• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahojky holky, tak dneska je u nás hnusně... Zima, prší... :frowning2:

Jo a Kači, normálně jsme se ztratili i při zpáteční cestě... :grinning: Jeli jsme přes Horní Slivno, pak přes Dolní a pak zase křižovatka a nic.. Ale nakonec jsme podle Muci mapy dali cestu dohromady :wink:
16. čer 2008 v 07:46  • Odpověz
niku tu svieti slniecko :wink:
teeedaaa ake cestovatelky :grinning:
16. čer 2008 v 08:08  • Odpověz
bez: fakt??? ty jo, vy se tam ale máte! :wink:
16. čer 2008 v 08:14  • Odpověz
niku sak tie mraky sem pridu neboj, aj tu hlasili dazd :confounded:
16. čer 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojky kočky. Ahoj bez - jsem ráda, že jsi na nás nakonec nezanevřela. :slight_smile:
Přišla jsem se k vám jen nasnídat, potom pádím k mamině a podívat se do jednoho mateřského centra, co nabízí.

Niku: dík za fotečky. :wink:
16. čer 2008 v 08:39  • Odpověz
fim ved co by som bez vas robila :wink: zasa mas nabity program :grinning:
16. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahojky Fim, neni zač :wink:
16. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
Bez: na začátku Pn jsem nevěřila, že bych ho mohla mít někdy takhle nabitý. A v poslední době je to čím dál častěji..... :grinning: Ale je to radost. :wink: Až na ty peníze za lístky na MHD. :sweat_smile:
Stejně jsem ale nejradši doma a něco vyrábím. Už se těším na zítra - budu zase stříhat nějaké obrázky. :slight_smile:

Jo a mmch - taky jsem pěkně chcíplá - frkám a bolí mě v krku. Je pravda, že trošilililinku jsem to měla už v sobotu ráno. Asi jsem se tam dorazila. :confounded:
16. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
Dámy: napapaná se odcházím strojit a návrat bude, když vy už tady nebudete. :grinning: Takže ať vám ten dnešek pěkně uteče.
Mmch u nás je PĚKNĚ hnusně a já musím jít v šatech. To budu vypadat jak tydýt. Ještě s nudlí u nosu.... :rolling_eyes:
16. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahojky, dobré ránko :wink:

jen nakukuju abych pozdravila, mám moc práce, takže dnes nebudu :wink:

Chtěla jsem jen poděkovat Kačence za super grilovando, a všem za super odpolko, doma už jsem nahlásila další srazík u nás, Oskar :wink: měl radost, je na tak super partičku moooc zvědavej :grinning: :grinning: :grinning:

Ráda jsem vás všechny poznala :wink: :grinning: :grinning:

papapa
16. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
fim ty si ale aktivistka, ja som rada, ked sa zmozem minimalne upratat, nieco uvarit a mozno oprat.. teraz citam dockensa, to som dopadla, ze jo, povinne citanie
16. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
bré ránko,
já přicházím a vy už všichni zase pryč :grinning:
neva, pojedu města mám nějaké vyřizování, vypadá to, že se aakce povedla - ženy, že?? :grinning:
16. čer 2008 v 09:16  • Odpověz
dobre ranko......ja som sa prave zobudila (na krasny zvuk vrtacky).....ale dobru naladu mu robia krasne muskaty na oknach :angry: :grinning:

pocasie.....krasne a teplo :sunglasses:
16. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
lenu neboj, my sme tu
miri a uz to pichanie je ok?
16. čer 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahoj já dnes trošku zaspala :rolling_eyes: takže se hlásím až tedˇ. Na to že jsme se viděli poprvé v životě to bylo moc fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ráda jsem Vás poznala . Taky se těším na další srazíček.
16. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahojky Monu, jestli chceš fotečky, písni mi do IP adresu.. Ostatní už je mají :wink:
16. čer 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj nikulka adresa poslána. :wink:
16. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
dnes ma opet picha, ale pri pohybe...to znamena, ze sa vratili moje obvikle "bolesti"......vcera to bolo ine...... rano nam blbol net, dufam, ze teraz to uz bude OK :wink:
16. čer 2008 v 10:38  • Odpověz
Monu, máš to tam :wink:
16. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoj,tak ja hlasim pěknou chripku. ležím v postýlce s čajem a doufám že to brzy bude ok. papa
16. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz
Teda kači... :frowning2: Pročpak ses víc neoblíkla? Lež, buď v klidu a odpočívej...
16. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
hojda jsem zpět
kačí: to je pech, bejt marodná - no jen lež a nech se obskakovat :wink: :slight_smile:
16. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
Jooo Kači, a připomeň Lukášovi, že ti má přivézt tu pizzu... :sunglasses:
16. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz
nikul díky :grinning: Kačenko ty se brzo uzdrav :slight_smile: . Já jsem dnes úplně mimo to bude asi tím počasím, půjdu dnes dřív a skočím rovnou do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky. Tak jsem zpět. Už mám víc času.......takže musím samozřejmě též pochválit srazík. na to, jak to vypadalo s počasím, se moooooc pěkně vyvedl. Jen kdyby mě nebolelo v tom krku..... :confounded:

Bez: neboj, tahle akčnost dříve nebo později dorazí i k tobě. Jestli si našla i mě.... :grinning: To by bylo, aby nebylo. :wink:
Miru: Copa? Bolí bříško? Blbý v tomhle stavu je, že se člověk pořád bojí, viď? Tak snad to brzy přejde a bude to jen rozpínání dělohy.... :unamused:
Kač a Monu: tak alou do pelíšku, když si to tělo žádá..... :sunglasses:
Niky. jsi vzorná.....Tomu říkám rychlost s těma fotečkama. :wink:
Lenu: budu se těšit na další sraz (u Gan :grinning: ?), až poznám i tebe. :wink:
16. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
Coto? Vy máte nějaké nové témátko? :confused: :grinning: Já že tu chcíp pes. :wink:
17. čer 2008 v 07:26  • Odpověz
No čau holky! Nikde nikdo... :astonished:
17. čer 2008 v 07:59  • Odpověz
No já tu pořád číhám, ale za půl hoďky dorazí mamka. :wink:
17. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
hojte, no ked som tu ja, nikde nikoho, potom sa tu len niekto mihne a uz je prec :sweat_smile:
17. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
Tak koho budeme drbat? Schválně, za jak dlouho se tu objeví.... :grinning:
17. čer 2008 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.