• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Já na cvičení taky moc už teď nejsem. Dřív jsem (ještě na střední teda) pravidelně aerobikovala, dokonce jsem jezdila do Chorvatska předcvičovat!!!! :confused: :sweat_smile: ...Ale teď mi úplně stačí Trumfíček a psí mimina, jinak vůbec necvičím...

Ha, to je super, že jste tu!!!!! :grinning:
17. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
Cvičení je opruz, ale zabírá... To mam vyzkoušený.. Když jsem byla etě ve škole, tak jsem cvičila pravidelně a váha šla úžasně dolů... Ale teď se fakt nedovedu dokopat.. Ještě tak kdybych měla někoho, s kym by se dalo chodit někam ven.. Posilka mě nebaví, spíš aerobik nebo tak...

Co ta Power jóga? Smí se?
17. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
no vždyť říkám, že budu chodit s někým cvičit, aerobic ten můžu, to je tak jediný co jsem kdy dělala - takže kde se sejdeme :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 08:48  • Odpověz
Nikulko, power joga pro těhulky je malinko upravená, nesmí se některé cviky... Ale které přesně, to bohužel netuším :wink:
17. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
no jsem zvědavá, který fitko zvolíte, něco mezi UnO a Plzní :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
gan: v poho, hlavně, že dáš o sobě občas vědět :wink: , s tou mojžíšovkou jsem ale měla dojem, že to zase není tak jednoduchý, nemůžeš si něco naopak udělat, pokud nejsi pod kontrolou? nebo jsem možná četla spíš něco v tom duchu, že pokud to neděláš fakt pořádně, což tě musí naučit a srovnat někdo, kdo tomu fakt rozumí, pak je to na prd, ale nevím, každopádně ať se hýbáš jak chceš, určitě je to pro tělo prospěšnější než moje ležení na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K tomu dr. jdu až dneska a to ještě jen na konzultaci ohledně výsledků krevních testů. Snad se neukáže nějaký velký problém. Už teď jsem drobet nervní. Ke konci měsíce by mi pak měl znovu udělat cytologii, abysme zjistili, jestli zmizel ten zánět. Do té doby máme ve snažení stopku.

Pokud jde o dietu, koukám gan, že jsi to pojala fakt zodpovědně. Nutí tě taky cvičit, nebo je to jen o upravené stravě? Jeden známý teď kvůli zdravotním problémům začal držet hladovku - 42 dní!, děsný, ale snad mu to pomůže, zhubnul 20 kg.
17. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
no aby to ale neměl pak jojo - efekt, hladovkou :unamused:
muci, jsem taky zvědavá jak dopadneš, mě to čeká za 2 měsíce u dr. tak jsem teda zvědavá, raději kdybych tam šla už těhu :wink:
17. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
aerobic bych taky zkousla, co takhle vyrazit na nějaký cvičící víkend :wink: prý si to tam ženský hrozně užívají, gan by asi mohla vyprávět :wink:
17. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
ty bláho, já snad začnu cvičit, stačilo by mně dolů tak 7 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
jen doufám, že od něj nebudu opět odcházet se slzama :pensive: , jinak po takový hladovce se člověk dostává na normální stravu hodně dlouho, nehledě na to, že na klasickou, českou, vepřoknedlozelovou by už neměl asi nikdy
17. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
jj, no to jsem slyšela - ty bláho muci, s těmahle slovama opatrně, páč na tohle bych jela HNED!!!!!!!!!!!!!!!!!
a s vámi????? no paráda :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
fakt je škoda, že jsme tak blbě rozházený :pensive: , to by se to pařilo, pardon, cvičilo jsem teda vlastně chtěla říct :sweat_smile: :grinning:
17. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Hele, vezneme webový kamery a budeme spolu cvičit přes PC :slight_smile:
To bysme toho asi nacvičily :slight_smile: Já bych chtěla dolů aspoň 10 kg... Že bych teda dneska začala??? :sweat_smile:
17. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
no právě, není lepší vzdát se sladkýho a zvolit menší porce?????? :astonished:
tady melu a sama ne a ne se přinutit :sweat_smile:
17. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
lenu: ale já bych takhle někam taky vyrazila, jen se obávám, že před tím by to chtělo pár hodin někde v tělocvičně, jinak bych to na takovým víkendu nemusela rozdýchat :slight_smile:
Já bych taky klíďo s váma někam jela... To neříkejte dvakrát!!! Tak kdy? :slight_smile:
nejvyšší čas, než všechny na podzim otěhu :wink:
17. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
jj, 10kg bych jako taky brala, ale víš jak, jsem začala u menší číslice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
autor
tak fajn, kdy máte volno milé dámy?????????????????????????????????????????????????????????????
domluvte si dovolenky, já jenom u manži a jedem :grinning:
17. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
web kameru naštěstí nemám, to by byla komedie :grinning: , ale třeba by pomohla vytvořit cvičební plán a vzájemně se hecovat a denně ho cvičit
17. črc 2008 v 08:59  • Odpověz
Já mam dolní hranici 10 kg, ale radši bych 15 kg... :wink:
17. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
hmmmm, kamery nenenenene - to by jste se nasmály milé dámy :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
Já dam dneska asi fakt tu Power jógu.. To je pěknej záhul.. I sestřenkam vysportovanej človíček, z ní byla úplně odepsaná :wink: Taky mam doma DVD Pilates, ale to jsem etě nikdy nepustila..
17. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
no muci, s tou Mojžíšovkou máš určo pravdu, jen se mi tam nějako moc nechce. A jsou to hodně protahovací cviky, cvičím před zrcadlem, tak si jakože fandím, že je dělám dobře. Snad si neublížím, no :sweat_smile: :pensive:
17. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
ach jo, já nevím že nahoru to leze tak samo a dolů?????????????????? to je pořádná fuška
17. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Tyjo, to by byla ale hlína, kdyby jsme fakt někam vyrazily společně.. Když ne na svíčo, tak na nějakej relaxační víkend... Válet se ve vířivkách, nechat se masírovat.... Jůůůůůůůůůůůůů :sunglasses:
17. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Mamka na jógu chodí a jeden čas jsem mě zlanařila, tak jsem se přidala. Zodpovědně můžu teda říct, že jsem na první hodině skoro zkolabovala. Fakt mazec. Nejlepší bylo závěrečné oddychování, u kterýho jsem si udělala soukromou rekapitulaci s neveselým výsledkem, že mám fyzičky v pr.... :sweat_smile:
17. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
vínečko, pohodička,.............. :dizzy_face:
17. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
Teda, takže kdy jedeme? :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám hranici teda podstatně vyšší než vy, takže se pěkně ještě cpěte, až budu na bodě, kdy chci dát dolů 10kg, tak dám vědět!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
muci a ta power je ještě hustější... Po první hodině jsme byli s holkama na 14 oddělaný... Bolely nás i svaly, o kterých jsme ani nevěděly, že máme.. Tak jste mě dokopaly a dneska si tu hodinku dam...
Mně to baví, ale mam problém se k tomu dokopat...
17. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.