• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
@fim jojo, utajeny porod :grinning: velka gratulacia k Vojtikovi :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem na vás zapomněla, i tak jsem dost improvizovala a spoléhala dost na FB, že tam se to kdyžtak proflákne. :grinning: Tak ještě jednou omluva. :wink:
Jojo, Vojtík se narodil 24.10. ve 14:28, míry 3,370kg a 50cm. :dizzy_face: Bohužel opět sekcí, ale aspoň že tentokrát kojíme. :wink:
30. říj 2010 v 16:55  • Odpověz
som tu dlho nebola a takuto informaciu som prehliadlaaaa....fim velmi velka gratulacia :grinning:
4. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
@miruskab a vy ako snazenie? myslim na vas :wink:
8. lis 2010 v 11:16  • Odpověz
Díky moc. :dizzy_face:
Teď jsou tu další na řadě, tak se moc těším na nová miminka. :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@bezaz no snazime sa :grinning:... minuly mesiac som ale pocas plodnych dni bola u nasich :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak uvidime ako teraz :dizzy_face:
10. lis 2010 v 19:31  • Odpověz
@miruskab jooo miri, tak drzime palce, to by ste mali julovca, ako som povodne chcela ja :wink:
12. lis 2010 v 08:27  • Odpověz
este ma napadlo, baby, stale vychadza nasa temickova postupnost pohlavi? :wink: ked fim ma chalana, monu by mala mat babu a my chalana?
12. lis 2010 v 08:28  • Odpověz
@bezaz ahoj já bych to klidně brala no uvidíme za chvilku :dizzy_face:
12. lis 2010 v 08:46  • Odpověz
@monunik jojo monicko, uz to mas tak o mesiac :wink: ako sa citis? ja teraz nic moc, strasne mi zacalo brucho tvrdnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 v 08:49  • Odpověz
No první těhu bylo úplně jiné teď jsem unavená všechno mě bolí nic mě nebaví.
No ale snažím se s Nelou všechno dochodit než porodím dokonce chodíme pořád plavat a cvičit.
Mě taky břicho tvrdne asi od 25 týdne. Ale už jsem vysadila magnezko a piju maliník :wink:
12. lis 2010 v 08:53  • Odpověz
a ak mna nik nepredbehne, tak mi babu?.....berieeeem :grinning: ....vasovi je to jedno...hoci ako jediny syn by mal rad pokracovatela rodu :sweat_smile:
12. lis 2010 v 09:22  • Odpověz
@miruskab a kedy ides testovat?

@monunik ti verim, ze toto je uplne ine, ja som unavena ako zbity pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala mi uz cez den skoro vobec nespi, tak si neoddychnem, na plafco chodime aj my, teraz este uvazujem nad hudobnou, je to raz tyzdenne, aspon na tie 3 mesiace :wink:
12. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
inak ma napadlo, ze sme zabudli na andy!!!....to sa to hned posuva :wink:
13. lis 2010 v 18:23  • Odpověz
@miruskab vidis, ta ma nenapadla, tak my teda babu a vy chalana :grinning:
14. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
vaso by sa iste potesil...inak ja som nechcela vediet co to ma byt, ale vaso chce....a hlavne svagrina ma aj aj a chce sa zbavovat veci...tak ked budeme vediet co to je, tak si aspon budeme moct vybrat co nam ma nechat :wink:
14. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz
@miruskab tak už jsi to tu na sebe práskla jo? :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz
@monunik hej hej.....uz sme to povedali, lebo som bola vcera u dr a zatial to vyzera dobre a opet mam prist az 11.1. ... musela som ist k lekarovi, lebo cely tyzden som mala bolesti len na jednej strane a bala som sa mimomaternicoveho ... mi povedal, ze mam "xyzwxy" :grinning: maternicu..... od zrastov nema normalny tvar a oni maju na to specialny nazov... male je uchytene uplne v pravo hore a velmi sa musel snazit aby ho nasiel, lebo prave pre zrasty mam maternicu natiahnutu do prava....ale vraj je to v poriadku a aspon teraz budeme vediet od coho ma vsetko bude sklbat a tahat... pri eli to bola strasna neistota :sweat_smile:
20. lis 2010 v 16:13  • Odpověz
hojda, hojda, nikde nikto?
tak u nas nove, ze nemaaaam cukrovku, tak sa tesim, ze som vcera vbehla do cukrarne a dala si velky gastanovy kolac :grinning:

@miruskab ako sa citis?

@monunik jooo, 37tt, pekne to odsypa :wink:
24. lis 2010 v 16:39  • Odpověz
Čao holky

@bezaz super aspoň si užiješ papání :wink:

No já už tak nějak z posledních, ale poslední dny je mě fajn.Poslíky mám teda denně, ale zatím nic pravidelného.
Už jsem byla i v poradně v porodnici a budu už chodit každý týden.Prej jsem otevřená přes prst a je to pěkně připravené tak uvidíme.
24. lis 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky,

já pořád nestíham, jsem nachcípaná, včera jsem byla na chirurgii nechat si vyříznout z krku tukovou bulku, do toho fotky.. Dneska dodělam nedělní a hotovo.. Zítra přijde kámoška s miminkem, příští týden další 2 lidi, ten další 3... A do toho mi píšou další a další... Asi budu muset zdražit Jako těší mě to, ale žere to spoustu času. Vyfocený je to hned, ale ta úprava... Vždycky před focením řeknou, že budou chtít 30, a po tom, co jim dam náhledy, tak chtí 60, i 90 MAZEC!!! V lednu už musíme poslat ten foťák na seřízení, tak bude odstávka a já si oddechnu...
Házim odkazy na ty 2 focení, 3. ještě musim dodělat.
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Matyasek/
matyas
matyas
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Lucka/
Lucka
Lucka
25. lis 2010 v 09:35  • Odpověz
@bezaz citim sa "bluvno"...po kazdom jedle mam tazobu, masko nemozem ani citit a dnes som nesmela otvarat ani odpadkovy kos :sweat_smile: .... pokial eli nema tulivy den, tak ani ma brucho neboli - lebo ona sa tuli na brusku a poriadne na nom poskakuje....tak dufam, ze to nebude mat nasledky :confounded: ....ale inak fain :dizzy_face:
25. lis 2010 v 17:44  • Odpověz
@monunik tak jakoz? myslim na teba, uz to mas fakt za par :wink:

@miruskab uz je lepsie?
10. pro 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky

tak co těhulíny jak je?
JÁ už pomalu nemůžu ten poslední měsíc je fakt náročný :rolling_eyes:

@bezaz no snad to bude co nejdřív, ale dneska si musím ještě vyřídit nový řidičák :grinning:
11. pro 2010 v 05:08  • Odpověz
@bezaz cauko...uz sa da....hlavne som donutena nakrmit vlastne dieta :slight_smile:.... ale chlebicky na vcerajsej oslave boli "chudobne"....momentalne mam v nemilosti uhorky, horcicu, olivy a podobne "pochutiny" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojte

no mirka mi pripomenula, ze toto orum este existuje, tak som sem nakukla
No vidim, ze fim uz porodila, gratulujem.
Monu, my mame termin skoro na rovnako....tak som zvedava ktora z nas skor porodila
A nesmiem zabudnut ani na zvysne tehulky, ako sa mate?????

My sa mame dobre, aj keby som uz najradsej porodila, je to pre mna uz strasne narocne s takym bruskom nakolko je viktorko strasne aktivny, ale berie na mna ohlad. proste to pochopi, ked si sem tam trosku na 5 minut lahnem, hned pride ku mne a zacina mi hladkat brusko....a vzdy mi vravi, mamka vsak neides do nemocnice????strasne je zlaty....
No uvidime ako to bude ked donesiem z porodnice aj druhe babo. verim , ze nebude ziarlivy nakolko ma straasne rad deticky. Jaj a mimochodom cakame dievcatko, aspon nam to 3x tak povedali....aj ked tomu neverim na 100%. no neviem preco....a bude sa volat linda. Ked to nahodou bude chlapec, tak nemame meno...takze to musi byt dievcatko.

a co ostatne, neplanujete este druhe????
keby ze porodim, dam vediet mirke...a ona vam potom sem napise.
tak sa majte a potom sem este niekedy nakuknem
12. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz
Tak Monu má FILÍPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulace největší! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@andyika
@miruskab
@miruskab
@fim
@gandalfka
@lenusinecka
18. pro 2010 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky
omlouvám se měla jsem telefon jen na Muco aa tu jsme nevěděla jestli volat.

Už to máme za sebou 15.12. v 10:53 se narodil náš Filípek měl 3,2 kg a 50 cm. :dizzy_face:

Pak jsem měla velké komplikace a to už jsem nepsla nikde.
Ale je to za náma jsme doma všichni spolu takže, už je dobře.
18. pro 2010 v 17:20  • Odpověz
@monunik : Moni, tak gratulace ještě tady! Další Filípek do party, krásný! Tos porodila ve středu jako Marketovna, co? :wink:
A jak porod? Rychlej? Hezky nám to popiš :slight_smile: Co za komplikace? :confused:
Hlavě, že jste doma a Vánoce oslavíte ve 4 :wink: Krása!!!
18. pro 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
Ahojda
Monu: já ti psala na mobil, ale nevím jestli jsi věděla že to jsem já:_))
Takže ještě jednou vše nej do života - hodně zdravíčka :wink: :slight_smile:
20. pro 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.