• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Ahoj holky, teda koukám tady je to dneska ale úplně mrtvý :frowning2:
18. črc 2008 v 16:38  • Odpověz
hojte, som sa vratila zo 4D utz, nase ditko je uplne krasne, ma pusinku po maminke, teda je cele krasne po maminke :grinning: a uz vieme co to bude, teda ja nie, ale sa mi zda, ze sa doki prekecol a je to baba :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz
Bez tak jestli je to opravdu holka tak vítej k nám do družstva :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz
kac ale to prave prekvapko si necham na porod :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz
a to nevíš jen ty a manžel to ví? nebo jak to máte?
18. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
hej, doki ma po utz poslal na wc {teda skoro som sa pocurala} a zatial to manzovi povedal, lebo inak ani manza ani ja som nic nevidela :slight_smile:
18. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz
aha, tak to bych já teda nevydržela a z manžela to vytáhla :slight_smile:
No nic, jdu spinkat, dneska jsme nějaké unavené. Tak dobrou noc a hezký víkend :wink:
18. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz
Dobrou noc, strýčku Fido..... :grinning: Právě jsem se vrátila z Tour de Ústecký kraj. Moje první samostatná jízda autem a přežila jsem to!!!!! :grinning: Tak pěkný víkend přeji. :wink:
18. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
bréé ránko, kde jste????
tady nic moc počas, ale víkend byl super, byla jsem na kolečkových bruslí a užila jsem si to :wink: a včera po výletech :slight_smile:
bez: mohli by jsme uzavírat sázky, jestli je to opravdu holka???? jinak to tady vypadá na samý kluky, co??? :wink: :slight_smile:
21. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
lenu hojcek, ved sa divim, kde vsetky baby su :astonished:
jo ved rez, fim a andy budu mat chlapov, jedine kacka zatial babu, mitrka este nevie :wink: tak by sme to mali vylepsiet nie? :dizzy_face:
21. črc 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
no to jo, měli by jste si to rozdělit, ať je vyrovnáno:slight_smile:
holky asi makaj, no!!! nebo mají dovču???? :astonished: :astonished:
21. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky, kolegyňka má teď 14 dní dovču, tak musim makat za 2...

Jinak víkend byl super, ještě teď jsem utahaná, ale skvěle jsme si to užili.. Byli jsme v Kolíně a v Kutný Hoře - na Barboře, v kostnici, ve Vlašskym dvoře a nakonec v dolu... Jako permoníci, 40 m pod zemí.. Prostě super!!!

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
21. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
jej niku super weekend :grinning: ja som mala vcera tlak 80/40 takze som bola ako mechom udreta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tento tyzden musim dat dokopy program na prahu, tak sa tesiiiiim :grinning:
21. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
ahojte
tak vidim, ze cez vikend tu bolo mrtvo. my sme oslavovali mamkine narodeniny a potom sme mali v dedine taku oslavu, bola velka vatra.takze sme boli dlho vonku, no a v nedelu sme boli strasne utahany, tak skoro cely den sme s manzelom prelezali.

dnes som bola na mensom nakupe pre Viktorka, pretoze u nas v moldave je vzorkova predajna znacky Loana a teraz tam maju strasne super akciu.nakuopila som asi 7 veci a dokopy ma to vyslo na 300Sk :wink: :slight_smile: Doma si chcem spisat co male potrebuje, z coho kolko a urcite tam este zajdem.neskor pofotim a pridam do albumu.mAju tam toho toooolko, az so nevedela rychlo co chcem :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
jaj a bez ja som ti inac tu holcicku aj typovala, takze musi to vyjst
:wink: :wink: :wink: :wink:
21. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
no super nákupy andy, to je super :slight_smile:
21. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky dlho som tu nebola ale vidím že sa tu toho dosť odohralo
muco s tým zapalom to mi je luto ja som si tým prešla liečila som sa cca 1rok a nič a nakoniec mi pomohli vakcíny liečba cca pol roka neboj sa všetko bude OK
niku držím palce písala si že chodíš teraz k dokimu na merianie vajičok neviem či som sa dobre vyjadrila ale prajem veľa uspechov.
vám ostatným tehulkám prajem aby ste uspešne porodili a všetko dopadlo v najlepšom poriadku. a vám snažilkám aby ste sa čím skôr zaradili medzi tehulku :wink:
chcem vám len napísať že dnes som si spravila všetky vyšetrenia a zajtra idem po výsledky a dohodnuť si termín na gynde na vyčistenie môj červíčok sa nevyvíjal ako sa mal tak musím isť na kyret :frowning2:
Majte sa pekne a prajem veľa zdravíčka raz za čas sa tu zastavím čitam si vás pravidelne aby som vedela čo máte nové :slight_smile: . Pa Maťa.
21. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
andy ty sa mas, take dobre nakupy a loana je super znacka..
volala mi mama, ze take pekne dietatko podla fotiek musi byt len baba :grinning:
matka to je mi luto :astonished: drzim palce do dalsieho snazenia
21. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
autor
matamm: je mi líto co se stalo, život si s námi neustále pohrává, přeju hodně síly a štěstíčka do dalšího snažení :slight_smile:
21. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
dakujem aj ja vám. Pa Maťa.
21. črc 2008 v 17:44  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka,

dneska tu máme hnusně, vůbec se mi nechtělo vylézt z pelíšku, nejradši bych se převalila a spala dál...
Matamm, je mi líto co se stalo... Držim palečky, ať jsi brzy fit!

Gan, japa to potvrzení na ty Poděbrady? Už to přišlo?

Jinak, pro ty, co rády sledujou naše grafíky, i když ho sem dávam už skoro jenom já... :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
22. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
Gandalfko - ahojky :sunglasses: Tak držím palečky, ať teplotka neklesne pod těch 36,9 :wink:
22. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
niku takze teraz cakas na mrchu a pojdes znova k dokimu hej?
22. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
jojo, bez... až dorazí mrcha, mam mu zavolat a domluvíme se... Možná by nebylo nadarmo, aby mi dal něco na srovnání cyklu.. Mrchu čekam tak do 6 dní, břicho už se hlásí...
22. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
niku tento cyklus mas ale obzvlast dlhy.. :sweat_smile: tak dufam, ze je to posledny dlhy anovulacny :wink:
22. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,tak ja hlasim ze u nas začíná životní zápas. od vcera jsme v nemocnici a dnes jsme začali vyvolavat porod. pisu prez mobil takze se pokusím informovat nebo dam vedet az to budeme mit za sebou:slight_smile::slight_smile:
22. črc 2008 v 09:05  • Odpověz
bez: anovulák to nakonec nebyl... Koukni na graf :slight_smile:

Kač! Už máš ode mě SMSku:slight_smile: Myslíme na vás! :wink:
22. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
dobre ranko dievcata....... :slight_smile:

bez......mas krasne babatko....to musi byt urcite dievcatko :grinning:

mna dnes caka utz v 20tt, tak som zvedava ako to dopadne.......vcera som prisla po 2t domov..... viete si predstavit aky tu bol strasny bordeeeeeel :confounded: .....bolo to 2x take horsie ako som ocakavala...... vcera som upratovala aspon kuchynu a chodbu - zbezne.....a detsku - teraz sme tu naskladany so vsetkymi vecami..... az ma krize vecer boleli a nevedela som sa narovnat... dnes ma caka hlbkove upratovanie.......som zvedava do kedy bude trvat tento provizorny stav :rolling_eyes:
22. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
jeeej kaci strasne drzime palce a tesiiime sa na sarinku :grinning:
miri dik :dizzy_face: upratovanie nezavidim :unamused:
niku myslis ze teda nakoniec bola? ked doki nevidel vajco
22. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
brééé ránko, tady je taky nic mmoc počas,z postele se mi také vůbec nechtlo, ale zpráva o tom , že Kačenka rodí, mě zvedla z postele - Kačí myslím na tebe, ať to máte co nejdříve za sebou a držíš malou v náručí :wink: :slight_smile:
22. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.