• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj holky děkuju za přáníčka.

Za chvilku frčíme na srazík až do něděle. :sunglasses:

Andy taky gratujujeme :dizzy_face:

Hezký víkend
21. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Jooo, už je líp :slight_smile: D. si to vyžral v pátek v noci... Už máme jen rýmu a kašel :slight_smile: Já, David a nejmenší Fífa :slight_smile: Ztíra budu volat Mudře... Za týden máme jít na 2. synflotrix a jedna holčička ze srazu má neštovice, tak jestli to šoupneme...

Přidávám pár fotek z víkendu :o)
24. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tak tady.. Jsem to odklikla nějak rychle..
Leni, kdy jedete do těch Přeštic?
24. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
Nikčo .. přeštice jsou 19.6. - tak co uvidíme se, někde?????
25. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
A stavíte se u nás? Nic nemáme :slight_smile:
25. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste samej srazík - tak si je hezky užívejte. :dizzy_face: Já na tohle nemám odvahu, někam se vydat s Tondou - stačí mi jeden den v domácím prostředí a už se těším na střídání tatínkem. :grinning:

Veru, Filípkovi přejeme všechno nej nej nej k dnešnímu svátku. :dizzy_face:

Fotečky nemá cenu komentovat, opět jsou všechny moc krásný.... :dizzy_face:
26. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
Já úplně zapomněla, že tu máme dva Filípky - Raduš, napravuji svůj omyl a gratulujeme i tomu tvému uzlíčku. :dizzy_face:
26. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
jj, my se přidáváme a přejeme Filípkům všechno nej k svátečkům - jen ten druhej Fífa tu nějak dlouho nebyl :sunglasses:

Niki můžeme se domluvit, třeba pojedu ještě svým autem a tak bych se mohla stavit - manžu nezastavím, páč ten jak může být mezi svými LR tak nemám šanci:slight_smile:)
26. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
caute....uz sme tyzden u nasich a eli z toho 5 dni hnackuje...dnes sme boli aj u lekara a ten ma pochvalil, ze nieje dehydrovana ... to ze nic nepapa nevadi.......nevedeli sme co eli je, az kym v sobotu nezacala vracat a hnackovat aj babka....postupne nas brusna chripka chytila vsetkych :grinning:....taky maly spunt a najkazil 4 dospelych
31. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Miru, tak ať je brzy líp. Ono je jedno, jak je špunt velkej, představ si, jak je malej ten bacil a jak dovede lidstvo prohánět. :frowning2:
Jak to děláš s tím zavodněním? Mně někdy Tonda nechce skoro vůbec pít a nechce se mi moc ustupovat do příliš sladkých nápojů. :wink:
31. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
My se trápíme s Čikem.. V pátek jsme s nim byli na injekci kvůli močáku - zase nečůral.. Naštěstí měl močák prázdnej.. Dr. dělal sono a RTG, tak jsme viděli ty blbý šutry :frowning2: Ale v sobotu to bylo ještě horší, ucpal se úplně, nešly z něj ani kapky, močák plnej.. .Tak šel hned na operaci.. Udělali mi nějakou plastiku, vyčistili mu močák a močový cesty a teď budem doufat, že to k něčemu bude... Zatim má kanylu, kterou "čůrá"... Tu mu vyndají asi ve čtvrtek. Chudinka polehává, musí ho to bolet.. Navíc má límec, aby si nevykousal stehy.. No, užíváme si... :unamused:
31. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Tradičně dávám pár fotek Fifíka...
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
Veru, tak snad se mu to uzdraví a jizva brzy zahojí. Kolik je vlastně Čikovi? Už ho máte docela dlouho, viď?
Fotky no comment. :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jsou mu jen 3 roky.. a to čůrání ho trápilo s přestávkama od října.. dneska je to přesně 3 roky, co mi umřel první kocourek - jak jsem ho měla 17 let... :cry:
31. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tak na to nemysli a mysli jen pozitivně! To je mladíček, ten se z toho brzy vylíže. :wink:
31. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
hojda, tak jsem taková bez nálady - právě jsem si volala na gyndu a mám stále po roce (no jako od porodu) zvýšené jaterní testy - musím ke svému obvoďákovi ,chjo :unamused: :frowning2: To jsem zvědavá , co to zase bude a co mi zjistí............... :angry:
1. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
fim...co sa tyka zavodnenia, som prave musela bohuzial siahnut po sladkom granulovanom cajiku.... ale to aj preto, lebo ked nic nepapa, tak potrebuje energiu aspon z cukru a vzdy jej tam pridam aj stipku soli - a la elektrolity... ale kedze eli sladke napoje nepozna, tak jej to davam zriedene asi na 1/3 a je spokojna :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:35  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

čekam, až se Fífa vyspí a pujdem na zahradu se cachtat :slight_smile: a grilovat :wink:

čiko už je dobrej, sice má furt límec kvůli stehum - vyndají mu je ve čtvrtek. Kanylu nemá od pátku. Už čůrá, papá, pije a je veselej :slight_smile:

@lenusinecka: co ty jaterky? od čeho to může být? já je měla po mononukleóze...

Za poslední 3 dny Fífovi vyrašily 4 zuby - má jich tedy 8 :slight_smile:

Tradičně pár fotek :wink:
6. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
Nikdo tu? :confused:
Tak hodim fotky z bazénku :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
:slight_smile: hojda, no jo je krásně - tak jsme všichni u vody :wink: :slight_smile: my teda dneska na 100% páč jsme byli ráno v bazénu a odpolko až do podvečera v aqua parku - byla to paráda :wink: :slight_smile:
zítra jedu do Hradce Kr. na nknákupy a hlavně na sobotní oslavu naší Adušky - snad to počásko vydrží :wink:

niki: opět krásný fotečky :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Leni, snad už se ty jaterky budou lepšit. Z čeho to mlže být?
Kdybych to tu zase náhodou flákala (jakože v těch vedrech je to pravděpodobný), tak přeju už teď Adélce a chvíli na to i Filípkovi (že? nebo obráceně? ) všechno nejlepčejší k jejich krásnému prvnímu ročku. A ať se vám maminky moc neopijí. :slight_smile:
Veru, zahrádka musí být úplný žůžo - já už snad dám aspoň bazén na balkón a vytopíme zase jednou sousedy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobře, že je Čiko fit. :slight_smile:
Miru, já to taky ředím jen od oka a spíš podle chuti. A vám trocha cukříku navíc rozhodně neuškodí. :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Holky, já už nemůžu :frowning2:

Byli jsme na těch stehách... Dr. je vyndal, jeli jsme domů, doma jsem na to koukla a ta rána na bříšku se otevřela a lezly ven střeva :confounded: :frowning2: Takže zase zpátky, Čika uspali a zašili... Teď jsme přijeli domů a ještě spinká... Jsem se málem sesypala, když jsem to viděla... Nechápu... Přitom Dr. řikal, jak to má hezký.. Normálně prý stehy nechává 9 dní, Čiko je měl 12 dní... Prej jak je tlustej, tak seto hůř hojilo... Vůbec nedomýšlim, co by se stalo, kdyby jsme ho dali domů a jeli grilovat, jak jsme měli v plánu.. A někam by skočil a roztrhlo se to...

Ach jo, u nás nemůže být nic v pohodě :cry:
10. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
hojda, niki je mi to líto - to musel být strašný pohled - ale je to jako u lidí někomu se hojí rány líp a druhýmu hůř - dobře že jsi to zjistila anic jinýho nemysly!!!!

jinak teda jaterky prý nejsou dle mého obvoďáka nijak strašný - ale páč bez dalšího vyšetření mi nedají na gyndě prášky (nerada bych teda druhé mimi) :slight_smile: tak jdu příští týden na krev a rozšířené jaterní testy o cukrovku atd..... a poak ještě na UTZ břicha a uvidíme - no tak pak vám povím víc :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

jj. oslava bude veliká - tak doufám, že se vše vydaří dnes jsem pokoupila pro dospěláky samej chlast!! :grinning: :grinning: :grinning: - zítra vyzvednu naložené masíčko, večer dorty a můžeme začít - :wink: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Všechno nejlepší k svátku, Toníčku :dizzy_face: :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Čao holky

Dodatečně přejeme Toníkovi vše nej k svátečku :dizzy_face:

Leni tak snad to bude dobrý a budeš ok

Niku to je trápení se zvířatama co? naš pes má šílené alergie takže skoro nevidí.
No už prší tak snad bude líp.
14. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
Verčo, to je šílený. Chudák Čiko. :frowning2: A je teda jinak dobrej, co ho znova zašili? Jak dlouho mu to tentokrát nechají? :confused:
Leni, tak držíme pěsti, ať podrobnější vyšetření má dobré výsledky. :dizzy_face:
Moni, díky. :dizzy_face: A jak se cítíš, těhulko? Je ti víc bídně než s Nelinkou? A už tušíte, jestli to bude chlapeček nebo holčička? A hlavně co testy? Jsou O.K.?
14. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
hojda
oslavičku prvního ročku máme úspěšně zasebou i malou dětskou párty - dort berušky byl úplně úžasnej (počkejte až stáhnu fotečky) každej z něj byl hotovej - a chuťově taky neměl chybu :wink:
kupa dárečků, krásnej den - koupání atd.... a teď ....ráno jsme jeli k dr. Adelinka má kašel úplně dusivej, odpolko přišla i horečka, teď konečně spinká, ale jak dlouho to teda nevím, páč furt kašle - chudinka :unamused:

zítra jdu na utz břicha, tak uvidíme :wink:
14. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj

moni ano ano je to jak jistě sama víš daleko náročnější než těhu s Nelinkou :wink:
No když jsem najezená je mi fajn jinak většinou blbě. A dost mě chytají záda.

Co se nám narodí si opět necháme jako překvápko až k porodu takže vydržte. :sunglasses:
První testy máme za sebou a jsou OK.

Co ty jak to zvládáš? Břicho už určitě máš co? A ty testy dobrý jo a co to bude holka nebo kluk????? :dizzy_face:
15. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky...
Včera večer jsem ještě jela s Čikem k našemu Dr. (když se ucpal, tak byl zrovna pryč, tak jsme museli k jinýmu...), zkonzultovat stav... Měl tu jizvu takovou mokrou...
Tak v bříšku prý má výpotek - jeden steh se uvolnil a tím mu to vytíká. Prý je to dobře, aspoň se to tam nehromadí. Musím mu to 2x denně vymačkávat a potírat řepíkem... Promačkával ho, Čiko ani necukl. Doléčí ho ten druhej a pak se máme přijít ukázat... Ještě jsem se měla zeptat, jak dlouho by mu tam ty stehy nechal on.. Ale to mě napadlo až v autě.. Tak snad to bude OK..
Ráno jsem byla rána, že jsem tam včera sjela... Čiko ráno skočil, ale nedoskočil a trochu spadl a z tý jizvy mu začala téct krev s tou tekutinou... Docela dost... Tak jsem mu to vymačkala, nařepíkovala a dobrý.. Nic neprasklo, má to hezký... Ale kdybych nevěděla, vo co go, tak mě asi klepnou.. Jak mu vysvětlit, že nemá skákat nevim.. Všechno, co jde, je odstěhovaný - linku nepřestěhuju :confused: Vypadá to, že se to hojí, ale musíme dívat pořád pozor...

Minulý pondělí jsem přes noc přestala kojit... Situace se vyhrotila - malej chodil spát ve 21, vstával tak v 6.30 (někdy i před 6) a do toho v noci 3x kojit... Už to bylo na bednu.. A překvapivě docela dobrý.. První noc 2x plakal asi 10 minut - plakal je slabý slovo - spíš řval, vztekal se, dudlík házel na zem, vodu nechtěl.. Chovala jsem ho a řikala mu, že mlíčko neni, že musí spinkat... A za těch 10 minut usnul... Ráno jsem mu zkusila dát prso a nechtěl... Druhou noc plakal už jen asi 3 minuty, třetí půl minuty a čtvrtou spal v kuse už druhou noc vzal na milost vodu, ale nechci ho učit pití v noci, tak dáme jen když to jinak nepujde...Dnešní noc luxus :slight_smile: Filípek usnul ve 20.30 a spl v kuse do 7!!! Bez jedinýho zakníkání! Paráda :slight_smile: Kojo před večerním spaní ještě nechávam... Aspoň na chvíli, ať se mi srovná laktace..

Fífa má 8 zubů :slight_smile: Asi jsem to etě nepsala.

A dle naší teorie o střídavosti pohlaví, bude mít Fim holčičku a Monu chlapečka :grinning:

Leni, šup sem s fotkama z oslavy, už se těšim!

Sorry, za román, potřebovala jsem se vykecat... :wink:
15. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jo, etě jsem zapomněla na Andy :slight_smile: Ta má termín po Monu, tak když to holky dodrží, budou mít párečky :grinning:
16. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.