• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
Muco, Len, gan a Nikulku jsem radši nepsala, aby se pak nehádaly o pořadí. :grinning: Jinak je to samozřejmost, že se přidají. Snad to bude brzy. :wink: my pak budeme mít doma křiklouny a ony budou skuhrat, jak je jim zle.....tak jim budeme aspoň připomínat, jak kdysi ty nevolnosti vítaly. :rolling_eyes: Už se na to těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
jo přesně.Jdu se napapat. :dizzy_face:
23. črc 2008 v 11:29  • Odpověz
hojky..
monu poradis nejake obchody v prahe s detskym tovarom, ktore by sme v ziadnom pripade nemali obist? :wink:
23. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
jj, holky je to mazec, než se nadějete má všichni po porodu a doma malé uzlíčky - je to síla jak nám to tady uteklo :wink:
co se týká kačky tak ještě nic nevíme, ale dneska už to určo bude :wink: :slight_smile:
no a my netěhu doufáme, že vás brzy doženeme a vy nám pak budete (jakože starší ve zkušenostech) dávat rady. :wink: :slight_smile: - tak to berte tak, že vás jakovysíláme na zkušenou
:wink: :slight_smile: :grinning:
23. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz
joj ta kacenka nas ale napina :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: stale sem odbehujem, ci uz su o nej a malej sarinke nejake info, a nikde nic :rolling_eyes:
akurat som dovarila rizoto a teraz varim vizivu z jablk. no uvidime ci to budem papkat ja alebo nechame pre drobceka. ale ako poznam manzela, hned sa na to vrhne......je strasne na sladke :slight_smile:
lenu, no to bude fakt tak, ze vy sa budete vytesovat z rastuceho bruska a mi sa stazovat na rastuce zubky a prebdele noci :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
Už je to tady! :wink:
23. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
Pardon že sem lezu, niku, co Katka?
23. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Ter, Sárinka už je mezi náma :wink:
23. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
No paráda, tak to holky zvládly, já načuhuju už od včera, a držím palce o 106. A víš víc, jsou obě v pořádku?
23. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
Já úplně zapomněla pozdravit, AHOJ :grinning:
23. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
jupííííííííííííííííííííííííííí, první mušketýře je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teda čauky :sweat_smile:
23. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Vim... Jsou v pořádku, mají 45 cm a 1930 g...
23. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Gan!!! Já jsem z tý zprávy celá rozklepaná.. Celej den čekam, kdy přijde zprávička... :slight_smile:
23. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
To je krásný, tak jim vyřiďte gratulace a přeju ať další následujou !!! :wink:
23. črc 2008 v 15:55  • Odpověz
jeeeej sarinka vitame ta medzi nami :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
jaka je malinka podla mier, aspon sa katka netrapila :wink:
23. črc 2008 v 15:56  • Odpověz
Tak jsme se dočkaly! :slight_smile: , konečně je Sárinka mezi námi :dizzy_face: , snad to rodinka všechno dobře zvládla, nevím, co napsat, jsem naměkko .............. hlavně, ať jsou holky zdravé, o tom, že jsou všichni šťastný, vůbec nepochybuju :dizzy_face:
23. črc 2008 v 15:58  • Odpověz
muco, naměkko jsme asi všechny co? Přecejen je to "NAŠE" první miminko...
Ježiš, já mam takovou radost.. A už se těšim na Kačenky a Sárinky fotečky.. :wink:
23. črc 2008 v 16:00  • Odpověz
Je to je super :dizzy_face: Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
autor
Gratuluju Kačenko, maminko - je to úžasnýýýýýý, že jsme se dočkali a máme první holčičku!!!!! já tady brečím :slight_smile: :grinning:
23. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
jeeeej...huraaaa..........ze ju pozdravujeme aj my dvaja :grinning: ...... a aka je malicka, juj :dizzy_face:
23. črc 2008 v 18:26  • Odpověz
huraaaaaaaaaaa, z celeho srdca im gratulujme, a prajeme len tonajlepsie, a hlavne aby boli obe zdrave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tiez som sa tu nad tou spravickou rozplyvala, a neviem si ani predstavit, ze pride ta chila a ja vam budem pisat , ze uz viktorko je na svete. ale nepredbiehajme, mame este ine adeptky pred sebou z ktorych sa tiez budeme tesit. :grinning:
23. črc 2008 v 19:34  • Odpověz
andy teraz to uz bude odsypat, moc sa tesim na kazde miminko :grinning:
23. črc 2008 v 19:44  • Odpověz
Tak snad co nejdřív uvidíme holky spolu na fotečce. Já mám dnes plodný den v 17:00 se mojí moc dobré kamarádce narodil chlapeček Vincent :dizzy_face: .Takže v pátek ho jedeme omrknout :dizzy_face: . Jo měli rodit v Praze na Bulovce a porodnice v Praze hlásí stop stav tak musela jet až do Brandýsa :angry: . Už se těším na naše září. :sunglasses: Přeji hezký večer.pa.
23. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj děvčátka... Tak jakpak se nám asi vyspinkala maminka s dceruškou? Doufám, že dobře...

Jinak mě už bolí břicho na madam, jako blázen, víc než obvykle... Tak už aby tu byla...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
24. črc 2008 v 07:38  • Odpověz
niku no jo, mrcha... nebudem komentovat, cakam na vyvoj dalsich dni :grinning:
dufam, ze sa ti kacka ozve aspon sms, urco ju pozdrav, ze sme na nu vsetky mysleli a zavidime, ze to uz ma za sebou :dizzy_face:
24. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky, chci jen kačence pogratulovat k miminku, ať jsou obě zdraví a hezky rostou :slight_smile:
24. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
jitie pozerala som tvoj album, gratulujem a drzim palce, nech to dotiahnete do uspesneho konca :wink:
24. črc 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahojky Jitie, taky gratuluju a držim pěsti, ať je všechno tak, jak má být :wink:
24. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Kačenka vám všem děkuje!!! :wink:
24. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
brééé ránko :grinning:
dneska jsem se krásně vyspinkala :slight_smile: , víme něco nového o našem prvním miminku???
včera jsem byla tak hotová, že se mi zdál dneska sen o tom jak já jsem rodila, ale nedorodila páč mi to nšlo a tak jsem šla na pláž a bylo :grinning: :grinning: ( to byl ale debilní sen), mít u sebe snář tak se snad i kouknu co to??? :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.