• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
mandy papa
5. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže papa
5. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
huraaa...ide nam pocitac....ja som totizto strasne sikovna a znefunkcnila ho :grinning: :grinning: , nastastie uz prisiel manzel a ukazal mi ako nan :wink:

muco.....ja som sa zasa dala riadne omelirovat, uz som mala strasne tmave vlasy

mandy....cauko.....si sa teda ozaj dlho neukazala
5. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz
Tak na gynde vsetko v pohode....akurat som zmenila tu moju gynekologicku, lebo nemala ani utz. ani sono..nic , no a ten novy ma hned vypisal do prace, ze nevidi dovod na rizikove.Inak..on povedal, ze som 4tt+1den, academy mi pocita 5tt+3dni a konit mi pocita 6tt :astonished: som z toho mimooooooooo :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
mandy tak to si sa moc nezdrzala :sweat_smile:
miri teda, zeby to uz posobil ten bledy melir? :grinning:
teu takze mas tehu potvrdene?
5. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
ahoj holky tak se hlásím po menší odmlce konečně z domu, :grinning:

jakpak se máme a co je nového??? já jsem si konečně změnila foto :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
MS konečně skončila takže jedeme s manžou nové kolo :wink: - doufám, že se zadaří a v létě konečně počnem baby :sweat_smile: :wink:
5. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
bezaz...ano, mam..ale nechcel mi dat snimok..vraj tam neni nic vidiet okrem vacku :angry: ja som chcela aj ten!!!!
5. čer 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
lenu nova foto :wink:
teu no uroven, ja mam aj vacok odfoteny :grinning:
5. čer 2008 v 16:42  • Odpověz
bezaz...no jo Zlato...na debilnych lekarov mam ja stastie :frowning2:
5. čer 2008 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky kočičky, tak já nevim... Jsem z toho grafíku mírně na rozpacích... Nevim, co si myslet

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
6. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
ahoj niku, tak mas asi pokazeny teplomer :astonished:
6. čer 2008 v 07:50  • Odpověz
bez: nemam :frowning2:
6. čer 2008 v 08:00  • Odpověz
Kraaaaaaaasne dobre ranko, Zlaticka.... :slight_smile:
Niky....a co kdyby ses na grafy proste vyprdla?Uplne je na par mesicu vyhodila z hlavy...a ridila se treba dle vytoku..tos nezkousela? :sweat_smile:
6. čer 2008 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
kokso taka horska draha.. no ved uvidis, co prinesu nasledujuce dni.. ale aj minuly cyklus si mala ovu az 20. den, zeby sa ti to este predlzilo?
6. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
dobre ranko

niku....nezufaj, niektore zeny maju implantacny pokles prave do toho 10DPO......pockaj ako sa bude teplota spravat potom :wink:
6. čer 2008 v 08:33  • Odpověz
Čau kočky. :wink: Dneska se zase pracuje? :sweat_smile:
6. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
baby asi ano, ja som prave doranajkovala :wink:
6. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
fim ako kto ze :wink:
dnes o 11 volam koli vysledkom AFP.. mala som inak par dni nervicky, lebo mimi sa nejako nehlasilo, ale dnes rano mi to vynahradza, robi si mejdan
6. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
Zuzí, to už kope? :confused:
Myslela jsem jako ve středu, to tu bylo nějak mrtvo. :wink:
6. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsem zapsala teplotu a ovu se úplně posunula, jsem totál mimo, takhle vysoký teploty fakt nemívám a podobný průběh už vůbec ne, nechápu, teď nebudu vědět, kdy mám čekat ms :unamused: ...... http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945
6. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
Mucí: a co takhle za hooooodně dlouho? Šlo by to? :slight_smile:
6. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
:slight_smile: no, to by jako sice bylo fajn, ale po návštěvě dr. a po tom, co mi všechno řekl, je to dost nepravděpodobný, i kdyby se vajíčko oplodnilo, stejně by asi se asi nezahnízdilo. Fakt by mě zajímalo, kdy teda ta ovu byla.
6. čer 2008 v 10:02  • Odpověz
Tak já radši nebudu nic říkat, abych náhodu něco nezakřikla a uvidíme....řekl slepej. :wink:
6. čer 2008 v 10:04  • Odpověz
no, jestli jsem fakt teprve třetí den po ovu, tak ani moc není v co doufat, no nic, pořád ne ten graf čumím a čekám, že na mě vyskočí nějaká spásná myšlenka, jenže ono nic
6. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
fim neviem ci kope, kazdopadne sa tam vrti :dizzy_face:
6. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
jen ať se vrtí :dizzy_face:
6. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
muco cakas aj teraz taky dlhy cylkus? hmmm co vies, ked panbozko chce aj motyka vystreli :wink:
6. čer 2008 v 10:14  • Odpověz
bez: vůbec netuším, co mám čekat, myslela jsem, že bude kratší a že ovu už dávno byla, jenže dneska se mi to celý šouplo a já jsem z toho zmatená, nikdy jsem takový teploty neměla, natož po ovu, tak fakt nevím, co se děje
6. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
myslela jsem, natož hned po ovu
6. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
muco nechcem byt blba, ale ja by som pockala do 30.dna {uvidis, ako ti budu behat teploty} a testla by som :zipper_mouth:
6. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.