• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
kacenka....drzim palce a posielam energiu......budes jej potrebovat hodne.....ja pomaly idem....drzte palceky aby ich to male malo vsetky :grinning:
22. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
miri na tomto utz ti ich nebudu pocitat :grinning:
22. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
bez: byla... on tam 23 DC viděl jedno, který se připravuje na další cyklus, ale stihlo to ještě tento :wink:
22. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
som spet a lekarka pocitala prsteky :grinning: .....od hlavicky do pasa je skontrolovane a v poriadku......od pasa dole je schovane za placentou - mam ju na prednej strane, takze o 2 tyzdne ideme opet na kontrolu, hadam sa pretoci a ukaze nam nozicky a aj to medzi nimi :wink: ..... inak som od radosti ze je ok nechala v obchode 900Sk za oblecenie a drobnosti pre male :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
miru: gratuluju, ke zdravému mímu, jůů a mimi oblečky, bych taky nakupovala, dej je do alba, ať se zatím my ne těhu, můžeme kochat :wink: :slight_smile:
22. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahojte
tak co to tu citam, kacka nam uz rodi.....dufam, ze sa az tak s tou sarinkou nebude musiet potrapit. Kac drzim velmi prstiky, myslim na teba. :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:

mirka, tak to vase malinke sa schovalo, to je ale betasrisko...snad nabuduce uvidite co tam skryva medzi nozkami :grinning: a s tym oblecenim som na tom rovnako, neviem im odolat, dnes som kupila cumlik a anti-kolikovu flasku, taka je uzasna, aspon na vyzor :grinning: :grinning:

co sa tyka tej Loany co som vcera spominala, tak sme sa rozhodli, ze vsetky veci tam kupim uz teraz aj ked je to este skoro, ale viem, ze to mam lacnejsie a urcite usetrim a chcela by som aj letne veci na druhy rok, aj ked sice neviem aky bude Viktorko velky, ale body s krat. ruk za 50 Sk,.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Mozem sa vas spytat, ake cilsla kupujete pre svoje babatka prevazne??myslim tym na zaciatok. Mne sa tie 56tky zdaju velmi male tak ja som zacala od 62 a mam aj 68.tak neviem....

nikulka, tak aby cim skor prisla madam, aby ta potom mohli sledovat a pripravit ta na otehotnenie. a nemohlo sa stat, zeby si tento mesiac otehotnela??pretoze v tom pripade ti tu madam nezelam :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
miri tak fajn, ze ste ok :grinning:
andy ja mam aj nejake 56, pre istotu, aby nam mimi neplavalo vo velkych bodickach.. ale tych mam len par kusov, viac kupujem 62 a 68
niku no joooo, tak to by ti rovno mohol doki potvrdit tehu a bolo by :grinning:
22. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
Holky, tulili jsme se až den po údajné ovu... Ale pokud by příroda chtěla, zadařit by se mohlo, i když by to byl asi zázrak.. :slight_smile: Budeme čekat, ale cítim se jako normálně před příchodem madam :unamused:
22. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz
niku ale ked panbozko chce, aj motyka vystreli :grinning: a "den pote" je tiez este v poho
nebudeme robit zbytocne nadeje, pockame si
kac sa nahodou neozvala? ci uz je sarinka medzi nami :dizzy_face:
22. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
bez: etě ne... Kač koukala na TV a pak si šla dát šlofíka :wink:
22. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
niku a uz jej dali vyvolavacku, ci este caka? :astonished:
22. črc 2008 v 19:13  • Odpověz
Dobré ráno všem.Jsem se nějak odmlčela jsem byla u rodičů :sweat_smile: . Co tady nového jdu Vás dočíst.
KAČENKO moc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sárinka už asi bude na světě co?
23. črc 2008 v 07:26  • Odpověz
Dobré ranko,

nejdřív grafík... http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83

Ráno jsem byla celá nedočkavá, jestli neni už Sárinka na světě a zatim to teda vypadá, že ne, co?
No, budeme čekat... Myslim na ně neustále.. :wink:
23. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
Ahoj nikul já si to přečetla až teď a snad už je malá na světě :dizzy_face:
Anebo třeba zrovna Kačenka rodí.
23. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
Monu, já myslim, že by dala Kači vědět, kdyby se už malá narodila.. Ale jsem úplně napnutá... :sweat_smile:
23. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
Tak snad se nebude moc trápit uvidíme co dá vědět. :sunglasses:
23. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
ahoj monu, tak uz si uzivas MD ci este musis chvilku pracovat? :wink:
niku co ten narast teploty :confused:
tak dufam, ze nam kac da avizo, ze uz nie je 2v1 :dizzy_face:
23. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahoj bezaz já jsem už doma :sunglasses: . A je to pohoda .Jsem nějaká zase unavená.V pondělí jdeme na poslední ultrazvuk tak se těším že uvidím zase miminko. :dizzy_face:
niku teplotky zatím dobrý :sunglasses:
23. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
monu tak paradicka, uz mas konecne cas si tehu aj trochu uzit, sak ty si asi jedina, ktora cely cas makala a nebola na PN :wink:
23. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Nazdárek. tak hektický víkend se nám kapánek protáhl o doktory a teď koukám, že jdu akorát..... Sárinka se už dere na svět? nebo spíš už na něm je, ne? :dizzy_face: Teď už to poletí, další je Monu, že? :grinning:

A co jsem to četla té teplotce u Gan? Jak to vypadá? :confused: :slight_smile: Když já těm teplotám fakt nerozumím. :rolling_eyes:
23. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
bréé poledne :grinning:
taky myslím an kačenku a zatím asi nic, že??? :astonished: no koukám, že to Kačenka odstartovala a teď už budete rodit jak na běžícím pásu :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Lenu: Sárinka už přeci musí být na světě - když začali vyvolávat včera ráno. :astonished: Jen má teď Kačka jiný starosti a radosti..... :dizzy_face:
23. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
prajem krasny den, aj ked u nas je katastrofalne pocasie leje, fuka silny vietor,...no skoda aj psa pustit von do takehoto pocasia.
Takze o Kac nie su ziadne novinky, tiez na nich stale myslim, a netaz som mimo ci rodila cisarskym alebo normalnym sposobom, alebo jej pichli vyvolavacku :confused:

a nie je este bez pre monu?????????ja sa len pytam, aj ked monu kludne moze porodit skor :grinning: :grinning:
niku, tie teploty su fakt zaukimave, hraju sa s tebou a nas napinaju :wink:
23. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahoj jo jo už to asi začne. Üž pomalu kompletuju tašku do porodnice :grinning: .Moje kamarádka má termín o měsíc dřív než já a už taky začíná rodit. :sunglasses:
23. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
andyika někdy mám pocit, že to naše mimino se snaží prokopnout už opravdu ven :grinning: Jak tou hlavou úplně dolů šije tak mám někdy opravdu divný pocit :sunglasses: Uvidíme co řekne mudr. v pondělí.
23. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
Andy: kdepak. Pořadí je myslím:
Monu, já, Bez, ty a Miruska.....snad jsem na někoho nezapomněla.. :astonished: Jinak mě kamenujte za to, jaká jsem ostuda. :wink:
23. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
Zapomněla jsem na Rezetku, ta je jště před Monu. Myslím. :wink:
23. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
A pak příjdou na řadu Muco, Lenu a Nikulka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky myslím že už to má Kačenka za sebou jen zatím nenapsala :dizzy_face:
23. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
joj fim pomylila som sa, myslela som na Rezetku :grinning: :grinning: :fearful: :sweat_smile:
23. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
Jo Rez má termín 2.9.
23. črc 2008 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.