• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Haló haló :sunglasses:
23. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
Haló :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
čo sa stalooooo...... :grinning:

nikde nikto?....ja mam aspon dobru spravu po dlhom case....po mesiaci nepitia mlieka, mame "pekne" hovienko.... jogurtiky davame, ale neprahaname to s nimi.....na gastro nas objednali az na polku septembra, tak som sama zvedava, co nam zistia :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
no haloooo :slight_smile:

@miruskab super, ze elenka je uz viac menej ok, kokos hnackovat tak dlho, si neviem ani predstavit :pensive:

u nas klidek, vcera poradna, minuly tyzden NT, mimi malo uz 6.2 mm, pekne mi mavalo rucickami a ked ho dlho doki pucil, tak si zacalo utierat ocka, ako keby plakalo :grinning: a este uz asi mesiac je ninka cez den bez plienky, pekne sa sama pyta, aj vonku chodi cikat na travicku, proste super :wink:
24. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
@bezaz tak to gratulujem k neplienkovaniu :wink: ....aj my mame snahu, ale kedze sme stale rozcestovani a hlavne aj koly tym hnackam, sme to zatial nezvladli....elenka ma stale hlieny v stolici, takze staci, ze si viac prdne a ma aj trosku hovienka v plienke.....takze najskor musime byt na to 100% a az potom to budem plne riesit....

inak od tohto mesiaca sa aj my ideme snazit :sweat_smile:
24. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoj tak super, že už máte dětičky bez plen
U nás už je taky přes den nemáme akorát na noc jo neb Nelinka konečně začala zase pít mléko, ale jen teda v noci a to se ještě čůrat nevzbudí.
No začínám opět chystat narozeniny akorát letos to bude větší Nela 2 roky, manža 35 a naši výročí svatby 30let. :sunglasses:

No jinak už pěkně kynu a mimčo úspěšně roste a kope o sto péro. :dizzy_face:

@bezaz super kontroly jen tak dál :dizzy_face:

@miruskab tak šup na to ať už je brácha v bříšku. :dizzy_face:
25. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem sem chvíli nenakoukla a tady se to zase rozjelo. :slight_smile:
Zuzko, gratuluju ke krásným kontrolám. Jen tak dál.:dizzy_face: A jak se cítíš?
Moni, a kolik jsi už nabrala? Já teda už neskutečně moc, i když jako s Tondou teda ne. Připadám si jak velryba, všechno mě pobolívá.... S tím lítáním po doktorech se už snad fakt víc těším, až bude prcek venku - i když pak to bude opravdu hukot.
Miru, tak hlavně, že už se ta stolička zlepšila. To muselo být šílený trápení. Měsíc. To si ani nedokážu představit.:astonished:
A budeme držet pěsti na toho sourozenečka, ať se brzy podaří. :dizzy_face:
Veru, co Čiko? Dlouho jsem o něm nečetla, tak snad už je dobrej. :wink:
Jo a o nočníku raději ani nemluvte. My ho totiž těžce ignorujeme a je pravda, že já na to momentálně i dost kašlu - nějaký lítání a honění Tondy na nočník, když on z toho má akorát prču, to se na to můžu víteco. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím po delší době :slight_smile:
U nás nic nového...
@fim : Čiko byl na další operaci - to jsi asi zachytila na FB. Pořád to neni úplně OK.. Čůrá, papá, ale špatně se hojí... V pondělé se opět ucpal, tak jsme jeli na kliniku.. Naštěstí se to po cestě samo odšpuntovalo, tak dostal jen ATB, injekci na rozšíření trubice a kapačku glukozy.. jak se mu to hojí, tak z něj padají takový sedimenty a dělá to neplechu... Ach jo, bude to někdy OK? :rolling_eyes:

Začala fotit na kšeft - už mam za sebou svatbu a focení dětiček... Baví mě to a něco si přivydělam :slight_smile:

V září začínáme opět plavat, tak už se těšim..

@bezaz
@monunik : Prosím o návod na naučení na nočník :sunglasses: Fífa na něm vždycky něco udělal, ale poslední měsíc tragédie největší. Nesedí na něm a když jo, tak nic neudělá, vstane a vyčůrá se na podlahu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dávám pár fotek v pondělního focení :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@nikulka83 jé já potřebuju nafotit s břichem a s Nelou :slight_smile: A vůbec nevím ke komu jít

Nočník Nela taky první seděla pak ignorovala a pak ze dne na den začala chodit na záchod na tu dětskou desku co se posadí na záchod.
A hlavně jsem nakoupila kalhotky.Když má Nela plenu tak se do ní klidně vyčůrá, ale když má jen kalhotky hlásí jak cí tak blé.

@nikulka83 vydrž Filipek má ještě čas a stejně na zimu je to blbé. On je šikula :wink:

Moni mám 6 kilo a taky si připadám jak balon vše mě bolí pícha a už mě skáče i CS. Taky se celkem těším na prosinec :dizzy_face:
25. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
hoj holky a novopečené maminy::slight_smile:)
tak i my se hlásíme po nějaké době, máme se fajn- Áďa je čertík a to doslova, už měsí chodí, lítá - všechno jí zajímá, oblíbené jsou boty a čepice (takže celý den se obouváme a chodíme střídavě s různýma čepicema:slight_smile:) :grinning:
Pokrok a to doslova je u nás v tom , že už chodí spát plně sama - do postýlky!!!!!!!!! nejen večer ale i přes den :dizzy_face: - za to jsem moc ráda a na Aduš pyšná - já už totiž myslela, že budeme moc postýlku prodat :grinning:
Jinak 7.9. začínáme opět chodit na plavko - to nás stále BA!!! Taky jsme přihlášený do hudební školičky pro tyhle mrňátka tak uvidíme co a jak..........
Taky jsem konečně Adélce vytvořila krásnej pokojíček - vyloženě holčičí, růžová u nás prostě jede :slight_smile: - na fotky se neptejte, to mě vážně neba - to bych tady potřebovala naši NIKČU :grinning: :grinning: :grinning:

Niky: jsi fakt šikovná, moc ti fandím - a propo jsi zvaná i k nám - můžeš nafotit Aduš :slight_smile:

Fim, MOnu Bez.... - a ostatní maminy , dávejte na sebe pozor, přejeme všechno dobré a ukažte nám nějaké pěkné fotečky:slight_smile:)

Zase něco písnu - papapapa L+A
30. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska nám Čikínek odešel do nebíčka... :cry:
9. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Veru, je mi to líto?? Jak to, že tak najednou?, Já myslela, že operace pomohla :unamused: -
vĚŘ, ŽE ZASE BUDE DOBŘE - JEN TOTO :frowning2: OBDOBÍ PŘEKLENOUT
9. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
Verunko, to je mi moc líto..... takových operací si prodělal a nakonec všechno zbytečně. Drž se a čas snad brzy ránu trochu zahojí. :frowning2: Filípek ti pomůže.
9. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@lenusinecka @fim , holky díky... Byl to šok... Byl dobrej, sice pořád čůral trochu krve.. V tom byl asi problém.. V úterý přestal jíst, pít... Poléhával a šlo z něj víc krve.. Včera večer už jen ležel, byl podchlazenej... Už jsem věděla, že neni dobře...Na očíčkách jsem mu viděla, že už chce vysvobodit... nabojoval se dost..

Ráno jsme jeli na kliniku. Byly 2 možnosti - eutanázie nebo hospitalizace, rozbor krve a příp. operace... Už jsme ho nechtěli trápit a opustit ho - aby tam byl sám v kotci a čekal.. Věřim, že jsme se rozhodli dobře. Opravdu jsem mu to viděla na očíčkách... Byli jsme s nim do poslední chvilky. Už hajá na zahradě vedle Filípka.. Dala jsem mu do hrobečku oblíbený konzervičky a kapsičky... Dostal pusinky a pohlazení... :cry: :cry: :cry:

Doma je hrozně smutno a prázdno.. Ještě, že máme toho raubíře... :pensive:
9. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz
@nikulka83 to je mě líto :frowning2:

Nás to taky čeká náš 17letý Beník asi dlouho nevydrží. Začíná být dost špatný.
9. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Veru, chce se mi z toho brečet -byl to přeci jen člen rodiny:slight_smile:) - ale jak píšeš určo si to přál - vytrpěl si chudinka dost!!! Filda vám to vynahradí a vy si určitě pořídíte dalšího kamaráda :wink:
10. zář 2010 v 07:42  • Odpověz
@nikulka83 Veru, dobře jste se rozhodli. Mám slzy v očích z popisu, jak krásně jste se s ním rozloučili a vyprovodili ho vybaveného dobrůtkama na Onen svět. Tam už ho nic nebolí.... :cry:
10. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
@nikulka83 :frowning2:...smutne...ale aspon sa uz netrapi...nasi mali dilemu s nasim psom pred rokom....nastastie mal len seknute v krizoch!!!

inak neviem co sa somnou deje.....uz 3. den mi meska MS, ale test je negativny.....ja mam MS od 12r ako hodinky!!! ...to myslim doslovne.....prvy krat sa mi stalo ze mi meska...najhorsie je, ze sa snazime prvy mesiac a teraz neviem ci ho nemam zo stresu, alebo ci mi nieco nie je....ak sa do pondelka neudeje nic nove, idem k lekarovi :rolling_eyes:
16. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@miruskab já tentokrát meškala týden než byla slabounká čárečka na testu vydrž!
16. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak MS dorazila.....so 4 dnovym meskanim, ale predsa.....tak hura do dalsieho snazenia....najviac sa tesi manzel :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@miruskab no jasně aspoň si to snaženíčko pořádně užijete :sunglasses:
18. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
11. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
Čao ženy kde jste jako všechny?

Co nějaké nové těhule už jsou?

Moni tak jak se cítíš už to máš za pár co?
Už se těším na fotečky miminka :dizzy_face:
13. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
tak já to jdu prásknout :grinning: - všichni jsou na facebooku :grinning:
13. říj 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky.
Moni, jj, je to za pár. A už jsem fakt vyřízená - mám tu debilní cukrovku, neustále se měřím, píchám si inzulín a leze mi to celkově na nervy. Tonda neposlouchá, zdrhá, já ho nedoběhnu, takže jsem na nervy o to víc. A tak sem radši ani nelezu, páč byste to poslouchaly pořád dokola. :sweat_smile: :grinning:
Na FB jsem, asi mě tam občas zahlídnete, ale moc se tam neventiluju - nějak to není můj styl. Ale jukám na zprávy a případných info o narozkách. Ale jak tam nejsem často, tak mi stejně leccos unikne.
Veru, fotíš fakt úžasně. Hrozně mě mrzí, že nebydlíme poblíž - taky bychom se nechali vyblejsknout. :dizzy_face:
15. říj 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
jejda Fim, tak teda to vážně nějak uteklo - :slight_smile: - koukám že brzy už budeš rodit :sunglasses:
Jinak já na FB taky chodím, ale moc tam neventiluju páč tam lezou i lidi , který prostě nějak nemusíme, nebo spíš to není s nima moc dobrý (nejhorší je , že jsou z manžovi rodiny).

Jinak Niky, ty se do práce nevracej a koukej si otevřít ateliér - myslím to vážně, jsi šikovná a máš talent :slight_smile: - máš úspěch!!! Musím se přidat k Fim,lituju že nebydlíš blíž - jinak by jsi se mi moc šikla - potřebovala bych nafotit Adélku, sama to neumím, neba mě to a ty jsi VÝBORNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15. říj 2010 v 09:22  • Odpověz
@fim jeeejda, ty to uz mas fakt za par :astonished: :grinning: aspon sa ta cukrovka da do laty :wink:
ja tiez sledujem zvacsa na FB, teraz, ked sa da prekliknut na ceskeho kona len tou rolovacou listou, mne to zvycajne nefunguje, tak sem moc nechodim :sweat_smile:
28. říj 2010 v 18:57  • Odpověz
@bezaz
@lenusinecka
@monunik
@miruskab :

Tak jsem právě zjistila, že Fim už má miminko 5 dní venku :dizzy_face:

@fim : Gratuluju k Vojtíškovi! Ať krásně roste a dělá vám jen radost!!!
29. říj 2010 v 15:47  • Odpověz
Teda a nám se nedá vědět :frowning2:

Moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
cože?????????????????? Fim GRATULACE :wink: :slight_smile: - paráda
ale že jsi teda takováhle tajnůskářka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.