• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
bez: no jo, to jsou ty mladý, samou rozcapeností nevědí coby :sunglasses:
6. čer 2008 v 15:11  • Odpověz
gan: blázníš? infarkt v mém věku je pouze otázkou času :grinning:
6. čer 2008 v 15:12  • Odpověz
hele gan, ty máš oskara, viď?
6. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
muci ale my máme hotovej jen ten bazén :confounded:
gan já sem taky věšinou sama tak co kdyby jsme to spojily? :wink:

no já myslím že jsme v celku domluvený ne?
6. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
a hlavně mi nepiš, že máš Myšáka, páč to už mi dneska psala Verčka a to bych už znova nezvládla :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
bez: zbohatlíci ani myslím moc ne. Dosud jsme se s manžou plácali nejdřív na koleji, pak 2+kk, pak pár průšvihů, podnájem, 1+kk, stěhování z LB do MB do podnájmu...A teď splněný sen, bazén byl už v ceně :grinning: :sunglasses:

muci: takhle dobře jsem už dlouho s žádnýma virtuálama nepokecala :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
mno moje těhu závity už vás zase nestíhají, je to tu jako za mlada :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
gan: mi tím jako chceš říct, že se vykecáváš někde jinde, či co? :rolling_eyes: kápni božskou :wink:

kačí, všechno bude :wink: , hlavně dveře, ty jsou základ :grinning:
6. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
kačko: máme psát pomaleji? :wink:
6. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
muci, já ale mám Myšáka, oskara teda taky, ale Myšáka mám radši :wink: :grinning: :grinning:

kač: to není blbej nápad :wink:
6. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
kac to vies, piatok poobede.. mna boli hlava, zacina mi byt zle tak asi idem off, lebo nestiham :grinning:
6. čer 2008 v 15:17  • Odpověz
gan: právě jak jsem psala verče, tak mi poslala to číslo a já na to, jestli máš oskara a ona, že ne, že jsi psala, že máš myšáka :grinning: , nakonec jsme to ale dohromady daly :wink: :grinning:
6. čer 2008 v 15:17  • Odpověz
bez: to je asi tím vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 v 15:18  • Odpověz
muci: tak to je pěkný, hlavně, že jste se domluvily :grinning: :grinning: :grinning:

kač, bez: vyměním rychlejší závity za pomalejší těhu závity. PS: spěchá :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:19  • Odpověz
no myslím že to nebude tím že píšete rychle, to bych musela rychleji číst a psát :grinning:

bez prostě máme teď ty mozky na něco jinýho :sunglasses:
6. čer 2008 v 15:19  • Odpověz
6. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
vyměním rychlejší závity za pomalejší těhu závity. PS: za cokoliv :wink:
ale já si nestěžuju :wink: nic měnit nebudu ! :grinning: :grinning:
jinak teda muci nikde nekecám, právě že vůbec nikde nelítám, jen pracuju a doma relaxuju a makám na zahrádce střídavě s plaváním v bazénu. Žádný podvádění mušketýrů se - přísahám - nekoná :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:21  • Odpověz
muci: tak si ten inzerát budeme muset podat jinde....tady jsou těhule lakomý :grinning: :grinning: :grinning:
Ale naprskat byste teda jako mohly, už jste dlouho neprskaly!!! :wink:
6. čer 2008 v 15:22  • Odpověz
gan: hodná holka, to máš kliku, jinak znáš to, fik fik, a budeš na dvě půlky :wink:
jo jen aby :sunglasses:
muci: kdyby bylo fik fik, tak jsem na 3 :grinning: :grinning: třetiny
gan: obzvlášť kačka, už jsem jí nabízele, že když se jim Sára tak podařila, že bych si jí vzala a udělali by si hnedle jinýho prcka, a víš co ona??? ........... no že prej prdlajs :unamused: , to je, co? :angry:
6. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
kač: fakt, nekecám :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
no protože to dlouho nikdo nevyžadoval a vnucovat se nebudu, to je pod mojí úroveň :grinning:
ale když si řeknete tak PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK

stačí???? :grinning:
6. čer 2008 v 15:24  • Odpověz
gan: to bylo jako fik a tím druhým fikem by se to dodělalo :wink:
muci: teda, nechápu. Skrblík jedna. Tak šanci na to, aby si udělali klučinu, jsi jim dala no, její chyba, viď... :wink: :grinning: :grinning:
no nevím, z to já chytnu tak leda opar :unamused: , ale stejně díky za snahu :wink:
6. čer 2008 v 15:25  • Odpověz
tak u nás se říká, fik fik na tři půlky :grinning: :grinning:

a lakomá sem a budu a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.