• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
autor
jééé chyba :sweat_smile:
17. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
lenu: funguje to, jen se to musí celý zkopírovat
gan: bude z tebe taky kočka.. a vejde se ti tam i bříško :D

Ahoj Fim, prošvihla.. Jeden na cvičící-wellness víkend :sunglasses:
17. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahoj, teda koukám že jste to dneska pěkně rozjely, to mě těší :dizzy_face: :dizzy_face: .... A Já ze Sárinkou vás přijedeme navštívit:wink:

My jsme byli na kontrole, Sárinka se má dobře, já se prej začínám připravovat a dostala jsem nějaký čípky ale nevím na co páč pan primář spěchal k porodu a já se ho nestihla zeptat.
17. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Ahoj Kač, no to je nápad... Vy 2 nás přijedete povzbudit! :slight_smile: Neřikal, kdy vidí porod? Jestli stihneš toho 25.7.? :dizzy_face:
17. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
Niku neříkal ale je to docela možný. Jediný co nás s Lukášem napadlo že ty čípky jsou na urychlení protože mají od 1.8. zavřenou porodnici kvůli malování a já mám termín 5.8., nevím že musím mít takovou smůlu... :wink:
17. črc 2008 v 15:17  • Odpověz
Tyjo, to už je doslovně za dveřma :wink:
17. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: no to teda, začíná mě chytat panika, ale ta příjemná, jako když užse hrozně nemůžeš dočkat :slight_smile:
17. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
To věřim... Budou ti dělat toho císaře nebo to rozhodnout až při "akci"?
17. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
čauky kačenko :slight_smile: , mamino už chystáš porod, jo?????????? :wink: :slight_smile:
17. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
lenu ahoj, no jo chystám
Niku to ještě nevím, jestli to stihnu tak v út jdu na utz aby se zjistilo kolik sára váží a podle toho se rozhodne, prej aby jsme se případně obě netrápily
17. črc 2008 v 15:33  • Odpověz
autor
ty jooo je možný, že jsou jako na urychlení :astonished: :slight_smile: a co když to Sárinka jako nestihne??? tak kam pojedete rodit????
17. črc 2008 v 15:35  • Odpověz
pak už mi je to jedno a asi pojedu do Mělníka to je nejblíž a nebo do MB, naštvalo by mě to jen pro to že tam mám domluvený odběr pupečníkové krve a o to bych přišla což bych opravdu nerada
17. črc 2008 v 15:37  • Odpověz
ty kači, mně pořád nějak nedochází, že už budeš rodit... Asi mi to nedojde do tý doby, co uvidim Sárinku... To tak neuvěřitelně uteklo.. A my se tu porád patláme s grafíkama a tak.
17. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
jo niku, to máš pravdu. Uteklo to děsně, až se bojím že jí za chvilku budeme vdávat a co pak :sweat_smile:
Neboj však se taky dočkáte, a doufám že co nejdříve :wink:
17. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Tááák, etě půl hoďky a razim domů... :slight_smile: Už mi opouští ta chuť na power jógu! :confounded: :sunglasses:
17. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
nene, nevzdávej to, já se taky pořád přemnlouvám abych šla pokračovat v úklidu. Tak se domluvíme, já budu uklízet a ty cvičit, ok?
Jo do alba jsem vám dala dnešní záznam aby jste se mohli podívat jak se to vyvíjí
:wink:
17. črc 2008 v 15:58  • Odpověz
tak já běžím na ten úklid. Hezké odpoleko a zítra doufám budete taky tak aktivní jako dneska :dizzy_face:
17. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
Pápá
17. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
Ahoj, slíbila jsem, že dám vědět, co dr., takže ve stručnosti:
zánět už mám tak dlouho, že nebude jednoduchý se ho zbavit. Minulé dr. bych za její skvělou péči nejradši poslala květiny :rolling_eyes: Léčení bude trvat min. půl roku, s největší pravděpodobností dýl. Kdybych v té době náhodou přišla do jiného stavu, s největší pravděpodobností bych potratila hned, nebo třeba v 5. měs. Riskovat to samozřejmě nebudeme, takže je v tuhle chvíli jasný, že další pokusy o miminko se odsouvají na další rok. Víc asi není moc co dodat. V tuhle chvíli už nepatřím ani do kategorie snažilek. Mějte se tu hezky, holky, někdy se zajdu podívat, jak se máte. Hezký večer.
17. črc 2008 v 19:51  • Odpověz
mucoooo to je mi mooooc luto :cry: dokinu by som zazalovala, krava..
drzim palce a posielam aj s mimi vela pozitivnej energie, zapal pojde k sipku urco skor, ako o pol rok.. hlavne, aby si bola zdrava
baby navrhujem zavriet tuto temu a zalozit nejaku vo volenj diskusii, ked uz nas je tu tolko kategorii
17. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
Muci :frowning2:
Ale aspoň je vidět že ty děti ví kdy je ten správný čas........ :pensive:
17. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz
Co na to říct...
Doktorka, která si nevšimne u ženský, pravidelně chodící na kontroly, zánětu, to je fakt na pěst. A asi by stálo za to popřemýšlet o tom, co se dá s takovou blbkou dělat - zažalovat? do médií? ...
Ale základ je, že to asi muci nepomůže. Tak jako tak jí zasáhla ohromným způsobem do života, nejraději ani nepomyslet na to, co by se dělo dál, kdyby nezvolila jiného doktora. Naštěstí se tak nestalo, a minimálně se dá říct, že svítí plamínek naděje, že se vše začalo odebírat tou správnou cestou. Bude líp. Další pozitivní na týhle zatraceně smolný věci je to, že se žádná spermijka zatím nechytla, protože smutek z potratu (a stejně tak asi i zdravotní následky) by byly mnohem horší.

Hezky se mi to kecá, já vím. Ale chtěla jsem tím jen říct muci, že na tebe moc myslím a pevně věřím, že už bude dobře, a mimi brzy na cestě. No a ve finále je jedno, jaký měsíc, ale určo to klapne a budeme mít všechny ročník 2009 :o))))

Hezký den všem, papa

PS: potvrzení od aerobik-KK ještě nemám, neplatit!!! :wink:
18. črc 2008 v 07:30  • Odpověz
Ahojky holky, s Muci už jsme to probraly včera, takže sem už nic psát nebudu... Jen, že držim pěstičky a myslim na ní...

Grafík http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

A včera ze cvičení sešlo.. Už to vypadalo nadějně.. Pustila jsem počač v děcáku, přinesla DVD... A pustila ICQ.. A to byl přelom... :wink: :wink: :wink: Ale užila jsem si to líp než cvičení a ty záchvaty smíchu mi spálili snad i víc kalorií.. Takže holky, děkuju za bezva večer! :grinning:
18. črc 2008 v 07:42  • Odpověz
Ahoj kočky. koukám jen na několik posledních zpráv a jsem parádně v šoku....... Co dodat?
Tak už jen posílám taky pozitivní energii a určo to tady nezavírejte. :wink: Stýskalo by se mi.
18. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
fim som myslela tak, ze zamkneme tuto snazilkovsku a dame temu niekde vo volnej diskusii, kedze su tu aj snazilky, aj skoro snazilky aj tehule aj skoro matky :wink:
18. črc 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
brééé dopoko,
jj, jak psala už nikča, snad jsme včera vše s mucinkou trochu probraly. co dodta, dr. bych víc jak naplácala. ale mucina je silná holka a ona to zvládne a budeme stejně rodit zároveň :wink: :slight_smile:
18. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
lenu pockate si na nu ze :grinning: alebo kto vie, ako sa komu zadari druhe :astonished: nahoda je blbec
18. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
jj, bez - to vše zvládneme :wink: :slight_smile:
18. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
muco drz sa :frowning2: ......doporucujem lekarku poohovarat na nejakych odbornych forach.....aspon ked sa o nej co i len jedna zena dozvie a nepojde k nej, tak to je uspech
18. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
nikdo nikde??? neva, odjíždím pryč, tudíž tu nebudu, přeju všem pěkný víkend papapapa :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.