• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
niku,...to je mi luto...ale aspon sa to konecne zacalo riesit......neboj sa......nejake tabletky a hned mas folikulov az az :wink:

moja svagrina sa uz v 13tt dozvedela ze caka chlapca..... dala si porobit nejake geneticke testy a znich jej vyslo aj toto :grinning: .....som zvedava co budem mat ja :wink:
4. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
bré ráno, teda spíš dopoledne
dnes se mi nechtělo vůbec stávat, tak jsem vylezle až v 10h :grinning: , jsem ostuda já vím, ale když prší tak strašně ráda spím, ale zase už jsem tak šikovná že mám vyžehleno a vyluxováno :wink: :slight_smile:

jako kde dneska všichni jsou??
4. črc 2008 v 11:36  • Odpověz
Niku: to by bylo aby nebylo!!!!!! myslím mímo, ne ty komplikace. :sweat_smile:
já měla hned ráno návštěvu, takže jsem dorazila až teď. A zítra vyrážíme do Krkonoš, tak zas nebudu. Snad vám nebudu moc chybět! :grinning:
4. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
No, o víkendu si jdu pročistit hlavu... Dopoledne jedeme ke Klatovům kolegyňce na svatbu, večer pak jdeme na bowling a prolézt pár klubíků. V neděli budeme odpočívat, pak prožít další pracovní týden a v pátek jdeme na tah do Plzně.. Tak se snad odprostim od starostí a problémů a bude mi fajn.... :wink:
4. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
ahojte bambulky
niku, tak to je fakt dobre, ze ta budu sledovat, a asi ti lekar predpise clostyl na tvorbu vajicok. aspon mne tak predpisal, ale otehotnela som pred tym ako som stihla zacat uzivat. no a verim, ze nebudete musiet dlho cakat.
mirka a to urcenie pohlavia je na 100%, sice ak je to z krvi...asi spolahlivejsie ako UTZ.
V pondelok ideme aj my na UTZ, tak sa tesim, lebo minule som male nevidela, lekar bol hnusny, tak teraz sa nan urcite pozriem ako povyrastlo.

vcera som uz citala taky prvy vacsi pohyb. a baby, ten pohyb musim povedat lekarovi, myslim tym datum. a ked ano, tak ktory, kedy som zacala prvy krat nieco citit, alebo tie vacie pohyby,???

fim, pozerala som si tvoj album, tak ty si ale sikovna, ake vecicky dokazes urobit... :wink: :slight_smile:
4. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
vidim ze vsetky mate vikend :wink: ....vasova vcerajsia oslava "30"tky dopadla super....dokonca som aj ja dostala darceky :grinning: ...... zajtra idem konecne ku mojim rodicom na 2 tyzdne.....to bude superrr....nas byt je uz v stave - vsetko co sa da je skryte...... od zajtra sa tu zacinaju "spinave" prace....ked sa vrartim, tak tu bude strasnyyyy bordel :angry: ...ale aspon to uz bude hotove

prajem pekny zvysok vikendu a hadam sa od nasich ozvem :wink:
6. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem se tu konečně dostala.
Co jsem doma tak jsem pořád někde a zařizuju co jsem nestihla při práci :sunglasses: Jinak se máme hezky mimís v břichu pěkně blbne a skoro celý den je vzhůru :grinning: .
Kačenka ono se to fakt už blíží co? Je bude první miminko.
Muco hezkou dovolenou a odpočívej a relaxuj :sunglasses:
Fim ty taky lítej s rozvahou a taky pěknou dovču :sunglasses:
Rez že se taky tady ukážeš :grinning:
Mějte se všechny krásně a já se ozvu.pa pa
6. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holky,

tak víkend byl žůžo, ale mohl by být o trochu delší... :wink:
S grafíkem nic novýho, pořád bez ovu http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83.
7. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
hojky.. tak my sme boli dva dni u svokrovcov, dva dni u nasich na chalupe.. vsetko super az na to, ze vcera som sa po asi 20minutovom pobyte na slnku tak brutalne povracaal a vracala som cely den, este aj dnes rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niku hlavne, ze mimi je v suflicu nachystane, uz len si nan pockat :wink:
7. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
autor
ahojda nikde nikdo :confused: :confused:
jj, víkend jsme měli taky báječnej, v sobotu jsme jeli na hrad Svojanov a v neděli jsme jeli na tvrz Hanička - bylo to úplně žůžový, páč jsme byli jen a jen s manžou :grinning: :grinning:
jinak jsem začala ode dneška zase měřit, tak uvidíme co nám z toho postupně vyleze :wink: :slight_smile:

všem co mají dovču, přeji to nejlepší počasí, ať si řádně odpočinou a naberou síly na další snažilkování :slight_smile: :grinning:
7. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
no dnes to tu teda ozaj "zije"
lenu mali ste pekny weekend :wink:
kto este okrem mirky ma dofcu?
7. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
no á ne, ale myslím že dovču má FIM, a MUCO :wink:
pěkně nám to tu vázne :fearful:
7. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
lenu no jo, aspon my to tu zachranime :grinning:
8. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahojky :D Já bych taky zachraňovala, ale zrovinka, když tu jsem já, neni tu nikdo jinej :wink:
8. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
niku ale hej.. len sa tiez musim sem tam tvarit, ze pracujem :grinning:
8. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
No to mi povídej... :D A zrovinka je nějaký mrtvo!

Jinak holky, pozdravuje vás Klárka z Chorvatska... Mají se báječeně, mře teplý, pohodička :wink:
8. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
čauky, jakpak se dneska máme???
moře - jů taky bych si dala říct :wink: :slight_smile:
8. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se jdu na chvíli podívat. Už asi moc často nezavítám, jsem pořád nějaká unavená, nohy a ruce mi natékají stále víc a víc a připadám si jako kdybych čekala na smrt :grinning: :grinning: No jo, už se nám to blíží :dizzy_face:

Jinak s mamkou jsme koupili cestovní postýlku, zkusím najít nějaký obrázek a dám vám to do alba, pak nějaký osušky a ještě jsem dostala penízky na hrací deku a spací pytel.

Mějte se moc krásně a zatím papa, snad se ještě zastavím teď si jdu dát nohy hore :sunglasses:
8. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahoj Lenu a Kači :D
Nojo, Kači, letí to a za chvilku bude Sárinka na světě... Těch pár týdnů uteče, tak si etě užívej života 2 v 1 :wink:
8. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
Niku ono už si skoro není co užívat :sweat_smile: teď už mám jen myšlenky na to aby byla co nejdřív na světě :sunglasses: Je to zajímavý jak se to všechno den ze dne mění, no však samy uvidíte, už aby to bylo :grinning:
8. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
jeej ze pozdravujem klarku, nech si to uziju.. a mozno na "nieco" aj zamiesaju :grinning:
kati chudatko, v tychto teplach a zmenach pocasia to musi byt peklo.. mne zatial napuchaju len ruky, vecer nemozem dat prsten dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahojte......tak ja sa hlasim od rodicov.......vcerajsia cesta vlakom bola hrozna....4h v rychliku......a malemu sa ocividne nepacilo......cele 3h mi to davalo intenzivne na javo....potom asi zaspalo :grinning: ......dnes do obeda bolo dobre, ale akonahle som si po obediku lahla, tak ma opet "stucha".....a to tak intenzivne :angry: .....teraz ma stucha vytrvalo kusok pod pupok...neviem ci to mam brat uz ako pohyby? :confused:
8. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
miri jasne pohyby :wink: nase dietko si velmi oblubilo moj mocovy mechur, to je favorit ako ciel kopania
8. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
ale nie je na ne skoro?.....inokedy je pravda ze som ho citila kde tu a vcera skoro az 3h.....dnes asi hodinu vyvadzalo :wink:
8. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj miri, já jsem cítila pohyby už v 17 tt, takže myslím, že brzo není :sunglasses:
Já dnes dostávám kopačky do páteře, nic moc příjemného :angry: :dizzy_face: ale močák je taky v oblibě, hlavně ráno když ještě ležím, asi mě malá nutí vstát abych pořád neležela :grinning:
8. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
miri presne, ja som prevalovanie citila uz v 16tt :astonished:
kac aj teba boli alebo bolela kostrc? ja v kancli musim kazdych 15minut vstat a prechadzat sa, strasne ma boli cely zadok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 v 17:42  • Odpověz
bez to naštěstí ne, já až do nedávna prožívala těhu bez jakýchkoli potíží
8. črc 2008 v 17:45  • Odpověz
jezis baby, ako vam zavidim.. najprv vraciam, teraz toto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 v 18:17  • Odpověz
ahojte
hlasim sa vzdy vtedy, ked tu nik nie je, ale mate odpustene :grinning: :grinning: :grinning:
tak oznamujem, ze som vcera bola na UTZ a lekar nam potvrdil chlapceka. Aj ked som povodne chcela dievcatko, necitila som ziadne sklamanie ak nam to oznamil.uz som sa s tym aj zmierila... :slight_smile: ale hlavna vec ze aj vsetko ma v poriadku, je zdrave. :wink: bolo to krasne lekar mi robil UTZ asi 15min. malý kopal, a taaaak roztiahol nizicky(fotky v albume)ze sme videli velkeho pipika.
s pohybmi je to uz aj u mna intenzivnejsie, uz ich niekedy citim aj ked si chytam brusko, nielen vo vnutry.
Inac uz aj ja som kupila prve vecicky pre Viktorka a tak sa z nich vytesujem. no samozrejme aj manzel.no a hned mu to pozdvihlo naladu, ked sa dozvedel, ze to je chlapcek.

bez, kostrc aj mna obcas oli, ale ja som s nou mala problemy aj pred tehotenstvom, pretoze mne dost trci, a ked dlho sedim, tak ma fakt boli

mirka to cestovanie ti nezavidim, sediet na jednom mieste. ja mam problem pozriet nieco v telke a sediet pri tom v jednej polohe, vrtim sa pri tom ako keby som sa nezmestila do koze. :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
jeeej andy uz viete, ze k vam zavita chalos :grinning: super.. tak my sme zatial v napati.. teda ja az do konca.. uvidime, buduci tyzden ideme na 4D a hadam mi doktor naschval neukaze, co to je :sweat_smile: ale naposledy malo mimi tak zastrikovane nozicky, ze nebolo nic vidno..
8. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.