• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
nestíhám,.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
nikde, nikdo :astonished: :astonished: :astonished:
12. čer 2008 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím příchod mrchy...

To jsme se na tom srazíku moc nedomluvily, když se zatim ozvala jen Muci a Kačenka... Monu teda dorazí?
13. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
Niku...ahoj. Já měla včera odpoledne zase fičák, tak jsem večer totálka odpadla. jinak už jsme byli koupit ty slaný dobroty, jak jsem slibovala a se zítřkem počítám. :wink: Jen jsem to s tím nákupem nepřeháněla - Zdenda mě teda hlavně krotil. :grinning:
13. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, no taky jsem na to zvědavá, Gan snad dorazí ne?? Cestu by měla najít ale nevím jestli má na mě číslo kdyby něco a monu se taky vůbec neukázala tak jsem zvědavá.
Já dneska nebudu na koníkovi, jedu ještě do prahy tak kdyby bylo něco potřeba domluvit tak jsem na mobilu a doma budu tak kolem 18 hod. tak snad ještě potom.
13. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Já tu jen jsem byla na tom 3D ultrazvuku. Máme fakt povedené a velmi humorné dítě. :grinning:
13. čer 2008 v 16:02  • Odpověz
Právě jsem si početla prohlídla tvé albíčko. To bude asi pěkný čertík. :grinning:
13. čer 2008 v 16:04  • Odpověz
Ruce mám breptavý, utíkají mi písmenka....... Už se těším na zítra. A běda, jestli máš menší bříško jak já. Jsem totiž pěknej tlusťoch. :sweat_smile:

Jóóó holky, prosím vás....zítra mě neodsuzujte. Za každého počasí jedu v šatech - do ničeho jiného se totiž nevejdu. :sweat_smile:
13. čer 2008 v 16:07  • Odpověz
ahoj,tak ja jen koukam prez mobil jaká je situace. uhlí uz mam takze gan vozit ho nemusis. Fim vyzvednu a jeste me tak napadlo ze doufam ze se s autama vejdete na zahradu. tak pa. kdyby neco jsem na mobilu.
13. čer 2008 v 16:15  • Odpověz
fim neboj já mám taky břicho že budeš koukat. :sunglasses: Dnes jsem ukořistila super 3/4 rifle za 600Kč pod břicho takže v nich doufám už i rodit pojedu.
13. čer 2008 v 16:24  • Odpověz
Monu: to nevím nevím. myslím, že ještě budeme koukat, do jak obřích rozměrů narosteme. nejvíc roste břicho právě až na konci....... takže tě to taky teprve čeká. :wink:
13. čer 2008 v 16:30  • Odpověz
fim prosím tě jak děláš v textu v albu to že se ti to tak pěkně řádkuje :slight_smile: .Musím si to nějak upravit už je v tom chaoz.
13. čer 2008 v 17:02  • Odpověz
Ahojky, buřtíky koupený, pití taky, kamera a foťák se nabíjí... Vše je připravený... DVD pro Muci taky, plán trasy taky... Hurá, už se na vás těšim :wink:
13. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
babule tak si uzite dnesne krasne pocasie, budem na vas mysliet, pekne sa pofotte :grinning:
14. čer 2008 v 07:21  • Odpověz
prajem vam prijemne stretko.....mna tiez jedno dnes caka.......mame rodinnu oslavu manzelovej 30tky..... tesim sa na nasich, od Velkej noci sme sa nevideli :slight_smile:
14. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
ahojte bambulky, nech vam to stretko vyjde. aj my dnes ideme na fajny kotlikovy gulas a vecer k nam pridu kamarati s 3 mesacnym kristofom. taaaak sa tesim. :wink:
14. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz
Hlásím, že jsem dojela domu živá a zdravá. Jen jsem se cestou málem počůrala. :sweat_smile: :grinning:
14. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz
no baby, tak rozpravajte, prehanajte, ako bolo... a nebude skroby a sup sem aj s fotkami :wink:
fim ved si mohla ist na wc aj vo vlaku :grinning:
15. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
Ahojky bez, máš na mejlu fotečky, tak nás můžeš zkouknout :wink:
15. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
aj ja chcem fotkyyyy......niku, poslem ti moju adresu :wink:

inak dnes som maximalne vytocena........na obed prisiel domovnik, s tym ze nas sused zo spodu ziada, aby sme odstranili muskaty z parapetov...... vraj ked ich polievam, tak mu tecie na parapet..... domovnikovi som povedala, ze zasobnik je na 4l a naschval, aby nedoslo k preliatiu, davam len 2l a dolievam, len ked je zasobnik prazdny...... podotykam, ze do otvoru by som sa trafila aj s parkinsonom!!!!!.....na nasej parapete nie su ziadne znaky tecenia... minuly rok sa stazoval, ze mu odnas padaju lupienky kvetin na parapet......ale ze ja musim trpiet jeho fajcenie, to je pravdaze OK..... v priebehu tyzdna ked sa ukludnim, tak si to s nim pojdem vydiskutovat.....a mienim si dat nieco odtiahnute, aby ho rovno infarkt trafil z faktu, ze som tehotna......je to dochodnca "samonasierac" :angry: ...... v celom baraku nie je prave oblubeny....
15. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahojte musketierky. Prisla som vas zase kuknut, konecne som doma, obletela som polku Europy :grinning: Teda SR a cestou naspat zastavka v Barcelone. Ale prsalo nam :frowning2: V SR mi museli vyoperovat zub, lebo robil svinucha problemy a potom ani von nechcel. Ale stichy uz su tiez von. Momentalne ma boli hrdlo a nase IVF sa odklada na neurcito...zase. Ale uz mi zily nic netrha, bude ako bude.
Dufam, ze vy sa mate ok.
Miruska, chapem tvoje rozculenie ale nestoji ti to za to. Je to susedov problem, nech sa teda rozculuje, ak mu to robi dobre. Ty mu len pekne v klud vysvetli co mienis a podotkni, nech sa poriadne vyspi teraz, lebo o par mesiacov uz mu to nedovoli vas drobec. A na to sa podla zakonu stazovat nemoze :grinning: Klidek.

Ake to stretko spominate? Kde? Co som zase prespala? :grinning:
15. čer 2008 v 17:29  • Odpověz
ahoj mirus.....baby mali stretko u kacenky........vsetko to tam super vyzeralo a baby su pravdaze sexice :sunglasses: ..... s tym zubom nezavidim, mne moj ujo (stomatochirurg) raz vysekaval 2 zuby mudrosti - a riadil sa len podla rengenu.... nerastli totizto von, ale sikmo do prednych zubov :confounded:

a kedy sa zastavis aj v presove!!!???
15. čer 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, díky Nikčo za poslání foteček ze srazu, přesto že jsem tam nebyla atak si myslím, že jsem vás poznala :grinning: :grinning:
takže kačenku znám, Kačí moc ti to sluší - bříško máš nádherný,je z tebe krásná maminka
Nikča - pořád stejná, stále usměvavá,...
no a teď vás, které neznám osobně,...bohužel :frowning2:
monu: další tmavovláska, tuším oblečená do světle odré bundy a rifl. 3/4 ?????? :grinning:
gan: že by bunda adidas??? :grinning:
mucinka: džíny a bíločervená mikča, to jistí??? :grinning:
fim: tebe jsem poznala hned, gfotky máš stejné tak jak vypadáš v reálu, :wink: :slight_smile: :grinning:
akorát teda nevím ta holčina na lavičce, co sedí na fotce vedle Fim???? :astonished: :astonished:

no a jako co ty chlapi???? byl tam pouze jeden ( chudák, na tolik bab????)
a to je myslím, podle fotek manžel kačenky??? ale nejsem si tím jistá,....
tak mi to objasněte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsem na vás myslela, doufám že jste se bavily super a ten den jste si užily - náhodička byla ta, že jsem jela zrovna v pátek přes ty Rokycany, viď nikčo??? ale stavit jsem se fakt nemohla, kdybych jen tušila , že pojedeme přes tvoje městečo tak bych to naplánovala jinak.

tak se zatím mějte papapapapapa Lenka :grinning: :grinning:
15. čer 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
hoj holky ze slovenska :grinning: :grinning:
jak vy se tam pořád máte??
jj, mirus takovýhle sousedi jsou nejlepší - bych se asi neudržela a něco mu řekla :zipper_mouth:
miiruschkab. tak ty jsi takhle cestovala?? uvidíš že bude líp a v poklídku se dočkáš i toho IVF, hlavně ti přeju hodně zdraví a celkové pohody :wink: :slight_smile:
15. čer 2008 v 17:56  • Odpověz
jupiii niku moc dik za fotky :grinning:
lenu ty si nejak zbehla, ja si budem musiet poriadne poobzerat tie fotky a porovnat s pasmi, kto je kto, jedine kac a fim su mi jasne :wink:
miru ahojcek, preco ivf odkladate? nejake komplikacie? s tym zubom - peklo
mirka holt taki su susedia, od tych nasich mam popol na balkone, dalsia vrieska na decko a pod
15. čer 2008 v 18:50  • Odpověz
bez...sa chcem nieco spytat :confused: ........doteraz som citila pri chodeni tahanie, pichanie,.....dnes po obode, ked len oddychjem, tak ma v najvecsom klude stale nieco "stucha" na 2 miestach......som si preto ista ze to nie su zrasty, ale co to je? :fearful:
15. čer 2008 v 19:19  • Odpověz
Jojo Lenu, všechny si nás odhalila... :slight_smile: A ta slečna, kterou neznáš, je Kačky ségra. A chlapi tam byli 2, Kačky Lukáš a muj David... Myslim, že se toho kluci hooodně dozvěděli o grafech... Byla sranda, povedlo se to... Všechny holky jsou super a jsem moc ráda, že jsem je poznala...

Bez, chceš vysvětlivky k fotkám??? Počkej moment, přijde ti mejl... :wink:
15. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já musím říct, že srazík se moooc dobře vyvedl :grinning: Určitě zase dáme opáčko :sunglasses:
Bohužel to asi odnesu nějakým nachlazením,mám teplotu a kašlík i když nevím proč. Možná to bude tím že jsme pak ještě s manžou seděli do tmy venku :unamused: Čímž to pádem nevím jestli zítra v 8 nastoupím jak jsme se domluvily.
Niku díky za foto.
Papa a dobrou noc :wink:
15. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz
Kači fakt??? Večer pak byla už zima... Snad budeš OK... My se pak ještě stavili v Ikee, domů jsme dorazili asi v půl 11 a byli jsme úplně utahaný... Ale bylo to fakt super a hlavně sranda.. Ještě jednou děkujeme za azyl.. :wink:
15. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
miri a mas to uz dlhsie? a len na dvoch miestach? lebo ked ti rastie maternica, tak to furt kdesi taha, picha..
niku no kde nic tu nic, ziadne vysvetlivky.. ale nieee.. nakoniec na tych hromadnych foto z predu je mi jasne kto je kto :grinning:
moj manza sa dnes odhodlal na strhnutie "nadherneho" obkladu steny v spalni, vykukla odtial na nas este krajsia plesen, opadavajuca omietka aj nejaky drobny hmyz {dokonca aj nejaka ta huba, kedze predchadzajuci majitelia nabuchali ten obklad na vlhku stenu priamo drevenymi doskami}, no proste... cely byt nam teraz smrdi savom a biolitom :rolling_eyes:
15. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.