• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
miru prej po 20ti letech :sunglasses:
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
hojda.
tak u nás je hnus počas od noci a stále ještě prší - zřejmě dneska ani nepřestane :angry: , na víkend hlásí taky hnusně - a to je tady u nás pouť- :frowning2: - jsem si myslela jak půjdeme , vyzkoušíme Adélku na kolotoč, houpačky a asi to nedopadne :sweat_smile:

dneska jsme byli alespoň an nákupu tak nám dopolko uteklo - ale je to děs, být zavřená doma - Áďa má nejraději okolo sebe lidičky a maminka jí jaksi nestačí - to je pak pořád u mě :dizzy_face:

nikča jela na srazík - tak uvidíme co nám pak poví..................

tak přejeme pěkný víkend všem a budeme doufat, že se počasí umoudří :wink: :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
monu: po dvaceti letech :fearful: :confused: :rolling_eyes: - to je uklidňující :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme už druhým týdnem marod, tak už jsem na palici. Do toho další problémy, já jsem nachcípaná - no co vám budu povídat.
Asi jste zaznamenaly otrel z poradny, že máme zvýšené riziko na Downa (přitom mi bude v době porodu teprve 30), ale hned další den jsem šla na screening a dle jeho výsledků by to nakonec mělo být v normě. Tak aspoň že tak. Ještě jdu na kliscký triply, tak ty už nás snad strašit nebudou. :frowning2:
Já jsem vyřízená, když jsem se zbavila celodenní únavy, tak zas tyhle starosti, nachlazení už taky zdolávám tejden, navíc jsme zalezlí doma, takže na palici.... no optimismus ze mě skutečně asi nesálá - sorry. :sweat_smile:
Miru - ta fotky pokojíku mě pobavila. Tam vybuchla bomba, ne? :grinning: Co to "miminko" všechno zvládne..... A mohu tě jedině vyděsit, páč já si taky myslela, že už "vzdorujeme", ale všichni mi v mém okolí říkají, že opravdu bude ještě hůř a to až kolem těch 2 let.... a končí to prý tak kolem těch 5. takže já si možná na Novej rok hodim provaz a budu mít klid. :sunglasses:
14. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
Sorry za ty chyby. Jsem kantáre. :wink:
14. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
fim...take to prave obdobie vzdoru ma byt okolo 2,5r...tak sa na to velmi tesim.....do 20tky z nej bude hadam slusna dama :grinning: ..... komplikacie nezavidim, ale hadam bude vsetko dobre :wink:
15. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Miru, snad jo.
A mmch, tak Tonda se asi v sobotu rozhodl předčít Eli a vysypal mi v koupelně 2x za sebou, během 10 minut pytel s pracím práškem. 15 minut předtím zas vyhrabal hlínu z květináče...... byla jsem totál na prášky. Konečně poznávám, co to jsou TY těhotenské hormony. :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Fim tak dej pak info jak jsi dopadla.
Držíme moc palečky ať je vše dobře. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
miru: tak jsem koupila viburcol - včera jsme dali první čípek - tak uvidíme, jen se chci zeptat (nikde jsem se nic nedočetla) - to se může dávat jak dlouho??????

je hnusně, ale naštěstí u nás záplavy zatím nejsou :sweat_smile:

jedu ke kadeřnici, nechám to ostříhat, chci nějaké mikádo:slight_smile: - tak uvidíme jak dopadnu, chce to změnu :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj

Leni na co máte ten Viburcol?

Nelinka byla včera na první žloutence tak jsem hned klidnější.

Nikul jak bylo na sraze? My máme sraz záříjátek tento víkend. To bude sranda. :sunglasses:
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Srazík super, až na to počasí.. Byla tam docela zima, ale naštěstí nepršelo, tak se na prochajdu dalo jít. Jináč sranda, dětičky byly hodný, hned se zkamarádily a ani nás nepotřebovaly :slight_smile: Hrály si spolu, lítaly... No prča.. akorát v sobotu večer měl fífa teplotu, tak jsem s nim byla na pokoji, i když spinkal... ráno jí měl taky, tak jsme jeli domů ještě před obědem. Od tý doby nic, takže asi zuby. Klubou se 4 najednou - dneska v noci často kňoural, má řidší kakání, tak snad se brzo vyklubou...
18. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
hojda, jsem ostříhaná:_))

monu: viburcol máme, na celkové zklidnění v noci - to je děs co Áďa dělá - furt se točí, zvedá, sedá - prostě mazec - dnes jsme ho dali na noc a bylo to super - tak to asi pomáhá :sweat_smile:

niki: kolik vás bylo?? a kde jste to měli??? to bylo z dubňátek??

holky a co my????????? se asi nedomluvíme co????????? :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Pomáhá? Super, taky zkusíme :slight_smile:
Byli jsme v Dubovicích u Pelhřimova a prostřídalo se nás tam cca. 15 :slight_smile: Super to bylo...
Tady jsou fotky, ale je jich hodně, protože jsem měla za úkol hodně fotit děti :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Dubnatka-Sraz_Dubovice/
18. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
holky neviděli jste ji někdo v reálu?????????
18. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
mohli by sme sa veru nejak dohovorit... nieco kde je dobre vlakove spojenie, pripadne niekde pri hraniciach....od nasich by som to tam mohla strihnut autom..... :wink:
19. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
19. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
jé ta je taky krásná:slight_smile: - a Eli už na ní dosáhne???
já furt váhám, ale nevím......
19. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
jé a ještě tato . tam jde posouvat i sedačka, podle toho jak je dítko veliký
19. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Miru a co vy to máte za značku??? jsem ji u nás nikde na webu nenašla....
19. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
My máme Leonardo http://www.detske-kocarky.cz/trikolka-leonardo-dx-3-v-1-autosedacky--1084.html

Holky, my marodíme.. Teda spíš já... asi na nás včera skočil nějakej vir... Fífa se zeblil před spanim, jak Amina. Pak já... V noci jsem málem nadoběhla.. No paráda.. Naštěstí jinak Fífa OK, akorát má trochu průjem, ale to je i od zubů.. Mně je blbě pořád, tak polehávam.. No hnus :frowning2:
19. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj my máme to samé co nikul.

Ale teda moc to Nela zatím neužila .
Jezdí furt na motorce a na 2narozeniny chceme ten Bike.
Možná to nakonec prodám.
19. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj kočky. My jsme snad konečně zdraví, ale co tak slýchám po okolí, tak řádí nějaké jednodenní střevní virózy. :frowning2: Tak ať je Veru brzy dobře!
Co se týče odrážedel a spol, tak jsem chtěla tříkoku na tyči a nakonec nemáme žádnou, páč mladej na žádný půjčený vůbec nevydržel. To samý na motorce - prostě na tom nebude už jen z toho principu, že by pak nemohl zdrhat. Takže toť naše situace.
Se srazem to vidím tak, že se cvrčkama se asi nikdy nepotkáme. :grinning:
19. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
tak my jsme zdraví, ale kolo nás to pěkně řádí - samá virózka :unamused: - tak hlavně aby to nechytlo dětičky :sweat_smile:
no já furt váhám objednat , neobjednat - to je děs, jak mám vědět zda jí to bude bavit či ne - nebo jestli se mám na to vyprdnout a pak zrovna koupit malý kolo - chjo

monu: co myslíš tím bike???jako jen to odrážedlo????

niki: tak ať jste brzy zdraví:slight_smile:
jinaak koukám, jak Fífa má všechno, kupa hraček, odrážedlo, trojkolku.......... - to je mazec, určo je v rodině jedinej malej cvrček, viď???
já jsem všem nadiktovala, co asi tak Adelince koupit a sama teďk nevím:slight_smile:) - dělám jí ten pokojík - už čekám jen na postel (je objednaná)- vím, že na ní nebude ještě dlouho spát, ale aby to už měla hezký a komplet v pokojíku - příští týden jedu do Ikey pro nějaké drobnůstky :wink: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Leni, myslela jsem si, že stačí Tondu jednou posadit na tříkolku a buď se mu bude líbit nebo ne, ale prý to není pravda - prý si musí na všechno postupně zvyknout a pak se mu to bude líbit. Ale nějak jsem to nechtěla riskovat. Leda z druhý ruky a kdyžtak to hned střelit dál..... Tak to jsem ti asi moc neporadila, viď? :sunglasses:
19. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
lenu: http://www.simeshop.sk/obchod/trojkolky/trojkolka-princess/

ta trojkolka ma tiez posuvne sedadlo, dokonca sa to da postupne davat prec - ta tyc na tlacenie, potom aj opierka, ako aj kosicek... elenka na nu este nedociahla (je u nasich zatial, doma mame len odrazadlo).... ale ked vidim tu cenu, tak musim povedeat, ze my sme ju kupili z Qulle, ked uz krachovalo a bolo to len za 30 eur!!!....podla mna je dobra a dlho vydrzi, lebo ma poctivu kovovu konstrukciu,...
20. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj
Leni jo jako to odrážedlo
http://www.detskydum.cz/detail/odredlo-first-bike-525201/

U nás motorka frčí Nelína dostala už i helmu.
20. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
HOLKY TAK DĚKUJI ZA VŠECHNY RADY - JÁ JI PROSTĚ KOUPÍM A HOTOVO, VŽDYŤ MÁM JEN ADÉLKU - TAK AŤ SE MÁ DOBŘE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Monu: na tuhle samou jsme teďkom koukali v Puntanele - jsou super:slight_smile:)
Jinak Áďa má taky helmu, páč jsme jí koupili sedačku na kolo - takže áklad je - tudíž teda tu trojkolku musíme koupit :grinning: :wink: :slight_smile:

nakonec jsem psala přímo do kettlera (ta firma od tý trojkolky) - jsem nevěděla proč mají 2 ceny1990,-- a 2490,-- no už to vím, ta dražší má nafukovací kola, tak vememe tu :dizzy_face:

http://www.kettler.cz/trikolka-toptrike-air-layana-8849-100/
20. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojda
tak vidim, ze tu to zije :grinning:
a nove tehulky, ze monu :wink: a aj andy :astonished: :slight_smile: gratulacia!
my sa chceme zacat snazit od dalsieho mesiaca, resp. teraz koncom maja mam kramy a po nich zaciname.. len mam dilemu, ci teda ist do roboty, alebo ideme na baby, nejako nie som uplne uzrozumena, ze zvladnem dve deti.. ninka mi da zabrat aj za 3 :sweat_smile:
lenu ta trojkolka je super, keby som vedela na isto, ze sa ninke bude pacit, tak ju kupim, len ninka sa ani na odrazadle nejako nepretrhne :sweat_smile:
este k mieram, ako to tu citam, ninka je asi najmensia :slight_smile: ma ledva 9.5kg a 80cm
20. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Andy, gratulace k těhu :wink:

A Monikám gratulace k svátku : :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Hojda tak jdu popřám všem Mončám, Monikám, Moničkám k svátku - hodně zdravíčka a lásky:slight_smile:

Jejda holky jste se rozjeli další těhu??? Tak ať se vám daří a vše probíhá ja má :wink: :slight_smile:

Niki. UŽ JE LÍP???
21. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.