• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj holky,
Leni, tak co ten utz? Dobrý? Snad jo. :wink:
Veru, tak snad už to bude s Čikem jenom lepší a lepší. Aspoň žes byla i u toho vašeho Mudra a aspoň ti to vysvětlil, viď? A s kojením jsi se teda docela rychle vypořádala - holt Fífa je už velkej kluk a má "rozum". :grinning:
Haha, kdy bude mít rozum Tonda, to bohužel nevím. Bojujeme s nočníkem a zatím se absolutně nedaří. Nervy mi pochodujou, hormony pracujou..... nevím nevím, zda bude v listopadu jen jedno dítko na plenách..... :unamused:
Jo a s tím pohlavím...... tušíme kluka, ale nic se neví jistě a pak to bude zase tajemství. :wink: Takže v pase to mít tentokrát nebudu. Za holčiku bych byla děsně ráda, moc děkuju všem, co mi ji přejí, ale asi to neklapne.
JInak MOni, jj, triply jsou dobrý, tak snad už bude klídek. Příští týden jdeme na velký utz, tak už se těším. :wink:
16. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahojte dievcence
teda, sami oslavenci, trochu neskoro, ale predsa vsetko naj fifovi a adelke k narodeninam, tonkovi k meninam :wink:
niku ty mas ale starosti s tym cikom, chudatko kocur, taketo problemy :confused:
leni, ako dopadli jaterky? vsetko ok? ak by ti nedoporucili tabletky, my sme napr pouzivali take cipky pharmatex, je to super, lepsie ako kondom :wink:
my sme sa pustili do druheho kola snazenia, uvidime, ako to pojde, podarilo sa nam akurat na ovulku sex, tak buduci tyzden v stredu mam promociu {konecne!!!} a vychadza mi aj menzes, takze testujem.. ale viete si predstavit, ze by som testovala uz teraz :grinning:
ja tiez este kojim, ale len tak maximalne 3x za den, v podstate uz ten jeden raz v noci posledny tyzden aj odpadol, tak len na obed a vecer ked ide spat
na doma ma ninka uz gatky, celkom sa jej dari, jeden den lepsie, druhy horsie, aj zvonku plienku uz mava vacsinou suchu
17. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
hoj holky,
tak jaký budou výsledky se dozvím v příštím týdnu - ale věřím, že vše dopadne dobře:slight_smile:) - musím být optimista
jinak Adélka je stále nemocná, už ne tolik - ale pořád máme rýmu a kašel - tímto se moc omlouvám Nikče že tedy nikam nejedeme a zůstáváme doma- nechci to nijak hrotit, páč 23.6 odjíždíme na týden do PL a nechci aby se to Adušce vrátilo - proto prosím promiň!!

A vám ostatním vzkazuju - udělějme si čas a konečně se sejdeme!!!!!!!
Prosím, některý z vás jsem ještě nikdy neviděla a hrozně moc ráda bych vás poznala - zkusme všichni najít nějaký pěkný termínek a někam vyražme., klikďánko i na víkendík - myslím, že by jsme ho společně zvládli a hlavně si ho užili.

jo a bez: kondom na manžela nenavlíknu ani náhodou - to se mu nepáčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak gratuluju k dalšímu snažení - teda koukám jak jste se pěkně rozjeli do druhého kola všichni zase společně :wink: :slight_smile:

tak a tady je Aduš ještě než omarodila - spokojená, vysmátá na koupališti:slight_smile:)
17. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
Adélko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přejeme ti všechno nejlepší k 1. narozeninám!!! Hodně zdravíčka, štěstí, lásky.. A taky milující rodiče!!! Posíláme pusinku a kytičky.. :dizzy_face:

V+D+F
21. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak ještě sem malou zprávičku.... Dneska jsem byla na velkém utz (uf, už v 6:45 :sweat_smile:) a vše je v pořádku. A když říkám, že je VŠE na svém místě, tak tím myslím opravdu VŠE. :grinning: Takže nám opravdu NIC nechybí. :grinning: :wink:
22. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj

Adélko holčičko přejeme dodatečně vše NEJLEPŠÍ do dalšího krásného života. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Posíláme moc pusinek

Jinak Nelinka má angínu hrůza je úplně mimo. Nemůže polikat ani takže pořád na mě a pláče.

Fim to jsou super zprávičky. Takže Toník bude mít parťáka jo? :wink:
22. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
ahoj babulky, moc moc všem děkujeme za přání k Adelčiným narozkám - máme roček zasebou:slight_smile:)

monu: chjo, nemocný v létě to je děs, Aduš měla inulý týdenkašel a rýmu a měla jsem toho i já plný vinty :unamused:
tak přejeme brzké uzdravení :wink: :slight_smile:

fim: tak to je krásná zprávička aby jste to měli jakjsi chtěla tak bude ještě třetí pokus?? :grinning: :grinning: :grinning:

konečně jsem přidala fotečky z Adélčiny oslavy :wink:
22. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
jeeje lenu, gratulacia Adelke k narozkam, super torticka aj bambulka :dizzy_face:

cice, tak ja vcera okrem promocie, ktora inak bola katastrofa za katastrofou, som nasla \\ :zipper_mouth:
24. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
Ještě jednou sem - večer jsem se sem už nedostala, tak jsem posílala SMSku :wink:

Filípku, přejeme ti všechno nejlepší k 1. narozeninám :slight_smile:

Bez, jupí!!!!!!! Další těhule :slight_smile: Tady to těhotní jak na běžícím pásu :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
hojda holky, tady to je teda mazec - samá nová těgulka - jste se snad domluvily, né?????? :grinning: bez Gratulace!!!!!!!!!!!!!

holky my byli v Polsku na 5 dní u moře a jezdit s autama vyšlo super počásko, tak to byla paráda - jento teplo na cestování nic moc pro Aduš :frowning2: - ale nakonec jsme vše přežili bez újmy na zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Filípkovi přejeme k jeho prvním narozkám hodně štěstíčka, zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak nám to uteklo a už všichni z naší skupiny oslavili první roček a někteří se chystají na druhý :grinning: :grinning: :grinning: - kde jsou časy kdy se vlákno zakládalo:slight_smile:)
28. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky,

noc super. Když jde Fífa spát dřív, tak i líp a dýl spí.. Takže šel ve 20.15, v půl 5 jsem si ho brala k nám a spali jsme až do 8.30 - ani ho nevzbudil David, když vstával...Asi chtěl, abych se vyspala na ten koncert :slight_smile:)) Večer totíž razíme na Green Day :slight_smile:)))) Babča bude hlídat...

Ráno jsme se nasnídali a šli jsme letos poprvý na koupák.. Voda v brouzdališti docela studená, ale Fífovi to vůbec nevadilo.. tak z 90% doby, co jsme tam byli, byl ve vodě :slight_smile: Párkrát žuchnul i pod vodu a vůbec mu to nevadilo :slight_smile: Zkusili jsme kruh, ale nějak nám to s nim nejde.. Když jsem ho pustila, tak se překlopil dopředu a potopil si celou hlavu :slight_smile: Jak se to s tim dělá?? Nebo máme blbej kruh :slight_smile: Ale fakt super, že mu voda nevadí, pak se potápěl i schválně :slight_smile: Kradl holčičkám růžový kropáčky, konvičky, hrabičky :slight_smile: Po půl 12 jsme šli domů - máme to 5 minut kočárem.. Napapal se a během minuty usnul.. Parádní dopoledne :slight_smile:))

Svatba v sobotu super, užili jsme si to. Fífa byl na hostině od 16.30 do 20.30, líbilo se mu tam nad očekávání :slight_smile: Tancoval, lítal tam, tahal balonky.. Sranda :slight_smile: V poledne prý krásně usnul, spal 3 a půl hodiny..Večer taky usnul bez plakání, na prso si ani nevzpomněl :slight_smile: A spal až do rána, bez jedinýho probuzení... My přijeli kolem 1... Vstávačka teda v 6.15, ale do 8 jsme se váleli.. Fotky mam na rajčeti http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba/ , pár jich dam sem... Krásně jsem se s foťákem vyřádila :slight_smile:))
29. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj kočky.
Dodatečně ještě jendou gratuluji nedávným oslavencům k jejich krásnému prvnímu ročku. :dizzy_face:
A pak samozřejmě moc a moc Zuzce - zkus si to užívat, ať ti není moc špatně, malá spolupracuje co nejvíc atd. atd. :slight_smile: :dizzy_face:
My byli v pondělí na srdíčku (UŽ :astonished:) a zprávy jsou dobré zatím jen tak napůl - nahrubo prej dobrý, detaily moc neviděl díky mému "habitu" :grinning:, takže jdu ještě jednou za 14 dní. To asi abych se s Tondou náhodou nenudila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To první těhu bylo fakt o něčem úplně jiným. :sweat_smile:
29. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
babulky dakujem, sak komu inemu by som sa pochvalila, ako mojim musketierkam :wink:
30. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
Fim, držim pěsti na 2. UTZ! A hábit je hezkej název :slight_smile: Vyfotíš nám bříško? :wink:

Zpráva dne - už nekojim.. Jakože vůůůbec... Chtěla jsem ponechat ještě to večerní kojo, páč jsem měla strach, co s tim,.. A vyřešilo se samo.. V sobotu jsme byli na tý svatbě, v úterý na Green day - Fífís usnul úplně v pohodě.. Ve středu jsem mu prso dala - chvíli dudlal, pak si narval dulík a usnul.. Takže včera jsem už nenabízela a ani si nevzpomněl.. :slight_smile: Jak jsem se toho bála, tak to šlo krásně.. Až mi to bylo včera líto.. :pensive: :grinning:
Dneska si dal k večeři 2 plátky kuřecího grilovanýho masa :sunglasses: :wink: Asi na oslavu zakončení kojení.. :slight_smile:

Jináč - od úterý do pátku budeme na Lipně, tak kdyby si chtěl někdo udělat výlet, rád ho uvidíme :wink:
2. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky.
Veru, díky za pěsti - snad to bude O.K. Bříško asi nevyfotím, už je to stejně fuk, když ho nefotím od začátku. Když se náhodou někde objevím na fotce s Toníčkem, tak ji ale kvůli tobě :grinning: vložím. :wink: Už je to obstojný pupík - s Toníkem jsem ho měla taky strašně velký už od začátku. Ale je to zvláštní - mám nahoře zatím jen 4 kila, ani ne. :astonished: To vůbec té velikosti neodpovídá.....
Zuzí, moc držím pěsti, ať všechno klape a dočítám se postupně, jak zvládáte všechna vyšetření a jak bude zvládat příchod sourozenečka prcková. :dizzy_face: Na Tondu jsem totiž velice zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím vůbec nereaguje na to, že mám v bříšku miminko a že mi po něm nesmí skákat.
Jo a gratuluji k přeúspěšnému odstavení od kojení. Hele, měli vy jste někdy s něčím problém? :grinning: Ale to je dobře. :wink:
Moni a co váš Cipísek v bříšku? Letí to nehorázně, co?
Nás teď čeká znovu to srdíčko, pak už brzy cukrovka :rolling_eyes: a 3D utz na památku a pak už skoro začnu krámovat a prát zase oblečení.... uáááááááááá, tentokrát se na to vůbec netěším.
Dneska jeli kluci na výlet sami a mě tu čeká mj. i vytřídění dalších malých věcí a mě už to hadrování tak strašně nebaví, že snad radši všechno vyžehlim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že je toho požehnaně. :rolling_eyes:
4. črc 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojky, zdravíme z Lipna :slight_smile: Fífa spí, my jsme v hotelový restauraci a David tam kouká na fotbal.,. etě, že mam net. Na pokoji je taky TV i s DVD, ale nechceme Fífu rušit...

Cesta nic moc, v Budějkách šílená bouřka, že nebylo vidět na metr, ochlazení o 10 stupňů... Jeli jsme těch 200 km přes 3 hodiny... fífa spal slabou hodinu a půl, na konci byl už dost protivnej... Ale zvládli jsme to... Je u hezky, sluníčko, docela teplo... Fífa teda střídavě oblačno - asi je utahanej, takže předvedl pár hysteráků, který nepamatuju... Hlavně kvůli tomu, že jsme si ho dovolili posadit do kočáru, že pojedeme od vody... :slight_smile: K véče jsme si dali grilovaný vepřový, on se nám na to vrhnul, že jsme mu museli nechat udělat nenaložený kuřecí :slight_smile:) Usnul během pár minut a já se k němu pujdu za chvíli přidat.. Mam tu pivečko :slight_smile: Jinak je jako sluníčko, vysmátej... :slight_smile: až na ty vztekací chvilky...

A dneska mě teda dostal - stavili jsme se po cestě v KFC, páč jsme měli hlad.. a on se vrhnul na hranolky a asi 10 jich snědl s takovou chutí... asi se sebou musíme něcoi udělat a začít jíst níc zdravě :slight_smile:))
6. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz
Čao holky

Já tu vůbec nejsem. Jsme u našich Nelína prázdninuje a já tak nějak přežívám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrozně mě bolí záda, tvrdne břicho a o motáku na sluníčku ani nemluvím.
Takže zobu magnézko, mám dovoleno deci červeného na tlak a už se těším na další kontrolu.
Miminko už cítím tak je to nádherné. :dizzy_face:
No už se koukám po velké postýlce pro Nelinku a po velkém ult. ji objednám ať už spinká jak velká holka. :dizzy_face:

Moni držím palec na ultrazvuku :slight_smile:

Niku Vám přeju krásnou dovču :sunglasses:

Snad zítra zajdu je tu víc pohoda než když jsem doma sama.

mějte se pá :slight_smile:
6. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, hádejte, co mi dneska prozradil FB? :grinning:
Zuzko, moc blahopřejeme k dnešním narozeninám a přejeme pohodové těhu, zdravé dětičky a pak ještě moře štěstí a lásky a zdravíčka i pro tebe a zbytek rodinky. :dizzy_face:

Veru, užívejte si dovču. Já si ještě budu muset chvíli počkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co Čiko? Zahlídla jsem nějaký další trable. To mě mrzí. :frowning2:
Moni, to jsou radosti těhotenství, co? A cože se chystáš na dvojkočár? Vždyť to už zvládnete, ne? Já koupím jen Skate a jinak pošpacíruje kluk jeden sám. Ono totiž na novej kočár ani nemáme. :grinning:
Jinak ti můžu říct, že brzy bude líp a hůř - mě pak v 18tt přestaly aspoň nevolnosti a tak i ta záda, ale teda je fakt, že břuch už mám obstojenj, takže každej večer ležím jak lazar a už se ani nehnu, jak mě bolí. Magnézko ale nemám, tak to asi nemám tak zlý. Tak se koukej šetřit a hlídat, ať je vše v cajku. :wink:
Leni, tak co ty výsledky ?Už jsi o něco moudřejší?
A ad srazík - já jsem automobilový posera, ale jak to tak vidím, asi s tím v brzkém čase něco udělám, tak pak bych i mohla kousek někam dojet. o:slight_smile:
7. črc 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
holky těhule naše krásný - opatrujte se a na sluníčko raději nelezte :wink: :slight_smile:
rozhodně si to ale užívejte v plný míře :dizzy_face:

jinak co se týká mých výsledků. holky já myslela, že padnu - nejdřív jsem teda nevěděla jestli se smát či brečet, ale teď už se tlemím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jako prostě okolo jater jsou nějaké ty buňky či co a ty mám jako obalený tukem
:sweat_smile: :frowning2: - takže proto jaterky vykazují vyšší hodnoty - no takže tak, jako že jsem vyžraná či co - přitom teda mám navíc cca 2kg - toť vše. Cítím se skvěle-ale mám teda důvod nežrat sladký, atd.........jinak mi teda asi ty prášky nenapíšou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toť má diagnóza - by mě zajímalo jak to dělají ty co mají nadváhu a jsou obézní???????????????????
Žádnou dietu jsem nedostala, nemám prý k tomu hodnoty...............................
7. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
Také přejeme krásné narozeniny :dizzy_face:

Leni já mám vysoký cholesterol už asi 15 let a to si myslím, že nejsem taky nějak obtloustlá a tučného nejím nic a nezdravého taky moc né. :wink:

A dvojkočár.. já si nedovedu představit totiž jak Nela ujde procházky v zimě bez fusaku jen v kombinéze. Skate je prej tak na léto jinak v zimě neujede. A hlavně v Praze si nedovedu představit ji nechat chodit třeba v centru pořád a ještě hlídat kočár. A kupovat budu určitě použitý na nový prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ještě musím udělat průzkum aby se tam Nela vlezla s tím fusakem takže mě čeká obchůzka obchodů.
7. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz
jejda baby diiik za gratulaciu :wink:

@monunik svagrovci maju taku sajdku ku kociaru, je univerzalna, da sa nakliknut na hocijaky sportak a mas dvojkociar, mozem sa opytat, co je to zac :wink:
@fim si zlata, zatial to vyzera, ze nebodaj {klop, klop} nebudem vobec vracat :astonished: :astonished: :astonished: ale sak zatial som len 7tt, k dokine sa dostanem az buduci tyzden, lebo mala teraz 2 tyzdne dovolenku, tak snad uz bude aj srdiecko vidiet :slight_smile:
@lenusinecka to je iny narez, ze tuk okolo jater, bleeee.. aspon ti povedali, ze preco?
7. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
7. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
bez: proč no to nepovídaly, asi prostě nesmím jíst:slight_smile:)
7. črc 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj zlatíčka,

jsme po dovče... :slight_smile: Bylo to super, akorát Fífa je živel a nenechal nás ani pospolu najíst - jeden z nás za nim musel běhat, protože pán nebude přece sedět a koukat... Byli jsme v Krumlově, nádhera.. A Fifís okusil hranolky a děsně mu chutnaly... :sweat_smile: Se stydim.. :sunglasses: Takže je už nebudem dělat, aby na ně zapomněl :slight_smile:
Počasí krásný, koupali jsme se, blbli jsme.. POHODIČKA...
Dam sem pár fotek, zbytek je tu http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Dovolena_Lipno_2010/

Fim, Čiko zase blbě čůrá - nejde třeba 3 hodiny a pak 6x za sebou.. Byli sme na klinice a asi má tu novou dírku malou.. ale dokud čůrá, tak se s tim nic nedělá.. tak snad si na to zvykne a bude to OK.. Je veselej, mazlivej, papá, čůrá...
9. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz
hojda, tak sme dnes konecne boli u dokiny, srdiecko bilo, oblacik sa vznasal, tak mame prve foto nasho druheho macka :wink:
14. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
Bezaz super zprávičky :dizzy_face:
Změň si v pase snažíme se a ukaž fotečku :dizzy_face:
15. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
caute....ospravedlnujem sa, ze sme zmeskali vsetky mozne terminy gratulacii, tak dodatocne vsetko naj vsetkym :sweat_smile:

my mame rusno.....eli uz 2 mesiace hnackuje...zacalo sa to brusnou chripkou, pokracovalo 4 ocnymi zubami a teraz sa to tvari, ze mame intoleranciu na laktozu....pred 2t sa nam objavila v stolici - co je vlastne aj tak len hlien- krv... lekarka nas poslala na gastro, ale ako naschval maju vsetci dovolenku a ta co zastupuje je pn, lebo ju seklo :frowning2:

dufam, ze aspon ostatni sa mate lepsie :fearful:
26. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že se stále nelepším, ale mám pocit, že se u nás buď nic neděje nebo to stojí zaprd a není se čím chlubit. Toník samozřejmě nějaké ty pokroky dělá, občas mi i dělá radost, ale je to i uličník a já to asi nějak nezvládám či co - ve svém stavu. Sotva lezu a k tomu ho nahánět...... je totiž děsnej zdrhač. Zásadně nechodí tím směrem, co bych potřebovala. A vzteká se. Takže se nemůžu dočkat listopadu, páč to si asi pak hodim tutově. :rolling_eyes:
Poslední jobovka z našeho těhotenství je opět cukrovka, možná i trochu silnější než posledně, takže jsem bez nálady - hrozí mi malou dávkou inzulínu na noc. :frowning2:
@miruskab Miru, snad už bude brzy lépe. Moc držíme pěstičky, ať už si malá odpočine. Taková dlouhá doba na průjem - uf, nechtěla bych to zažít. :unamused:
@nikulka83 Veru, tak nějak sleduju, co se u vás děje - zejména s Čikem, ale nereaguju. Snad to nevadí a prďolovi už bude taky konečně dobře. Taková trápení.... :pensive: Fotky máš jako vždy všechny úchvatný, už mi ale došla slova. :grinning:
@monunik Moni, nestačím zírat, jak ty týdny letí. Ono nakonec i u Zuzky mě to zaskočilo. :astonished: O svých týdnech snad raději i pomlčím. :grinning:

27. črc 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky
tady nikdo asi všichni prázdninujete co?
Já jsem s Nelinkou opět u našich hold morava a barák se zahradou jsou jiné kafe v létě než Praha. :sunglasses:

No mě už snad bude dobře a nějak to doklepeme do porodu, který mám v plánu 10.12.(to jen abych stihla ježíška už doma)
Nelinka je hodná i když začíná mít období, že chce všechno sama.Oblékat se, svlékat se, sedět na záchodě úplně sama dokonce tam ani s ní nemůžeme být, jíst, venčit psa. No je s ní sranda, ale je to miláček a má všechny dokonale omotané kolem prstu. :dizzy_face:

Moni já taky nestačím Nelince stíhat někdy. Je to náročné, ale jak píšeš jsem zvědavá na po porodu až budou děti dvě. :slight_smile:

Mějte se krásně a úžívejte sluníčka
1. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
halooo...... :wink:
23. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
halooo...... :wink:
23. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.