• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
no andy, ti nestojime ani za novy prispevok? :grinning:
fim boli sme dnes v brne, ocumovala som mirkinho manze, ale nepoznal ma, tak som sa radsej nevnucovala.. a manza mi kupil super tehu triko a slusnu bluzku do prace..
jej andy, ja som srdeicko este nepocula.. na ten velky utz ideme v utorok, dufam, ze bude vsetko ok
21. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
tak urcite si zasluzite, ale mala som len 5 min. a bola som odhnana od pc, takze som si to takto urychlila, ale uz zasa mazem prec. Ideme na gulas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak prajem krasny zvysok vecera

a inac bez ja so nebola na tom velkom UTZ, ale lekar mal taky cudy pristroj podla mna z obdobia komunizmu, vyzeralo to ako maly tranzistor no a na tom som srdiecko pocula, a bolo to fakt krasne a zvlastny pocit. :slight_smile:
21. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak muj grafík je pořád ee... Teploty ovlivněný odcházející nemocí... Dnes už jsem v prácí a bacily se snažim z těla vypracovat :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
23. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Nikul. Tak aspoň, že už bacily odcházejí. :wink:
23. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
Ahojky,
takže pro info, sedmička je moje šťastné číslo, tak na něj jako dost spoléhám :grinning: :grinning: :grinning:
Jestli teda někdy vůbec otěhotním (viď Fim :grinning: :grinning: :grinning: )

http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka
23. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
Nikulko, uzdrav se :frowning2: Pěkně pij čajíček z hrníčku, to Ti určo pomůže :wink:
23. čer 2008 v 09:12  • Odpověz
niku zelam skore uzdravenie
gan, no jo, hlavne neklesat na duchu
23. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
bez čauky,
no občas klesám na duchu podle toho, jak klesá teplotka.

Jinak jsem se teda rozhodla, tenhle měsíc do toho praštíme, a to by bylo, aby nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
Takže mi vlastně můžete blahopřát, zítra začínám 1tt :grinning: :wink:
23. čer 2008 v 09:31  • Odpověz
Gan: to 1tt vypadá nááádherně. tak hlavně, ať to čísílko roste. :wink:
23. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
Fim: si piš, příští úterý už to bude 2tt :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
Ahoj já si musela vybrat dovolenou tudíž jsem celý týden na moravě. Mějte se krásně já se ozvu. :slight_smile:
23. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahoj všechny :slight_smile:
Gan, včera jsem si dala čajíček z hrníčku, tak to by bylo, aby nebylo... Jinak, tenhle měsíc nám vyjde, cítim to v kostech... :grinning: Příští tejden jdu na gyndu, tak uvidíme co doktor na moje počínající těhotenství :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 10:03  • Odpověz
Holky, takhle se mi to líbí. :wink: Tak na sebe a mrňousky dávejte pozor. :slight_smile:
23. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Nikul :grinning: Tak ty taky? :grinning: :grinning: No to jsi teda o týden napřed :wink: :wink: Gratuluju, a nech si udělat fotečku :grinning: :grinning:

Monu: pěknou dovču!!! :wink: :sunglasses:
23. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
monu preco si "musela"? a peknu dofcu
babule pekne, pekne, to by bolo, aby nebolo :grinning:
23. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
gan: no doufam, že bude ovu brzo jako minulej měsíc.. takže bude ve čtvrtek... co myslíš, bude pak v úterý něco vidět? :grinning:
23. čer 2008 v 10:08  • Odpověz
Nikul: ovu ve čtvrtek, a v úterý už bude vidět bublinka! No a za 14 dní i srdíčko :grinning: :grinning: Se těším... :wink: :sunglasses: :grinning:
23. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
gan: krásně jsme si to naplánovaly :grinning:
23. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
Nikul: aspoň nějaká sranda musí být :grinning: :grinning:
Ale nakupovat výbavičku a vybírat kočárek budeme až po 1. trimestru, ne? :wink:
23. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
gan: jo... stejně nám bude blbě a budem jenom hajat... Jééé, to bude bájo... :slight_smile:
23. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
Holky, já se tááák těším, až to bude pravda. :slight_smile: A jak vás ten humor přejde. :grinning: Moc vám to přeju. :dizzy_face:
23. čer 2008 v 10:26  • Odpověz
Fim: Já taky :wink: Když si vemu, že je mi někdy jen trochu od žaludku blbě a už umíram... Pak budu hekat a nadávat :D Ale aspoň pro to bude dobrej důvod :wink:
23. čer 2008 v 10:28  • Odpověz
Jojo, taky mě teď bolí bříško, a to nemluvím, co bude za křeče zítra, až přijde madam... :confounded:
Příští měsíc touhle dobou se budu ráda svíjet v křečích z toho, jak se mi roztahuje děloha :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
gan: :slight_smile: Jééé, to bude fajn, budeme hekat spolu :grinning: :grinning: :grinning: A holky nám budou radit... Dobře jsme si to vymyslely, zkušenější poradí a my budeme poslouchat ! :sunglasses:
23. čer 2008 v 10:51  • Odpověz
Jojo, je lepší si počkat, máme tu rádkyně pokročilejší, i méně pokročilé, takže budeme všechno vědět :grinning: :grinning:
A ve dvou se to vždycky lépe táhne...I ve třech a ve čtyrech, kdyby se teda někdo chtěl přidat (muci, lenu :grinning: :grinning: :grinning: )
23. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
Nikul, se těším :grinning:
23. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
gan, s holkama to máme ještě pojištěný do září :wink: Jako že po dovolených... Na tu bych ještě ráda vyrazila... :dizzy_face:
23. čer 2008 v 11:10  • Odpověz
Aha, to ale můžeš i s bříškem, ne? :sunglasses:
23. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
Ty, já bych měla asi strach... Po tom všem, co se tu dočítam... Krvácení a tak... Letadlo nevadí? :sweat_smile:
23. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
baby tak uz sa tesiiiim, ked budete nadavat, ako vam je zle, boli vas brusko z roztahujucej maternice a pod :grinning:
23. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.