• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
som spet......ako som povedala, prisla - povedala - vyzliekla - vystril - obliekla a isla do lekarne...... so vsetkym obliekanim a vyzliekanim aj doma to trvalo 30 min :wink:

zobral mi ster, vysetril krcok - ten je uplne ako ma byt...... priznala som sa, ze v nedelu som sa rozculila......tak mi povedal, ze sa nesmiem rozculovat, lebo mozem potratit.....dostala som nieco na krce a vaginalne tablety.... dufam, ze to prejde :zipper_mouth:
18. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
jo magnesium na to pomůže uvidíš. Musíš se hold šetřit :wink:
18. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
no vidis miri, neoplati sa stresovat a dvihat si adrenalin.. aj tak si to odnesie len mimi
18. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
ahojte
mirka, este k vcerajsiemu tvojmu navrhu.co sa tyka stretka tak mi to nasledujuci vikend nevyhovuje, pretoze sme pozvany na kamaratkyne narodeniny, bude kotlikovy gulas pod lesom, a k tomu mame aj moldavske dni, slavnost v meste,....snad nam to inokedy vyjde.

a este k tomu UTz. ja som malinke visdela v 7 tt a potom som bola zas na UTZ v 12tt ale vtedy mal sluzbu taky hnusny lekar o ktorom som vedela, ze lepsie je sa ho nic nepytat. UTZ nerobi moj gynekolog, ale v nemocnici kde pojdem rodit, takze dopredu neviem kto ma sluzbu.
No a taky bol hnusny, ze mi maluinke neukazal ani na monitore a pritom tam so mno bol aj manzel.... :angry: lekar si nieco hundral popod nos, diktoval veci sestricke co tam ma napisat, povedal akurat ze dietatko pekne rastie a je take ako am byt.
Tak najblizsie idem na UTZ koncom mesiaca, dufam ze ten lekar tam vtedy nebude, akeby aj vsak mam pravo vidiet svoje dieta.no nie????a vypytam si aj fotecku.

no tk mirka len sa nestresuj, skodi to aj tebe aj malinkemu.
bez a ty si uz dokoncila skolu???viem ze si aj ty mala statnice,....
18. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
andy ja som statnice zazdila, spravila som len jednu, dalsie dve si ma pockaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 v 17:39  • Odpověz
juuj, tak to som nevedela, ale tak o muselo byt poriadne tazske alebo prisni profesori. lebo si nemyslim, ze si sa nenaucila :wink: a kedy mas potom dalsie terminy????
18. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
andy no jednu som nespravila a na tu poslednu som ani nesla, koli vracaniu sa nedalo ucit.. dalsie terminy su v septembri
18. čer 2008 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky,

tak dneska umíram i já.. Pálí mi v krku, teče z nosu, bolí hlava... Tak jsem ani dnešní teplotku do grafíku nezahrnula...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
19. čer 2008 v 07:38  • Odpověz
Ahojky prdelky,
Jejda jejda, samá nemocná těhulka snažilka :frowning2:
Tak se koukejte pěkně vyležet!
Niku, předpokládám, že jsi v práci...Tak už aby byl víkend, aby sis odpočinula...

Jinak moooc zdravím všechny přítomné i ze včerejška, gratuluji ke krásným UTZ, Ing., pohybům ...Samá radost :grinning:

Pro Kačenku a Monču přikládám grafík :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka
19. čer 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj gandalfka dlho si tu nebola sice ani ja sa nepridavam k debatam ale kazdy den pozriem co ste popisali mas velmi pekny graf myslela som ze si uz prestala merat :slight_smile: držím ti palce aby si mala na konci // kedy si chces robit test ja som si robila 13 DPO a dnes 16 DPO.
tu je môj http://www.fertilityfriend.com/home/2097fc
Mata
Inak všetkých zdravím a prajem pekný den
19. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
).Ahojky Mata,
mooooc gratulujuuuu!!! :grinning: :grinning: Je fajn, že se tu občas ukáže nějaká dlouhodobější snažilka s //, dává mi to sílu věřit, že i my se dočkáme...

Moc sem nechodím, zjistila jsem, že mi to časté koníkování nedělá moc dobře, stále jen číšt o těhu, netěhu, snažení, načasování milování, .... Kvůli tomu jsem nechtěla ni měřit, minulý měsíc jsem se na to vyprdla úplně, teď jsem začla těsně před ovu, protože mě to docela baví (jsem takovej tabulkovej a grafovej typ, víš :grinning:

Jinak můj grafík ani nevím jak vypadá, připadá mi tak nějak stejnej jako minule, těhu se rozhodně necítím, nemám vůbec žádné příznaky jako obvykle, takže v úterý zhruba čekám madam...Pravděpodobně o víkendu testnu, jsem holt sebetrýznitel, ale s // nepočítám. Jsem člověk, který hodně spoléhá na intuici, tak si říkám, že bych to na sobě už asi poznala.

to jsem se nějak rozepsala... :sweat_smile: :zipper_mouth:
19. čer 2008 v 08:09  • Odpověz
ahoj gan, ze sa aj raz za cas ukazes :wink: kolko mavas cyklus? lebo podla minuleho by uz v sobotu mala byt mrcha, ale teplotky nenasvedcuju.. :fearful:
mata tak gratulujem k //
19. čer 2008 v 08:25  • Odpověz
bez ahojky :wink:
Cykly mívám 28 - 33 dní, záleží. Teď byla ovu později, a luteální fázi mám pravidelně 13 dní, tak čekám mršku až v úterý...
Jak jinak je? Už je dobře? Pohyby máš? Jsem nedočítala, tak se omlouvám, jestli jsi to již psala... :slight_smile:
19. čer 2008 v 08:39  • Odpověz
Jinak bez, obdivuji vaši trpělivost, že nechcete vědět pohlaví miminka předem, já bych nevydržela :grinning: :grinning: A máte moooc krásná jména!!!
19. čer 2008 v 08:41  • Odpověz
gan jo, akurat dnes ma mimi zobudilo riadnymi pedrami, bolo hladne :slight_smile: ved uvidime, ako to dopadne s tym pohlavim, buduci utorok ideme na velky utz, kde by to uz mohlo byt vidno, takze doki napise na listok, kukne len manza a ma prisny zakaz sa prekecnut :grinning: s dievcenskym menom mame problem, nevieme a dohodnut..
19. čer 2008 v 08:51  • Odpověz
Ahoj baby veľmi pekne vám dakujem dufam že bude všetko OK v pondelok idem k dokimu.
Inak gan mas pravdu s tym konikom stale tu trcat nie je dobre a konzultovat kazdu teplotu ci zvysenu alebo znizenu co to znamena potom si robi clovek zbytocne nadeje. tiez som mala kazdy mesiac priznaky tehu ale tento mesiac som si povedala ze sa nebudem kontrolovat a stale som si hovorila ze nic mi nieje tak nemôzem byt tehu ale uz som nevydrzala a 13DPO som tesla bola sice slaba alebo bola dnes je trosku silnejsia. a priznaky som mala asi taketo bolest brucha a krizov a v den ked som si robila test tak ma bolelo brucho a krize ako keby som mala dostat.
Strasne vam drzim palce snazilkam ale ja tehulkam aby vsetko dopadlo dobre :slight_smile:
19. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
gan ved sa ukaze, aka bude teplotka nasledujuce dni.. teda ak budes merat :wink:
ja dnes idem konecne na masaz, dufam, ze ma tie hnusne migreny konecne prejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
bez: jen aby na tebe nevyšpulil pindíka :grinning: :grinning: :grinning:
Mně se moc líbí Nina a Paulinka, ta mi přijdou fakt krásná :wink: :wink:
Užij si masáž, a držím pěstičky ať ti ty migrény konečně skončí, to musí být fakt síla. Jsi doma? Odpočíváš?

Mat: tobě taky tfuj tfuj tfuj, ať v pondělí u dr vše dobře dopadne.

Jinak u mě nezbývá, než čekat, no. Změna. Ale mám to přesně jako ty mat, vůbec tomu tento měsíc nedávám šanci. Ani ty mrší příznaky zatím nemám, no je ještě brzy.
Měřit budu, určo dám vědět, jak jsem na tom :wink:
19. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
gan kedze ideme len na "2D" utz, predpokladam, ze my ako laici nic take presne neuvidime..
zatial som doma, ale od pondelka idem do prace, uz mi odisla brigadnicka a nema kto robit.. ale sak sa konci skolsky rok, vsetci vypadnu na dofce, tak bude klud
19. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
Hmm, tak to bys mohla mít klídek, to jo. Vědí vůbec v práci, že jsi v očekávání? Nebo bude překvápko? :confused: :grinning:
19. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
gan oni to vedeli hadam skor, ako mi vysiel pozitivny test :rolling_eyes: bolo to dost neprijemne, ze som to nikomu nepovedala a kolegyne sa ma bez zabran pytali, ako sa citim, a obzerali brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: netusim odkial to vedeli
19. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
bez: já taky na každé kolegyni poznám, že je v tom, i bez bříška. Tak možná mají taky takový čuch :grinning:
Koukám, že už dáváš fotečky do alba, čumilové už přestali otravovat? A manža dovolil?? :wink: :grinning: To je dobře, aspoň je na co koukat :grinning:
19. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
dobre ranko.....tak mne je dnes super..... vcera som si dala len jednu tabletku a bola som odrovnana na cely den.... vecer som sa musela pozbierat a navarit.....drahy prisiel z Bratislavi ako kompletny architekt aj s vlastnou peciatkou :slight_smile: ....tak som musela nieco navarit.....potom som pravdaze opet odpochodovala do postele a spala do 9:30 :grinning: .......
19. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
Jinak teda tomu říkáš břicho????? Takové bych taky chtěla mít, i bez těhu :wink:
19. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
gan....cauko....s tym bruskom sa pridavam :grinning: .....ja mam zvlastne brusko...vraj mam male dnu, ale tym ze si robi miesto, tak mam brusko uz od prs - vytlacilo mi vraj organy dohora......ale vlastne gate este mozem nosit :wink:
19. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
ahojky mirusko, promiň, vůbec jsem si nevšimla, že tu jsi :grinning: :grinning:

koukám, že jsi pěkně unavená, sakra, už ti taky skončil první trimestr, tak pryč s únavou a nevolností, užívat bříška!!!
A prosím tě, co je to "dnu"? Jinak teda že máš rozmazlený miminko už takhle v bříšku, to se jen tak nelsyší :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
dnu = vnutri......nemam kotlik :grinning: (kuk na andy), ale take sumerne brusko od vrchu po spodok :wink:
19. čer 2008 v 11:16  • Odpověz
autor
hojda dneska je tu docela účast :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
gan dik za komentar mojho bandera :grinning: ja som spokojna, hlavne nech rastie takym pomalym tempom ako doteraz, nech nevyzeram ako mala velryba.. :sunglasses:
miri tak pozdrav vasa a ze gratulujem.. to uz je velky frajer aj s vlastnou peciatkou
este k tomu bruchu, miti asi aj ja mam mimi niekde dnu, lebo mam pocit, ze mi viac rastie vrchna cast brucha ako spodna :confused:
lenu hojcek
19. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
bez, ale je to dobre, nie?......stale mozeme nosit vlastne gate :wink: ......hoci rifle uz nie...tie som mala akurat :pensive:
19. čer 2008 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.