• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
fim: ale docela pěkný komody mají v ikea, a nejsou všechny tak hrozně drahým mrkala jsi tam už???????????
16. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
lenu: z masivu? :confused:
16. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
To já bych přesně tohle potřeovala taky udělat. Nechceš se stavit? :grinning: I když mně stačí, když má přijít návštěva a dokopu se i sama - tak bys ve finále ani nemusel dřít. Jen bys musela přijet na návštěvu. A třeba bych konečně upekla i tu bublaninu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
fim: koukám že návštěvy působí všude, ne jako že bych neuklízela, to já zase jo, ale jak má přijít návštěva tak to lítá :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
jo a z masivu, aha tak to přesně nevím :frowning2:
16. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
Tak já to taky tak nějak udržuju..... :wink: A pak se někdy zbláznim a vygruntuju, vyperu,.....jen to žehlení nikdy nezklame - to tak 3x do roka. :grinning:
16. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
jj, teďka jsem se naučila po každý várce žehlit, tudíž nemám žádný problém, fakt, ale jinak to taky nesnáším, a právě až bude jednou mímo tak se z toho asi zblázním :grinning: :grinning: :grinning:

našla jsem pěkný komody z masivu na netu, ale ty ceny - to je teda síla :sweat_smile: :astonished:

a co nějakej truhlář???? nenašly by jste šikovnýho, kterej by vám to udělal. my jak jsme teďkom dělali tu rekonstrukci tak jsme přestavěli obývák a já tam zatím nemám žádný nábytek kromě, stolku a sedačky, ale na konci nám truhlář udělá takovou stěnu, ale jen malou a k to mu chci právě komodu už jako abych ji měla na mímose :wink: :slight_smile:
16. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
No ta boovice by bohatě stačila. Áť se k tomu dá dokupovat. jenže ten truhlář to většinou levnějš neudělá. Prima by byla nějaká akce. :wink: Zkrátka budu pátrat. :wink:
16. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
ahojte.......idem vas docitat......mam sa fain, az na malu bolest hlavy.....dnes som varila a piekla... cakame nastevu - maminina sestrenica.....mamina sa nevie dockat ako bude "sprdnuta".....je tottizto najmladsia ale ako prva bude babkou......a to pysnou - ved mam predsa vysoku za sebou, manzela a aj byt v osobnom vlastnictve.......no a jedine co nam uz chybalo bolo len babatko :slight_smile: ....... dnes bol drahy po vysledky AFP a vsetko je ok.... domov sa chystam az v pondelok a v utorok ideme na utz v 20tt.....som zvedava ci bude vidiet pohlavie :sweat_smile: ...ale moja mamina aj tak stale hovori o vnucke a uz teraz sa tesi takto o rok.....brat ma termin svadby 8.8. /maminina mama by mala v tedy narodeniny :cry: / a tesia sa na male ake bude "mojkacie"...... prajem pekny zvysok dna :sunglasses:
16. črc 2008 v 15:14  • Odpověz
fim dnes nám přišel nový katalog z baumaxu tak zkus kouknout sem http://www.baumax.cz/Content.Node/wohnen/wohnen_produktliste.php?level_4_id=1711255&klapp1_id=1711229&klapp2_id=1711255&level_liste_id=1711255

je tam jedna za 1690,- a za 1790,-
16. črc 2008 v 16:26  • Odpověz
Kači: dík. už jsme na ně byli koukat a bohužel výška je 75 cm. :frowning2:
16. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
hojte, tak som spat z utz.. mimi ma nesklamalo, je to partizan, takze uvidime, ci aj v piatok na 4D sa dokaze utajit :grinning:
16. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
Bezí: to jsi řekla krásně...partyzán. :grinning:
16. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
bez tak to je dobrý :grinning: jinak chtělo by to další holku, co ty na to?? :wink: jo a vysočany máme celkem po ruce takže uvidíme jak na tom budu, když by to aspoň trošku vyšlo tak tě ráda uvidím
16. črc 2008 v 17:35  • Odpověz
babule, ste mali vidiet muza aky bol sklamany, bol presvedceny, ze sa dnes dozvie, co to bude... a uz zacal tvrdit, ze baba, lebo medzi nozickami nic netrcalo, ale sama doki povedala, ze to moze skreslovat, kedze malo mimi nozicky uplne pri sebe a potom ich este pre istotu prekrizilo :grinning: ale bolo rozkosne, ako tam mavalo prstikmi, ma ich vsetkych 5 na kazdej rucke, potom doki ukazovala nozicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kac no jasan, tento krat to berieme velmi prechadzkovo, minule sme behali po hradoch ako splaseni
16. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
Dobré ráno raníčko... Dneska je pěkně hnusně, ještě že už čtvrtek

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
17. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
čauky prdelky!!!
Tak po dlouhé, dlouhatánské době koukám, co je tu nového!

Nikulko: nestálo by za to zajít za dr, viděl by, jestli je prasklý folík...Vypadá to na ovu :confused:

Kač se to blíží, pamatuju si, jako by to bylo minulý týden, kdy dávala první fotečku bříška :dizzy_face:

muci: držím pěsti, nejlepší diagnóza by byla nějaký blbý nález, který vyřeší jedna pilule a šup // :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:

Jinak hlásím, že mám po ovu, potvrzeno dr...A dietka mi zatím jde, tak se v duchu rouhám, a říkám si, že by to tento měsíc nemuselo vyjít, abych mohla ještě chvilku hubnout a být pak krásná maminka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahojky Gan, konečně jsi tu... Muj Dr. má tenhle týden dovču, takže tenhle měsíc to ještě necham a vrhneme se na to až příští cyklus... Ovu asi teda byla, ten folík, co se podle něj připravoval na další cyklus to asi stihnul etě v tomhle... Necháme to na přírodě.. Kein Stress.. :wink:
17. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
Ja ja, kein Stess...Hast Recht :grinning: :grinning: :grinning:

No ale je fajn, že se nakonec rozhoupal, i když mi dr. taky říkala, že sem tam anovulační cyklus může u zdravé ženské být...

Nevíš, kdy bude muci od dr?
17. črc 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahojky gan :slight_smile: , tebe jsem tu neviděla ani nepamatuju, i když je teda fakt, že ani já už tady moc nebývám. Je super, že ti ta dieta funguje. Když budeš mít čas a chuť, tak písni, jakou strategii jsi zaujmula :wink: Jinak se tě chci vždycky zeptat, jestli jsi začala dělat tu mojžíšovku. Jako hlava děravá na to ale pravidelně zapomínám :sweat_smile: Moc ti fandím a držím palce, aby pevná vůle vydržela :wink:

Nikul, pohoda, klídek, tabáček ........ :wink: :grinning:
17. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
brééé ránko, vítám mezi námi po dlouhé době Gan :wink: :slight_smile: jak je babule???? nasadila jsii dietku???? jéé tak hoď rady, jak na to, aby to šlo tak hezky jak píšeš, se přidám a budeme hezký maminy dvě :wink: :grinning:
17. črc 2008 v 08:37  • Odpověz
muci bude od dr. dneska :wink: , jsem tam objednaná na 14h, pak budu mít fofr, neb pojedu za bráchou, ale určitě se nějak ozvu

ahoj lenu, to se nám to tu dneska pěkně schází :slight_smile: , já snad zas nic neudělám :grinning:
17. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
autor
jak to, že neuděláš???? pokecáš si s námi přeci :grinning: - kdy tohle tady bylo naposledy sim tě :wink: :slight_smile:
17. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
jasný :wink: , jen jestli jste se zase nerozprchly :unamused:
17. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
Taky chci vědět o tý dietce... Dej nám par rad, Gan... :slight_smile: Ale jsem teda líná cvičit, to dobrovolně přiznávam... Každej večer si řikam, že další den začnu, ale když pak přijdu domů z práce, nechce se mi nic... :wink: A to mam takový super DVD s Power jógou, která mě fakt baví.. Smí se vůbec v těhu, Dr. Gan?
17. črc 2008 v 08:41  • Odpověz
no čauky lenu, mucí!!!!!!Ráda vás zase vidím!!!!

Muci, tak jak, jsem napnutá jak špagát!!!!

Jinak teda na Mojžíšovku jsem nedorazila tenkrát kvůli práci, ale na netu (u jedné rehabilitační sestry) jsem si stáhla podrobný návod a cviky a snažím se denně před zrcadlem cvičit, zabere to tak 10min a je to moooc příjemný cvičeníčko :wink:

No a dietka - vzhledem k tomu, že jsem od ca. 15 let držela už asi milion diet - pojala jsem to opět odborně a zašla za doktorkou v Praze - Dr. Staňková. Je mooc fajn, prvních 14 dní jen speciální polévky, koktejly, tyčinky, pudinky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď jsem první týden na přesně rozvážené, ale už zaplaťpánbůh normální stravě, není toho moc, co můžu spapat denně, ale jde to. A hlavně to funguje... :wink:

Jinak Muci: asi jsem ti neodepsala na sms, viď? Teď mi to teprv došlo. Jsem na tohle fakt děsná, tak se mooooooooooooooc omlouvám!!!! :sweat_smile: :pensive:
17. črc 2008 v 08:43  • Odpověz
jj, to hýbání se je fakt problém :confounded: , včera jsem snad narazila na nějaký článek, kde byly jakože lehký cviky, který by se měly denně dělat na plochý bříško, pevný zadek, stehna, apod., jenže se mi dělaly mžitky už ve chvíli, kdy jsem to jen četla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 08:44  • Odpověz
Nikulko, power joga pro těhulky je malinko upravená, nesmí se některé cviky... Ale které přesně, to bohužel netuším :wink:

Muci: tak pak určo ale napiš, budu na tebe mylset!!! :sunglasses:
17. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
jj, takže bude lepší když nebudu tolik žr.. :grinning: - páč teda jsem to samý co Nikča, cvičení???? to nenenene
to bych potřebovala někoho k sobě, kdo by chodil semnou :wink:
17. črc 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
hýbání , hezky jsi to nazvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.