• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
uvidíme, fakt nevím, co to tělo blbne :pensive:
6. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
muco a vlastne ti doki aj dal nejake lieky alebo co?
6. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
nedal, teprve budeme zjišťovat co a proč mi je a pak teprve přijde na řadu co a jak s tím :unamused:
6. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
aha a teraz vlastne na co sa caka? ak to nie je tajomstvo
6. čer 2008 v 10:37  • Odpověz
teď čekám na ms, jakmile dorazí, objednám se na tři odběry krve v dalším cyklu, ze kterých budou dělat nějaký testy, myslela jsem, že to bude už příští týden, ale teď teda fakt nevím
6. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
aha tak.. no uvidime, aky bude vyvoj v dalsich dnoch.. ako hovri gan a lenu, to by bolo, aby nebolo :wink:
6. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
to hovorim ja :wink: :grinning:
6. čer 2008 v 10:45  • Odpověz
jen by mě zajímalo, kdybych třeba zítra naměřila o dvě desetinky míň, jestli by se ta ovu vrátila, jdu to schválně zkusit :sweat_smile:
6. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
vyzkoušeno, neposunula se, fakt divný :confused:
6. čer 2008 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Muco moc se tím netrap, prostě se uvidí co bude dál. Zase na druhou stranu aspoň nějaká změna a budeš se těšit na měření ne?
6. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
ahoj kačí :slight_smile: , no jo, změna jo, ale jsem nesvá z toho, že nevím, kdy mám čekat ms, kvůli tomu jsem vlastně začala měřit a teď fakt nevím
6. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
tak o moc to nebude, max pár dní a to je ještě dobrý horší by to bylo kdyby to byly týdny :wink:
6. čer 2008 v 11:07  • Odpověz
to jo, ale stejně z toho budu nesvá, jsem na tohle magor :unamused:
6. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
hoj babule, bo jsou teda grafíky to vám povím :grinning: :slight_smile:
já jsem se rozhodla, že začnu zase měřit BT ale až od července, takže uvidíme co a jak u mě pak bude za hrůzy,..
právě se chystám na oslavu k jedný nový kamarádce, bude nás tam 5 bab, tak si to dovedete předtsavit, jak to bude asi vypadat - nechala jsem jí uvázat nádhernou kytičku bonbónkama ( miluje totiž čokoládu), ale nejraději bych si ji nechala - je fakt super :wink: - večer si mě pak vyzvedne manža :wink:
a co nás čeká o víkendu - zítra ráno nám dodělají osvětlení pod kuchyní, a chci jet mrknout na nějakej veselej koberec pod sedačku, ale uvidíme :wink: :slight_smile:
tak jsem to tak ve zkratce napsala co nás čeká o víkendu
jo a taky chci jít vlastně na kolečkový bruslke- to je fakt prča, když s manžou jedeme :grinning: :grinning: :grinning:

mějte se všichni mooooooc krásně, užívejte krásnýho počasí a víkendu - já se zase ozvu
ppapapapapapapapappappapapapapapapapapapapapapapappapapapapappapapapapapapapappapa JÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky Lenu, taky my budeme o víkendu zase pracovat :wink: už aby to bylo.....
6. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz
autor
kačí ty už moc nepracuj :grinning: , zadívala jsem se totiž na tvé jméno a pak jsem se úplně zalekla jako, že už jsi ve 32tt - to je mazec, vždyť ty už nám holka budeš pomalu rodit :confused: :confused: :confused: :wink: :slight_smile:
odpočívej -nebo ti to Sárinka spočítá :grinning:
6. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahol len :slight_smile: , jako vždy pllná elánu, což? :wink:

hele, nechci plašit, ale bylo by asi dobrý se nějak domluvit na tom grilování, je to už za týden :wink:
6. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz
jinak bych se nedivila, kdyby Kačka do poslední chvíle okopávala záhonky, pak si odběhla do porodnice a zase se k tomu vrátila :grinning:
6. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
Tak co s tou sobotou? Jak si rozdělíme úkoly?
6. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
jj, no jo jenomže já nemůžu - fakt mě to štve, že vás neuvidím :frowning2: :frowning2: - je mi to líto :unamused:
doufám, že mi pošlete alespoň fotečky :pensive:
holky musím jít - mějte se krásně :wink: :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
jééééééé Nikulína ahoj babule - tebe už jsem neviděla :grinning: :grinning: :grinning: - doufám že se máš dobře :wink: :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz
čau kočko, mam se úplně skvěle.. Kein Stress, sluníčko, smíšek... Absolut spokojená.. :sunglasses:
6. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
+ Absolut vodka = happy Nikulka :sunglasses:

:grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz
Lenu :grinning: Zlatíško...
6. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
asi začnu taky chlastat :grinning: :grinning: :grinning:
fakt už mizím nebo se mě nedočkaj :grinning: papapa
6. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
mám dojem, že dneska to asi zase nevyřešíme :slight_smile:
6. čer 2008 ve 13:30  • Odpověz
čus lenu :wink: , užij si víkend
6. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz
no ženy máte pravdu, sice je to jen 31 ale ještě pořád okopávám jahody. Myslím že až přijedu na porodní sál budu mít ruce od hlíny :grinning: :grinning:

co se týče víkendu mám v plánu vám připravit svůj těstovinový salátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klidně se můžeme domluvit že já to nakoupím a pak se o to nějak podělíme a nebo každej něco přiveze???
6. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz
Muci, neni co řešit, když na nás Lenu prdí a nepřijede
6. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz
fakt nevím, která varianta je lepší, zase mi přijde blbý, abys Kačko všechno zařídila a odtahala ty, asi by bylo lepší, kdyby každý něco dotáhnul, ne?
6. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.