• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
dobre ranko.....jej andy.....takze chlapcek :slight_smile: .....som zvedava co budeme mat my...... moja mamina tvrdi, ze mam v brusku jej vnucku :grinning: .....ale chlapi tvrdia ze tam mam chlapca.....no mozno si tak prekrizi nozicky, ze sa to dozviem az ked sa narodi :wink: ...... vcera sme s maminou a babkou pozerali vecicky..... vidno ze uz maju 30 rokov /ich prvy nositel ma dnes uz 30tku na krku a potom sme ich znosili postupne vsetky deti v rodine a kedze najmladsie dieta je moj brat - 17r, tak to vsetko ostalo u nas/.... ale na doma budu ako stvorene.....plienky, zavinovacky a perinky nemaju ziadnu chybu....su ako nove......najviac som sa pobavila na dupackach co som mala na "vitani do zivota" /v CR je to vitanie obcankov/....vzdy som si myslela podla tej fotky aka som bola velka a tucna, ale tie dupacky su uplne mini :grinning: :grinning:

prajem vam vsetkym krasny den :sunglasses:
9. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
miri jeej taketo prehrabavanie vzacnosti je super :slight_smile: clovek sa podozveda vselijake pikosky... ja som este na to nemala cas, ale mame rezervovanu aspon drevenu stolicku na papanie.. vecicky ale budem musiet cim skor presmejdit, aby som mala aspon predstavu, co treba este dokupit..
baby a kociar je fakt super, dnes rano sme ho skusali, ci sa mesti do vytahu.. cim dalej, tym viac sa mi paci.. autosedacka nam dokonca ladi aj s metalizou auta :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
ahojky, tak jsem si přečetla vaše těhu příspěvky, jak já vám všem závidím :sweat_smile: :pensive: :slight_smile:
takže další kluk z naší bandičky, tak to moc gratuluju, koukám že se jménem jste neměli žádnou potíž a bude to Viktor :wink: :slight_smile:
tak se pěkně opatrujte maminy,já zase přijdu :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojte
tak dakujem za gratulaciu
mirka j ja som minuly tyzden preberala malinke veci s mamkou, alôe vela veci sme museli vyhodit, napr na malych pancuskach bola guma taaaak roztahana a neda sa v nej vymenit.ale tiez mam krasne perinky, len kupit do toho vlozku, aj platene plienocky mam, mamky mi ich este preperie(má lepsiu pracku ako ja, tak sa toho s radostou ujala), tiez mam male kosielky,...no a este zopar malych veci, ale najviac mam asi malych dievcenskych saticiek, ktore asi teraz nevyuzijem. Snad pri najblizsom dietati :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahoj,
tak já když jsem probírala oblečení co koluje po naší rodině tak jsem našla i oblečení po mě a je to sranda prohlížet si něco tak malého a vědět že jsem to kdysi nosila já a teď to bude nosit moje mimi. Ale naštěstí už to mám všechno vyprané, vyžehlené a připravené k použití.
Bez já si jedu pro kočárek v sobotu tak se moooc těším až ho pořádně vyzkouším.

Mimochodem Monu přišla mi nová Maminka, i ty jedna šibalko, že si se nám ani nepochlubila :sunglasses: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jo a Andy taky gratuluji a jdu to zapsat do tabulky :sunglasses:
9. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
čaute, páč teda mně maminka nechodí :grinning: :grinning: , tak mi povězte co tam je??? jako monu??? šup sem s tím :wink: :slight_smile:
9. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
kac tak sa tesim na kociarik, potom pridaj foto
manu je v maminke nafotena? no heeezky :grinning:
9. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z Německa... Docela utahaná, tak se asi pujdu natáhnout...
Monu je v časopise??? Neke :wink: Chci to vidět! :slight_smile:
9. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
jo holky je tam, já to na ní prásknu :wink:
a ani se nám s tím nepochlubila mrška jedna :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 16:15  • Odpověz
a co tam dělá??? :astonished:
9. črc 2008 v 17:08  • Odpověz
Ahoj ahoj ha jediná kačenka čte :grinning: . Jo jsem tam s manželem. Měli by nám ještě přijít další fotky na cd tak až bude dám fotku do alba. Byla to náhoda známá hledala na poslední chvilku nějaké příběhy tak jsem nastoupila. :grinning: Mějte se hezky já snad zítra ráno budu u počítače tak se ohlásím. :sunglasses:
9. črc 2008 v 18:28  • Odpověz
jeej a u nas nekupim cesku maminku :unamused: neuvidim monu :pensive:
9. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz
Nikde nikdo to bude asi tím počasím :grinning: tu je hnusně a prší. :sunglasses:
10. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojte......tak sme dnes mali dlhy den......brat mal promociu......a ked mal v restauracii prihovor, tak prezradil, ze sa ide v maji zenit.....juj ale nas tym prekvapil :wink: .....potom sme stravili veeeelmi dlhu chvilu v ikey a kupili si matrace a veci pre babetko :dizzy_face:
10. črc 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahoj,
tak já hlásím dnešní první kontrolu v porodnici. Sára se má čile k světu, já mám trošku vyšší tlak a za 14 dní půjdu na UTZ aby se rozhodlo jestli půjdu na ten císařský řez. Jinak pan primář, který si mě vzal pod patronát je sympaťák i když jsem se před ním pěkně styděla, no jo manža to není no :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz
miri ty si bola v BA a ani si sa neozvala? no uroven, som urazena :zipper_mouth:
kac hlavne, ze bude vsjo ok :slight_smile:
11. črc 2008 v 07:28  • Odpověz
Ahoj děvčátka... Dneska to vypadá na krásný počasí, tak snad tak nějak proběhne i víkend. Dneska večer jdeme do Plzně, projít pár klubíků a vyblbnout se :wink:

Jinak, tenhle cyklus je bohužel opravdu anovulační... Až přijde madam, mam zavolat Dr. a domluvíme se na dalších vyšetřeních... Není to pech, že zrovinka, když jdu k doktoru, ovu nedorazí... :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Začínam sledovat dovči a už se tak šíleně těšim, jak si to užijeme :sunglasses:
11. črc 2008 v 07:59  • Odpověz
niku neva, opdari sa druha strana :wink: hlavne, ze sa zacalo konat
my mame zajtra konikovske stretko v BA, hlasia az 34stupnov :fearful:
11. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko.....bez prepac ze som nedala vediet, ale asi by sme nemali ani cas sa stretnut......cely cas sme mali plny program.....o piatej sme vyrazili domov a o siedmej uz tatino vyrazal na dovolenku do chorvatska.....este sa neozval, tak som trosku vystresovana :confounded:
11. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
miri len som mala planovanu ikea tiez, tak sme sa mohli aspon tam spichnut :wink:
neboj, tatino len dospava noc za volantom
11. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
autor
ahojda tak i já se zase hlásím :grinning:
včera to byl mazec, nevěděla jsem kam dřív skočit ( spíš zajet), jela jsem do servisu s autíčkem a manža ho tam měl taky objednaný, ale bohužel nemohl jet :unamused: ( no kdybych byla dvakrát tak to tam odvetu, to je jasný :grinning: ), nakonec jel s jeho autem tchán s tchýní, v servisu to bylo na dýl , tak nám půjčily Lagunu 3 generace, no paráda, ( už jsme ji měli jednou půjčenou), tak jsme si udělali výlet do Olomouce, pak volali ze servidu , že manži auto hotový nebude až jako dnes, ale že si mám nechat lagunu a přijet si dneska ( jenomže to zase já nestíhám, páč jdu dneska na oslavičku :wink: :slight_smile: ), tak si pro auto pžřijedeme zítra. No a pak jsem přijela dom, a manža volal, že pozvaly návštěvu zákazníci z BY) do Rychnova na čtyřkolky ať dorazím, tak jsem vzala nové autí a frčela tam, pak nás čekala véča a do postele jsem lezla okolo 00:30, no mazec. :wink: :slight_smile:
Dneska ráno budíček v 6h a přivést návštěvu z hotelu do firmy, obstarat občerstvení, pokoupit malé dárečky pro ně a už jsem konečně doma, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jen tak, aby jste věděli a měli co číst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teda Kačí, to je fakt síla jak to uteklo , vždyť ty už budeš vážně rodit :wink: :slight_smile: -
11. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
Lenu, rozlítaná jako vždy :wink:
Takovej rušnej život bych chtěla mít... :wink: Koukejte si udělat výlet do západních Čech, ať se zase vidíme... My jedeme na příští víkend do Kolína.
11. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj,
tak já využiju hezkého počasí a peru POSLEDNÍCH 30 plínek, bohužel se mi včera rozbila žehlička a nová bude do dvou týdnů, tak snad je ještě stihnu vyžehlit :sweat_smile: :sweat_smile:

Niku to je příprava aby jste na tý dovolený mohli pěkně snažílkovat :slight_smile: :wink:
Bez doufám, že nám pak dáte nějaký info ze srazíku a pořádně si to užijte :grinning:
Lenu to jo teda, za chvíli ji tady máme treperendu, už se moc těším až jí budeme mít doma :dizzy_face:
11. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
jj, kačí ani nevíš jak ti závidím :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no jo je to mazec, furt někde lítám :grinning:

no nevím , nevím jestli navštívíme teďkom někdy Plzeň, ale vy máte nové autí tak můžete si udělat výlet k nám, co Nikčo?? :grinning:
11. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
lenu ty brdo, jedes zeno :sunglasses:
kac tak to je smola, spotrebice vedia, kedy sa najvhodnejsie pokazit
a nas vylet do prahy vyzera druhy augustovy weekend, teda nej od 7. do 10.8. :wink:
11. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz
Lenu, neni někde poblíž vás Babiččino údolí? Chtěli jsme si tam někdy v srpnu udělat výlet, tak třeba to klapne a budeme se moct spicnout... I když při tý vaší rozlítanosti nevim nevim :wink:
11. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
no Babičino údolí je od nás kousek dál, cca 60-75 km :grinning: :grinning: , ale to nemění nic na tom, že zastavit by jste se mohli, jen se u nás musíte objednat - teda jako aby jsi tomu rozumněla, myslím říct nám to, aby jsme si rezervovali volňáska :grinning: :grinning:
11. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
no vydíš kačí a já mám žehlkčky 2 :dizzy_face: , bych ti půjčila, no :wink: :grinning:
11. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz
No Leni, nějak se domluvíme se spoluvýletníkama a pokud možno dáme včas vědět... Bližší termín nevíme ani my, navíc jsou každej víkend nějaký akce, tak vůbec nevim, jak to vymyslíme... Pořád nějaký pařby, koncerty nebo výlety :wink: Ať žije léto!
11. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.