• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
andy hej dost skoro, aj ja som bola prekvapena, lebo prvorodicky ze citia prve pohyby az okolo 20tt
9. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
ahojte....dnes sa mi stala zvlastna vec.....ked sme s drahym cestovali dnes v buse, tak jedna mlada mamina sa mi normalne postavila a povedala ze si mam ist sadnut....pravdaze som odmietla.....ale normalne som sa zacervenala.... vsetci dochodcovia zacali ma ocumovat, ze preco mi nukala sadnut.......nam sa totizto nezda ze by som mala velke brucho....ja mam stale pocit ze mam sadlo :sweat_smile: ....je pravda ze sadnut si v normalnych nohaviciach je pre mna uz hruza :rolling_eyes:
9. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz
miri ze by si to mala napisane na cele? :wink:
ja mam dnes asi podprahovy tlak, nemozem sa ani prudsie pohnut, lebo je mi na odpadnutie.. zato mladeznik si robi v brusku rodeo, vyklopkava mi tam nejake tajne odkazy
10. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
Dobré ranko, děvčátka... :slight_smile: Dneska bude hezky...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
10. čer 2008 v 07:33  • Odpověz
no niku :astonished: ja jen ziram.. a fyzicke prejavy? este spinis?
10. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
Bez: zatim nešpinim, ale jestli bude luterální fáze 15 dní, jako posledně, tak je ještě brzo...
10. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
ale celkovo to vyzera na kratsi cyklus.. a normalne v ramci cyklu spinis?
10. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
bez: akorát sem tam pár dní před madam... Ale v ten pátek a sobotu už to fakt vypadalo, že se spouští mrcha...
10. čer 2008 v 07:47  • Odpověz
dobre ranko.......niku naozaj velmi zvlastny graf, som zvedava co sa z neho vykluje.... :wink:

bez....neviem kde to mam napisane, ale cervenala som sa celou cestou domov :sweat_smile:
10. čer 2008 v 07:50  • Odpověz
niku teda.. no nechame sa prekvapit
miri a preco si sa cervenala? hadam sa nehanbis :grinning:
10. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
hambila som sa ako pes.....neviem preco......prislo mi to take zvlastne..... a hlavne to chceme este nejaky cas utajit (do 5.7.) :wink:
10. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
miri ale sak to bolo skusene oko matky, takze nic z toho.. maximalne si budu ludia mysliet, ze si pribrala :wink:
10. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
ved aj ja mam len pocit ze som strasne pribrala okolo pasa.......ved uvidime......moja teta tvrdi, ze to uz musi byt vydiet, ved som uz 4. mesiac.....takze asi by sme to mali co najskor povedat, aby sme to nemuseli skovavat :wink:
10. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
miri ja som v 5. a nevyzeram ako tehu, teda iba ako pribrata :wink:
10. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen na skok, dnes nás čeká poradna a utz, tak doufám že nám pan doktor nepřejmenuje Sáru na Matěje, a že vyrostla holka jedna :wink:
Niku ten tvůj cyklus je opravdu zajímavý, taky jsem zvědavá jak to dopadne :sunglasses:
Miru a Bez já jsem to v pohodě chovala až do asi 22tt, teprve pak bylo opravdu poznat, že nejsem tlustá ale těhu :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
kac nojo, ale ty si stihla jak ihla :wink: no drzim palce, nech sarinke za ten cas nenarastol pipik :grinning:
10. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
bez a právě proto je divný že jsem to chovala tak dlouho, teda né že bych to jako schovávala schválně
10. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
kac ja sa len divim, ked vidim fotky niektorych bab od nas z temy, ake maju velke bruska.. nase baby je asi niekde pri chrbtici schovane :grinning:
10. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
prajem krasny den
kac drzim palce aby to fakt bola sarinka.
Inak na mne si to vsimli sploluziaci minuly tyzden, kde som mala na sebe take obtiahnute saty, ale den predtym, ked som mala nohavice s trickom, tak to vyzeralo tak ako keby som len trochu pribrala na brucho.

mirka a ty preco nemas album???cice nic ma do toho nie je, ale mi sme skoro na rovnako, tak som chcela vidiet tvoje brusko, ak si ho fotis...
10. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
no tak já se pro dnešek loučím protože přijedu až odpoledne ale dám vědět jak jsme dopadly.
Hezký den.
10. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
andy....uz som sem raz pisala ze ma tu "spehuju".......takze si ho zalozim az cca o mesiac....... a brusko si odfotim az neskor, teraz ozaj vyzera ako sadlo :grinning:
10. čer 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
hoj holky, jdu vás jen pozdravit , byla jsem ve městě, ještě pokoupit nějaké věci do kuchyně :wink: :slight_smile:
teď frčm s manžou na obídek a pak dom vše dodělat a pouklízet, včera nám totiž dodělali osvětlení pod kuchyň ( co jsem si vybrala a museli se proto oddělat ještěhorní skříňky :grinning: ) - teď už je to komplet.

užívejte pěkného počasí a papapapa

jo málem bych zapomněla, už jsem se polepšila a začala jsem brát kyselinu listovou a to prosím pravidelně :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahoj,
tak já hlásím že na kontrole dopadlo vše v pořádku, Sára je pořád Sára :grinning: a ve čtvrtek nastupuju na mateřskou :sunglasses:
Jinak koukám že to tady pěkně flákáte :angry:
10. čer 2008 v 17:08  • Odpověz
kac podla mna si baby setria temy na sobotu.. kecame len my, co na stretko nejdeme :grinning:
baby dnes ma nase bejby aktivny den, podla mna uz zvladlo prsia a kraula, teraz trenuje motylika
lenu chcela som sa opytat, mas aj album na modrej streche? ze by sme poobzerali, ako to mate pekne :wink:
ozi kac, gratulujem k sarinke, ze jej predsa len ten pipik nenarastol a ste v poriadku :dizzy_face:
10. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
Čau kočky. Tak jsem konečně od rána doma a sedim....... Ještě musím vyrobit dorta a asi i něco na PC, alae nevim nevim, jak to dopadne. Momentálně jsem na odpadnutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mmch mé bříško vypadá už opravdu dost těhotně. Nevím, jak hodlá ještě narůst - to snad ani nebude možné. :sweat_smile:
10. čer 2008 v 17:28  • Odpověz
fim a co si cely den vybavovala?
10. čer 2008 v 17:48  • Odpověz
Já už snad ani nevím......popořadě: doktorka, gravidjóga, nákupy, nákupy, nákupy, krejčová, u tchýně v práci a ta mě pak odvezla domů. :wink: Plus přesuny po městě pěšo. :wink: Takže jsem tuhoš Country. :rolling_eyes:
10. čer 2008 v 17:52  • Odpověz
fuha, si si oho nabrala, na taky teply den :wink:
10. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Když já teď jezdím na lístky, tak když jsem ve městě, tak toho využiju maximálně. Ale pak třeba taky takhle padám na ústa. :sweat_smile:
No hlavně, že už jsem doma.

A co vy dva? Nebo s manžou tři...... Jak se máte? Je ti už líp?
10. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
ahojte
ja som dnes lenosila, len akurat som bola po manzela lebo bol s kolegami na bowlingu a cestou domou sme sa zatavili na zmrlinke, taaak a bola fajna.
zajtra ma cakaju domace prace, pranie, zehlenie varenie,...a uz sa aj tesim.
a uz ste nieco nakupili pre malinke????ja este nie, pockam tak do 5 mesiaca...no a potom to pomaly rozbehnem...
:wink: :slight_smile:
10. čer 2008 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.