• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
ahojte..... vidim ze si asi vsetci uzivaju slnka alebo prace :grinning: ........ja som to cez vikend prehnala..... v piatok sme sa vratili o jednej v noci.....a v sobotu smer boli na nakupoch v kosiciach.....spala som uz o 9tej a vstala o 12h :sweat_smile: ..... po obede som opet spala 2 h...... dnes mam asi velmi nizky tlak, lebo pri umyvani chladnicky som takmer odpadla.... musela som dlho lezat, kym sa mi spravilo dobre :confounded: .....no co....musim len oddychovat a nejaka spinava namrazena chladnicka ma uz nesmie vzrusovat..... ale dnes sa tesim na nohavice...verim ze budu usite podla dohody :wink:
30. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz
miri ty si ale expert, sa serkas s takymito robotami a potom sa divis, ze ti je zle :fearful:
30. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Andy, Miru... :wink:
Zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co řekne na grafíky... Jestli mi s nima se smíchem nepošle domů... :wink: On je takovej vtipálek, že si fakt nedovadu představit, co na to řekne!
30. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz
niku a preco by sa mal smiat? :astonished:
30. čer 2008 v 15:05  • Odpověz
No po tom, co říkaly holky...
30. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
Ahoj jsem tu opět na skok jelikož pořád zaučuji novou nástupkyni za mě v práci.
Dnes jsem byla na těch testech na cukrovku a není to tak hrozné jak se povídá. :sunglasses: Jen ta hladovka od večera :angry: Zítra budu vědět jak jsme na tom. Všechny pozdravuju a budu tu ve středu již celý den.Tak kdyby někdo tu byl :grinning: pa.pa
30. čer 2008 v 16:36  • Odpověz
Nazdárek.
Niku, tak já na tebe budu zítra myslet a jestli se bude smát, tak ho přijdu zbít, jo? :grinning: Tohle je přeci vážná věc.... :wink:
Moni: ty jsi takový náš malý workolholíček, že? Já už bych je poslala kamsi. :wink:
Zdravím i slovenskou větev - tak co těhule, už je dobře, ne? :slight_smile:
30. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
monu veru, ako vravi fim, zaryta workoholicka
musim sa pochvalit, dnes som praci dokonca pracovala :grinning: asi preto, ze hned rano bola brutal burka a nebolo tak teplo
niku drzim palce na zajtra a pekne nas informuj, co ti doki povedal a nie ze sa bude smiat :wink:
30. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz
Děkuju za podporu.. Stejně se toho asi moc nedozvim, ale snad se začne třeba něco dít...
Dám vám večer vědět... Potom se pujdu vyvalit k bazénu a taky si pěkně užít sluníčka a bazénu :wink:
30. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
no teda dievcata....vy to tu riadne flakate :angry: ..... ja som si vcera bola po nohavice....su super....trosku volne, ale o mesiac uz to asi ani nezbadam :wink: .....buduci tyzden zaciname rekonstrukciu, tak som dnes vyprazdnovala strare skrine, ktrorych sa konecne zbavime (som zvedava, kedy sa spravi vstavana :sweat_smile: )......podlahu do obyvacky mame konecne vyhliadnutu, ale termin dodavky do 6tyzdnov.....takze asi budeme chvilku byvat bez obyvacky :grinning: ....ale to uz bude to najmenej :wink:
1. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím. Včera jsem byla naposled u své dr na kontrole a od příštího týdne už budu jezdit do porodnice na monitor. Dr mi říkala, že vzhledem k mé výšce budu možná rodit císařem, ale to se uvidí až se na mě podívají v nemocnici. Jinak u nás nic nového, jo vlastně v sobotu jsme konečně objednali kočárek a příští týden si pro něj jedeme.
Stavím se odpoledne teď jdu pracovat :wink:
1. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
jo a holky, prosím mrkněte do tabulek a pošlete mi prosím do IP info co chcete změnit nebo doplnit, už jsme to dlouho neměnily !!!!!!!
1. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
miru sup sem foto gati.. ja zhanam nejake kratasy alebo aspon gate pod kolena, ale 1300,= za kratasy sa mi teda nechce dat
kac a preco pre vysku? sak je rozhodujuca velkost panvy a priechodnost.. ja som tiez krpata a nic take doki zatial nespominala :astonished:
1. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
bez...vecer dame na net... vaso este musi odfotit nove vecicky :wink: ..... tieto nohavice ma stali 900Sk a boli mi site na mieru.....mali tam aj 3/4, ale mna take nepristanu (500Sk)....a ak ti nesadnu, tak ti ich usiju na mieru.... kupila som si tam aj nohavicky.......take krataskove na gumiecke (135 Sk)..... maju tam aj ine pekne veci :wink:
1. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
miri no jo, u vas na vychode su asi ine ceny :fearful:
1. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
bez...ani nie....tento obchod pochopil, ze ak da normalne ceny, tak zarobi viac ako ked si vypyta cenu s "tehu prirazkou"
1. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
krasny den
na tie nohavice som zvedava, ja som si tiez vihladlia jedny v kosiciach, boli to aj s tako ako keby vesticko alebo satickami na traky, neviem ako to mam presne popisat. Z letnej latky stali 1200,. a z rifloviny 1500. Tak letne nechcem, pretoze mam kopu siat a este niektore kratasky su mi dobre,ale tie riflove si asi kupim na jesen, pretoze ziadne dlhe nohavice nemam. Toho sa najviac obavam, ak by prislo nejake zle pocasia, no a ja nemam co ne seba.
Na zimu radsej nechcem ani pomysliet, ze sa ani do jedneho kabata nevojdem, tak asi ostatnem doma... :grinning: :grinning:

kac, jeeej ty uz mam 35tt. To ale leti, aj bez uz 22 a mirka ni uz sme tiez skoro v polovicke.mne sa to ani nezda
1. črc 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem doma od doktora... Grafíky se mu líbily, ale prej to nikdy neviděl :wink: Ovu podle nich je, ala pořádně to řekne až sledování UTZ. Na první jdu zítra, tak doufam, že tam bude všechno v pořádku. Ovu čekam každym dnem... No a pak bysme se prý domluvili kdyžtak na nějakých hormonech na podpoření ovu nebo na zkrácení cyklu tak... Kdyby ani do konce roku nic nebylo, šli bysme do CARu, kde by proklepli Davida... Tam se snad ale nedostaneme a do konce roku se zadaří.. Pekně v to doufám a věřím :wink:

Tak, jdu se zbalit a pádim na zahradu se koupat a opalovat... :wink:

Podzravujte mimísky!
1. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
niku tak to su pozitivne spravy, super.. ved ked ti teraz vymakne zrele vajicko, mohlo by to vyjst aj tento mesiac :wink:
andy ja praveze rifle uz mam, len tie kratasy :unamused: v tomto teple.. ziadne letne gate spred tehu uz neobleciem
1. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
bez tak ja som si v kenvele este ked mi nerastlo brusko kupila take 3/4 gate o cislo vacsi a su k tomu este bedrove, takze este aj teraz si k nim davam opasok. a este jedny mam nad kolena z minuleho roka, tie su mi este dobre, pretoze ja som mala pred tehu taku nekonfekcnu velkost, ze uzsky pas a siroke boky, takze tie gate mi boli v pase velke, a teraz su uz dobre.
Niku tak to je dobre, aspon ti mozu sledovat, ci ti dozrieva vajicko....snad to vyjde. No nie snad, ale isto!!!!!!!!!!!!!!!
1. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
Niku tak jsem ráda že tvůj dr to vzal dobře a hodlá pomoct i když doufám, že až na Davida to nedojde :wink:

Bez já mám jedny 3/4 kalhoty a mám je větší tak jestli budeš chtít můžu ti poslat foto, jsou z Neckermanna :sunglasses:
1. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
kac jasnacka :wink: dik
1. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Nazdar kočky. Dneska jsem měla úspěšný den - mám doma povlečeníčko do postýlky a je nádherný. A k tomu jsem koupila i krásnou soupravičku na zimu a spací pytel za dobrej peníz. Tak jsem z toho zase taková dojatá.
Andy: já jsem moooooc ráda, že se zimě tentokrát vyhnu. Shánět na to břušisko ještě kabát a boty na nateklý nohy, aby se daly dobře obouvat..... děkuji, nechci. I tak mi to stačí.
A je to fakt, ty týdny vedle jména skáčou jak zběsilý. Úplně žasnu, jak na Slovensku pěkně rostete.
Miru: tak ještě pořád se ti to daří tajit? Já bych neměla šanci. Když se mě v bazárku dneska ptala paní, kdy mám termín a já se přiznala,a že až v říjnu, tak se přiznala, že ona snad takový bříško neměla ani těsně před porodem. :sweat_smile: Fakt mám z toho hrůzu - že buď budu oipravdu šílenej obr, kterej ke konci nebude moct ani chodit a nebo že se brouk bude tlačit na svět o hodně dřív...... :frowning2:
Niku: jsi moooc statečná, že tu s náma těhulema ještě pobýváš - ostatní se už na nás asi pěkně vykašlaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je fajn, že je doktor rozumnej. Moc vám fandim, ať na Davida nedojde a // jsou už brzy. :wink:
Kači: Sárinka už klepe na dveře, co? Jak se cejtíš? Jaký jsou pocity? Povídej.... :confused:
1. črc 2008 v 17:26  • Odpověz
Bez zatím jen odkaz http://www.neckermann.cz/cz/nm2/modewelt_fr_sie/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1uZWNrZXJtYW5uX2N6XzE2MTU4NSZmaF92aWV3X3NpemU9OSZmaF9zdGFydF9pbmRleD0zNiZmaF9lZHM9JWMzJTlmJiZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZuZWNrZXJtYW5uX2N6JTJmZGVfREUlMmZfYWN0aXZlJTNlJTdiMjAwODA2MjMlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9jel8yNDAzOF9uZWNrZXJtYW5uX2N6JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fY3pfMjQxNzNfbmVja2VybWFubl9jel8yNDAzOF9uZWNrZXJtYW5uX2N6JTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/#
já je mám těsně nad kotníky a vypadá to jako když čekám velkou vodu, není to ono a i v pase je mám trošku větší, teda pod bříškem. Velikost je 36/38, jsou bílé a pouze vyprané, jinak moc super, příjemný materiál. Jo a v nápletu je gumička takže si to můžeš přizpůsobit bříšku.

Fim zatím právě moc neklepe, už by mi mělo pomalu klesat bříško a zatím nic, asi se jí nechce do toho bordelu co tu máme :grinning: Jinak se cejtím moc dobře, až na otoky nohou a rukou ale to k tomu patří.
1. črc 2008 v 17:35  • Odpověz
:sweat_smile: pardon, ten odkaz se udělal nějaký dlouhý
1. črc 2008 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska to už tak optimistický neni... Nemam žádnej dominantní folikul, tak je to nějaký divný.. Buď anovulák, nebo hodně opožděná ovu... Na další UTZ jdu v pátek.. .Jsem tak happy, že jsem tam včera šla, a že se to začne řešit!
2. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
kacka a odmeras please obvod bokov? lebo ja mam obrovsky zadok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
bez tak ty kalhoty by měli mít cca 102 cm přez boky

niku tak doufám že se to vysvětlí aby bylo jasno :wink:
2. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
niku veru, drzim palce, nech je to nakoniec ok.. ked to nebude tento vajecnik, bude to ten druhyyyy
kac tak ja mam asi viac :rolling_eyes: mam to ja kredenc
2. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
čauky babule, tak jsem zase zpět :slight_smile:)
co je nového????
2. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.