• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
bez: my se právě taky těšíme...To asi tím, že nevíme, do čeho jdeme :wink:

Nikul, myslím že neva, nedoporučuje se až ve 3. trimestru... :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz
ahojte, no holky som rada, ze vas humor neopusta :grinning: :grinning: :grinning: ale nech je to cim skor pravda.

vcera som uz cituila take bublinkanie v brusku, akokeby mi malo skrkt od hladu, ale bolo to trochu ine. taaak som sa tesila.
inac co je u vas noveho???chystate sa niekam na dovcu???mi sme chceli, ale zrusili sme to, pretoze manzel musi ist na operaciu, roztrhol sa mu krizovy vaz v kolene a ma aj poskodeny menisku, a za to mooze dakovat futbalu. no ale taaak by som niekam isla, u nas je tak horuco a dusno. :rolling_eyes:
23. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky Andy, my se chystáme v září... Že si uděláme svatební cestu rok poté, když jsme se loni nikam nedostali... A kam? Buď západní pobřeží Lefkady nebo do Andalusie... Podle toho, kolik ušetříme penízků...
23. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
gan ale pevne verim, ze ziadna z vas nebude tak trpiet ako ja (myslim vracanim)
andy super bublinky, pockaj, ked zacne riadne vystrajat..
nase mimi sa dnes strasne rozculuje, ze pracujem, kope ako o zivot
23. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
bez, tak to ti verim, ze tie pohyby budu este krajsie
nika, tak tu dovolenku vam zavidim :slight_smile: :wink:
23. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
haloo, nikto tu nie je????? :frowning2: :unamused:
23. čer 2008 ve 14:24  • Odpověz
čauky, já zrovinka dorazila :wink:
Takže už bublá, bublá? :grinning: :grinning: To je super... :wink:

bez: je fakt, že tvoje migrény a zvracení neláká ani mě... :zipper_mouth:
23. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
gan vidis vidis.. :grinning: ale co clovek nevydrzi koli malemu uzlicku :wink:
23. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz
bez: jojo, máš recht.... :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz
Co my bysme za ty nevolnosti daly, žejo? :sunglasses: Ale pak si budeme stěžovat stejně, si myslim :grinning:
23. čer 2008 v 15:02  • Odpověz
niku veeelmi vam zelam, aby vas take tie "moje" nevolnosti a migreny obchadzali z dialky :wink:
23. čer 2008 v 15:55  • Odpověz
bez: já vim.. :slight_smile:.. Dělam si srandu... Ale i tak je k tomu aspoň nějakej hezkej důvod....

Tak, mam padla, pádim domů se léčit... Pápá ráno! :wink:
23. čer 2008 v 16:00  • Odpověz
Ahojte holky tak vidim že tu sa tehulkuje :grinning: tak vam drzim palec. Slubila som vam ze sa ozvem ked pridem od dokiho tak vcera som tam bola a nic nove len ma pozrel a povedal ze je to ranne stadium tehotenstva bohvie aky zaujem nemal :unamused: ale o 2 tyzdne idem na kontrolu a ak bude vsetko OK co dufam ze bude tak dostaneme aj knizku tak sa teším :dizzy_face:
Majte sa krasne a pridem vas pozriet co pisete a držím vam palce gan niku lenu muco... a tehulkam veľa zdravicka.
Prajem pekný den Mata.
24. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Mata, však mi tobě taky držíme palec. :wink: Ať ti to dobře dopadne. Jen nevím, jestli tu průkajdu dostaneš takhle brzy. Radši se na ní ještě netěš. :unamused: Abys nebyla zklamaná. :wink:
24. čer 2008 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska už to vypadá lepší.. Už odkašlu, rýma odchází, tak hurá do snažílkování...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
24. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahoj Niku. tak to je fajn, že už to odchází....i když....slyšela jsi, že těhu se někdy projevu na začátku jako nachlazení? :confused: :grinning:
24. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
fim: já nemam ještě ani po ovu :wink:
24. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
Byl to spíš pokus o vtip v návaznosti na vaši včerejší doboru náladu, ale i tak ovu byla min. minulý měsíc, ne? :grinning: Počkáme si a uvidíme.....

Co je s Mucíkem? Dává si bezkoníkovou terapii nebo je na dovče? :confused:
24. čer 2008 v 08:48  • Odpověz
Muci maká... :frowning2:
24. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
Jo tak to je jiná..... Tak jen aby to nepřehnala.... :grinning:
24. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
25. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
Ahojky Nikulko, no to teda jo, fakt děsnejch stránek od včera :confused: :sweat_smile:

Jen pro pořádek:
http://www.fertilityfriend.com/home/Gandalfka

A jdu zase makat. Krásný sluníčkový den :sunglasses:
25. čer 2008 v 08:25  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: ,
přišla jsem jen pozdravit. V práci se nám zhoršilo ovzduší, tak musím být za hodnou a dopisování omezit na minimum, nejlépe úplně. Doufám, že jste všechny v poho a máte se fajn. U mně nic novýho. Tenhle měsíc je nesnažící, takže pohodový, bez nějakých stresů a očekávání. V kombinaci s omezením koníka to má na psychiku velmi blahodárné účinky :slight_smile:
Přeju vám sluníčkový den a zase někdy ahojky :wink:
25. čer 2008 v 08:25  • Odpověz
o ou, gan! ahoj zlato :wink:
25. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Gan... Až budeš mít čas, stav se... Musíme to tady zase nějak oživit :wink:
25. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
čauky holky moje zlatý :grinning: :sunglasses:
25. čer 2008 v 08:31  • Odpověz
Holky, to je sranda... Kde je zbytek? :astonished:
25. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
hojte, ja straaasne makam, takze nestiham pisat.. este ze tak malo pisete a stiham citat :grinning:
25. čer 2008 v 09:22  • Odpověz
Nazdárek. Tak že by aspoň dneska? :sweat_smile: Jestli jo, tak to je smůla - já tu byla včera celý den a dneska mám tím pádem hromadu práce. :frowning2: Ale občas na vás aspoň kouknu.
mmch, myslela jsem, že po tom pondělním rozjezdu se nasměju i v úterý a ono nic. :slight_smile:
25. čer 2008 v 10:07  • Odpověz
fim a co porabas? zasa nieco strikujes? :wink:
25. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.