• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
nikul: no a co, popadlas jí do náručí a koukala, kde nechal tesař díru? :wink: :grinning:

ten příběh naprosto nemá chybu! :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 v 08:02  • Odpověz
muci, taky mě pobavil...
do náručí jsem jí nepopadla, protože tak sladce spinkala... :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 08:03  • Odpověz
v takových případech se začne do dětí něžně žďuchat, to by bylo, aby na tebe nezamrkala :wink: ............ samozřejmě si dělám legraci :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
23. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz
Zítra máme srazík s kámoškou a našema chlapama ve Stříbře... Budeme u nic spát, vyrazíme do čajovny, místního pivovaru (pivo nepiju, fuj)... Tak jsem zvědavá, jak to dopadne!!! :grinning: :grinning: :grinning: V neděli měřit určitě nebudu!
23. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz
My bysme měli jet zítra na grilovačku, ale nevím jak počasí. Snad už pršet nebude. Mimochodem, už jsme se domluvily na těch chlapech? Jo, a datum teda zůstavá?
23. kvě 2008 v 08:22  • Odpověz
Má být hezky :slight_smile:
Na ničem jsme se nedomluvily a už mě to začíná štvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Termín nevim, jestli zůstává, když Lenu nemůže... :pensive:
23. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz
dobre ranko.....ten pribeh bol super....dala som ho precitat aj manzelovi, kedze nechapal na com sa dokazem tak chechtat :grinning: ......nechcem sa stazovat, ale musim (aby ma mal kto polutovat)........vcera som si musela upiec babovku - bolo to jedine jedlo, co som dokazala zjest a mala nan aj chut......o 8mej som uz chrnela.......rano suseda asi zle zaklapla budik a ten zvonil este hodinu!!!!....potom prestal, asi mu dosli baterky :angry: ........opet mi je zle.....od vracania ma odvadza fakt, ze som si zobrala lieky pre babatko, tak ich nesmiem vyvracat :frowning2:

nemyslim to skodoradostne, ale dufam, ze to o chvilku zazijete aj vy :wink:
23. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahojky Miru... Je to boj s žaludkem, ale určitě se to brzo zlepší, uvidíš... :slight_smile: A miminko poroste a poroste :wink:
Jinak ty sousedi jsou fakt síla... Nevim, co bych dělala, ale asi bych se brzo zcvokla :angry:
23. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz
ahoj Miru, ani nevíš, jak bych si přála podobný stavy mít. Vím, že až jednou přijdou, nejspíš z nich nebudu nadšená, nicméně teď je ta představa spojená s těhu, takže i když je to divný, v podstatě ti ty stavy závidím :sweat_smile: Jinak co se sousedů týče, některý jsou fakt na ránu. Asi by bylo záhadno je odchytit a poprosit, aby příště budíka vypínali, že nejsou jediný, kdo v tom baráku žije.
23. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz
to by nebolo jedine co by som jej povedala......mam toho vela na jazyku...... napriklad, ze o 10vecer sa rezne neklepu a ani sa v tedy nestahuje nabytok, a ze radi by sme poculi vlastny televizor a program ktory pozerame mi a nie jej......nie je hlucha a ani nejak stara, ale sprava sa ako nahluchnuty dochodca :confounded:
23. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz
miru: :grinning: asi by to nějaké menší upozoznění fakt sneslo
23. kvě 2008 v 08:43  • Odpověz
o ou, práce volá, takže zatím páčko :wink:
23. kvě 2008 v 08:50  • Odpověz
čau kočky. :wink:

Miru: ty si to teda žíváš, viď? Tak držím pěstičky, ať to co nejdřív přejde. :dizzy_face:

Já teď vyhlásila v baráku boj bordelářským sousedům - ráda bych, aby to do října bylo v cajku. Tak snad se mi to povede. Trochu se už zadařilo...... :sunglasses: Něco chystám až na dobu, kdy budu mít pořádný pupík - ale se týká jen pošťačky. :grinning:

JInak od včerejška (???? :confused: )cítím pohyby. Tak jsem nervózní, jestli je to opravdu ono. Ale asi jooooooo. :slight_smile:
23. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz
ahoj fim, copak na chudinku pošťačku chystáš? :grinning: , jinak gratuluju ke krásnému posunu v těhu, cítit pohyby musí být nádherý :dizzy_face:
23. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahoj všichni jdu Vás dočíst. :sunglasses:
23. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz
Mucí: dík. I když jak píšu, zatím je to takový nejistý...ale asi to jsou. To by všechno střeva nezvládly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No my máme byt v 1. patře a právě nad vchodovýma dveřma je dětský pokojíček. Je v něm slyšet každý třísknutí dveřma - ale to dá manža do cajku, bude je muset poštelovat. Ale mmj i každý dusání na schodech a tak..... ale to by taky šlo. Jenže naše pošťačka si vždycky vynese tu svoji tašku na kolečkách až ke schránkám a pak ji drncá dolů po těch schodech....takovej kravál jste snad ještě neslyšely. Tak si nedovedu představit, jak tam bude spinkat miminko......Budu ji muset slušně požádat, zda by nepřehodnotila svoje metody... Nehledě na to, že takhle ničí i ty schody. :angry: Který mmch už manžel stihl taky jednou spravovat. :unamused:
23. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Holky, 1. info... Lenu o týden dýl může... Etě čekam na odpověď od Kačky a Gan...
23. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
ahoj monu :slight_smile:

fim: třeba kdybyste tam dali něco, po čem pak bude jezdit i kočárek (nějakou rampičku), tak by vám byla i vděčná :wink: :grinning:
23. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
fim my to máme celkem dobrý jsme ve 12 patře a už jsme naštěstí poslední a do našeho patra chodí jen 2 rodiny. Takže klid a mír.
Ale pořádek si udělej hned ze začátku. :wink:
23. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
My po těch schodech vozit kočárek nebudeme - máme kočárkárnu v suterénu a tam vedou jiný vchodový dveře.... Ale myslím, žy když na ní v září vystčím pupík a slušně ji požádám, tak snad to změní.
Monu: právě proto jsem vlítla na ty sousedy teď. Ještě jsem ve formě a můžu jim ukázat nějakej ten vstřícnej krok. Později to bude horší a v říjnu tyhle věci fakt nechci řešit. :frowning2:
23. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz
My bydlíme v přízemí 8 poschoďovýho paneláku a sousedy máme hodně klidný... Nejdivočejší jsme tam asi my... :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz
Kočárkárna je super :slight_smile: . Já budu mít kočárek před dveřma, máme tam takovou tu malou předchodbu do bytu.
23. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz
Vzhledem k tomu, že nemáme výtah, tak kočárkárna bodne. Jinak bych radši kočárek pod dohledem.... :pensive:
23. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
tak já budu mít kočárek doma na verandě, i když manža říkal že když je to vozítko že bude v garáži :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz
garáž bohužel nemáme. ale aspoň vyjedu výtehem rovnou před ty dveře.nějak to tu blbne. :angry:
23. kvě 2008 v 11:14  • Odpověz
vy máte hezký starosti :slight_smile:
23. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
Holky já se loučím. Příští týden mám dovču tak nepáchnu k počítači. Budeme odpočívat :dizzy_face: . Mějte se krásně, se srazem počítám a těším se.pa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz
juj....bola som na poste.....ta prechadzka mi teda hodne pomohla...... sa musim pochvalit - kupila som si vankus na kojenie :sweat_smile: .....ja viem ze je este skoro, ale bol za taku super cenu a z duteho antialergickeho vlakna, ktore sa smie prat na 60 stupnov :wink:

fim...pametaj si presne vcerajsi datum.....podla toho vecinou vedia presny den porodu (kamaratkam to vyslo presne na den :slight_smile: )
23. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz
Co to je vankus? :confused:
23. kvě 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.