• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
jj, přesně tak, to miluju nejvíc - užívat si výletů :wink: :slight_smile: a ne pak ta dlouhá zima, brrrr :frowning2:
11. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
Lenu tak mi jí sem přivez když si taková rozlítaná :sunglasses:
Bez tak to až vy budete v Praze tak to já asi nebudu vědět kam dřív :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Kači, to neni ani možný jak to uteklo... Nějak mi to pořád nedochází, že malá bude za chvíli na světě... Potom Rez, Monu...
11. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
kac dyt jo, skor sa neda :sweat_smile: pridem ta pozriet do porodnice? :grinning:
ozaj sa to nezda, ved ja som uz v 6. mesiaci :astonished:
11. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz
jo holky letí to, ještě musíme počkat na ostatní a pak musíme založit téma jinde než ve snažilkách :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz
No, Kači... Na nás si asi budete muset etě chvilku počkat... Ale snad se všechny jednou sejdeme jako šťastný maminky :wink: Sárinka bude nejstarší :slight_smile:
11. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
Niku určitě, kdo si počká ten se dočká, aspoň to jako první prozkoumám a pak vám budu dávat rady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
Kači, jojo, budeš nám pěkně radit co a jak... :wink: Nám se teď v práci vyskytly velký problémy, tak doufam, že večer nestrávim s telefonem u ucha... :frowning2:
11. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
No tak to je blbý v pátek, doufám že se vám to podaří vyřešit :wink:
11. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
tak my sme sa pre istotu pohadali s muzom.. som mu pisala, kedy chce ist domov, kedze mu robim sofera, ani sa neuracil mi odpisat.. tak som sla bez neho :angry:
11. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
paaani......uz ide okolo 4 burka....ale tato nas asi neobide......vcera v noci tu bola strasna burka, az nam vytrhlo kus drevenneho oblozenia spod strechy :frowning2: .....nastastie je nas blizky "sused" trafo stanica a blesky slahaju priamo tam.... su to rany ako sa patri......babatko uz druhy den poctivo "bublinkuje = motylikuje" :sweat_smile:
13. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky všem :wink: , hlásím návrat ztracené dcery :sunglasses: :grinning:
Tak jak to tu vedete? :wink: Koukám, že začínají přípravy na Kaččinu princeznu. Jj, bude to tady náš prvorozený zázrak, tak je jasný, že nervozita stoupá :slight_smile: Pak už to pojede jak na běžícím pásu, Rez, Monu, atd. atd. :slight_smile:
Co se mně týče, dovolená byla super. Škoda jen, že nebyla delší. Rozhodně ale stála za to. Pročistili jsme si hlavy, neřešili blbosti a jen si užívali :slight_smile: Ze zítřejšího nástupu do práce sice nejsem nadšená ani trochu :unamused: , ale vedení bude týden mimo, tak se snad nějak zaklimatizuju. Jinak začínám devátý měsíc měření. 17.7. jdu na pohovor k dr., který už bude mít konečně výsledky z krevních testů. Uvidím, co se dozvím a co se bude dít. Snad to nebude nic vážnýho a do konce roku vám budu moc oznámit radostnou novinku :slight_smile: Do té doby je základ dodělat bydlení, konečně zakotvit a ještě se zbavit nějakých restů. Taky si začínám pohrávat s myšlenkou změnit práci, takže mám co dělat a nudit se fakt nebudu :slight_smile:
Nevím, jak to bude následující dny v práci probíhat. Snad to tam nenajdu jako po výbuchu a budu za vámi moct dorazit na nějaký online drb :slight_smile: . Do té doby se loučím a těším se na "viděnou", papa :wink:
13. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz
mirka u nas moc neprsi, nejako nas tie burky obchadzaju.. nastastie..
muco ahoooj, dofcu zavidim :wink: ale vyzera to tak, ze praha bude!!! :grinning: tak sa tesim, snad si najdete aspon niektora cas sa stretnut :dizzy_face:
14. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Čau kočky, hlásím návrat z dovči. Tak sorry, že nedočítám. :wink:
Muci: je dobře, že sis odpočinula. Třeba bude mít dovča i nějaký vedlejší účinky. :grinning: Nejlépe s trvalými následky. :dizzy_face:
14. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
fim to som muc nechcela takto na rovinu napisat :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
bré ránko, nebo poledne???? :grinning:
se hlásím, že jsem opět tu, koukám, že se nám dcérenky navrátily v pořádku - tak to jsem spokojená za vás :wink: :slight_smile:
14. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
čauky, díky za přivítání :slight_smile: , vzhledem k tomu, že máme nakázanou snažící pauzu, jsme si přivezli tak akorát nějaký to opálení, pěkný fotečky a prima dojmy :wink: , jednoznačně jsem spokojená :slight_smile:
14. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
muco pauzu? to fakt vam nakazal doki? tsts :fearful:
14. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
bez: jj, měla jsem nějaký přiblblý zánět a do toho utz naznačoval nízkou sliznici, takže jsme začali léčit zánět, byli odkázaní na chráněný sex a zároveň jsem byla na krevních testech kvůli hormonálnímu profilu. Ve čtvrtek jdu k dr. na konzultaci kvůli výsledkům. Ke konci měsíce by mi měl taky dělat novou cytologii, která ukáže, jestli je zánět pryč nebo se bude muset hajzl přeléčit ještě jednou.
14. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj,
tak já taky vítám Muco zpět :sunglasses:
My jsme v sobotu byli pro kočárek, je úplně senzační a mám z něj děsnou radost,dala jsem foto do alba tak se můžete pokochat :wink:
Jinak už máme vymalováno, konečně...začínají úklidové práce, o víkendu položíme podlahu v obýváku a můžeme se nastěhovat, teda ještě nebude funkční koupelna a kuchyň ale budu spát ve své ložnici :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
14. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz
jo tak.. no teraz po dofci je uz urco prec, "vypaleny" morskou vodou :grinning: :grinning:
kac no dobryyyy kocik si vybrala :sunglasses:
14. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
bez: :slight_smile: doufám

kačí: to stěhování vám fakt nahlas závidím :wink: , vychází vám to úplně skvěle, budete ve svým, s princeznou v náručí, co víc si přát? :dizzy_face:
14. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
jééé kačí, tak jsem mrkla do alba, kočík dobrý, ale na co jsi ho kupovala, když máš jenom pivase :grinning: :grinning: :grinning:

muco: zánět?? holka kde ty to bereš :grinning: , jj, je vidět že jsi si odpočinula, páč z tebe jde jenom pozitivum :wink: :slight_smile:
14. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz
Jééé, Kači, to je dobrý ta fotka :grinning:
To vymyslel Lukáš, žejo? :wink:
14. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
lenu: čauky poletucho :grinning: , je mi fajn a nejspíš je to i tím, že jsem tady z toho kolotoče vypadla, že se nestresuju co teplota, páč vím, že nic nebylo a tak, doufám, že mi ta dovolenková pohoda nějakou dobu vydrží :slight_smile:
Co se zánětu týče, je to prostě pech. Snad se ale už zaléčil. Sestra teda říkala, že kolikrát se to přeléčuje spíš 2x, protože se většinou drží, ale když jsem se vycákala i v tom moři, mohl by být pokoj :sunglasses: . Uvidíme. Taky jsem zvědavá, co ty výsledky z krve. Snad zase nebudu odcházet od dr. s brekem :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
jééééé :grinning: :grinning: :grinning: , ta fotka teda fakt nemá chybu :grinning:
14. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz
ahojte moje zlate
hlasim, ze som sa pred chvilkou vratila z nemocnice
v stredu vecer som tam musela zajst, pretoze ma velmi zacalo boliet okolo pupka aj v oblasti praveho vajecnika. lahla som si a myslela, ze to casom preslo, aj to preslo na chvilocku, ale ta bolest sa vzdy vracala, az mi zacala prava strana bruska tvrdnut. :frowning2:
tak sme zasli na pohotovost a hned si ma tam aj nechali pretoze som bola trosku otvotena a to brusko som mala fakt tvrde. pichali mi infuzie a davali tabletky, ale uz na druhy den bolo vsetko ok, ale musela som tam trcat az do dnes. no bolo to na zblaznenie, esteze som mohla chodit a nemusela som stale lezat.
maly viki je v poriadku uz aj ja, no chvala Bohu :slight_smile: :slight_smile:
zajtra musim ist ku gyn. a o 1mesiac na KO do nemocnice.
14. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
hoj, ten kočárek tam ještě není pořád to zmenšuju a ne a ne se trefit, jinak to opravdu napadlo Lukáše, koho jinýho... :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Andy, tak hlavně, že jsme oba v pořádku. Asi se malýmu chce už na svět, bude to nějaký nedočkavec :grinning:
Ne jako ta naše holka, pořád to vypadá že se dlouho na svět nechystá, i když se tak kouknu na poslední dvě foto mého pupíku vypadá to že začíná klesat a to je dobře... :wink:

Kočárek je v albu, konečně se mi to povedlo :sunglasses:
14. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
tak jsem mrkla znovu do alba kačí, jj kočárek je pěkný - předvedla jsi nám ho ve všech verzích :wink: :slight_smile:

muco: to jo tyto pobyty jsou nejlepší, celkově nejen na zlepšení nálady a odpočinek :wink: :slight_smile:

andy: to mi je líto, nemocnice brr, ale je dobře že jste v pořádku a zase doma :wink:
14. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.