• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
miru: díky za vysvětlení :grinning: :grinning: tak to já, až to jednou přijde, budu mít břuch jak slonice :grinning: :grinning: :grinning: kotlik mám, ale naruby :grinning:

lenu: no čauky!!! Jak je??? Kde jsi, co děláš???

bez: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
miri no ja uz som v stave, ze ma aj normalne gate tlacia.. vcera som si akurat kupila tehu rifle.. ale na to, ze som v piatom mesiaci a polovici tehu mam len male brusinko :sunglasses:
gan to vobec nemusi byt pravda, ja som tiez predpokladala, kedze moje brucho neobsahuje hadam ani gram svalu, ze mi hned vybehne.. aj zalezi od toho, kde je placenta, babule, co maju placentu vpredu maju uz slusne bruska
babule, objednala som super pekarnicku {pecie aj bagety, ma taky nastavec}, lebo ta nasa vianocna nam dala vale a k tomu som petrikovi objednala daresek k meninam..
19. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
bez: je pravda, že asi hodně záleží, je to individuální. Máme tu dvě těhu kolegyně v 15tt, jedna má bříško krásný, kulatý, celkem veliký, druhá skoro žádný, a obě jsou postavou skoro stejné...

Jsi šikulka nakupovatelka :grinning:
19. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
no už jsem tu, nějak nestíhám :grinning:
za chvilinku už zase mizím :wink: :slight_smile: řešíte bříška??? no tak u mě spíš špeky :frowning2: - nevím, co mě čeká až budu jednou opravdu těhu, musím přiznat, že mám docela strach, aby ze mě nebyl nakonec nějakej válec :grinning: :grinning:
vím, ale že některým holkám vyběhlo břicho až v posledních dvou měsících, nejdřív nic a pak velkej balón :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak si užívejte pěkně těch svých těhu bříšek páč nevíte co vás čeká :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz
lenu, smršť jako vždy :grinning: :grinning: :grinning:

Pomalinku se loučím, přeji krásný den všem!!
19. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
ja mam placentu v lavo hore.....ja som sa tiez obavala ze bude mat velke brusko hned od zaciatku, ale nastanie nie.... zatial uspesne tajime..... zalezi aj na tom ake si dam tricko :wink:
19. čer 2008 ve 14:14  • Odpověz
Čau kočky. Řešíte bříška?

JInak co jsem jen tak rychle prolítla, tak zjišťuju, že Gan je věčnej pesimista!!!!!!!!! :angry:
19. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
Takže:
mě bříško pěkně vyletělo už asi v 17tt, takže bych to asi neutajila..... :grinning:
placentu mám na přední stěně - tak snad je to tak dobře....... :wink:
fazolka je chlapeček - nevydržela jsem to po dlouhé odmlce utz :sunglasses:

a Gan dostane na zadek, jestli bude pořád vést řeči typu, že třeba snad někdy (pomalu v příštím životě) možná taky někdy otěhotní!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
19. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz
fim som rada, ze si to gan povedala, ty ju uz poznas, vies, ja by som si nedovolila :grinning:
baby bola som na masazi, uplne super, mam to asi 100m z domu a platila som 80Sk :astonished:
19. čer 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
jůů masáž, tu bych si taky dala - bez závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
čau fim . tak další kluk, rez taky čeká kluka, akorát kačenka bude mít holčičku???

těm co už odešly a nestihla jsem je - přeju hezký ničím nerušený den
papapa
19. čer 2008 v 15:26  • Odpověz
lenu a este keby si vedela, ako mi dobre padla :grinning:
dnes uz asi aj ostatnym padla, ze :sweat_smile:
19. čer 2008 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem ani neměřila, páč mam horečku... :frowning2: Večer jsem měla 38,5 :frowning2: Tak jsem zůstala doma a snad to bude do pondělí OK...
20. čer 2008 v 07:27  • Odpověz
jo niku, tak pekne lezkaj a liec sa, ma byt dnes pekne teplo, tak ti aj pocasie podkuruje :fearful:
20. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
baby baby....co ste to vy robili na tom zraze.......vsak ste neodolali a kupali sa :angry:

moj drahy prave odisiel :frowning2: .....dufam ze sa po ceste nic nestane......bez...potom nanho dohliadni :wink:
20. čer 2008 v 08:31  • Odpověz
miri podla mna si dali nocne kupanie, to pre istotu neodfotili a teraz machruju, ze su chore
vaso siel uz dnes? my ideme zajtra rano, ide aj petov kamos sutazit, no hadam tam vasa niekde najdem :grinning:
20. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
vaso bral rodicom auto...idu 4......este sa zastavi v jednej dedine, kde dostal fusku (200km od PO)....v Ziline su zapchy cez cele mesto a v cechach su same obchadzky......takze ak normalne trva cesta 6h, tak som teraz zvedava, kedy mi zavola, ze prisli na miesto.......vzdy chodia takto - piatok.....len raz isli s "medzipristatim" - u mojich rodicov......spalo u nas 7 ludi :grinning: .....a moj tatino si to uzil.....vsetkych, okrem 2 soferov opil do velmi strasneho stavu.....jeden nam dokonca nechal "vizitku" na koberci :zipper_mouth: ......moj tatino na vyske poznal vychodiarov a pocital ze aj tyto dlhsie vydrzia.....ale tatino ich rychlo zdolal :grinning: :grinning:
20. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
miri hehe tak to maju chlapi ako dobrodruzstvo :wink:
my pekne rovno po dialnici, ziadne vzruso :dizzy_face:
20. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
bréé ránko, teda spíš dopoledne :sweat_smile:
dnes jsem nějaká mrtvolná ani z postýlky se mi nechtělo - nějaký divný tlak či co :unamused: , ale nemocná to ne to já nejsem :wink:
u nás je zataženo a vypadá to, že bude pršet - tak uvidíme, teplo ale je
20. čer 2008 v 10:34  • Odpověz
No Niku: ty jsi to taky schytala? tak se pěkně kurýruj. Jsem ráda, že s tím aspoň nejsi v práci - když "už je ten pátek". Čert by měl vzal, když mi tohle řekne ségra - sotva leze, ale do práce chodí, aby to tam bez ní nespadlo. Teď to prosím neber, že tvrdím, že jsi stejná. Naopak máš moji pochvalu.
Bez :jsem si trochu troufla. Kdybych Gan totiž neslyšela úplně stejně mluvit na srazu, tak třeba neeee. Tak doufám, že jsem ji aspoň trochu poznala a že to skousla. Jinak mě totiž možná zakousne. :grinning:
A masážička, jooooooooo? Já dostala přísnej zákaz. Že i masáž nohou může rozběhnout něco nežádoucího...... Tak jsem si libovala na ksometice, že aspoň tu masáž obličeje si dopřeju - snad jediné místo na těle, kde by to mohlo jít a ona to odmítla, že mám rozhozené žlázy v těhu a že by se mohlo něco rozjet na xichtě vlivem hormonů. Tak jsem zas utřela nos. :unamused: :grinning: Ale muselo to být bezva - vrnim blahem za tebe jen tou představou. :dizzy_face:
Lenu: kde ty pořád poletuješ? :confused:
20. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
lenu ahojcek, tu je nadherne teplo, slniecko..
fim ved som si myslela, ze inak by si to gan ani nepovedala :wink:
mne teda masaz nikto nezakazal a pokial mi to ma pomoct na tie moje nestastne migreny, tak preco nie..
20. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
autor
čauky fim, no jo já už jsem taková - jsem doma a přesto nemám čas a stále někde pobíhám, někdy bych i potřebovala aby ten den měl o pár hodin víc. No teď si pořád dávám do kupy byteček po tý rekonstrukci, furt si tak řikám co , kam, kde ještě přidat - ubrat, znáš to :grinning: :grinning:
jinak teda hlásím, že tu příští týden nebudu, páč odjíždíme na takovou menší dovču do PL - k Baltu, docela se těším, zase něco jiného :wink: :slight_smile:
jinak s tou masáží, když byla moje ségra těhu tak jí strašně braly záda, a to už kolikrát nevěděla cvo a jak, tak chodila na masáž , ale dělali jí ji v sedu, kvůli bříšku - chodila furt děsně jí to pomáhalo - zkus se na toto zeptat :wink:
20. čer 2008 v 10:51  • Odpověz
lenu k baltu? aj sa budete kupat? brrr :slight_smile:
aj mne vcera robila tu masaz v sede, ani nie tak koli brusku ale prsiam, tie ma bolia jak das..
20. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
jj, uvidíme jak s tím koupáním, ale myslím, že když už tam budeme tak tam i vlezeme :grinning: :grinning: :grinning:
však si myslím, že to je pro těhule dobré - alespoň tak v sedě :wink: :slight_smile:
20. čer 2008 v 11:15  • Odpověz
To je divný, mě několik masérů říkalo, že do masáží u těhulí se nepouštějí - jak má člověk po těle ty různý zóny, tak aby náhodou nerozeběhli porod. Tak to mě teda pěkně štvou, pže já bych taaaaaaaaak stráááášně chtěla namasírovat. :astonished:
Lenu: budování hnízdečka je přednsotní, to je jasný. Skoro závidím - taky bych ráda zařizovala, ale není za co. Tak to jde strašně pomalu. :sunglasses:
Joooo a koupání? Tak Zdenda, ten vleze do vody všude - loni v Norsku "prostě nešlo" se nevykoupat ve fjordu. Ona z vody stoupala mlha, jak byla studená, ve vodě pochopitelně nidko, jen Zdenda. Taky tam teda nebyl dlouho. A letos v květnu byli v Alpách na motorkách (hned ty první svátky), tak tam vlezl do nějakýho jezera..... Je to magor. :grinning: Čili nějakej Balt v tuhle dobu....? Kafe. :grinning:
20. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
fim ved to bolo prve co som tej maserke povedala.. a podla mna uvolnenie lopatkovych uponov a krcnej chrbtice ti nema ako rozbehnut porod.. :astonished:
fim zdnenda je ladovy medved? :wink:
20. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
já mu říkám mrož :grinning:
20. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
autor
no hold budeme kdyžtak otužilý :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz
Nazdárek. To všechny dovolenkujete nebo jste najely na bezkoníkovou terapii? :confused:
Pěknej víkend! :wink:
21. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
ahojte
vcera som bola na poradni, lekar mi povedal aj vysledky tripple testu - su negativne, takze vsetko je v najlepsom poriadku. Taka som bola stastna, a dalsiu radost mi spravil lekar ked sa ma spytal, c chcem pocut srdiecko babatka. no hned s natesenim som skoro skocila z kozy, no a pocula sooooom. Bilo tak strasne rychlo, ale taky to bol krasny zvuk, skoro som sa rozplakala.
v 20tt mame ist na UTZ a ked budemem mat stastie uz nam povedia aj pohlvie.no neviem sa dockat,

ja som zatial pribrala 1kg, dufam, ze tak to pojde aj dalej a nepriberiem nejak horibilne.
Inak ten zrazik vam zavidim, ale nech sa vam vydari....
21. čer 2008 v 19:38  • Odpověz
juj sorry, ten zrazik nepatril do tejto temy, lebo som prispevok len okopirovala..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2008 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.