• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
fim mna najviac stucha, ked si lahnem na chrbat.. viem, ze ho vtedy trochu dusim, tak sa mu to asi nepaci :grinning:
9. čer 2008 v 09:49  • Odpověz
dobre ranko dievcata.....ako sa mate?......ja prave pracujem na manzelovej torticke :dizzy_face:
9. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
miri tak uz idete oznamovat? :wink:
9. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
nie....toto je torticka len pre draheho, v sobotu a v nedelu tu budu jeho rodiacia, sestra+manzel, a moja rodina (5ks :grinning: )......dokopy 11ludi...... a s kamaratmi bude oslava az 5.7......kazdy vikedn totizto nieco mame (napr.sutaz v brne)
9. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
miri jaaaj, to mate teda perne
no sak do brna ideme aj my, ved kto by tam peta odviezol, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
ja do brna nehcem ist, je to daleko na moj zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 10:44  • Odpověz
miri tak ale je to rozdiel, pre nas je to cca 150km po dialnici a pre vas plus dalsich 200? dufam, ze vyjde pocasie ako minuly rok, som si nakupila casaky, sadla pred halou na lavicku a strazila petove nakupy.. vnutri to inak bolo peklo, ti smradlavi chlapi, vacsina sa sprchuje asi tak 3x mesacne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak mala som v brne zajednany kociar a predali mi ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
ja som to v brne riesila inak......vaso tam ma sestru, ta ma zobrala na nakupi :grinning: ......vobec sme sa nenudili..... a veru, vnutri to bola sauna......iked musim pochvalit organizatorov.....drahemu sa totizto podarilo vymknut auto..... a co spravi chlap v takej situacii??! - no predsa panikaaaaa.......ja som kludne zasla za organizatormi a spytala sa ci tam nemaju niekde v zalohe zamocnika..... cuduj sa svete, jeden chlapik bol zamocnik kombinovany s automechanikom a v aute vzdy nosil sadu prvej pomoci na "vykradanie" aut :grinning: :grinning: ....takze po jeho prichode bolo do minuty po panike :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 10:54  • Odpověz
idem do obchodu a robit plnku....zatial sa maj :wink:
9. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
miri tak my sme naposledy v mosoni boli svedkami, ako sa vymkli ceski bratia a oni to teda riesili dost radikalne, rozbili zadne okienko na zadnych dverach.. hlavne im to vobec neslo..
tak kusok torty posli aj sem, dala by som si
9. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
a to este nevies aka to je torta :grinning: .......nedavam tam maslovu plnku, ale tvaroh+ slahacka+ smotana..... navrch ovocie zaliate zlatym klasom (s vodou a sumienkou)....mnami mnam.....lahka a osviezujuca

inak bola som u gynekologa si dat predpisat dalsiu davku liekov, a sestricka mi rovno vypisala tehu knizku..... je strasne chutna - s dietatkom v ruzi :dizzy_face:

no, idem pracovat
9. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
miri ty si este nemala tehu knizku?
inak na svadbe mali jednu super tortu, tiez ovocnu s ananasom, mnam
9. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz
nie, este som nemala...vecinou davaju po 12tt.....ja som tam bola naposledy v 9tt, tak preto mi je hned teraz dala sestricka
9. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
jaaj tak jasne... ozi, posli mi please recept na tu tortu, nech mozem niekedy ohurit aj ja :grinning:
9. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj já jsem zpět z poradny. Jak se tu máte? :sunglasses: Jdu Vás dočíst.
9. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj, jsem tu. Kuk na vás :sunglasses:
9. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz
ahojte babulky, ja ze uz ste vsetky na icq a dohadujete sa na sobotne stretko :wink:
9. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz
ahojte.....monu a co si sa dozvedela noveho?
9. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz
ahoj miru vše je ok. mimino roste jak má a srdíčko je ok. Pohlaví mám zůstává i nadále utajeno a zůstane to tak už do porodu. :sunglasses: To bude překvápko. A začínám chodit do poradny už co tři týdny. :sunglasses:
9. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
Monu překvápko jo? že to vydržíš :wink:
9. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz
no tak dlouho jsme se s manželem domlouvali jestli si to dát říct nebo ne že mimino to vyřešilo a nechce se ukázat. Takže když jsme to vydrželi 6 měsíců nevědět tak ty tři už nějak zvládnem. :sunglasses:
9. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
hoj holky, dneska mi nějak nefachčil net :angry:
už mám melírky a jsem zase krásná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
scháněla jsem koberec, kusový ale ten neměli co jsem si na netu vybrala :unamused: , ale koupili jsme si super TV Philips ( jako všechno co máme doma) , úhlopříčka 107- tak je obraz jak v kině :wink: :grinning:
9. čer 2008 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky Lenu, no my jsme tu všechny krásný.. Muci byla v holiče ve středu, já ve čtvrtek... To jsme ale parádnice... Gratuluju k TV :wink:
9. čer 2008 v 15:07  • Odpověz
ahojte bambulky
bez gratulujem k pohybom, a mozem otazocku, na ktory tyzden sa zacali pohyby???
Ja som mala v piatok promocie, takze som uz fakt Ing. mala som okolo toho plno vybavovaciek, na socialke, zdrav. poistovna,...no ale nastastie uz vsetko mam zasebou.
Inac dnes som bola na krvi, na vrodene vady, vysledky bude o 10 dni, na poradnu idem 20.6., dufam, ze vysledky budu v najlepsom poriadku. :slight_smile:
a vy ste mali stretko???alebo len budete mat???
9. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
Já stihla kadeřnici v sobotu. :grinning:
9. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
ahoj andy: gratuluji k titulu, jsi holka šikovná ( pardon matka) :wink: :slight_smile:
já na sraz bohužel nedojedu, ale holky ho mají tuto sobotu :dizzy_face:

ahoj monu: no tak to jsme komplet krásný :slight_smile:
9. čer 2008 v 15:25  • Odpověz
andyika gratuluju :slight_smile:
9. čer 2008 v 15:28  • Odpověz
ozi, my s miru sme boli u kadernicky minuly pondelok :wink:
andy dik, no bublinky boli uz skor, asi tak v 16tt, teraz uz citit aj pohyby..
9. čer 2008 v 16:34  • Odpověz
teda nějak to tu vázne. Já se loučím jdu domů uklízet. Konečně děláme ten pokojíček a obývák tak mám co dělat. :wink: Hezký večer všem. :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:12  • Odpověz
bez, to uz v 16 tt si citila bublinky, ja zajtra zacinam 16 tt tak som zvedava, kedy to ja pocitim...

u kadernicky som bola minuly piatok... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je ale nahodicka, vsetky sme sa skraslovali minuly tyzden.
9. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.