• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
huraaaaa......od piatka nam nesiel net......az na 3.x sa konecne uracilo technikom prist..... to bol abstaaaak :angry:
25. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
ahojte bambulky, ja som tu tiez 2 dni nebola, nebolo casu ekdy, malovali sme babke branu...a to v taekj horucave.
teraz som taka unavena, ledva ziem. dam si nico fajne na veceru a k tomu este posledne jahody, manzel pojde na nocnu, tak ja dnes asi velmi skoro supnem do postielky.
mirka a citila si uz bublanie v brusku?????ja uz coraz castejsie pocitujem, a to hlavne vecer, ked lezim v klude pred telkou..
25. čer 2008 v 17:35  • Odpověz
Bezí: musela jsem uklidit, vyprat, zasadit pár kytek.......a tak. Ale taky jsem dopletla jedny bačkůrky pro kámošku a udělala jeden obrázek do pokojíčku. :wink:

Andy: já nejdřív pořád nevěřila, že už je to mímo. Měla jsem zrovna v tom počátečním kopajícím období běhavku, takže střeva si se mnou hrály. :wink: Ale později už je to pěkná sranda - vždycky, když kopne poprvé v sérii, tak nadskočim a pak už se tomu vždycky jen směju. :dizzy_face: Bohužel manža ještě to štěstí neměl - Brouček si holt nenechá nic diktovat. :sunglasses: A to pak ty kopance budou ještě větší, tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:
25. čer 2008 v 19:04  • Odpověz
andy.....ja tiez nieco take divne citim.....a presne vecer ked chcem zaspat, alebo rano, ked sa mi nechce vstavat :wink: .... zajtra idem do poradne a na krv na triplle testy...... ked budem mat zajtra cas, tak si zalozim konecne album... manzel dnes poctivo fotil :slight_smile:
25. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
hojte
miri, to vidno, vaso vytiahol paty z domu a hned nesiel net... :grinning: a tesim sa na album :wink:
fim ty si ale aktivistka, ja som prisla vcera z roboty, najedla a spala :sweat_smile:
26. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já dávám vědět že žiju, chřipajzna si se mnou pořádně pohrála. Ještě mě trápí trošku rýma ale už to snad bude dobrý.
Jinak Sárinka roste, v albu mám novou poslední foto.Snažíme se co nejdříve dokončit bydleníčko takže všechen volný čas trávíme prací, a to i já :wink: mezi spánkem a jídlem občas něco natřu utřu podržím a ták.
To by bylo asi tak vše a jdu malovat :grinning:
Mějte se prima a zase se zastavím.
26. čer 2008 v 11:37  • Odpověz
kac pekny pupik :wink: hlavne, ze ste uz zdrave
26. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz
už mam konečne album.... to bola fuška ho dať dokopy :wink:
26. čer 2008 v 16:45  • Odpověz
jeej mirka, ty uz mas tolko veci pokupenych?????ja este vobec nemam nic, a to fakt. ale predstavu mam, co by som mala kupit a co sa mi paci. tak u nas nakpy zacinaju na druhy mesiac, uz sa neviem dockat. povedala som si, ze ked pojdem na UTZ v 20tt tak uz fakt nieco kupim. Som ten typ, ked si pisem na papierik co potrebujem kupit a potom to kupim naraz, aj ked neverim ze sa mi to podari.

u nas bola pred chvilkou taka burka, ze som si na kus zdriemla, no a boli z toho 2 hod. pred tehu som vobec poobede nevedela spat.

Inac kac, fakt mas uz krasne brusko, takze sarinka uz coskoro sa bude pytat na svet :slight_smile: tak to musibyt uz radost. Ja uz by som tiez chcela drzat to nase v naruci, a ked si predstavim, ze na december si este musim pockat, ....no ale snad to rychlo uleti.
26. čer 2008 v 17:12  • Odpověz
brdo mirka, vy uz toho teda mate :astonished: o dost viac ako my :wink:
26. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky holky, teda to je pořád pařák... To by jeden padl...

Čekam na ovu http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
27. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
niku ahojcek, tu je celkom prijemne, vecer zasa lialo, ale bude zasa teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 v 07:55  • Odpověz
dobre ranko.....tu bolo vcera vecer velmi prijemne......zatiahlo sa, v dialke sa blyskalo......neprsalo tu, ale prijemne sa schladilo.... dnes je pod "bielym" mrakom....takze takisto prijemne......uz som poliala cast kvetov a idem pokracovat..... ani sa im necudujem ze su take smedne :wink:
27. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se z domova, jsem pořád na moravě. V pondělí už budu opět v práci, ale jen na 5 dnů :grinning: tak snad tu budu více. Mějte se všechny moc hezky a pěkný víkend. A v pondělí po poradně jsem tu jak na koni pa pa pa
27. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Nazdar kočky, hlásim že žiju - včera jsem byla v práci a pak jsme měli mecheche. :wink: Takže večer jsem byla jak odpadlík - umejt a spát už v devět. :grinning:
27. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
dnes to tu zasa fici, snazilky sa snazia, tehule pracuju a niektore aj oddychuju.. :astonished:
fim vcera som bola zasa na masazi, inak od poslednej ma hlava bolela len raz aj to z toho soku z navratu do prace :confused:
mimi je dnes nejake nervoz, stale ma stucha, neviem, ako si mam sadnut za comp, aby mu to vyhovovalo
27. čer 2008 v 11:11  • Odpověz
juj....musim sa pochvalit...... bola som si skusat tehu gate....ale ani jedny mi neboli dobre.... ten obchod je ale zaroven aj dielna, takze v pondelok po obede budem mat nohavice na mieru :wink: ..... a za super cenu!!!
27. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
miri sa mas, ja som odkazana na strasne drahe gate z obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechapem, preco tehotenske gate stoja 2x tolko ako normalne
28. čer 2008 v 08:37  • Odpověz
Bezí: masáž ti veřejně závidím. Hned bych šla taky. :cry: :dizzy_face:
Mirí: já těhu oblečení vzdala předem - blbě se mi shání i normální. Tak si nechám šít u krejčové. :wink: Každopádně gratuluji k oděvnímu úspěchu.

Mušketýrky to tu pěkně zanedbávají. Tyyyyyyyyyy buuuuuuuuuuudooooooooooooou bohatýýýýýýýýýýýýýý. :grinning:
28. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad už mám náběh na ovu http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83.
Jinak už máme na zahradě autíčko, etě se v úterý dovyřídí nějaký ty formality a můžeme jezdit. Manža ho teď šůruje :slight_smile: Tak já jdu makat na domácích pracech, zítra jdu do práce, tak to musím zvládnout dneska... Venku se zatahuje, asi bude slejvák.

Těhulky, pozdravujte mimísky od tety Nikulky a mějte se báječně... :wink:
28. čer 2008 v 11:36  • Odpověz
NIku: tak šup na holčičku - ta vychází před ovu. A dneska máte hezký důvod k oslavě. :wink:
Manža taky pořád autíko šůruje - to kdyby nic jinýho nestíhal, tak auto musí bejt umytý. :grinning:

A Toníček posílá tetě Nikulce jeden kopaneček. :dizzy_face:
28. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
no niku, v nedelu do prace? to je teda kapitalizmus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fim masaz bola fakt super, hned som sa objednala aj na dalsi tyzden
nase mimi dnes poslucha, len sa plavi a nekope :wink:
28. čer 2008 v 18:07  • Odpověz
Čaučau, hlásim se z práce... :frowning2: Ale v půl 2 padam :wink:

Grafík http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83 Snad třeba dneska bude ovu... Calling Heaven :dizzy_face:
29. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
niku uz len snazit, snazit, snazit,... :grinning:
29. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
Dobré ranko,

jsem stále čekatelka http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
30. čer 2008 v 07:30  • Odpověz
niku neva, treba sa snazit, ved nech je to poriadne "urobene" :wink:
30. čer 2008 v 09:33  • Odpověz
ahojte, nejak to tu viazne, kde ste vsetci????
tak ja dnes mam pohodicku, oddychujem, pretoze sme mali nabytý vikend. Nikulka strasne ti drzim palceky aby sa ti to uz konecne vydarilo.. :wink: :wink: :slight_smile:
bez a vy este neviete pohlavie????ja idem okolo 8. na UTZ, tak dufem, ze sa malinke ukaze, aj ked tomu UTZ neverim na 100%
30. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz
andy ja nechcem vediet pohlavie :wink: a nebolo vidno, lebo macko mal pokrcene a prekrizene nohy, takze sa doki len smiala, ze sa strasne hanbi
30. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz
jaaaj, som zabudla, ale tusim ez manzel chcel vediet, alebo as mylim???
a inac ako sa mas????uz ti nebyva zle???a kolko si uz pribrala???
Ja zatial 2kg, ale musim sa brzdit, lebo ak to takto pojde ako cez vikend tak budem preed porodom ako slonica. Cez viken sme boli na gulasi, grilovacke, na dalsom gulasi, na rybacich specialitkach,...no proste vsetko sa nam nakopilo na jeden vikend. :grinning:
30. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
hej hej, peto chce vediet..
zatial mam spat 5 zo 6 zhodenych kg.. a stale nemozem zjest hoci co, byva mi zle stale, ale hlavne, ze nevraciam
30. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.