• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
bré ránko i já jsem dneska tu :grinning:
páč jsem začala zase měřit tak přikládám , můj graf negraf :slight_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56095/nummer=4
16. črc 2008 v 08:04  • Odpověz
Lenu, jsme tu samy :wink:
16. črc 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
asi jo, babule ještě spí :slight_smile:
16. črc 2008 v 08:27  • Odpověz
Čauky, já jsem tu, ale zase nebudu..... Jdu fotit věci do alba. Pak zas budu. :wink:
16. črc 2008 v 08:36  • Odpověz
lenu aj my sme vcera boli na batorycke :wink: ale tie nervy, ci vydrzim bez cikania :sweat_smile:
fim sup sem s vecickami.. my sme vcera vybrali postielku a kupili spiralu.. vyzdvihla som si vecicky, co som kupila cez mimibazar.. uz nam chyba len postielka a aspon nejaka komoda, nech ma mimi kde dat veci
16. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
ahojda, no vida, maminy se rozšouply, jdu mrknout do vašich albíček

bez: a líbilo se??? nám moc :wink:
16. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
Bez: "jen" komoda? Já ji sháním nejmíň dva měsíce a děsnej problém. Teda pokud za ni nechci dát třeba 7 000,-. :astonished: A to nechci. To už jsem i slevila, že nemusí být hluboká - hlavně ať je vysoká aspoň 80 cm. A že koupíme dvě stejné, dáme je k sobě zádama a v budoucnu budou u zdi v pokojíčku, už rozložené. I tak problém. :pensive:
Lenu: a co je u tebe jinak nového? :slight_smile: To víš, flákám to tady, nějak nestíhám, tak mi třeba něco uniklo. :wink:
16. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Kolegyně byla na Bathorách včera a prej se jí to nelíbilo... Prej se nemohla dočkat konce.. A takovejch lidí prej bylo v tom kině víc... tak nevim...
16. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
Kamarádka byla taky a podle toho, co líčila, tak spíš je to zajímavý. Ale nějaké prvky náznaků a symbolů prej nic moc... Mě by to asi taky spíš zajímalo vůli té pravdě a fámám, co se kolem Čachtické paní vedly. :wink:
16. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj,
tak zrovinka když celý den potcivě pracuju já tak vy se tady vykecáváte, no ženy.... :angry:

Ale aspoň se můžu pochlubit že už uklízím, to znamená že se brzo přesuneme o patro výš :grinning: :grinning:
16. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
Jen matko pracuj. Ať to máte brzy hezký a můžete si taky chvililinku užívat jen to čekání. i když uklízení vlastního hnízdečka člověka snad i baví, ne? Jen tě obdivuju, jak to zvládáš s tím bříškem. Já než něco udělám, tak je půl dne pryč. :grinning:
16. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
jo fim znáš to, když musíš tak musíš :wink:
Včera jsem myla to velký okno, jediný co máme a dneska jsou na řadě ty střešní, naštěstí jdou rychle takže doufám že to bude hned a pak budu moct vytřít v pokoji a začít Sárince chystat postýlku a komodu a všechno... :sunglasses:
16. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj Kači, musíš nám to pak pěkně nafotit :wink:
16. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj niku, si piš že se pak pochlubím :grinning:
16. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
Fuj, mytí oken nenávidím. Ale když musíš, tak asi opradvu musíš. :slight_smile:
Na komodu s věcičkama se taky těším, jen ji nějak nemůžeme sehnat. :wink: Už mám plnou postýlku krámů a nemám je kam dát.
16. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
jj, taky jsem sháněla dlouho ale nakonec jsem sehnala, původně je to stolek pod dvd (psali v obchodě) ale to vůbec nevadí. Už to právě potřebuju do ní přendat protože svoje oblečení mám na stole a ve svý komodě výbavu pro Sáru. Naštěstí už máme opravdu vše... :sunglasses:

BEZ ten kolotoč je tento http://www.malewo.cz/obchod/2348.htm Canpol Babies - mám od nich vše
16. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
čauky babule, no jo vy máte starosti - se máte :grinning:
na čachtici mi nesehajte, nebo budu zlá - bylo to super, a to jako já historický filmy moc nemusím :wink: :slight_smile: :grinning:
16. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
Lenu já bych na to šla hned taky ale raději počkám až to bude na dvd, abych třeba nerodila v kině :grinning: :grinning:
16. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
Já právě historický taky moc nemusim, natož s Polívkou a Upírem...
16. črc 2008 v 11:59  • Odpověz
autor
no jo Kačí, pravda ty si raději počkej, páč ořeci jen to trvá 2,5,hod.
nikčo : Polívku já taky nemusím, ale on to jen vypráví a v podtatě hraje až ve třetí části

jo a už se u nás dělá hezky, svítí slunko :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
tak to já historii zbožňuju ale jak kterou, třeba řecká antika mě nebere :confounded:
16. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
kači, já historii taky miluju.. ne nadarmo jsem jí studovala, ale filmy prostě neee... To spíš knížku
16. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
tak tak milé dámy, souhlasím, páč jakojinak miluju hrady :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
jé niku já to taky studovala ale v umění.. :wink:
No holky jdu teda zase pokračovat v úklidu, snad se zastavím až půjdu na obědovou pauzu. Zatím papa :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
lenu já bych jezdila pořád na nějaký takový výlety :wink:
16. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
lenu: my jedem na nějaký o víkendu... Kolín, Kutná hora a tak... Nevim, co tam přesně je, program vymýšlí kámoš :dizzy_face:
16. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
no tak to si užijte, my byli minulý víkend a byla jsem naprosto spokojená :grinning:
16. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
hehe baby tak mam z filmu take zmiesane pocity :sweat_smile: nieco bolo moc prehanne, ale zakladna myslienka sa mi pacila, hlavne, ked ide o prava zien, ze jo a ze nejaky hajzel thurzo ju vdovu chcel obrat o majetok, cirkevnici tiez.. to, kde je pravda, sa samozrejme nikdy nedozvieme, ale ako iny pohlad ma to zaujalo... hlavne tie akoze kolieskove korcule, odpocuvacie zariadenie a fotak ma uplne dojali :confused:
kac dik za loink, idem presmejdit.. ked uz budeme v tej prahe :grinning:
fim mne sa moc paci tato komoda http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/70121249 u vas je asi lacnejsia http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70121249
ja historiu mozem moc.. len vytiahnut mojho muza na hrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
Bez: my chceme nějakou jen z orovice, ať se potom k tomu dá pořizovat postupně skříň, postel.... a tak. A navíc 5000,- je na mělkou komodu taky dost. No je fakt, že tohle je trochu jiná kvalita než borovice. A na té komodě chci přebalovat, tak zas nemůže mít na výšku metr. :grinning:
16. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
tak mě ta Kačenka tak navnadila úklidem, že jsem umyla okno v kuchyni a u toho jsem si setřela podlahu - mám z toho takovej dobrej pocit :grinning: :grinning: :grinning:
tak až busete zase někdo něco dělat, tak písněte třeba ně to zase chytne :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.