• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tři mušketýři a zbytek šermířů.....

(Zamčená)
17. ledna 2011 
lenu: já si včera koupila snář a mam ho teď u sebe! Co ti tam mam najít? :wink:
24. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
fakt nikčo????? najdi mi tam , že si mi zdálo o tom jak rodím??? co to znamená??? :grinning:
24. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
Porod vidět : Zmoudříš
Porodit : Neklamné bolesti v břišních partiích...

To ses toho asi dozvěděla, co? :grinning:
24. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
no to teda, nic moc - co si mám z tohohle jako vzít??????? :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz
A etě jsem se koukla pod děťáko, o tom se mi zdá hooodně často:

novorozené na rukou chovat : Dočkáš se štěstí
rodit : Řiď se vlastním rozumem
Obdivovat : Máš na všechno, ale zase nepřeháněj

:grinning: ****** :grinning: ****** :grinning:
24. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
autor
no to je hezký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a není tam něco jako , že "UŽ" :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
lenu, no neni... :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
Kdyby bylo, tak bych byla už desetkrát těhotná :grinning:
24. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
no to je pravda, já nevím, na to snad musí bejt nějaká škola, či co????????? :grinning: :grinning: :grinning: co vy na to, těhule naše :grinning:
24. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
no mne sa o porode nikdy moc nesnivalo, to skor od vtedy, co som tehotna.. to nase podvedomie nas pekne sali :wink:
24. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahojte.....dnes som pekne znicena..... robili nam radiatory.....pravdaze im priebezne vytekala voda a kto to musel umyvat...no pravdaze ja :angry: ......dnes mam taky telocvik za sebou..... potom som musela pravdaze aj poupratovat - chodili obuty....ale vonkajsiu chodbu a schody spravi manzel....ja som sa dnes uz dost nadmerne namakala :rolling_eyes:
24. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
jj, miru šetři se, neblázni :wink: , to je ale síla co tyhle dělníci za sebou nechaj kupa bord....... :unamused: :wink: :slight_smile:
24. črc 2008 v 15:31  • Odpověz
musela som to robit...kedze nam to tieklo na plavajucu podlahu v detskej.....inde mi to tak nevadilo, lebo v kuchyni je dlazba, v spalni a obyvacke zatial beton.....len dufam ze sa podlaha nevzduje :confounded:
24. črc 2008 v 15:46  • Odpověz
autor
no to chápu, na tohle jsou plovoučky háklivý, ale to bude dobrý, když jsi to hnedka vytřela :wink: :slight_smile:
24. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
Dobré ranko holky,

jsem ráda, že jsem vzhůru, protože jsem měla taaak divný sny... Dle snáře jsem v nebezpečí a mam sebou pohnout... :wink:

Teplotka mi dneska vyskočila, nevim čim to je, každopádně jsem zvědavá, kde bude zítra...

http://www.fertilityfriend.com/home/nikulka83
25. črc 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
brééé ránko, dneska jsem tu brzy :grinning:
večer ale jedeme na návštěvu, tak jdu něco dobrého upéct - :wink:

nikčo:: že by to byl poslední grafík? :zipper_mouth: :dizzy_face: vypadá to dobře :wink:
25. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
Ahoj Leni, poslední grafík ne, vzhledem k těm bolestem břicha.. Včera jsem se normálně musela při chůzi zastavit, jak mě to chytlo... :frowning2: Ale teplotka mě potěšila, to zase jo... :wink:

A jak se máme při pátku?

My jedem zítra do Hr. popřát D. babi k svátku, D. tam přespí a já pojedu večer domů, páč jdu v neděli do práce... :confounded:
25. črc 2008 v 08:26  • Odpověz
A něco pro Klárku...

Hodně štěstí, hodně zdraví, ať Tě život stále baví. Ať Tvé oči štěstím září, ať máš úsměv na své tváři. Vše o čem Tvé srdce sní, ať se Ti vždy vyplní! A konečně ať se ti zjeví // na testíku... :wink:
25. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
při pátku je vždycky fajn, vypadá to, že máme před sebou krásnej víkend a vypadá to i na koupáníčko - ož by bylo supr, páč jsem to letos ještě nějak nezvládla :unamused: :slight_smile: , takže jestli bude vážně krásně pojedeme na Pastviny ( tady u nás přehrada), chceme si půjčit šlapadla a řádně si to užít :slight_smile: :wink: :grinning:

jj, mucince už jsem psala, ale přeci jen ještě jednou, to nikdy neuškodí :grinning:

Všechno nej, nej k dnešním narozkám, hodně zdravíčka,
pryč se zánětem ať jsou zase zdravá mucinčina vajíčka!
Toto vše a mnohem více, ti přeje jedna snažilčice :slight_smile:

:grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
niku a jejeee :grinning: ale nic nevravim :dizzy_face: a bolesti na zaciatku (a vlastne skoro stale) su normalne :slight_smile:
jej muci, vsetko naaaaaaaaaj, si nejaka levica, tak pekne chyt zivot za pacesy :grinning:
lenu aj ja by som sa uz konecne chcela ist kupat :sweat_smile:
25. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahoj kočky, Klárka slaví narozeniny? :confused:

Mucí: Všechno nej nej nej, ať se ti splní tvá tajná i netajná přání. :dizzy_face:

Je něco nového o Sárince? :sunglasses: Nějak moc jste tóho včera napovídaly..... :grinning:
25. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojky holky, moc vám všem za přání děkuju :slight_smile: , obzvláště to od lenu mě dostalo :grinning:

Jinak doufám, že se máte všechny dobře :slight_smile: . Odstartovalo se nám přivádění dětí na svět, tak myslím, že už tady bude převážně jen veselo. To je dobře. Hezkých zpráv není nikdy dost :slight_smile:

Ještě jednou díky moc, jste hodné :slight_smile: Hezký, snad zase pro změnu letní víkend :wink:
25. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
hoj holky, no jo nenapovídaly, vždyť my ne - těhu, jsme zbyli jenom 4 a to nic moc, takže už jsme rozebraly možné i nemožné, jak na to a tak, co děláme - nedě,áme dobře - blbě, a furt nic nevíme a ani zatím nečekáme :frowning2: :unamused: , teda jako jestli nejsme zakletý jak psala nikča, ale někdo to rozlousknout a tu kletbu zničit musí - tak NIKČO doufám, že je to tento okamžik_ DRŽÍM PĚSTIČKY! :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
leu veru, od andy sa nic nedialo, tak dufam, ze teraz pride dalsia varka :grinning: moooc vam to vsetkym zelam
25. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj ahoj,
tak jsem zpět a skoro v plné síle, zatím se mi blbě sedí takže koníkovat dlouho nebudu, to snad pochopíte ne :grinning:
Moc moc všem děkujeme za gratulace a musím říct že jsem se dnes regulérně rozbrečela nad tím jak jste nám tady gratulovaly, holky je to nádhera. Už jsem vytvořila i album tak můžete koukat na Sárinku.
25. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz
kacenka ty uz si domka? :confused: ........ked sa budes dobre citit hadam nam vsetko porozpravas a pripravis nas vsetky na to co nas caka :grinning:
25. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
jj, doma užjsem, Sáru nám pustí tak do 14 dní. Zatím za ní budeme denně jezdit-bohužel.
25. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
nemozes byt hospitalizovana s nou?.....to je krute :frowning2: .....ale nechali si ju len preto ze je taka malinka...vsak? :fearful:
25. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.