• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
heslo dne: tchýně a uzený, nejlepší jsou studený :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
6. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
no nic, tak pro dnešek balíme?
6. čer 2008 v 15:44  • Odpověz
kač: máš už chuděrko strach, že bychom zase s muci chtěly měnit, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:44  • Odpověz
to by musela vědět co je myš a klávesnice :grinning: :grinning: :grinning:

holky už musím fakt jít se trošku projít :frowning2:
Gan jsem moooooc ráda že si přišla pokecat a doufám že zase dorazíš, někdy, nemusíš denně že jo :wink:
6. čer 2008 v 15:45  • Odpověz
jojo, taky frčím, ráda jsem si s váma zase pokecala, příští týden se tu ukážu, abychom domluvily ten srazík, zamluvený mám ty rohlíky!

papa a kráááásnýýýý víkend :grinning: :sunglasses:
dneska to tu bylo fakt super, jsem moc ráda, že jsme se zase po dlouhý době takhle sešly :slight_smile: , mějte se prima :wink: , čauky
6. čer 2008 v 15:46  • Odpověz
no tak nějak ale muco ví o čem je řeč žeee??? :wink:

Takže všem krásný sluníčkovský víkend a hlavně bez tchýně a práce pokud to půjde :grinning:
Páááááá
6. čer 2008 v 15:46  • Odpověz
páá pááá :slight_smile:
6. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
Teda holky, vy ste se fakt rozjely... Než člověk dojede z práce... :grinning:
Ale Kačin manža musí poradit těm našim, to je jasný... Může si kdyžtak připravit nějakou prezentaci, aby jim to bylo jasnější... A to by bylo, aby nebylo :slight_smile:
6. čer 2008 v 16:25  • Odpověz
Čau holky, tak teplotka dnes opět vylítla, ale ráno se objevila i krev, takže to bude madam za rohem... Podobnej cyklus jsem měla už v prosinci, kdy trval 25 dní... Jdu se chystat na svatbu :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
7. čer 2008 v 09:08  • Odpověz
niku myslis, ze zajtra zasa spadne?
ja sa tiez chystam na svadbu :grinning:
7. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
hruza....vcera som sa venovala spanku :grinning: a vy tolko popisete?!......to neviete pockat na mna..... idem vas docitat :wink:

niku.....co ty vies, pri implantacii sa obcas objavi spinenie :wink:
7. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
hoj holky, no koukám, že jste se v pátek pěkně rozjeli :grinning: :grinning: :grinning: , ale zrovna já jsém tady nebyla :pensive: :unamused: a nebudu ani v sobotu, chjo :frowning2: , to mě teda medí - holky, že na mě nezappomenete a pošlete mi alespoň pár foteček z akce vás a taky manžílků - ať vám je můžu očíhnout alespoň na těch fotečkách :grinning: :grinning: :grinning:

mějte se,....................
7. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz
Dobrý večer, jen koukám jestli jste ještě v pátek kecaly.
Manžovi už jsem nahlásila, že se na něj v sobotu sesypou chtivé ženy a budou chtít znát odpovědi na jisté otázky a on se jen smál :grinning: :grinning: :grinning:
S prezentací mu když tak pomůžu na to jsem u nás zase machr já :wink:

Hezkou nedělku :sunglasses:
8. čer 2008 v 00:23  • Odpověz
Ahoj holky, já zírám - vy jste se v pátek pěkně rozjely...... Že je to ale vždycky, když vytáhnu paty.... :grinning:
Mmch, my jsme s manžou právě oněch 10 let - co jsem brala HA. :wink:

Kačko: v týdnu tedy domluvíme, co mám přivézt za zásoby, ju? :slight_smile: Zatím papa.
8. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj kočky... Takže já takhle... http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Na konci měsíce jdu na prohlídku, tak doufam, že se dozvim něco víc...
9. čer 2008 v 07:41  • Odpověz
niku hmmm to ozi vyzera na implementaciu.. a spinis alebo?
9. čer 2008 v 07:48  • Odpověz
bez, špinim, ale implemantace by netrvala tak dlouho... To už začíná mrcha... :unamused:
9. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
a ako dlho spinis? aj ta boli brucho a prsia, tak predmrchovsky?
9. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
špinim od pátku... břicho nebolí, prsa bolí jako před mrchou... testík byl jen /, takže je to jasný... Ale nevěšim se, beru to v poho.. Aspoň stihneme tu dovču a tam určo zaděláme :sunglasses:
9. čer 2008 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno,
o víkendu mi spadly teploty na předmrchové. Teď je otázka, kdy ovu skutečně byla a kdy mám teda ms čekat.
http://www.fertilityfriend.com/home/1d6945

Co se týče soboty, o víkendu se věci vyvrbily tak, že nakonec pojedu sama. Nadšená z toho kvůli cestě nejsem, ale nedá se holt svítit. Asi by bylo fajn, kdybysme se tady všechny sešly a ještě jednou spočítali, kolik nás teda fakt bude a co kdo koupí. Možná by bylo lepší to hodit do IP, aby když někdo přijde později, nemusel dočítat a hned měl jasno.

Hezký den všem.
9. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
niku, keby to aj bolo "ono", tak je este skoro na // na teste..
muco to si uz zasa na 30tom dni..
9. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
bez: jsem tam, kde jsem, kdybys se zeptala včera, asi bych ti neodpověděla moc slušně :pensive:
9. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
hoh hoj, jdu vás jenom pozdravit jedu na melírky :slight_smile:
víkend nic moc, pršelo skoro furt - tak jsme vyjeli alespoň do Brna do obchoďáků, proto co jsem sháněla ještě do bytečku, ale uspěla jsem tak napůl :confounded:
9. čer 2008 v 08:45  • Odpověz
Čau kočky.
A přitom já mlčela a nic nezakřikovala! :astonished: Tajně jsem si myslela svoje a bohužel mi to nevyšlo......
:pensive:
9. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
muc nebuuuuud, prosiiiiim :dizzy_face:
lenu a co ste zhanali?
fim ja poviem, aj tak mi to nikdy nevyjde, takze sybyla zo mna nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
Muc: prosim tě, nediv se poště - jsem trubka a omylem jsem to nejdřív poslala jen tobě. :wink:

Ahoj Zuzí.
9. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
fim :grinning: v sobotu som dostala prvy poriadny kopanec, dokonca potom krpec kopol aj ocina.. to sa asi tak zurivo tesil na svadbu :wink:
9. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
Tak to gratuluji k pohybům. :grinning: Já těm prvním moc nevěřila, navíc byly nepravidelné, takže Zdenda doteď ještě kopanec nezaznamenal. Ale je to fajn vědět, že se drobeček hýbe a že je snad O.K. :wink: Teď už si jich užívám v průběhu celého dne, ale jak říkám - nikdy nevím, kdy se mrňousek překulí, tak to Zdenda zatím nestihl. A na čekání nemá trpělivost. :grinning:
9. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.