• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
fim ja som dnes konecne upratala a poprala nejake veci.. inak nic moc.. zaludok sa uz lepsi, teraz ma zasa lomi nizky tlak
andy my este dokopy nic nemame, iba lehatko a vankus na kojenie, dostali sme jedno bodycko, to je vsetko
10. čer 2008 v 19:29  • Odpověz
tak s tlakom mam aj ja problemy, ale to nie je nic nove u mna, ....
a som aj chudokrvna, ale neberiem ziadne zelezo, pretoze namam pravidelnu stolicu, tak jem aspon pestru stravu :slight_smile:
a vy nechcete vediet pohlavie???ja som nad tym tiez rozmyslala, ale manzel chce strasne vediet, tak som si povedala, ze potom aj ja.......a neviem sa toho dockat, aj ked viem, ze sa mozu mylit
10. čer 2008 v 19:33  • Odpověz
andy no ja nechcem vediet, peto zasa hej, tak sa zatial len dotahujeme.. 24.6. ideme na ten morfologicky utz, uz by aj mohlo byt vidno, kto to k nam v novembri dirazi, ale neviem, ci tam moze ist peto so mnou a ja sa neopytam :wink: zaciatkom jula by sme cheli ist na 3D, tak mozno tam bude nieco vidno
10. čer 2008 v 19:37  • Odpověz
Ahojky holky, tak u nás už je černo... Hnusný počasí začíná... :unamused:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
11. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
niku mozno sa ta teplota ustali na nejakej vyssej, uz nie je amplituda taka velka :wink:
tu je krasne slniecko, u nas hlasili skarede pocasie az od zajtra
11. čer 2008 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno, jdu jen na skok.
Hlásím že u nás po noční bouřce čerstvý vzdoušek ale jasno a 26 stupňů, takže to opět vypadá na hnusný teplý den :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
dobre ranko, ked uz hlasite pocasie, tak tu je krasne slnecno a teplo, zhorsit sa ma zajtra.....dufam ze vikend bude pekny, maju prist nasi a najmladsieho brata mienim umiestnit na presklennu logiu :angry: :grinning:
11. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
bré poledne babule :grinning:
jj, ty stránky na střeše připravuju, ale je tolik foteček, že se v tom hrabu- ale snad to brzy zvládnu :wink:
jinak u nás též nic moc počasí, ale aspoň, že je teplo :sweat_smile:
tak jak jdeme v sobotu na tu rodinnou oslavu sestřenky, tak včera obhajovala svou práci a dělala závěrečné zkoušky a za všechno dostala biče :astonished: :wink: , jsem z ní hotová :grinning:
tak zatím, zase mrknu, ale nic moc účast v poslední době :frowning2:
11. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
lenu ako som pisala, baby setria temy na sobotu :wink:
ja som rano vstala, urobila si robotu, co bolo treba do prace a zalomila na dve hodky, nechapem :sweat_smile:
11. čer 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
jj, já to chápu Bez, sice nejsem těhu, ale dnes jasem sama ležela až do 10°° :grinning: , a cítím se fajn :wink:
někdy je to hold potřeba.
odpolko musím jet do města, něco zařídit a večer žehlit :unamused: - tak to je potom celkovým uklídu teĎKOM DOCELA ODPOČÍNKOVÝ :grinning:
11. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
ahoj,taky koukám že to tu nějak vázne. holky holky to je furt samá práce a sranda žádná:frowning2: Hlásím že na sraz mam nakoupeno ale zapoměla jsem to uhlí tak snad ho ještě někde koupím. tak a jdu taky žehlit:wink:
11. čer 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
no teda holky, jsem v šoku, že vy kecáte už jen přes ICQ :astonished: :grinning:
koukejte zase přijít k nám, já už konečně mám trochu času a vy nikde :fearful: :fearful: :cry:
11. čer 2008 v 19:39  • Odpověz
lenu vidis, kaslu na nas..
kac a nezabudni poriadne fotit, nech si vam mozeme obzriet aspon na fotkach :wink:
12. čer 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak teď už fakt očekávam příchod mršky...
http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

A udělala jsem nám albík na střeše :o)
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=156970&vReferer=
12. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
Holky, my na vás nekašleme... Jen s vámi nemůžeme probírat utz, pohyby, nevolnosti, nákupy pro mimi a tak... :frowning2: Máme pak depky, tak si s Muci tlacháme na ICQ...
12. čer 2008 v 07:58  • Odpověz
niku no jo a zajtra to zasa vybehne nie? :wink: idem pozriet strecharsky album
a nemajte depky, ved vas to caka za rohom :grinning:
12. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
Bez: Kéž bys měla pravdu... :wink:
12. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
niku peknucky bytik, super farby :grinning: a s tym rohom, mozno to nie je hned ten dalsi, ale za niektorym to urco caka :wink:
12. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
bez: neni tam focená poslední místnost, protože ten je nazařízenej... Je tam jen postel pro návštěvy, stůl s PC a pár skříněk.. Tam pak bude dětskej pokojíček :sweat_smile:
12. čer 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
čau babule
no teda Nikčo, ale já teda nejsem těhu - takže u mě se žádný pohyby nekonají :wink: :slight_smile: :unamused:
ale chápu, bez koně se nějak žije líp či co - jako tak uvolněně, bez stresíků, " kdy už to konečně přijde" :rolling_eyes: :cry:
12. čer 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahojky Lenu.. To jsem ráda, že tě vidim... Dycky tě prošvihnu... Tak co, jak jde život?
12. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
No Lenu, tos tu dlouho nepobyla..
12. čer 2008 v 08:50  • Odpověz
lenu sa tu vzdy zjavi ako kometa, len preleti a zasa ju 10rokov neuvidime :grinning:
12. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
nenene já už jsem tu, já jsem byla dneska jenom aktivní a uklízela jsem a žehlila, hned od rána.....
nikčo, jdu stahovat to ICQ, tak si přijdu pro rady... a propo kde je muco???? už tu dlouho nebyla a Gan??? :astonished: :astonished: :astonished: co se děje??
12. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky. :slight_smile: Jdu jen pozdravit. :wink:
12. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
ahoj fim, zasa mas naplanovany cely den? :wink:
ale jo, lenu chodi castejsie ako gan :sweat_smile:
12. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
Bez: do včera jsem to tak měla a dneska vlastně zase. Ale dneska to bude pohodička - dopolko budu doma kutit - konečně dodělám soupravičku a doplním nějaké foto do alba..... a odpoledne jedeme kouknout po komodě do pokojíčku, abych měla kam dávat věcičky pro Tondu. :wink: (Mušketýrky prominou... :sweat_smile: ) + kouknout po nějakém to tričku pro manžu a nakoupit na sobotu nějakou tu laskominu. A večer zas nějaká tvořivá práce. A zítra.......zítra se ráno krásně vyspím a celý den budu jen tvořit, občas možná něco uklidím.... a taky bych bohužel měla žehlit. :frowning2:
12. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
fim a to co, strikujes ci hackujes?
fim jeezis ja som az teraz pozrela do pasu, ze vy uz viete, co to bude :grinning: gratulujem
12. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
Umím obojí, ale tu soupravičku pletu. :wink: Už je teda dopletená, jen ji dozdobím. :slight_smile:
12. čer 2008 v 10:36  • Odpověz
Nikul: zkoukla jsem album na střeše a je to náááádhera. Obdivuju tě, jak jsi mohla existovat v té jedné místnosti. My museli mít před nastěhováním udělanou aspoň koupelnu a pak teda byly na řadě dělaší věci. A je krásný porovnávat ty místnosti před a po. :wink: Nakonec jste zabydlení víc než my. :grinning: My si na sedačku a stěnu v obýváku budeme muset asi ještě nějakej ten pátek počkat. :sweat_smile:
12. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.