• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
uvidíme, uvidíme :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz
hele holky, co si myslíte o té info, že stačí předepsat nějaký pilulky a pak je člověk těhu natotata?
22. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz
kdyby to tak bylo, tak tady asi nemusí být mraky jiných témat, což? :unamused:
22. kvě 2008 v 11:45  • Odpověz
no myslím, že záleží na člověku jak to bere. Já bych asi být ve stádiu jako vy přijala nějakou malou výpomoc
22. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz
hezky napsané :slight_smile: , pokud mi příští týden dr. nějakou takovou výpomoc nabídne, určitě jí neodmítnu, na laparku nebo podobné věci rozhodně ještě zralá nejsem, to je hafo času, ale jinak .................
22. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz
Muci, myslim, že to funguje jen, když neni problém v chlapovi... Holt po tom opravdu líp rostou folíky, sliznice... Já bych na to možná taky přistoupila, i když bych to teda samozřejmě potřebovala pořádně vysvětlit!
22. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
to je jasný, jinak teda doufám, že problémy v chlapech mít nebudeme :pensive:
22. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz
Já doufam, že problémy nebudou žádný... Ale jestli mi bude chtít něco dát už teď, asi se bránit nebudu...
22. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
přesně tak jsem to myslela muco :sunglasses:
22. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz
Na laparku bych taky ještě nešla... Na co se vůbec ještě necítim...
22. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz
holky nebojte ono to půjde :wink: MUSÍÍÍÍÍ :grinning:

Já vás na chvíli opustím, musím na nákup takže doufám že vás ještě stihnu, zatím páček :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 12:10  • Odpověz
práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
Já si jdu ohřát oběd-...
22. kvě 2008 ve 12:22  • Odpověz
nazdar musketierky :grinning: ......pekny napad :wink:

ja som sa prave vratila z kosic.....keby som vedela co ma caka, tak radsej stvrdnem doma........ hned rano sme isli po ceste a la "tankodrom" - davaju dole asfalt na hlavnej ceste...... potom sme tankovali benzin - od hamby vracania na verejnosti ma uchranil fakt, ze som sa nevedela narychlo odopnut z pasa......a potom po celej ceste bola kvitnuca repkaaa - tehotna alergicka=ziadne lieky.......ale aspon som si kupila krasne tricko - cierne, dlhy rukav, prekladane cez prsia, do pol bokov a vhodne az do porodu.......a v baumaxe som si kupila nadherny kvet, ktory zrazu stal o 75% menej a dnes je este aj 10% akcia na vsetko.....takze to mi vynahradilo, to, ze teraz vyzeram ako zomby :sweat_smile:
22. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jsem tu. Dnes jsem mimo ve tři odcházím na cvíčo a padám do peřin. :dizzy_face:
22. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
no našly jste nás - jste šikovný :wink: :grinning:

holky jedny snaživý co vás to napadá, jasný že nám to půjde .- vždyť jsme si všichni řekly, že čekáme na léto :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
lenu...ako si dopadla u lekara?
22. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
jj, toto je vše popsané ještě ve starém témátku - mrkni prosím tam :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
nasla som.....to je fain ze si Ok
22. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
jj, miru jsem ráda :wink:

kde jako jste všichni???
22. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
je tu někdo? :confused:
22. kvě 2008 ve 14:00  • Odpověz
lenu: jsi tu? :wink:
22. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
já já já tu jsem :grinning: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:02  • Odpověz
paráda, já zase chvilku taky :wink: , hele, už jsem se na to někdy ptala, ale jsem hlava děravá :sweat_smile: , kde koupím novou baterku do digiteploměru?
22. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
ty jo koukám, že jste probíraly dovči, no my by jsme chtěli letos letět, tak uviddíme jak nám to vyjde - to je můj dlouholetý sen tak mi manža říkal, že letos nám to vyjde - tak se těším :wink: :slight_smile:
jinak jezdíme jenom autem, sami to je manži největší koníček auta, takže nic pro něho není problém, jezdíme sami všude - ale kam lletos to se necháme překvapit :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
ježiší to nevím, normálně v elektře to nemají??? tam já bych toiž normálně šla :wink:
22. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
na elektru jsem taky vsázela, jenže nemám žádnou v okolí, tak bych uvítala ještě nějaký jiný tip :wink:
jinak přítel je taky nejradši, když si může sednout do auta a jet třeba do toho Chorvatska, to je pak spokojený a úplně nejhodnější :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
no že jo - to jsou chlapi hodný, když je v podtatě dle nich :wink: :slight_smile:
no tak nevím, kde jinde - možná i některý lékárny, ale to je tipuju :wink:
22. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
uvítala bych třeba papírnictví, tabák, drogerku, případně restauraci, ale to mám asi peška, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
autor
jj, některý fajn tabáky to můžou mít taky, když mají normální baterky- mohly by mít i tyto
a co se týká drogošek tak třeba ty Tety ( jestli u vás jsou) ty to asi mají - no vidíš, že to dáme spolu dokupy.
apropo, ty ještě měříš??
22. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.