inde v byte....to boli revyyyyy....az nam z nosa soplikove bublinky tiekli :grinning: .... chcela som ju vziat do wellnes bazena, ale akosi maju otvorene az poobede.... takze nic....

zacalo nam poctive vzdorovite obdobie.....kedy sa to trosku ukludni? :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.