• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
čau fim, to jsi teda šikula, takhle plést a podobně :slight_smile: , na to jako já nemám nervy :grinning:
jo a to jsem nějak projela, ty víš , že čekáte kluka??? jo?? tak to ti závidím, taky bych jednou ráda klučíka :wink:
12. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
Lenu: ahoj. Však to taky varábím už nejmíň dva měsíce. :sweat_smile: Takže se není čím chlubit. A jsem moc ráda, že jsme si to nakonec nechali říct, pže bych pak mohla být kapánek zklamaná. Upřednostňovala jsem trochu holčičku. Takhle mám čas si na Toníka zvyknout. :wink:
Je fakt, že kdysi dávno jsem si přála nejdřív kluka a pak holku. Teď najednou jsem si přála víc tu holku. Asi ze strachu, abych toho raubíře ukočírovala...... Teď nám teda vychází první krok původního plánu a hočička se snad povede příště. :grinning:
12. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
Fim: No, sedačka je dočasná, tu jsme měli v pokojíčku... Ale možná pod stromeček pořídíme novou - chtěli bysme světlou, rohovou, koženou... Takový jsou sny, uvidíme co realita... Jinak to bydlení v 1 místnosti byla síla... V celym bytě nic jinýho nebylo - pouze WC a hadice... Takže síla... Naši bydlí vedle, tak sprcha a tak byla po ruce...
Lenu: Koukni stáhnout ICQ a šup, ať si tam... čekáme tam na tebe s Muci...
12. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
no baby jake separatistky.. tak ja uz sem nebudem chodit, aby som nikoho to.. neprudila
fim sikovnica, ja som kedysi vysivala, ale strikovat a tak.. no neee
12. čer 2008 v 11:08  • Odpověz
Zuzíííííí, to neeeeeeee. Koukej chodit a podávat zprávy!!!!!!!!!
12. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
Nikul :A jak dlouho tohle bivakování trvalo? :confused:
12. čer 2008 v 11:11  • Odpověz
Fim, asi 2 měsíce.. .Ale nebyli jsme tam pořád... Byli jsme i u tchýňojc.. Měla jsem ty angíny a tomhle bordelu se moc marodit nedalo...
12. čer 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
jj, už jsem si to stáhla jen nevím co s tím dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
lenu: no musíš se zaregistrovat a přihlásit :grinning:
Ahoj,
Niku máte pěkný byteček, musím ti to pochválit a byvakování v jedný místnosti znám. I dkyž máme koupelnu i kuchyň tak máme všechny naše věcy v jednom pokoji a je to celkem síla :unamused:
No a já jdu sbírat třešeně aby jsme je mohli zavařit, takže dneska se mnou moc nepočítejte :wink:
12. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
sem to ale ostuda, takovejch překlepů.... :sweat_smile:
12. čer 2008 v 11:17  • Odpověz
Tak základem je ta koupelka a ta naštěstí byla..... i když bez kuchyně taky nic moc.... Já měsíc myla nádobí ve vaně a vařila na dvouplotýnkovým smradlavým vařiči v pokoji. Myslela jsem, že normální kuchyně se už nikdy nedočkám. :angry: Nakonec jsme to taky přežili..... Je fakt, že tyhle situace prověří vztah a dloouho se na ně vzpomíná. :grinning:

Vyprdněte se na icq a pojďte sem. :angry: My těhule se polepšíme.... :wink: Jinak tohle téma postrádá smysl - to jste ho nemusely zakládat. :wink:
12. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
fim já asi budu za chvíli bydlet nahoře a do kuchyně budu chodit dolů takže taky nic moc představa, ale co by člověk neobětoval pro soukromí....
Jo a v kolik si říkala že přijedeš tím vlakem? já abych věděla v kolik tě mám čekat na nádru
12. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
Fim, to my si čistili zuby do WC :grinning: A to byl WC v místnosti 5x5 m :grinning: Jak bylo fuč jádro... Hustý...
12. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
jsem zaregistrovaná a přihlášená, ale já to vůbec neznám, takže na to čumím jako tele :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
Napiš mi číslo Leni
12. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
Kač: přijedu v 12:37 do Vrutice. :wink: Snad správně vystoupím. :grinning:

NIkul: Taky nám chvíli stálo WC uprostřed ohromné prázdné místnosti - byla sranda, když jsem potřebovala na záchod a nikde žádná zástěna..... :grinning: Možná to je mám na střeše vyfocený. :wink:
12. čer 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
je tam nikčo
12. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
No, hustý... Ale je to zážitek a jsem ráda, že je to za náma...
12. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
Holky, na jak dlouho plánujete ten sraz? Mně jede vlak domů buď v 15:23 nebo v 18:11. Později bych cestu asi neriskovala. :frowning2:

Jo a nevíte, jestli jsou Všetaty "rizikové" město? (nevím, jak jinak to kulantně napsat. :zipper_mouth: )
12. čer 2008 v 11:36  • Odpověz
fim píču si a budu čekat na nádraží, takže vystup až uvidíš těhuli :wink:

Jinak jsem se vám zapoměla pochlubit, ode dneška jsem oficiálně nastoupila na Mateřskou :grinning:
12. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
co myslíš tím rizikové? já tam tudy jesdím a je to spíš taková větší vesnice
12. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
Fim: My s Muci plánujeme tak do 18:00...
12. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
no holky tak já s koncem nevím, je jasný že když je fim závislá na vlaku tak někdy odejde ale asi bych to viděla jak se komu bude chtít :sunglasses:
12. čer 2008 v 11:42  • Odpověz
kač: to je jasný... Plán je plán, realita se může lišit :wink:
12. čer 2008 v 11:43  • Odpověz
No já jestli si mám domlouvat to přespání a tahat si spacák... :sweat_smile: :grinning: Tak odjedu tím v 18:11. To je tak akorát. :wink:
Rizikové myslím tak, jestli se tam musím večer sama bát na nádraží - např. :unamused:
Jinak gratuluji k mateřské. :dizzy_face:

Jdu papat a pak frčím do města - takže odteď zákaz drbání a nechte si to na sobotu. Ať mi nic neuteče. :grinning: Pa.
12. čer 2008 v 11:52  • Odpověz
Fim vůbec se tam bát nemusíš a v 18 hodin není ještě večer, to tam naopak bude plno lidí :wink:
12. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
Tak to je dobře. Páčko. :wink:
12. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
no já musím na ty třešně ať to mám brzy za sebou. Takže na chvíli taky papa a snad ještě dorazím.
12. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.