• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
čau babo, jak bylo v Polsku??? :slight_smile:
2. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
ahoj lenu, tak jak bylo?

bez tak to je škoda :confounded:
2. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
ahoj lenu, tak ako po dofci?
kat to ti neviem povedat presne, vecer sa pomeriam..
ozi baby, cez weekend nam dovezu kociar z prahy :grinning:
2. črc 2008 ve 14:43  • Odpověz
bez a jaký jste vybrali?
2. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz
Hoj treperendy moje :grinning:.
2. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
Kači, co to čtuo tom císaři? :confused:
2. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
hojda jsem se odmlčela - no však mě znáte :grinning:
jj, bylo to tam super, docela jsem jim i vtom PL rozumněla, byla sranda - žily jsme jak poustevníci cca 5 dní a pak už jsme tam s manžou zůstaly sami a odjeli jsme do Gdaňska do hotelu a prohlídlay jsme si město a okolí, příští rok až tam pojedem zase na sraz tak pojedeme zase na dýl a chceme zůstatv Lebe, je to přímořské letovosko a bylo to tam moc krásný jen co jsme si to tam jeden den prošly , nebylo víc času - to bych tam musela ještě tak týden zůstat :wink: :slight_smile:

jinak jako jsem zůstala koukat, že kačka bude pomalu rodit :sweat_smile: :confused: :confused: , to nám to nějak uteklo, to je mazec, a jakej že kočárek sisi vybrala?????

a co ty ostatní maminy, jakýpak budou kočárky??? jsme zvědavá a prožívám to zatím alespoň takto s vámi :unamused: :wink: :slight_smile:

ježiši teď koukám, že i ta Rez bude pomalu rodit, se picnu jak to letí :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
Lenu neeeeeeee, neci, bojim :grinning:, i když břicho už mě neba, to je fakt :grinning:.
Co jste dělali v Polsku?
2. črc 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
byli jsme tam na kaci Land rover,ta byla o víkendu a my jsem tam byli už od UT do včera, výhoda ta, že se domluvíš a přesto jsi v cizině - bylo to tam fajn, ale raději bych to teda vyměnila už za nějaké to bříško :wink: :slight_smile:
koukala jsem do tvýho alba, a koukám že už máte vybráte kočárek??? i v této barvě??? tento typ akorát 3 kolku má kámoška na malou, dobře se s ním jezdí :wink: :slight_smile:
2. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahoj rez, ženo ty ještě žiješ :wink: Já už bych se taky nejradši rozpadla. Císař záleží na tom jak mám velkou pánev, jsem malá takže pravděpodobnost malé pánve je velká ale uvidíme co na mě řeknou v nemocnici.

Jinak my pro kočárek jedeme příští sobotu a mám ho v albu, okoukala jsem od bez a nakonec to vyhrál :sunglasses:
2. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
autor
čauky kač už jsem mrkala , ještě že už jste se rozhodly, chudák Sárinka by taky mohla být bez vozu, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
no manža si dělal srandu že jí bude stačit stavební kolečko akorát tam dostane deku :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
2. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
Ahojky všechny nově příchozí :wink:
2. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
Ahojte kočandy! :wink:
měla jsem děsný cukání juknout, co tady provádíte. V práci je to teď opruz, takže písat fakt nemůžu :confounded: . Navíc mám před dovčou, tak je potřeba věci nějak dodělat, aby byl klid. Doufám, že jste všechny v poho, užíváte si léta a nikdo vás nezlobí. Až se vrátím, mělo by pro změnu vymajznout vedení, takže se tu zase ukážu v plné kráse :wink: :grinning:
Mějte si prima, už se na vás těším :slight_smile:
2. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahojky holky, tak ovu stále nic... http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
Nevíte, kolik dní před ovu by měl být už vidět dominantní folikul?

Zítra jdu na další UTZ, tak jsem zvědavá, jestli už tam bude něco vidět... Vypadá to na dlouhej cyklus :frowning2:
3. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahoj,
niku to opravdu nevím ale tipla bych to na den nebo dva :wink:

Jinak dneska jdeme s mámou na nákupy pro Sárinku tak jsem zvědavá kolik chce utratit :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
niku..... mne bolo vidiet dominantny folikul cca 4 dni pred ovu.....ale bolo mi to prd platne, kedze to bolo na tej mojej "nespravnej" lavej strane :confounded:

kacenka..... mna take nieco asi caka buduci tyzden..... ak pravda nebudu horucavi...inak ma mamina nedostane ani za branku zahrady :grinning:
3. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
ahojda jsem chvíli na netu, pak mě čeká žehlení ale ani se mi moc nechce :unamused: , taky musím do města něco povyřizovat, a odpolko s manžou na koupák ( už se těším :grinning: :grinning:

jinak závidím všem maminám, že půjdou do města utrácet penízky ( ještě k tomu ne svoje), za tak krásné věcičky pro prcky - šla bych taky :grinning: :grinning: - tak si to pěkně užijte a pak hoďte do alba ať my co se zatím snažíme, se můžeme kochat :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Miru fakt až 4 dny před ovu? Tak to mně malinko uklidnilo... Snad tam zítra ráno něco objeví :wink:
3. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
hoj nikčo, to víš že tam něco objeví :wink: , musíš to brát pozitivně a věřit tomu :wink: :slight_smile:
3. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
lenu, já pořád věřim věřim a prd :grinning:
3. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
no jo to já taky samí prd, ale až to přijde tak to bude řacha!! :grinning:
víš co jsme si slíbily - do září jsme všichni :wink: :wink:
3. črc 2008 v 11:42  • Odpověz
jasně... :wink:
3. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
jsem byla ve městě, to je mazec, nikde nikdo a řádný horko - no já mažu taky jdeme na ten koupák, snad to stihneme než k nám dorazí bouřky :wink: :slight_smile:
3. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
U nás už je po buřině... Byla pěkná, krásně se tu ochladit vzdoušek :wink:
3. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
Nazdárek. zatím mě vedro nezabilo úplně, i když se mu to skoro podařilo. Poslední dva dny jsem lítala po městě jak šílená a doma totálně odpadala. udělala jsem si radost drobnůstkama z bazaru a povlečením do postýlky a budeme pokračovat po dovče. V sobotu jedeme do Krkonoš, tak se strašně těším. :dizzy_face:
Niku: tak zatím nic, jo? Neztrácej naději a uvidíme, jak se to vyvrbí. :wink: Budu ti fandit. :wink:
Kačce se to taky pěkně krátí...až se vrátím z výletů, tak aby už nebyla Sárinka na světě..... :grinning: Ale snad tam ještě chvilku vydrží, viď. :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
hojte cice :wink:
mam dva dni dofcu, sme u svokrovcov v ZA
kac fakt ste si vybralil poda "mna"? super
my sme si vybrali nakoniec ten, co je posledny v albume, aj tu autosedacku
lenu to ste sa mali ale suprovo
niku neboj, ked to nebude tato strana, potom bude druhaaaaaa :wink:
3. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak tenhle měsíc je nejspíš anovulák... http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
Na UTZ pořád žádnej dominantní folík, sliznice taky nevypadá, jako poovulační... Viděl tam akorát jeden folík, kterej prej vypadá, že se připravuje na další cyklus. Až prý dostanu mrchu, mam zavolat a domluvíme se na dalším sledování. Od září by mě pak nasadil nějaký tabletky na podporu ovulace a dozrávání vajíček...

Tak snad to do konce roku klapne a nebude nějakej závažnější problém :sunglasses:
4. črc 2008 v 07:38  • Odpověz
No holky, vy na mě pěkně prdíte!!! :angry:
4. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.